Kometa ISON i ryzyko katastroficznych wydarzeń na Ziemi

Kategorie: 

Rzekome zdjęcie komety ISON wykonane teleskopem Slooh

Z coraz większej ilości źródeł dochodzą informacje łączące pojawienie się komety ISON z jakimiś kłopotami na Ziemi. Podobno rządy wiedza o tym i się do tego przygotowują. Nowe zdjęcia obiektu ISON mają być dowodem na to, że kometa ISON to mityczna Nibiru.

 

W sieci Internet pojawił się materiał przedstawiający rzekome zdjęcie komety ISON wykonane przez obserwatorium Slooh. W tym obrazie kometa wygląda jak "skrzydlaty dysk", więc idealnie odpowiada wizerunkowi Nibiru, czyli Planety X.

Amerykańska FEMA prowadzi obecnie szkolenia w USA, których scenariuszem jest przygotowanie na jakiś kataklizm. Coraz więcej ludzi wierzy w to, że rząd coś ukrywa a kometa ISON wydaje się wystarczającą niezwykłością, aby zaczęły się budować wokół niej najdziksze teorie spiskowe.

 

FEMA też zachowuje się dziwnie. Wykupują ogromne ilości antybiotyków, racji żywnościowych, awaryjnych pakietów wody. Poza tym dopatrzono się zamówień na jeszcze więcej żywności i grzejników. Dodatkowo komentatorzy amerykańscy zauważają, że wszystkie zamówione zasoby mają być dostarczone 1 października 2013 i dlatego może to być początek czegoś, na co przygotowuje się FEMA.

 

Zwolennicy teorii spiskowej dotyczącej komety ISON twierdzą, że przygotowania do wielkiego kataklizmu są oczywiste i zwracają uwagę, że to dziwne, że akurat na 1 października zapowiedziano wyłączenie kluczowego systemu radarowego Space Fence, który był częścią systemu ochrony przestrzeni kosmicznej i miał zdolność wykrywania obiektów tak niewielkich jak 10 cm na wysokości 30 tysięcy kilometrów.

 

 

 

Źródło: http://www.spacenews.com/article/military-space/36655shelton-orders-shut...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

  Kto obejrzał filmik z

 
Kto obejrzał filmik z łazikiem na Księżycu na YT pokazany przez chińską telewizję, to mam pytanie. W końcu są dwa Księżyce, czy nie? Pod koniec tego filmiku przez moment z lewej strony / na gorze, to co widać. Dziwny obiekt, bo jakby to miała być Żiemia i za małe i nie rozróżniam odcieni ani właściwych kształtów kontynentów. 
http://youtu.be/oD1pBGDnpBI

Portret użytkownika Duch Siódmego Dnia

kto ma uszy niechaj słucha

kto ma uszy niechaj słucha ,co Duch mówi
...strzeżcie się ,gwiazda Marduka - gwiazda biegunowa  jest blisko ,
" zaprawdę strzeże mocno przejścia nieba i ziemi,
temu, który na górze i na dole nie znajduje przejścia, pomaga,"
co 3600 lat się zjawia i nowy swiat  objawia 
patrząc nie widzicie i słuchając, nie słyszycie ani nie rozumiecie
I spełnia się proroctwo ,które powiada :"nie przeminie to pokolenie ,a wszystko to sie stanie i nowy świat nastanie. "
 

Portret użytkownika wowik

a czemu ci wszyscy mistycy

a czemu ci wszyscy mistycy maja takie garbate nosy i mega super pekaesy baca powedz mi hahah (to z seri babciu a czemu masz takie wielkie oczyska i uszy i nos....bo jestem masonem  zaraz cie opernicze do zera) Biggrin hahah ale bzdety tu pisza zwlaszcza ci "mistycy z matrycy"

Portret użytkownika mgssnake

Witam . A teraz pytanie

Witam . A teraz pytanie założenie dla wszystkich. Wyobraźcie sobie przelot komety przez nasz układ planetarny BEZ domniemań, spekulacji o zderzeniu z Ziemią. Dla mnie to jest NIEREALNE. Człowiek to taka istota, której apokalipsa, koniec swiata jest nieodłącznym towarzyszem całego życia. To idioci z USA wprowadzają to całe zamieszanie. Powód tego zamieszania  ? Nie, nie możliwość uderzenia asteroidy w Ziemie. Powodem są pieniadze. klikniecie w dany link kosztuje ułamek  grosza. Lecz jesli klika pół miliarda ludzi na godzinę ? Dziwnie to brzmi ale pomyślcie: "Jak kometa która przelatuje obok Ziemi może w nią nie uderzyć ?  " Smile  Może. Oj  może !

Portret użytkownika kuzYn

Żeby tylko nie okazało się, 

Żeby tylko nie okazało się,  jak w dowcipie o gościu który w czasie powodzi wlazł na dach swojej chałupy, wierząc że Bóg go uratuje. 3 łodzie z pomocą odprawił, twierdząc że nic mu się stać nie może. Jak w końcu się utopił i trafił przed oblicze boskie z pytaniem czemu, Bóg mu odpowiedział. No przecież 3 razy wysyłałem łódkę po ciebie ( idioto)
Lepiej nie liczyć na kogoś, tylko na siebie. Biggrin

 

Portret użytkownika jozin

Przepowiednie Nostradamusa o

Przepowiednie Nostradamusa o Komecie ktora uderzy w Ziemie. Zaskakujace jest to ze kometa ma pojawic sie w konstelacji Raka a ISON jest jest wlasnie w Raku.

W centuriach Nostradamusa można zauważyć silny akcent na postać pod nazwš "antychryst" i wszystkie wydarzenia majšce miejsce pod jego rzšdami.

Oto jak Nostradamus przedstawił nadchodzšcš przyszłoœć :

GŁÓD

"Straszliwe zniszczenie spadnie na ludzi i zwierzęta,
Krew, pragnienie, głód, gdy spadnie kometa,
A po wielkim zniszczeniu nadejdzie wielki głód,
W końcu po erze czyraków nastšpi głód,
Widzę nadcišgajšcy wielki głód to z jednej, to z drugiej strony, aż stanie się wszechobecny,
Głód tak wielki i tak długotrwały, że ludzie odrywać będš korę z drzew i niemowlęta od piersi matek,
Pszenica wyroœnie tak wysoko, że człowiek stanie się ludożercš."

Klęska głodu z pewnoœciš będzie miała zasięg globalny.
Jak wynika z wersów, przyczynš może być kolizja komety z naszš planetš.
Nostradamus wyraŸnie napisał, iż ma ona spaœć, a nie przelecieć miliony kilometrów od Ziemi, co potwierdza też prorok Jan w Apokalipsie.
"Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi"

Koniec œwiata Nostardamus przepowiedział na rok 3797.

Drugie uderzenie nastšpi wtedy, gdy wojna będzie już w stanie zaawansowanym - obejmie prawie całš Europę. Dowodem jest na to wiele czterowierszy i innych przepowiedni. Najlepszym przykładem jest jednak ten :

"Po wielkich trudach ludzkoœci, nadejdzie większy,
Wielki sprawca [który] odnowi wieki :
Deszcz, krew, mleko, głód, żelazo, zaraza,
Ogień widziany na niebie, pędzšca długa iskra." ( 46/ 2)

"Wielkimi trudami ludzkoœci" bez wštpienia można by nazwać ciężkie czasy wielkiego ucisku na Ziemi z powodu uderzenia meteoru w północny Atlantyk. Uderzenie to nastšpi zupełnie niespodziewanie, na nie przygotowanš - w sensie materialnym jak i duchowym - ludzkoœć. Zabierze jej większoœć tego, na co pracowała przez całe życie. Z tego globalnego chaosu wyniknie wielka wojna.
Niestety nie na tym będzie koniec nieszczęœć : "po wielkich trudach ludzkoœci, nadchodzi [jeszcze] większy" trud. Jego "sprawca" będzie "wielki".
Można się domyœlić, że będzie nim większe ciało niebieskie od poprzedniego meteoru, a skutki jego zderzenia przewyższš te z poprzedniej zagłady.
To, że "wielkim sprawcš" "wielkiego trudu" będzie ciało niebieskie wynika z ostatniej linijki, gdzie wszystko zostało powišzane z "ogniem widzianym na niebie" w postaci "pędzšcej długiej iskry". Jest to ewidentnie opis jakiegoœ ciała niebieskiego, najprawdopodobniej jednak odnoszšcego się do komety.
"Pędzšcymi długimi iskrami" bowiem nazywano potocznie w czasach Nostradamusa komety.
W wyrażeniu "odnowi wieki", można widzieć aluzję do przełomu tysišcleci... Nostradamus daje do zrozumienia, że przed przejœciem w nowš epokę ludzkoœć musi zostać ukarana przez "wielkiego sprawcę".
Wyrazy w trzeciej linijce to okropieństwa panujšce na Ziemi, gdy będzie "widziany ogień na niebie", a więc jeszcze przed rzeczonš katastrofš. Oznacza to, że czerwone deszcze kwasu azotowego - "deszcze krwi", - będš na Ziemi codziennoœciš, podobnie jak "głód" i "zaraza", będzie również panować wojna ("żelazo").
Wyrażenie mleko po francusku "laict", zdaje się być anagramem słowa "Laicite", co oznacza sekularyzm i uczucia antyreligijne, co podkreœla religijny charakter wojny.

O sytuacji, jaka będzie na œwiecie przed uderzeniem komety możemy się dowiedzieć z wielu czterowierszów Nostradamusa.

"Wkrótce umrze MABUS, I nadejdzie dla ludzi i zwierzšt okrutna klęska: Wówczas każdy uderzony ujrzy zemstę, Setka, dłoń, pragnienie, głód kiedy nadejdzie kometa. "(62/ 2)

Trzy "pierwsze" wersy tego czterowiersza opisujš sytuację po uderzeniu pierwszego obiektu - meteoru.
Wyrażenie Mabus prawdopodobnie odnosi się do Suddama Husajna, ponieważ słowo Mabus jest lustrzanym odbiciem słowa zbliżonego do sudam. Pierwsza linijka tego czterowiersza mówi więc o œmierci Suddama Husajna...
Trzeci wers odnosi się prawdopodobnie do krajów zachodu, które w największym stopniu ucierpiš na uderzeniu, stanowišcego rodzaj "zemsty" i zapłaty za ich grzechy.
Ostatnia linijka jest jednak interesujšca. Mówi ona o tym, że okropieństwa końca œwiata i zwišzanej z nim wojny, poprzedzš nadejœcie innego ciała zagłady. "Sto dłoni, pragnienie, głód" będš już powszechne zanim "nadejdzie kometa". Przy czym wyrażenie "setka dłoni" sugeruje zapotrzebowanie na jedzenie (ponieważ panować będzie "głód"), wodę (ze względu na powszechne "pragnienie"). Równie dobrze może odnosić się do szalejšcych, obcych żołnierzy, którzy będš okradali i plšdrowali bogatš Europę.

Kometa pomknie nad Morzem Œródziemnym i Egejskim, czemu można przypisać ten czterowiersz :

"Przez ogień Słońca na morzu Aż do Negropontu ryby na wpół ugotowane Mieszkańcy [z głodu] przyjdš aby je pocišć..." (3/ 2)

"Ogniem Słońca" odnosiłby się do komety.
Bliskoœć komety nad Ziemiš oraz odbijanie przez niš œwiatła słonecznego, spowoduje, że będzie wyglšdała jak drugie Słońce.
Przez swojš obecnoœć jednak spowoduje, że w miejscach na Ziemi, nad którymi zawiœnie, natężenie promieni słonecznych będzie zwielokrotnione. Mimo znacznego podgrzania klimatu na skutek efektu cieplarnianego jako skutku zmian klimatycznych po pierwszym uderzeniu, obecnoœć komety, spowoduje w niektórych regionach Ziemi niebywałe piekło...

Kometa będzie się przemieszczać z południa na północ, co potwierdzš póŸniej czterowiersze i czego dowodem jest ten fragment (wiersz 52) germańskiej Eddy :

"Surt idzie z południa ogniem zniszczenia
Boskich wojów miecz jak słońce błyszczy,
Skały kruszš się, wiedŸmy lecš w przepaœć
Męże kroczš œmierci drogš, niebo pęka... "

"Mieczem" "boskich wojów", który "błyszczy jak słońce" jest prawdopodobnie kometš.
Skruszenie się skał i pęknięcie nieba stanie się skutkiem jej uderzenia...

O zniszczeniach wojennych jak i tych na skutek uderzenia prawdopodobnie fragmentu komety w północnych Bałkanach mówi zapowiedŸ Nostradamusa :

"Wróg boi się odrzucenia do Tracji,
Pozostawiajšc płacze, jęki i grabieże [oraz miasta] wyludnione:
Aby pozostawić hałas na lšdach i morzach, religia wymordowana,
Od Jowisza rozgromieni, każda sekta cierpišca." ( ZapowiedŸ 129 Listopad )

Wyrażenie "religia wymordowana" podkreœla religijny charakter tej wojny; dla Nostradamusa "religiš" było zapewne chrzeœcijaństwo.
Ostatni wers jest nieco ciekawy. Ponieważ Jowisz w mitologii znany był jako bóg piorunów, należy rozumieć, że w tym czterowierszu przejawem jego potęgi będš również innego rodzaju œrodki, œrodki typu meteoroidalnego.
Tak więc w tym przypadku "Jowisz" "rozgromi" ludzkich œmiertelników gdzieœ na Bałkanach poprzez jakšœ małš kometę, w wyniku której uderzenia ucierpi każda ze stron: "każda sekta cierpišca".

Poprzez czterowiersze Nostradamusa można również powišzać wojnę we Włoszech ze zbliżaniem się komety.

Wydarzenia z walk toczonych we Włoszech nabierajš szczególnej intensywnoœci właœnie gdy na arenę pustoszenia tej częœci Europy wkroczy kometa.
Antychrystowi będzie bardzo zależało na rozprawieniu się z wierzšcymi, na zniszczeniu papiestwa i o ile to możliwe zabiciu jak największej liczby duchownych, a nawet samego papieża.

"Pojawi się w kierunku Północy
W pobliżu Raka brodata gwiazda :
Susa, Siena, Beocja, Eretria,
Wielki z Rzymu umrze, koniec nocy." (6/ 6)

"Brodata gwiazda" była znanym okreœleniem komety w czasach Nostradamusa.
Nazywana była tak zapewne z powodu workocza pyłowego czy gazowego, jaki cišgnie się za tymi ciałami niebieskimi. Poza tym, nawet w Babilonie komety nazywane były "niebiańskimi brodami".
Pierwszš linijkę należy rozumieć więc następujšco: w pewnym okresie końca œwiata, w konstelacji Raka "pojawi się" zmierzajšca "w kierunku północ[n]y[m]" kometa , która stanie się przyczynš nowej zagłady.

Samo pojawienie się komety "w pobliżu Raka" nie jest bez znaczenia.
Według XVI astrologów bowiem komety pojawiajšce się pod tym gwiazdozbiorem sš zapowiedziš, obok wojen, œmierci i suszy, także spustoszenia pól przez szarańczę i inne możliwe szkodniki.

W naszym przypadku jednak należy się spodziewać, że zbliżajšca się coraz bardziej kometa zakryje połowę nieba, zaliczajšc przy tym sporo innych konstelacji niż jej bazowš -Raka.
W historii już niejednokrotnie miało miejsce rozjaœnienie nieba przez kometę, do tego stopnia, że œwieciła jaœniej, choć bardziej zamglonym œwiatłem, niż Słońce.

Następne czterowiersze opisujš okres wojny.

"Przez siedem dni wielka gwiazda będzie płonšć,
Chmura spowoduje, że pojawiš się dwa słońca :
Duży mastif będzie wył przez całš noc
Kiedy wielki arcykapłan zmieni kraje."( 41/ 2 )

"Wielka, płonšca gwiazda" to właœnie kometa.
Z wyrażenia "pojawiš się dwa słońca" wynika, że kometa będzie widoczna w dzień przez co jej "chmura [pyłowa]" będzie odbijać promienie słoneczne, co w połšczeniu z nieustannym jonizowaniem jej powierzchni istotnie doprowadzi do wrażenia pojawienia się drugiego słońca na niebie. W historii już wiele razy tak się zdarzyło. Nazwanie komety mianem "słońca" jest bardzo słuszne i stosowane z resztš często przez wiele kultur.
W wyrażeniu "wielkiego mastifa" interpretatorzy Nostradamusa widzš Wielkš Brytanię.
Fakt, że "będzie wył" tłumaczy krytycznš sytuację w tym kraju. Poczštkowo będzie ona spowodowana wczeœniejszym uderzeniem meteorytu w północny Atlantyk. PóŸniej jednak przyczyni się drugie uderzenie.
Owa sytuacja w Anglii powišzana jest w jakiœ sposób ze "zmianš kraju" dokonanš przez "wielkiego arcykapłana"; osoba ta jest prawdopodobnie papieżem. Nie jest jednak pewne, czy chodzi tutaj właœnie o obecnego papieża. Z proroctw Œw. Malhiasza wynika, że obecny papież jest przedostatnim. Po nim ma być wybrany Piotr Rzymianin.
Z innych proroctw Nostradamusa wynika jednak, że w przyszłoœci dojdzie do "zmiany kraju" dla siedziby papiestwa. Dlatego dwie ostatnie linijki odnoszš się do póŸniejszego okresu a tym samym "wielki arcykapłan" nie odnosi się jednak do obecnego papieża.

Następny czterowiersz ma zbliżony numer do poprzedniego. Możliwe więc, że opisuje on zbliżony czas.

"Podczas pojawienia się brodatej gwiazdy,
Trzech wielkich ksišżšt stanie się wrogami :
Uderzenie z nieba spokój zachwiany,
Pau, wypływa Tyber, wšż na krawędzi leży." ( 43/ 2 )

Z czterowiersza wynika, że "podczas pojawienia się" komety dojdzie na œwiecie do jakichœ zmian politycznych.
Możliwe, że strach w obliczu kolejnego uderzenia zaowocuje uformowaniem się jakiegoœ paktu zbrojnego.
Nie jest jasne kogo Nostradamus miał na myœli, mówišc "trzech wielkich ksišżšt". Pewnie jednak majš oni zwišzek w wojnš toczonš akurat w Europie, ponieważ Nostradamus w opisywaniu przyszłych zdarzeń starał się nie wybiegać poza ten kontynent.
Fakt, że "stanš się wrogami" oznacza prawdopodobnie powstanie w czasie, trwajšcej już wojny jakiejœ koalicji, zjednoczonej w celu podbicia Europy. Dwoma z "trzech wielkich ksišżšt" mogš być Mahdi i Antychryst.
Trzecia linijka jest bardzo czytelna. Zarówno "uderzenie z nieba" meteoru jak i póŸniejsze - komety przyczyniš się do "zachwiania spokoju" i dotychczasowej harmonii w życiu na Ziemi.
Pau (z ostatniego wersu) jest miastem w południowo zachodniej Francji. Nostradamus sugeruje więc, że jest ono w jakiœ sposób zwišzane z czasem "pojawienia się" komety. Może w tym czasie tam właœnie dotrš wojska muzułmańskie.
Wšż z ostatniego wersu jest prawdopodobnie okreœleniem komety, ponieważ w zbliżony sposób została okreœlona, gdy nadeszła "[na] Egipt". Fakt, że "na krawędzi leży" oznacza, że to ciało niebieskie jest bliskie zderzeniu z powierzchniš ziemi. Można to nawet rozumieć, że owa kometa styka się już z atmosferš i że dzieli jš jedynie kilka chwil od zderzenia.
Z wyrażenia "wypływa Tyber" wynika, że owe szczególne zjawisko będzie właœnie stamtšd obserwowane, a więc w północno-œrodkowych Włoszech.

Następny, trzeci z kolei czterowiersz o zbliżonej numeracji odnosi się prawdopodobnie do papieża, a przy tym łšczy sytuację atakowanej Europy w obliczu kolejnej katastrofy :

"Wielki stary, lamentujšcy wróg ginie z otrucia,
Monarchowie przez ogromnš liczbę podbici :
Spadajšce kamienie, ukryte w runie,
Przez œmierć na próżno artykuły cytowane." ( 45/ 2 )

Postać z pierwszej linijki może być właœnie papieżem. Wynikałoby z tego, że zostałby otruty przez nienawidzšcych go muzułmanów.
Czwarta linijka prawdopodobnie też odnosi się do papieża.
Druga linijka prawdopodobnie opisuje "po(d)bicie" atakowanej częœci Europy przez "ogromnš liczbę" obcego wojska. Z drugiej linijki wynika również, że "podbita" zostanie nie przez nowoczesnš technologię, a przez właœnie "ogromnš liczbę" kul armatnich.
Trzeci wers jest nieco ciekawy. Po pierwsze : "runo" było znanym niegdyœ okreœleniem warkocza komet. Wynika zatem, że kometa zbliży się na tak małš odległoœć od Ziemi, że w skutek oddziaływania grawitacyjnego rozpadać się zacznie na mniejsze fragmenty, które przybiorš formę odrywajšcych się z warkocza gęstych deszczy "spadajšcych kamieni".

O tych samych "kamieniach" wspomina również czterowiersz, łšczšcy za razem także klęskę głodu we Włoszech jako następstwo katastrofy :

"...Skały jak deszcz padać będš w Toskanii.
Kilka lat potem nie będzie ani pszenicy, ani jęczmienia,
Aby uszczęœliwić tych z głodu mdlejšcych." (42/ 3)

Toskania jest krainš we Włoszech, leżšcš na zachód od Apeninów i na północ od Rzymu.
Wspomniany "deszcz" "kamieni" może być efektem obecnoœci coraz bardziej zniżajšcej się komety, której drobniejsze odłamki wpadnš w atmosferę.
Fakt, że wspomniane zjawisko w tak wielkim stopniu i z takš intensywnoœciš odczuje akurat Toskania, dowodzi, że kometa będzie się właœnie nad tš kraina przemieszczać.

O dalszych losach papiestwa mówi czterowiersz...

"Blisko Tybru przyciœnie Libijczyków:
Przed wielkš powodziš:
Wódz statku pojmany, rzucony na łódŸ:
Zamek, pałac w pożodze." (93/ 2)

Dwie pierwsze linijki sš niejasne, ale prawdopodobnie odnoszš się do toczonej we Włoszech bitwy.
"Statek" z trzeciego wersu symbolizuje Koœciół.
"Pojmanie" jego "wodza" sugeruje uprowadzenie papieża.
Wyrazy "zamek" i "pałac" z ostatniej linijki mogš być synonimami odpowiednich terminów : Koœciół, Watykan.
To, że znajdujš się "w pożodze" należy rozumieć dosłownie w przypadku Watykanu. W odniesieniu do Koœcioła można to interpretować jako opłakany stan tej instytucji i czas ciężkich prób jej wyznawców.

A co się stanie z papieżem ?

"Przed Rzymem wielki pozostawi duszę,
Strach na obcš armię padnie:
Zasadzkę niedaleko Parmy,
Dwaj czerwoni będš razem œwiętować." (22/ 5)

Osobš z pierwszej linijki jest prawdopodobnie papież.
Wynikałoby z tego, że będzie on próbował uciec przed Antychrystem. Próba ta nie powiedzie się jednak i "przed Rzymem" umrze lub zostanie zabity (no chyba, że zwrot "pozostawi duszę" można rozumieć jako wniebowstšpienie...).
Na czeœć jego œmierci i prawdopodobnie również na czeœć zniszczenia - a œciœlej spalenia - Watykanu, Mahdi z Antychrystem - "Dwaj czerwoni" - "będš razem œwiętować".
Druga i trzecia linijka odnosi się do walk toczonych we Włoszech.

"Przez ogień z nieba miasto prawie spalone:
Urna zagraża znowu Deukalionowi:
Poruszona Sardynia przez punickie łodzie,
Po którym [po czym] Wagę opuœci Featon." (81/ 2)

Wers pierwszy i trzeci odnoszš się do opisu ciężkich bojów w walce o Włochy.
"Ogień z nieba" można tłumaczyć zamiast ostrzału altyleryjskiego również jako burze meteorytowš, doprowadzšjšca do "prawie" zupełnego "spalenia" "miasta"(Rzym ?).
"Urna" to inaczej popielnica.
Deukalion jest mitycznym odpowiednikiem Neogo.
"Urna" jednak, która "zagraża... Deukalionowi" to ciało niebieskie, które w obliczu swego upadku wzbudza strach wœród ludzkoœci, ponieważ zarówno Potop jak i (nasz) koniec œwiata jest przez nie powodowany.
Fakt, że "urna zagrozi" nam "z n o w u" oznacza, że ludzkoœć stanie w obliczu kolejnego upadku i ponownej zagłady. Przy czym Deukalion jest tutaj uosobieniem katastroficznej istoty ludzkoœci, odzwierciedleniem losu biednego człowieka nieustannie targanego przez kosmiczne konwulsje.
Porównanie przez Nostradamusa przyczyny drugiej katastrofy z przyczynš Potopu jest bardzo słuszne : jest niš kometa.
Ostatnia linijka okreœla czas wystšpienia drugiej zagłady, jako ten, w którym atakowane będš południowe Włochy.
Featon oznacza tutaj oczywiœcie kometę.
To, że "opuœci [on] Wagę" oznacza, że przemieœci się od dwie konstelację zodiaku od ostatniej pozycji - "pobliża Raka".
Tak więc "po" spustoszeniu "Sardyni" z konstelacji Wagi umknie Featon - kometa.

W cytowanym wczeœniej czterowierszu, pojawiło się słowo "Urna", przez co 4-wiersz ten można odnieœć do czasu poprzedzajšcego uderzenie komety :

"Do Foix wkroczy Król z Niebieskim Turbanem,
A rzšdzić będzie mniej niż cykl Saturna:
Król Turban Biały do Bizancjum swoje serce wygnał,
Słońce Mars, Merkury koło Urny." (73/ 9)

Wspomniana koniunkcja astrologiczna wydarzy się we wrzeœniu 2002.
Wtedy właœnie, może, choć nie musi, zostać zauważona niosšca zagładę kometa.
Warto zauważyć, że w opisie położenia tej komety użyto okreœlenia "Słońce Mars, Merkury koło Urny", a nie "Urna, Mars, Merkury, koło słońca"...

Wracajšc do sytuacji we Włoszech : o dalszym biegu wydarzeń w niszczonych przez wojnę Włoszech, a przy tym połšczeniu ich z domniemanš katastrofš mówi ten czterowiersz, jeden z nieopublikowanych :

"Noc zamienia się w dzień, wielki strach dokoła,
Przestroga dana. Kobieta wykrzykuje coœ o zemœcie.
Ruchy na Sycylii, w Dijon i Rzymie. Terror,
Miasta spływajš krwiš, podczas gdy fałszywy bóg się ukorzy."

Czterowiersz opisuje okropnoœci wojny Antychrysta.
Opisane wydarzenia w jakiœ sposób jednak łšczš się z pewnym szczególnym zjawiskiem, opisanym w pierwszej linijce.
Fakt , że "noc zamienia się w dzień", a przy tym towarzyszy temu "wielki strach dookoła", oznacza, że właœnie wtedy doszło do eksplozji uderzajšcej komety. Ruchy, wspomniane w trzeciej linijce, można rozumieć nie (tylko) jako społeczno-polityczne, lecz jako tektoniczne.
Ostatnie zdanie z tego czterowiersza odnosi się do przelewu krwi podczas wojny Mahdiego i Antychrysta ["fałszywego boga"].
Z czterowierszy tych wynika, że kometa uderzy gdzieœ na północy.
Po poczštkowym zaobserwowaniu jej "w pobliżu Raka", po przemknięciu jej nad Półwyspem Apenińskim, czemu towarzyszyć będš burze meteorytowe nad Toskaniš i upadek mniejszego jej fragmentu w "Dalmację", "pustoszšcego całš tš krainę", i znalezieniu się nad Rodanem, a przy tym wszystkim przemieszczeniu się jej do konstelacji Wagi, skšd umknie jak Featon, kometa najprawdopodobniej znajdzie się nad północš zachodniej Europy, gdzie dojdzie do jej katastrofy.

Jeżeli Ziemia nie dojdzie do zmiany położeń biegunów w następstwie uderzenia meteorytu w Atlantyk, to dojdzie do tego w wyniku uderzenia komety, co Nostradamus bardzo obrazowo przedstawił.

"Ziemia rozpadnie się w drobne kawałki, ziemia pękajšc wybuchnie, ziemia zadrgawszy zakołysze się, ziemia się mocno będzie zataczać jak pijany i jak budka na wietrze będzie się chwiała; grzech jej zacišży nad niš, tak iż upadnie i już nie powstanie." - Księga Izajasza 24, 19-20 .

 zrodlo:
http://ziemiaidakos2.republika.pl/przepowiednie/nostradamus.html
o

nie powstanie." - Księga Izajasza 24, 19-20 .

Portret użytkownika Alena

Multivers= Bog  jest

Multivers= Bog  jest wspaniala ,swiadoma ,potezna , energetyczna struktura ,ktora stale ewoluuje. Jest to Ewoluujaca Boska Swiadomosc ,ktorej fragmentem ,jest kazda jej czesc -tak wiec my ludzie rowniez. My takze w Tym rozwoju uczestniczymy  ,wiec przyszlosci ,nie da sie nigdy przewidziec ,gdyz nowe zmiany nastepuja w kazdej kolejnej chwili. Religie mowia ,ze przyszlosc zna tylko Bog i to jest prawda. Reszta to przypuszczenia lub przeslania ,ktore przeszly przez maly ludzki umysl/ male ludzkie ego/ , wiec moga nam jedynie cos zaledwie sygnalizowac. Pragne aby przyszlosc ludzkosci ,ukladala sie jak najpiekniej i dobro zawsze zwyciezalo .

Portret użytkownika Lio82

Czytając ten atykuł i patrząc

Czytając ten atykuł i patrząc na info o pogodzie na zimę uważam że jest to możliwe co się dzieje, zbliża się zima stulecia, fema się przgotowuje na coś długiego i zimnego , + przepowiednie na temat 3 dni nocy w okrutną moźną zimę + 3 wś... kto ma inne zdanie niech pisze i troluje i tak mnie nie ruszy .

Portret użytkownika RH+

A może okaże się, że na

A może okaże się, że na Marsie dalej jest zycie i stąd bunt oszukanego społeczeństwa? Może zobaczymy na niebie wielki fajerwerk, gdy Marsjanie odstrzelą synka? Wtedy nie będzie już można ukryć faktów i uciec przed rozgniewanym tłumem. 
Nie wiem, co was naprowadziło na tę zimę stulecia - bo chyba nie podgrzewacze żywności zamówione przez FEMA? Poza tym - z zimnem nie walczy się za pomocą m16 a 1,6 mld amunicji to nie w kij dmuchał, to z kija strzelał.
 
Albo kolejna okazaja do Blue Beam i NWO pełną gębą.

Portret użytkownika genia-z-sioła

No ale Amerykańscy synoptycy

No ale Amerykańscy synoptycy prognozują
na ten sezon wyjątkowo ciepłą zimę...
Co innego Rosjanie - ci zapowiadają
właśnie zimę stulecia...
Ale nawet, gdyby takowa miała być,
to na co do schronu zaraz włazić?
 

Portret użytkownika Alena

Kazdy z nas , tworzy swoj

Kazdy z nas , tworzy swoj kanal rzeczywistosci . O czym myslisz z emocja , czego sie boisz - to do siebie przyciagasz, tego w swoim zyciu doswiadczysz ,  bo wlasnie tak dziala Wszechswiat . Nie ma czegos takiego,  jak jedna wspolna rzeczywistosc,czyli wspolny Multivers  dla wszystkich  Smile To jedna wielka bzdura  Smile  Przestanmy wreszcie tak myslec  i przy okazji kompromitowac sie ,bo nigdy nie wyjdziemy z Matrixa Smile

Portret użytkownika Duszawciele

Petyr Dynow też wiedział o

Petyr Dynow też wiedział o tym, że w obecnych czasach dojdzie do kataklizmu na skale ogólnoświatową.  Warto przeczytać:
 
Bułgarski mistyk Petyr Dynow (1864-1944), znany również jako Beinsa Duno, był uważany za osobę o bardzo wysokim poziomie świadomości oraz niezrównanego muzyka.Przez całe swoje życie był przykładem czystości,mądrości inteligencji i kreatywności.Kilka dni przed odejściem z tego świata, znajdując się w głębokim transie,wypowiedział poniższe proroctwo na temat naszych trudnych czasów, "końca świata" oraz nowego złotego wieku ludzkości. Michael Brine.
   Świadomość ludzka przemierzyła w czasie bardzo długi okres mroku. Obecnie faza ta, którą Hindusi zwą kali jugą, dobiega końca. Jesteśmy obecnie na granicy dwóch epok: kali jugi i nowej ery, w którą właśnie wkraczamy.
   Dochodzi już do stopniowej poprawy w myśleniu, odczuwaniu i działaniach człowieka, jednak wszyscy zostaną wkrótce poddani działaniu Boskiego Ognia, który oczyści i przygotuje ich do Nowej Ery. Człowiek wzniesie się na wyższy poziom świadomości nieodzownej dla jego wkroczenia w Nowe Życie. Tak właśnie należy rozumieć Wniebowstąpienie.
   Upłynie jeszcze kilka dziesięcioleci, zanim nadejdzie ten Ogień, który przemieni świat i przyniesie mu nową moralność. Ta potężna fala nadchodzi z kosmosu i ogarnie całą Ziemię.Wszyscy, którzy będą się sprzeciwiali, zostaną zabrani i przeniesieni gdzie indziej.
   Mimo iż nie wszyscy mieszkańcy tej planety znajdują się na tym samym etapie ewolucji, nową falę odczuje każdy.Ta transformacja dotknie nie tylko Ziemi, ale i ogarnie cały Kosmos.
   Najlepsze i jedyne, co może człowiek teraz zrobić, jest zwrócenie się do Boga Ojca i świadome poprawienie doskonałości duchowej, aby podnieść poziom swoich wibracji, tak by znalazły się one w harmonii z potężną falą, która wkrótce nadejdzie.
   Ogień, o którym mówię, który towarzyszy nowym warunkom oferowanym naszej planecie, ożywi, oczyści i zrekonstruuje wszystko:materia zostanie udoskonalona,wasze serca zostaną uwolnione od bólu, kłopotów, niepewności i staną się rozświetlone, wszystko zostanie ulepszone, podniesione,myśli, uczucia i negatywne działania zostaną pochłonięte i zniszczone.
   Wasze obecne życie to niewola, ciężkie więzienie. Zrozumcie swoją sytuację i uwolnijcie się od tego. Powiadam wam: – wyjdźcie ze swego więzienia! Zaprawdę żałosny to widok, kiedy widzi się tak wiele zwodzenia, tak wiele cierpień, taką niezdolność zrozumienia, gdzie leży wasze prawdziwe szczęście?.
   Wszystko, co jest wokół nas,wkrótce sczeźnie i zniknie.Nic z obecnej cywilizacji i jej perwersji nie pozostanie.Cała Ziemia dozna wstrząsu i nie pozostanie żaden ślad po tej błędnej kulturze, która trzyma człowieka w jarzmie ignorancji.Trzęsienia ziemi nie są tylko mechanicznym zjawiskiem. Ich celem jest również rozbudzenie intelektu i serc ludzkich, tak by ludzie uwalniali się od swoich błędów i swojej głupoty i zrozumieli, że nie są jedynymi we wszechświecie.
   Nasz układ słoneczny przemierza obecnie region Kosmosu, w którym zniszczona konstelacja pozostawiła po sobie swoje ślady, pyłu demonicznego.To przechodzenie przez tę skażoną przestrzeń jest źródłem zatruć nie tylko mieszkańców Ziemi, ale również wszystkich planet naszej galaktyki. Jedynie słońca nie dostały się pod wpływ tego nieprzyjaznego środowiska.Region ten nosi nazwę "trzynasta strefa", inni zaś nazywają go "strefą przeciwieństw". Nasza planeta znajdowała się w tym regionie przez tysiące lat i w końcu zbliżamy się do wyjścia z tej mrocznej przestrzeni i wejścia do bardziej uduchowionego regionu,w którym żyje więcej rozwiniętych inteligentnych istot.
   Ziemia znalazła się obecnie w fazie wstępującej i każdy powinien zharmonizować się z prądami Wniebowstąpienia. Ci, którzy tego nie zrobią, stracą szansę w postaci dobrych warunków do podźwignięcia się, jakie będą zaoferowane w przyszłości. Pozostaną w tyle w rozwoju i ich dusze będą musieli czekać miliony lat na nadejście kolejnej fali wstępującej.
   Ziemia, układ słoneczny,Wszechświat - wszystko to zostanie zwrócone w innym kierunku pod wpływem impulsu Miłości. Większość z was wciąż traktuje Miłość jako coś niepoważnego, ale wiedzcie, ze to najpotężniejsza ze wszystkich sił! Pieniądz i władza są wciąż otaczane czcią, jak gdyby bieg waszego życia od nich zależał.W przyszłości wszystko będzie podporządkowane Miłości i wszystko będzie jej służyć. Ale dopiero cierpienia i trudności rozbudzą świadomość człowieka. Zapisane w Biblii przerażające przepowiednie proroka Daniela odnoszą się właśnie do tej nadchodzącej epoki.
   Będą powodzie, huragany, ogromne pożary i trzęsienia ziemi, które zmiotą wszystko. Krew będzie płynęła obficie. Wybuchną rewolucje i w licznych miejscach na Ziemi dojdzie do okropnych eksplozji.Tam, gdzie teraz jest ziemia, nadejdzie woda, a gdzie jest woda,wyłoni się ląd.Bóg jest Miłością, a mimo to będziemy świadkami chłosty, odpowiedzi Natury za zbrodnie popełnione przez człowieka przeciwko jego Matce,Ziemi, od początku nocy czasu. Po tych cierpieniach ci, którzy ocaleją, elita, doświadczą Złotego Wieku, harmonii i nieskończonego piękna.Tak więc utrzymujcie pokój i wiarę, kiedy nadejdzie czas cierpień i terroru, albowiem napisane jest, że żaden włos nie spadnie z głowy sprawiedliwego. Nie zniechęcajcie się i czyńcie tak, by osiągnąć wyższą doskonałość duszy, serca i umysłu.
   Nowa era szóstej rasy.
   Nie macie pojęcia o wspaniałej przyszłości, jaka was czeka. Nowa Ziemia już wkrótce ujrzy swój dzień. Za kilkadziesiąt lat praca stanie się mniej ekscytująca i każdy będzie miał czas na duchową, intelektualną i artystyczną działalność.Problem relacji pomiędzy mężczyzną i kobietą zostanie ostatecznie rozwiązany i nastanie harmonia, która umożliwi każdemu realizację jego aspiracji. Stosunki w parze zyskają podstawę w postaci wzajemnego respektu i poważania. 
   Ludzie będą podróżować po różnych płaszczyznach przestrzeni i przekroczą międzygalaktyczną otchłań. 
   Będą badali ich naturę i bardzo szybko będą w stanie poznać Boski Świat, zjednoczyć się z Głową Wszechświata. 
   Nowa Era jest erą szóstej rasy.Wasze przeznaczenie polega na przygotowaniu się do niej, powitanie jej i życie zgodnie z jej zasadami. Szósta rasa narodzi się wokół idei braterstwa.Nie będzie już konfliktów wynikających z partykularnych interesów - aspiracje każdego będą w zgodzie z PrawemMiłości. Szósta rasa będzie rasą Miłości.Dla niej zostanie utworzony nowy kontynent. Wyłoni się on na Pacyfiku tak, że Najwyższy będzie mógł wreszcie ustanowić swoje miejsce na naszej planecie.
   Założycieli tej nowej cywilizacji nazywamy: Braćmi Ludzkości i DziećmiMiłości.Będą oni niezachwiani w sprawie dobra i będą reprezentowali nowy rodzaj człowieka. Ludzie będą tworzyli rodzinę niczym duże ciało i każdy człowiek będzie w tym ciele reprezentantem jakiegoś organu.Wtej nowej rasie Miłość będzie się manifestowała w tak doskonały sposób, że dzisiejsi ludzie mogą mieć o tym tylko bardzo mgliste pojęcie.
   Ziemia pozostanie terenem sprzyjającym walkom, ale siły ciemności wycofają się i Ziemia zostanie od nich uwolniona. Widząc, że nie ma innej drogi, ludzie przyłączą się do tworzenia Nowego Życia prowadzącego do zbawienia.Trwając w swej bezsensownej dumie, niektórzy do samego końca będą trzymać się nadziei na kontynuowanie na Ziemi życia, które Boski Porządek potępia, ale wszyscy oni w końcu pojmą, że kierowanie światem nie należy do nich.
   Światło dzienne ujrzy nowa kultura.Będzie się opierała, na trzech zasadniczych podstawach: wyniesienie kobiety,wyniesienie łagodnych i skromnych, oraz ochrona praw człowieka.
   Światłość, dobroć i sprawiedliwość zatryumfują - to tylko kwestia czasu. Religie należy oczyścić. Każda zawiera część Nauk Panów Światłości, ale została zaciemniona przez nieustanny napływ ludzkich dewiacji.Wszyscy wierzący będą musieli się zjednoczyć i zgodzić z jedną zasadą, która mówi, że podstawą wszystkich wierzeń jest Miłość, bez względu na religię.Miłość i Braterstwo to wspólna podstawa!
   Ziemia zostanie wkrótce zamieciona przez nadzwyczajne, gwałtowne fale Kosmicznej Elektryczności. 
   Za kilkadziesiąt lat istoty, które są złe i wiodą innych na manowce, nie będą w stanie podtrzymywać swojej siły życiowej. Zostaną wchłonięte przez Kosmiczny Ogień, który strawi zło, jakie w nich tkwi.Wówczas będą żałować, ponieważ jest napisane, że "każde ciało będzie chwalić Boga".

   Ziemia, nasza Matka, pozbędzie się ludzi, którzy nie zaakceptują Nowego Życia.Odrzuci ich jak zepsute owoce:Ci ludzie, tak jak i kryminaliści, nie będą mogli już wkrótce odradzać się na tej planecie. Zostaną tylko ci, którzy noszą w sobie Miłość.
   Nie ma na Ziemi miejsca nie skalanego ludzką lub zwierzęcą krwią i musi ona w związku z tym poddać się oczyszczeniu. To właśnie z tego powodu niektóre kontynenty zanurzą się w wodzie, a inne zostaną wyniesione na powierzchnię.
   Ludzie nie podejrzewają, na jakie zagrożenia będą narażeni; Nadal uganiają się za błahostkami i szukają przyjemności.Ci z szóstej rasy będą z kolei w pełni świadomi wagi swojej roli i będą respektowali nawzajem swoją wolność. Będą się żywili wyłącznie produktami pochodzącymi ze świata roślin. Ich idee będą miały siłę umożliwiającą im swobodne krążenie, tak jak powietrze i światło w naszych czasach.Czytajcie rozdział 60 Izajasza, który dotyczy nadejścia szóstej rasy, Rasy Miłości.
   Po tych zgryzotach człowiek przestanie grzeszyć i znowu odnajdzie drogę cnoty. Klimat na całej naszej planecie złagodnieje i nie będzie już dochodziło do jego brutalnych zmian. Powietrze znowu się oczyści, podobnie woda. Pasożyty znikną. Ludzie będą pamiętali swoje poprzednie wcielenia i będą odczuwali przyjemność z tego, że w końcu zostali uwolnieni ze swego poprzedniego stanu.Wtaki sam sposób,w jaki ktoś pozbywa się pasożytów i zeschłych liści na winorośli, działają rozwinięte istoty, aby przygotować ludzi do służenia Bogu Miłości. Stwarzają im dobre warunki wzrostu i rozwoju i tym, którzy chcą słuchać, powiadają: "Nie bójcie się! Jeszcze trochę czasu, a,wszystko będzie w porządku. Jesteście na dobrej drodze.Niech ten, kto chce przekroczyć podwoje Nowej Kultury, świadomie pracuje i się przygotowuje!.
   Dzięki idei braterstwa Ziemia stanie się miejscem błogosławionym i nie trzeba na to długo czekać. Jednak zanim do tego dojdzie, nadejdą wielkie cierpienia, które mają obudzić świadomość.Grzechy gromadzone od tysiące lat muszą być odkupione. Fala żarliwości emanują z wysokości i przyczyni się do zlikwidowania karmy ludzi. Wyzwolenia nie można już dłużej odkładać. Ludzkość musi przygotować się do wielkich prób, które są nieuniknione i przyniosą koniec egoizmowi.Pod ziemią przygotowuje się coś nadzwyczajnego.Wkrótce w Naturze objawi się ambitna i kompletnie niewyobrażalna rewolucja.Bóg zdecydował się na naprawę Ziemi i tego dokona!To koniec starej epoki.Nowy porządek, w którym Miłość będzie królowała na Ziemi, zastąpi stary.Nadszedł ostateczny czas, byśmy się obudzili! Więcej na ten temat ściągniesz z naszej czytelni w przekazie Jezusa Chrystusa “Idzie Nowe”.
[email protected]
 
 
 

Portret użytkownika Gaja

Piękne słowa!' Wyczekuję ich

Piękne słowa!'
Wyczekuję ich spełnienia. 

Poza tym zobaczcie, jaki kolor ma ISON. Indianie Hopi czekają teraz na Czerwoną Kachinę, której pojawiwenie się na niebie będzie dniem Oczyszczenia. Różne źródła, różne kultury, ten sam przekaz.
Bóg jest Wielki i idzie do nas!!!

Portret użytkownika Gaja

Widzę, że temat znamy

Widzę, że temat znamy połowicznie Smile
Niebieska Kachina miała zapoczątkować okres prowadzący do dnia oczyszczenia, Hopi już ją zaobserwowali, czyli okres trwa. Sprawy na Ziemi w tym okresie mają nabrać tępa, zło ma się nasilić.
Ten kilkuletni okres ma zostać zakończony ostatecznym dniem oczyszczenia, ważnym dla świadomości każdego człowieka. Dzień ten nastanie wraz z pojawieniem się Czerwonej Kachiny.
Pozdrawiam

Portret użytkownika baca

ojojoj ale bełkot - no

ojojoj ale bełkot - no niestety ale jesli nie ma na cos nawet małego śladu dowodu tylko zamiast tego jest he he "prawda objawiona" przez jakiegoś "mistyka" to wole pozostac przy żubrach aby przejść w inną gęstość i lepszy wymiar duchowej świadomosci.
"kali joga" jest dla naiwnych frajerów, których nie stac na żubra...

Portret użytkownika Duszawciele

naiwnym frajerem to jesteś

naiwnym frajerem to jesteś ty, a twój bełkot świadczy o twoim wstecznym intelekcie,  jesteś pełen ciasnoty umysłewej, nie jesteś zdolnym do szerszego zrozumienia, nie widzisz czegokolwiek poza materią, nie jesteś w stanie zrozumieć że poza materią jest jeszcze coś, nie jesteś w stanie imbecylu zrozumieć że materia jest częścią Ducha, tyle że bardziej zagęszczoną, skondensowaną, nie umiesz wgłębić się w temat,  bo twój pseudoumysł jest zbyt zaściankowy, ciasny, prymitywny, głupkowaty.... a twoja podświadoma zakamuflowana miłość do hitlera i nienawiść do wszystkich osób pochodzenia żydowskiego, też świadczy o twojej totalnej głupocie i spaczeniu...    

Portret użytkownika baca

pomyliłeś się Dupawciele

pomyliłeś się Dupawciele kiedy ci skoczyło ciśnienie - uważaj na siebie bo ci pęknie jakieś naczynko Smile
twoja pomyłka polega na tym że materia nie jest częścią jakiegoś "ducha" tylko częścią dupy i kiedy ją opuszcza lemingi mają w końcu swoją upragnioną strawę "duchową"...
dalej wszystko się zgadza, ta materia jest i skondensowana i bardziej zagęszczona od na przykład twojego mózgu... bo nie ma czegos takiego jak osoby pochodzenia żydowskiego - to nie są osoby tylko żydzi... ot taki pod miot społeczny...

Portret użytkownika Duszawciele

mylisz się bezmówzgowa

mylisz się bezmówzgowa personifikacjo totalnego debilizmu,  gnijesz w swoich urojeniach, w swoim oceanie głupoty.. Poza tym jestes chory z nienawisci do wszystkich Żydów, a przecież głąbie, nie każdy Żyd jest zły.  Pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy, bezmózgowy pajacu, że twój ulubieniec czyli totalne ścierwo-hitler chciał ze wszystkich Słowian zrobić swoich niewolników.  I wcale się nie dziwię, że nie jesteś w stanie zrozumieć że materia jest formą duchowej energii z której składa się cały wszechświat, tyle że w skondensowanej formie,  głupku.  Fizyka kwantowa od dawna już o tym mówi...  Ale nie dziwię że nie jesteś w stanie tego pojąć, kwintesencjo totalnej głupoty, spaczenia, zacofania, zaślepienia... 

Portret użytkownika Duszawciele

mylisz się co do mnie, nie

mylisz się co do mnie, nie jestem naiwny i glupi w przeciwienstwie do ciebie, , a to o hitlerze tez wiedzialem ze ma domieszke krwi zydowskiej.  Mam nadzieje ze rzeczywiscie potepiasz te hitlerowskie scierwo. Ja syjonistow rowniez ostro potepiam. 
 jestes totalnie naiwna frajerzyna skoro myslisz ze materia powstala na skutek zwyklego przypadku z wielkiego bum buahahaha, glabie ty,  twoj totalny debilizm siega zenitu skoro wykluczasz fakt, ze cala materia jest produktem Duchowej swiadomosci...  i jestes totalnie naiwny skoro twierdzisz ze nie jestesmy tuz na pograniczu Kali Jugi i nowej ery Milosci. Nie wiem czy ja i ty sie zakwalifikujemy do zycia w nowej erze na tej planecie, nie wiem czy mamy na tyle w sobie Milosci zebysmy sie tam dostali,  ale wiem to ze jestesmy juz na koncu tej parszywej Kali Jugi,  Ci hindusi co pisali te ksiegi byli miliard razy madrzejsi od ciebie,  obserwujac  czasy nowozytne i to co sie obecnie dzieje na swiecie to dochodze do wniosku  ze jestesmy u kresu Kali Jugi.  poczytaj sobie o charakterystyce tej podlej ery, i jesli masz mozg to skumasz ze zyjemy w jej koncowce.    

Portret użytkownika RH+

W tobie za to słychac sama

W tobie za to słychac sama miłość i oświecenie. Patrzysz na świat i widzisz koniec ery wojen, śmierci, zniewolenia- super, pokaż, gdzie to widzisz, jasnie oświecony, emanujący wszechmiłością, arcytolerancyjny, przewielebny? Jak możesz tak mówić w roku w którym nie było ani jednego dnia, by w działaniach wojennych nie ginęły dzieci i ich matki? Gdzie? No gdzie, powiedz mi widzisz ten koniec wojny? W miliardzie sztuk amunicji zamówionej przez FEMA? Czy w planach ataku Syrii i Iranu? A może w nowych wirówkach dla Achmada Irańskiego? No powiedz mi, duszo w ciele... Bo tak, jak tej twojej miłości, tak końca wojen i oświecenia nie widzę. 
Widzę tylko pogłębiający się debilizm niuejdżowców wychowanych na neostradzie i kreskówkach. Tak - o tobie to było. Niestety twój adwersarz w dyskusji jest jedną z niewielu osób, które mają szczątki zdrowego rozsądku i czarnego humoru. Ty nie masz, jak widać ani jednego ani drugiego. 
Nie będę pisał inwektyw pod twoim adresem, bo nie wiem, czy jesteś debilem (choć mogę podejrzewać), idiotą, imbecylem, pomiotem bezmózgiej ameby, zaprzeczeniem teorii ewolucji, niedorozwiniętym botem niuejdża, czy innym sieciowym paskudztwem. Nie będę tego pisał - bo nie chce obrazić, a pewności nie mam. 
 
Powiem tylko jedno zdanie:
Kochaj tą miłością, którą kochasz, rzeczywistość odwzajemni ci tym samym - ale uważaj na zwieracze. 
potem będziesz miał schowek na piwo. 

Portret użytkownika Duszawciele

mylisz sie, czegokolwiek nie

mylisz sie, czegokolwiek nie zrozumiales, caly twoj tekst jest pelen bzdur, przeciez nie pisalem ze mam w sobie duzo Milosci i ze jestem oswiecony i wszystko wiem,  nie pisalem ze im blizej konca Kali Jugi tym mniej cierpienia... prawda jest taka ze im blizej konca tej podlej ery tym bardziej bedzie nasilone cierpienie u wiekszosci ludzi,  pod sam koniec Kali Jugi bedzie szczegolne nasilenie zla, dlatego 3 wojna swiatowa wybuchnie na 99% w wlasnie w tym obecnym czasie, przez jakis czas zwiekszy sie tez cierpienie spowodowane globalnym kataklizmem ktory na 90& nastapi... Dopiero tak za okolo 15 lat Ziemia rozpocznie swoj cykl w Nowej Erze Milosci.   
Napisales bzdury:
""Widzę tylko pogłębiający się debilizm niuejdżowców wychowanych na neostradzie i kreskówkach. Tak - o tobie to było. Niestety twój adwersarz w dyskusji jest jedną z niewielu osób, które mają szczątki zdrowego rozsądku i czarnego humoru. Ty nie masz, jak widać ani jednego ani drugiego. "
Odpowiadajac na te twoje bzdury, to napisze ci ze jestes podobnie glupi pelen toalnego debilizmu, kretynizmu i idiotyzmu jak ten twoj ulubieniec karmiacy sie odchodami czyli ta bezwartosciowosc o nicku"baca" tak samo jak on zamiast mozgu masz odbytnice ktora cie zywi i ktora wypelnia cale twoje cialo a konretnie twoja czaszke az po same brzegi hehehehheh 
jesszcze chcesz jakies bzdury napisac, bezmozgowa personifikacjo nieskonczonego debilizmu, kretynizmu, i idiotyzmu razem wzietych??? To juz nawet karaluchy, ameby, jednokomorkowce, ba! a nawet najmniejsze czastki elemntarne czyli Kwarki maja miliardy razy wiecej inteligencji od ciebie i od tego bezwartosciowego kalojada "bacy" wy nie wiecie co to umysl i inteligencja, bo nie posiadacie tego nawet w najmniejszym stopniu, jestescie dokaldnym przeciwienstwem wszelkiej inteligencji, jestescie kwintesencja nieskonczonego debilizmu, idiotyzmu, kretynizmu, glupoty razem wzietych!  Sa wszelkie podstawy by tak twierdzic i tak was nazywac.

Portret użytkownika Deus

Oj, daj już spokój

Oj, daj już spokój Duszawciele!
Rzucasz się na każdego kto myśli inaczej niż Ty i zwróci ci na to uwagę.
To są cechy typowego Katola.
Więc zamilcz i nie pogrążaj się bardziej.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika Duszawciele

Bredzisz chłopie. Nie kumasz

Bredzisz chłopie. Nie kumasz o co biega. Nie rzucam się na każdego kto myśli inaczej niż ja. Rzucam się na tego kto mnie obraża, a nie na tego kto ma inną opinie ode mnie. Jak by mnie nie obrażano, to bym też nie obrażał, proste. Każdego kto mnie obrazi, obrażę jeszcze bardziej, i zaznaczam że ja pierwszy nigdy nie obrażam. Najpierw obraził mnie "baca" pisząc bzdury że jestem frajerem, dlatego też nie pozostałem dłużny i go obraziłem jeszcze bardziej. Pomyśl zanim znów coś napiszesz

Portret użytkownika OBUDZSIE

Tak to jest prawda co piszesz

Tak to jest prawda co piszesz x-static, zastalo nam czasu nie wiele Europa  tez bedzie zniszczona tak jak wszystkie kontynenty na swiecie to nie sa teraz jakies porpagandowy bzdury naprawde cos ma sie dziac ! ps. Illuminat. A ty Baco lepiej tak nie hihrocz bo pierwszy pojdziesz zapewne na odstrzal bo sam w survivalu i w otaczajacej anarachi nie poradzisz sobie nawet jesli mieszkasz na jakims zadupiu oj biada biada ironisto z koziego sera haha ! Smile a moze ty jestes uspionym agenetem co ma inwigilowac i propagowac bzdury dezinformator o ! trololo ; ) Mam cie na celowniku ! 

Strony

Skomentuj