Komitet centralny galaktycznej wszechreligii pod patronatem Watykanu !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Papież Franciszek to wyjątkowa postać. Ogromna rzesza ludzi, zwłaszcza chrześcijan obrządku katolickiego, uznaje go za postać wysoce kontrowersyjną, żeby nie powiedzieć za heretyka. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jest wykonawcą poleceń nieformalnej grupy trzymającej w Watykanie władzę. Z dobrze poinformowanych źródeł, jak choćby pana redaktora Lisickiego, wiemy jaką nazwę nosi to towarzystwo, chodzi o kolektyw wykonawczy "Klubu z Sankt Gallen". „Klub mafijny z Sankt Gallen” to określenie jakie nadali sobie jego członkowie, tak to ujawnił jeden z działaczy, należących do tej struktury.

Zadaniem tej tajnej grupy jest wprowadzenie Kościoła Katolickiego na liberalne tory i przekształcenie religii katolickiej w coś "nowego". Pierwszy raz członkowie grupy spotkali się w 1996 roku, a rzekomo ostatni w 2006 roku. Gospodarzem był belgijski liberalny biskup Sankt Gallen Ivo Fürer. Z kolei w 2015 roku niemiecki watykanista Paul Badde stwierdził, że dysponuje wiarygodnymi informacjami, jakoby 3 dni po pogrzebie Jana Pawła II, w kwietniu 2005 roku spotkali się kardynałowie: Włoch Carlo Maria Martini, Niemcy Karl Lehmann i Walter Kasper i Brytyjczyk Murphy O’Connor. Do spotkania doszło jakoby w willi Nazaret w Rzymie w domu kardynała Silvestriniego. Ostatnie spotkanie odbyło się zaś w 2006 roku – przynajmniej oficjalnie.

Istnieje bardzo dużo doniesień w sprawie owej nieformalnej struktury. W kuluarach mówi się, i to już coraz śmielej, że to właśnie ona miała zadecydować o nieoficjalnym wyborze Bergolio na papieża Frańciszka, omijając oficjalne konklawe, które stało się od tego momentu "szopką". Znany dziennikarz i biograf Benedykta XVI, Peter Seewald na łamach konserwatywnego dziennika katolickiego „Die Tagespost” napisał, że tak zwana grupa z Sankt Gallen już w roku 2005 próbowała przeforsować swojego własnego kandydata, który uniemożliwiłby kard. Ratzingerowi wybór na papieża.

Jeden z uczestników konklawe na łamach specjalnego "dziennika" napisał, że Ratzinger ścigał się z Argentyńczykiem Jorge Mario Bergoglio o "Piotrowy Tron". Dopiero w trzecim głosowaniu Ratzinger otrzymał 72 głosy, a Bergoglio 40. To oznaczało w nomenklaturze Watykanu klincz. Sądzono, że w związku z tym dojdzie do całkowitej wymiany kandydatów. Miano nadzieję, że Ratzinger postanowi się wycofać. Tymczasem kroki wstecz zaczął wykonywać niepozorny Bergoglio. Według źródła Argentyńczyk zasugerował, że nie chce być papieżem. W późniejszych wywiadach Bergoglio - także jako papież Franciszek - przekonywał, że wówczas, w 2005 roku, sam uważał kard. Ratzingera za najlepszego kandydata, sądząc, że nie nadszedł jeszcze czas na papieża z Ameryki Łacińskiej.

Wreszcie w głosowaniu czwartym kardynał Ratzinger otrzymał 77 głosów. Przekroczono barierę dwóch trzecich głosów i Niemiec został wybrany na papieża. Niestety "Grupa z Sankt Gallen" nie odpuściła, chcieli mieć swojego papieża szybko, co doprowadziło do tajemniczych zdarzeń z roku 2013 i w konsekwencji do "rezygnacji" Benedykta XVI z Urzędu Piotra. Papieżem zostaje Mario Bergolio, ale kiedy ?! Data wydaje się być sensacyjna. Oficjalnie urząd rozpoczyna z dniem 13 marca 2013 ! Mamy tam dwie trójki "33" ! W związku z tym, z tymi liczbami, prosimy obejrzeć film pt.: " Najszybsza droga do nieba ! - sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek", a właściwie jeszcze bardziej sensacyjny, jeśli chodzi o Watykan i liczbę "33" film "Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia"

Istnieje kilka dobrych opracowań tego tematu. Mówi się w nich, że po około 300 latach tajne bractwa uzyskały dostęp do Watykanu, do samego sztabu. Czternastego kwietnia 2020 opublikowaliśmy wspomniany ważny film na YouTube: "Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia", następnie w niedzielę 3 maja 2020 pojawił się film pt.: "Nowa ogólnoplanetarna religia ufonautyczna pod przewodem Watykanu w ramach hodowli istot hoirous". Do tego koniecznie należy wspomnieć o produkcji sprzed 9 miesięcy, jej tytuł to "Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO".

W związku z tym mamy nieodparte wrażenie, potwierdzone pewnymi informacjami, jak i zdarzeniami, że oglądają je członkowie nieformalnych grup. Możliwe, że traktują je jako jakiegoś rodzaju "wskazania", albo "przesłania", bo oto 4 maja 2020 znakomity portal PCH24 poinformował o sensacyjnej odezwie "Komitetu centralnego światowej Wszechreligii" (UFOnautycznej!), jaki wyszedł, albo przeszedł, przez najwyższy urząd Watykanu !

„Wysoki Komitet na rzecz Ludzkiego Braterstwa wzywa wyznawców wszystkich religii do modlitwy o ustanie epidemii koronawirusa i przezwyciężenie jej konsekwencji. Na dzień modlitwy i postu w tej intencji wyznaczono 14 maja. Komitet reprezentuje sygnatariuszy Deklaracji o Powszechnym Braterstwie podpisanej przez Papieża Franciszka i wielkiego imama uniwersytetu Al-Azhar w ubiegłym roku w Abu Zabi, i w ich imieniu zabiega o wprowadzanie jej w życie” – czytamy w komunikacie Katolickiej Agencji Informacyjnej - Vatican News.

Prezentujemy tu treść przesłania, które w swej formie, zastosowanych zwrotach i słownictwie jest kalką odezw UFO masońskich !

"Modlitwa za ludzkość - Drodzy bracia wierzący w Boga, Wszech-Stwórcę, naszych braci i siostry w całej ludzkości, Nasz świat stoi w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa, które zagraża życiu milionów ludzi na całym świecie z powodu rosnącej rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa (COVID-19). Chociaż potwierdzamy rolę medycyny i badań naukowych w zwalczaniu tej pandemii, nie powinniśmy zapominać o szukaniu schronienia w Bogu, Wszechmogącym, ponieważ mamy do czynienia z tak poważnym kryzysem. Dlatego wzywamy wszystkie narody na całym świecie do czynienia dobrych uczynków, postu, modlitwy i pobożnych modlitw do Boga Wszechmogącego, aby położyć kres tej pandemii.

Każdy z dowolnego miejsca i zgodnie z naukami ich religii, wiary lub sekty powinien błagać Boga, aby usunął tę pandemię z nas i całego świata, aby uratować nas wszystkich od tych przeciwności, zainspirować naukowców do znalezienia lekarstwa, które może odwrócić tę chorobę i uratować cały świat przed skutkami zdrowotnymi, ekonomicznymi i ludzkimi tej poważnej pandemii W ramach wysiłków zmierzających do realizacji celów Dokumentu o braterstwie ludzkim Wyższy Komitet ds. Bractwa Ludzkiego sugeruje ogłoszenie w czwartek 14 maja 2020 r. Dnia postu, modlitw i błagań dla dobra całej ludzkości.

W związku z tym Komitet zachęca wszystkich przywódców religijnych i ludów na całym świecie, aby odpowiedzieli na to wezwanie do ludzkości i wspólnie błagali Boga Wszechmogącego o ochronę całego świata, aby pomóc nam pokonać ten pandemię, przywrócić bezpieczeństwo, stabilność, zdrowie i dobrobyt, aby po tej pandemii nasz świat stał się lepszym miejscem dla ludzkości i braterstwa niż kiedykolwiek wcześniej. Wyższy Komitet Bractwa Ludzkiego." - koniec odezwy.

Osobiście jestem poruszony tym co się dzieje w Watykanie, jak i z częścią duchowieństwa, w jakim kierunki zmierzamy, jednak należy pamiętać o przepowiedni Maryi Dziewicy z La Salette, jak i tzw. "Czwartej Tajemnicy Fatimskiej". Wszystko to dzieje się za wiedzą Nieba, gdzie przebywa Chrystus, Matka Boża oraz święci. Wszystko musi się wypełnić. Prawdopodobnie powstanie rząd światowy, i prawdopodobnie będzie składał się humanoidów, mieszańców "żelaza" i "gliny", wyglądających jak ludzie !

Prawdopodobnie nikt ich oficjalnie nie rozpozna i nie ogłosi jako istoty hybrydalne ! Te rzeczy mogą się wydawać straszne, ale dla sporej części fanów istot UFO będzie to upragniona "Nowa Era" ("Niu Ejdż"). Pamiętajmy, że w książkach Betty Andreason jest przygotowywany "ten jedyny", który zdaniem pastora Hoggarda jest wyczekowanym przez "Komitet centralny galaktycznej wszechreligii" - Antychrystem !

Bardzo dużo informacji to potwierdza. Sami ufonauci, językiem symboli, przekazali nam wskazówki. Istota humanoidalna- "hybryd" - przybędzie do tego wymiaru. Będzie czynił cuda ! W temacie tegj istoty powstało kilka książek, warto sięgnąć choćby do pozycji ojca Livio Fanzaga pt.: "Proroctwo o Antychryście". Autor prowadzi nas od sensacyjnych wyobrażeń ku biblijnej prawdzie zgodnej z nauczaniem Kościoła.

Aby przybliżyć rozumienie postaci Antychrysta, sięga do objawień mistyków i świętych, korzysta z nauczania papieży, a także ze współczesnych objawień maryjnych, w których Antychryst często jest wzmiankowany. Sama Maryja Dziewica wspomina, że przybywający humanoid chce zniszczyć nawet przyrodę, co możemy uznać za przekaz o totalnym ataku bractw ufonautycznych na wszelką informację genetyczną, jeszcze w wielu miejscach czystą !

Wedle przekazu ojca Livio Fanzagi, tzn. zgromadzonych danych, Chrystus i Jego Matka przygotowują ludzkość na ostateczną bitwę z Ojcem Kłamstwa - Har-magedon. I choć jej wynik ostatecznie został przypieczętowany przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, Smok, istota reptiliańska, z nienawiści do Boga i tego, co zostało przez Niego stworzone, czyni nieustanne starania, aby zniszczyć ludzkość, prowadząc ją do samozagłady.

Ostanie wieki – pełne wojen, zbrodniczych ideologii i prześladowań Kościoła – rewolucja bioinżynierii, nadchodzący UFOtranshumanizm, wyraźnie pokazują, że czas ostatecznego starcia już się zaczął i trwać będzie aż do powtórnego przyjścia Chrystusa. Z tego co widzimy, w oficjalnym przekazie "Komitetu Centralnego kosmicznej Wszechreligii UIfonautycznej" w Watykanie przygotowania idą pełną parą !

Podobne odezwy jak ta tu zaprezentowana - UFOnautyczna Ordo Ab Chao - pokazują, że wszystko co się obecnie dzieje w sferze tajnych bractw ma torować drogę Antychrystowi, by ten mógł powstać i odłożyć na bok wszelkie resztki religii, zwłaszcza chrześcijańskiej. Ta istota chce całkowicie odrzucić Boga Jezusa. Będzie czynił znaki i cuda, by przed światem raz na zawsze dowieść, że ludzkość jest samowystarczalna, ludzkość będzie mogła nawet stworzyć "życie" oraz nowe transhumanistyczne ciała - pojemniki dla inwazji Obcych, niosących "światło i postęp" (przykładowo Objawienie Jana 13,13-14).

Upragniony przez UFO Lożę, humanoid-UFOnauta będzie promował to, co już zaczyna być, zdaniem "Centalnego Komiteu UFO Loży", na horyznoncie realistyczne; świat może być rajem bez Boga, zgotowanym przez samego człowieka, przez nowoczesnych przybyszy z gwiazd, ci dadzą nam cudowną technologię, przemieniając zacofanych ciemnogrodzian w nowe byty "Gwiezdnej Federacji CRISPR".

Świat będzie wierzył, że z ufo humanoidem - Antychrystem, ludzkość będzie w stanie dokonać wszystkiego, czegokolwiek zechce, pojawią się nowe perspektywy tworzenia X-manów, itp.; otworzą  się horyzonty niemożliwego - otchłań: „I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.” (Objawienie Jana 13,6)

Jednak na końcu Bóg zniszczy Antychrysta tchnieniem ust swoich i świat zobaczy jak bezsilny jest ten super humanoid (coś na kształt Dartha Sidiousa). Jezus przejmie władzę nad królestwami Ziemi. Szatan zostanie związany i wrzucony do otchłani (taj jak Sidious), a ziemia doświadczy tysiąca lat pokoju !

Nowa ogólnoplanetarna religia ufonautyczna pod przewodem Watykanu w ramach hodowli istot hoirous

https://youtu.be/SWOH3ij0ctU

Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia

https://youtu.be/Wikm9vOpvPo

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

„Dokument o ludzkim

„Dokument o ludzkim braterstwie dla pokoju światowego i współistnienia”, który w lutym 2019 r. podpisali w Abu Zabi papież Franciszek i wielki imam al-Azhar, cieszy się silnym poparciem masońskiego czasopisma – twierdzi znany katolicki dziennikarz i komentator Edward Pentin.Watykanista Edward Pentin twierdzi, że dokument podpisany przez papieża Franciszka i wielkiego imama al-Azhara został bardzo dobrze przyjęty przez środowiska masonerii. Na potwierdzenie swych słów przytacza omówienie artykułu z „Nuovo Hiram” – kwartalnika masońskiej loży Wielkiego Wschodu we Włoszech.Autor artykułu z „Nuovo Hiram”, Pierluigi Cascioli, określa „Dokument o ludzkim braterstwie” jako „nowatorski” i porównuje go do „powoli uwalniającego się leku”. Uważa też, że jest on „punktem zwrotnym dla nowej cywilizacji” i postuluje „wartości, które mogą zbudować lepszy świat”. Ceni sobie „szlachetne strony” dokumentu, które z uwagą powinny być czytane i rozpatrywane zarówno przez chrześcijan, katolików, muzułmanów i muzułmańskich sunnitów, ale także przez całą ludzkość.Cascioli uważa, że zawarte w dokumencie wezwanie do braterstwa jest skierowane do wszystkich, „nawet pięciu miliardów ludzi, którzy nie podzielają jednej z (...) dwóch wiar”. Zastanawia się nad tym, czy potępienie dyskryminacji i nawoływanie do „wzajemnego szacunku” przełoży się także na „szacunek dla kobiet i mężczyzn, którzy mają skłonności homoseksualne i biseksualne”.Zawarte w dokumencie zdanie o tym, że „Bóg (...) stworzył wszystkich ludzi równymi w prawach, obowiązkach i godności” posłużyło masońskiemu dziennikarzowi do krytyki „katolickiego arystokratyzmu”, która sprawia, że tacy katolicy są „odmienni od innych ludzi w rozumieniu bycia lepszymi od innych”. Sądzi on, że doktryna społeczna Kościoła powinna być „aktualizowana”, by sprostać egalitarnym, „nowatorskim wartościom” zawartym w dokumencie z Abu Zabi.Zdaniem Cascioliego papież Franciszek i wielki imam przedstawiają „stanowiska awangardowe”, wybiegające daleko w przyszłość i choć trudno spodziewać się szybkich efektów, to „może to być otwarcie nowej ery”. Zdaniem dziennikarza „Nuovo Hiram” zbudowali oni „pas startowy” i teraz potrzebny jest „silny impuls”, który pozwoli „wystartować z niego do lepszego świata” ludzkiego braterstwa.„Masoni, dla których braterstwo jest w centrum uwagi, nie będą mogli uniknąć dyskusji nad tym dokumentem” – uważa Cascioli i zastanawia się, czy będzie to też oznaczać dialog sunnitów i katolików z masonami.Edward Pentin przypomina, że Kościół katolicki potępia przynależność do masonerii, której zasady nie są do pogodzenia z wiarą katolicką. Zwraca uwagę na opinię bp Athanasiusa Schneidera, że wyżej postawieni w hierarchii członkowie lóż masońskich czczą szatana.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Anon

Nie mógłby się ten Jezus już

Nie mógłby się ten Jezus już pojawić? Przez to co ludzie wyprawiają codzień czuję się jakbym w piekle właśnie przebywał. I co on chce mnie do jeszcze następnego piekła dać jak umrę? Ile tych piekieł? Ludzie to szmatławce. Wogóle ludzie to gatunek zdechły i wypaczony. Tylko Yellowstone albo meteoryt z nieba może uratować tą patową sytuację

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj