Kongres USA przeprowadził przesłuchanie na temat istnienia obcych

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W amerykańskim parlamencie zorganizowano niezwykle interesującą sesję naukową. Dotyczyła ona poszukiwania życia pozaziemskiego i została zorganizowana przez Komisję Nauki Izby Reprezentantów.

 

Głównym zagadnieniem poruszanym na tym publicznym przesłuchaniu jest odwieczne pytanie ludzkości, czy istnieją cywilizacje pozaziemskie. Spotkanie odbyło się w budynku Kongresu Stanów Zjednoczonych. Oficjalny tytuł to "Astrobiologia: Poszukiwanie oznak życia biologicznego w naszym Układzie Słonecznym i poza nim".

 

Na spotkanie zaproszono wybitnych naukowców, którzy mieli wyjaśnić prawodawcy USA czy jesteśmy sami we wszechświecie i czy istnieje szansa, aby nawiązać kontakt z pozaziemską inteligencją. Wśród uczestników znajdowali się min. znana astrobiolog z NASA, Mary Voytek, specjalistka w dziedzinie badań planetarnych z MIT, Sara Seager i eksperta od historia nauki Stephen Dick.

 

W wystąpieniach opowiadano się za zwiększeniem funduszy na badania związane z poszukiwaniem cywilizacji pozaziemskich. Rozmawiano też o tym, aby zainwestować w tworzenie nowych, potężnych teleskopów, które będą w stanie wykryć oznaki chemiczne życia nawet na najbardziej odległych planetach.

 

Okazuje się, że przesłuchanie zorganizowali głównie Republikanie, dlatego Demokraci nie mogli sobie odmówić złośliwości stwierdzając, że ich polityczni adwersarze jak zwykle bardziej zajmują się kwestiami galaktycznymi niż przyziemnymi takimi jak reformy czy płaca minimalna. Skąd my to znamy?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

Mam urlop i nieźle się bawię

Mam urlop i nieźle się bawię czytając wasze mrzonki.
Weźcie się za robotę polaczki i przestańcie być manipulowani przez rząd Ameryki i Syndykat.
UFO to tajne statki rządowe stworzone przez rząd ameryki by odwrócić uwagę ludzi od tego co naprawdę szykują.
Syndykat to zespół ludzi mających dostęp do technologii nie udostępnionej dla reszty ludzi. Dzięki temu kontrolują cały nasz glob. Wymyślili kosmitów (laboratorium) i dalej manipulują ludźmi, którzy wierzą we wszystko co oni wymyślą. Doskonale wiedzieli że ludzie bedą snów mrzonki i o to im chodziło.
 
Inwigilacja przez internet, android, microsoft, PRISM... a Snowden to tylko pionek/marionetka.
 
Upozorują kolonizację ludzi przez kosmitów (a raczej coś co wymyślił Syndykat). I wy dacie się nabrać.

Portret użytkownika LOL

Baron cały czas snujesz

Baron cały czas snujesz mrzonki.
 
 
UFO to tajne statki kosmiczne testowane przez rząd Ameryki. Kosmitów zrobili w laboratorium.
Strefa 51 to zwykłe lotnisko wojskowe. Pismaki wysuły mrzonkę jakoby były tam robione UFO (nie mylić z kosmitami). 
 
Syndykat ma dużo ludzie przekupionych. A wszystko żeby manipulować biednymi ludźmi i polaczkami, którzy pracy nie mają i potrafią tylko dopatrywać się prawdy... która jest tylko jedna...
 
Nie ma obcej cywilizacji. UFO to tajne rządowe statki. Kosmitów zrobili w laboratorium.
 
 
 
 

Portret użytkownika LOL

Rząd Ameryki (Syndykat) ma

Rząd Ameryki (Syndykat) ma niezły ubaw. Wszyscy ludzie których wypuścili z jakąś mrzonką nabierają kolejych nierobów. Nie ma żadnej prawdy. UFO i kosmici zostali wymyśleni przez Syndykat. Statki UFO to tajne projekty rządowe. testują oni nową technologię. A kosmitów to zrobili w laboratorium. 
 
Wy dalej szukacie czegoś czego nie ma... Weźcie się za robotę i przestańcie snuć mrzonki jak reszta pismaków.
 
Cokolwiek wy wam nie powiedzieli to szukacie winnych. A może oni to przewidzieli i cały czas wami manipulują?

Portret użytkownika kebaru

"Wy dalej szukacie czegoś

"Wy dalej szukacie czegoś czego nie ma... Weźcie się za robotę i przestańcie snuć mrzonki jak reszta pismaków."
 
jeśli miałeś na myśli jakie kolwiek pozaziemskie "ciwilizacje" to skąd masz pewność
że cos takiego nie istnieje ??
co przeleciałeś i zbadałeś cały wszechświat czy jesteś jakimś super naukowcem który wie wszystko ??
jesteś nikim tak jak i ja
nie mamy pojecia co dzieje się tak na prawde w państwie a co dopiero w wszechświecie 

Portret użytkownika Fanka1

Benet, jakby drążyć ten

Benet, jakby drążyć ten temat, to podobno niektórzy mieszkają na Ziemi i ... trudno ich odróżnić od ludzi. Pamiętacie zapewne wypowiedź polityka z Kanady na ten temat, który mówił o dwóch w rządzie sąsiedniego kraju. Może więc nie całkiem fałszywka... Tym bardziej, że konkretów na pokazanym na tym filmie spotkaniu chyba było za mało.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika MEJTRIXX

Już nie te czasy aby

Już nie te czasy aby posługiwać się wiarą jeżeli chodzi o Jachwe z opisów Biblijnych jasno wynika że latał ognistym rydwanem że miał tez swoich podwładnych którzy też mieli techniczne pojazdy latające, opis wyburzenia Sodomy i Gomory jest ciekawy do złudzenia przypomina naolot i użycie jakiejś broni aby zniszczyć swoich zbuntowanych a wraz z nimi mieszańców istot niepowołanego gatunku opis , "patrzałem z z pomiędzy dwóch gór wyleciały cztery ogniste rydwany i rzucały na Sodome i Gomore pociski i pioruny " no jaśniej nie można , te istoty stworzyły ludzi żaden bóg ! dowody są oczywiste ! ty posługujesz się tym co ci wpojono na zasadzie bo tak ci się wydaje , uważaj obyś się nie pomylił . Wątpie czynawet masz przeczytaną Biblie a szkoda bo to jest piękna literatura ufologiczna dotycząca ingerencji pozaziemskiej cywilizacji w naszą  a kto wie czy nie we wszystko co tutaj żyje na ziemi .

Portret użytkownika Fanka1

MEJTRIXXie. Jeśli lubisz

MEJTRIXXie. Jeśli lubisz historie o duchach, diabłach i kosmitach, to może zaciekawi Ciebie i innych czytelników historia (opisana w Wikipedii) pt. "Czarcia łapa". Jestem ciekawa, czy uznalibyście postaci w tej historii występujące za ... kosmitów. Bo idąc Twoim torem myślenia... to nie ma diabłów a są tylko tylko kosmici, którzy się za nich potrzywają.
Czarcia łapa
 
Czarcia Łapa – obiekt legendy lubelskiej, która ma swoje potwierdzenie w źródłach historycznych. Jedna z wersji legendy głosi, iż w 1637[1] bądź 1638[2] roku w lubelskim Trybunale Koronnym odbył się proces pewnej wdowy.[3] Stroną w sporze był bogaty magnat, który przekupił sędziów. Skorumpowani sędziowie, nie bacząc na fakty, przyznali rację swemu mocodawcy. Zrozpaczona wdowa wzniosła ręce do krucyfiksu wiszącego w sali sądowej i zawołała: „Gdyby diabli sądzili wydaliby sprawiedliwszy wyrok![4]” Jej pełen bólu i gniewu głos odbił się echem w wysokich salach lubelskiego Trybunału Koronnego i przestronnej sieni. Jeszcze tej samej nocy o północy, w sali posiedzeń trybunalskiego sądu pojawiły się zagadkowe postacie odziane w żupany, szlacheckie kontusze i w czarnych perukach. Przerażonypisarz, który notował przebieg rozprawy, spostrzegł diabelskie rogi zręcznie ukryte w kruczych włosach i poczuł zapach siarki. Wydali oni wyrok na korzyść kobiety. A żeby go przypieczętować, diabelski sędzia oparł się ręką o stół, wypalając w desce ślad dłoni.[5] Wówczas to Chrystus na krucyfiksie w sali rozpraw odwrócił głowę, żeby nie patrzeć, jak diabelskie sądy są sprawiedliwsze od ludzkich. Krzyż Trybunalski do dziś znajduje się w jednej z kaplic w Archikatedrze. Niesprawiedliwi sędziowie połamali sobie nogi na trybunalskich schodach. Stół z wypaloną czarcią łapą, pochodzący sprzed 1578 roku,[6]stoi w muzeum na Zamku. A od pół wieku lokal Czarcia Łapa,[7] w której występuje kabaret Czart, jest jedną z lubelskich kawiarni.
Oto autentyczny niezmieniony i nieocenzurowany (przez współczesnych) cytat jednej z wersji legendy, zaczerpnięty z książki Lucjana Siemieńskiego "Podania i legendy polskie, ruskie i litewskie" z roku 1845:
Wizerunek Zbawiciela w trybunale lubelskim
W sali sądowej w Lublinie stał krzyż kamienny z wizerunkiem Zbawiciela, a nad nim był napis wielkimi złotymi literami: "Justitias vestras judicabo". Osobliwość tego wizerunku ta była, iż Chrystus Pan miał twarz odwróconą i rysów jej nie można było widzieć; jednakże snycerz nie był go tak wystawił, ale pewien wypadek stał się przyczyną tej zmiany:
Była wdowa szczupłego miana uciśniona procederem przez jakiegoś magnata. Jej sprawa była jak bursztyn czysta, ale magnat zobowiązawszy wszystkich członków trybunału zyskał dekret wbrew prawu i sumieniu. Gdy go ogłoszono, nieszczęśliwa wdowa wyrzekła na cały głos w izbie: — Żeby mię sądzili diabli, sprawiedliwszy byłby dekret. A że sumienie kłuło nieco deputatów, na roki jej nie pozwano i wszyscy udali, jakoby jej nie słyszeli, z czym się odezwała; i że to było pod koniec sesji, porozjeżdżali się marszałek i deputaci, tak duchowni, jako i świeccy; została się tylko kancelaria i pisarze trybunalscy. Aż tu zajeżdża przed trybunał mnóstwo karet, wysiadają jacyś panowie, jedni w kontuszach, drudzy w rokietach, z rogami na głowie i ogonami, które się spod sukien dobywały. I zaczynają iść po schodach, a przyszedłszy do sali trybunalskiej zajmują krzesła, jeden marszałka, drugi prezydenta, inni deputatów. Pomiarkowali się pisarze i kancelaria, że to byli diabli, i w wielkim strachu przy stołach swoich siedząc czekali, co z tego będzie. Wtem diabeł, co marszałkował, kazał wprowadzić sprawę tejże wdowy. Przystąpiło do kratek dwóch diabłów jurystów: jeden pro, drugi contra stawał, ale z dziwnym dowcipem i z wielką praw naszych znajomością. Po krótkim ustępie diabeł marszałek przy- wołał pisarza województwa wołyńskiego (bo ten interes był z Wołynia), ale prawdziwego pisarza, nie diabła, i kazał mu siąść za stołem i wziąć pióro. Zbliżył się pisarz wpółumarły z bojaźni i przymrużając oczy zaczął dekret pisać, jaki mu dyktowano. Dekret był zupełnie na stronę uciśnionej wdowy, a Pan Jezus na taką zgrozę, że diabli byli sprawiedliwsi niż trybunał przenajświętszą krwią Jego wykupiony i w którym tylu kapłanów zasiadało, zasmuconą twarz odwrócił i oblicza swego nie pokaże (jako miał o tym objawienie świątobliwy jeden bazylian lubelski), aż naród się pozbędzie zaprzedajności w sądach, łakomstwa w księżach i pijaństwa w szlachcie. Ów dekret diabli podpisali, a zamiast podpisów były wypalone łapki różnego kształtu i położywszy go na kobiercu, który pokrył stół trybunalski, zniknęli. Następnej sesji trybunał znalazł diabelski dekret, gdzie był położony; bo rozumie się, że nikt z kancelarii ruszyć go nie śmiał. Złożono go na wieczną pamięć w archiwach.[8]

Portret użytkownika MEJTRIXX

Ty nie wiesz co piszesz

Ty nie wiesz co piszesz typowo polska nie wiedza sorki ale pierwiastek duchowy antymateria została odkryta przez zderzacz hadronów a ja zajmuje się EVP Transkomunikacją dziś jest już dostępny sprzęt oraz całe wyposażenie , detektory mierniki wykrywacze potrafią namierzyć ducha co do centymetra , oj polska wiedza na poziomie zerowym dlatego ja wole pisac z amerykanami którzy mają swoje grupy zawodowe i mase zebranych dowodów , napisz mi skoro taka mądrze piszesz wymien mi 10 rodzai mierników na duchy i co to jest aparat i kamery full spectrum ? masz powazne braki z wiedzy , napisz mi jaki kierunek studiów masz ukonczony ? a wiesz o tym że w usa i na politechnice Wrocławskiej wykładany jest ten temat ? pokaż mi jakieś swoje materiały ze śledztw jakie wyniki uzyskałas? bo książki to jest nic tu potrzebne jest własne doświadczenie wiec o czym my w ogóle piszemy ? sorki ale amerykańskie grupy ghosthunters śmieją się z polskiego poziomu wiedzy na ten temat no szczera prawda , jestem w stałym kontakcie z Zakiem Bagansem Ghostadventures od nich tez kupywałem sprzęt sa nawet specjalne lasery skanujące, masakra zgroza  przeraża mnie to o czym piszesz uzupełnij braki z wiedzy wpisz sobie w gogle odkrycie antymaterii jest nawet wzór matematyczny antymateria przeciwueństwo materii , jestem przekonany że pierwsza sesja EVP na cmentarzu i wiejesz w popłochu kiedy miernik namierza ducha i reaguje na zadawane pytania raz już dwaj bohaterzy nie do wiarki poszli ze mną w nocy na cmentarz a potem uciekli jeden z nich tak się po obijał o groby że poszedł na zwolnienie lekarskie , teraz mają zupełnie inne zdanie na ten temat , organizacje TAPS Ghosthunters mają swoje opracowane procedury i działają zawodowo , szkoda słów nie chce mi się już pisać  nie ma sensu typowy laik z ciebie i zupełny brak doświadczenia własnego , dam ci taką radę nie pisz zanim dobrze nie obcykasz danego tematu w Polsce jest już pierwsza zawodowa grupa wpisana w międzynarodowy rejestr łowców duchów , przewodniczy jej Biskup jest u nich w grupie .

Portret użytkownika Fanka1

MEJTRIXXie, ale sprawa

MEJTRIXXie, ale sprawa "czarciej łapy" o której napisałam, to temat diabłów a nie duchów, trochę moja podpucha, by zachęcić do przeczytania. A co do duchów, to nic Ci tu nie napiszę, bo nie wiem jak z nimi  jest. Religia katolicka mówi o sądzie szczegółowym raczej niezwłocznie po śmierci ale to nie ten temat.
Mój komentarz dotyczy tego, byśmy nie traktowali wszystkiego jako kosmitów, tym bardziej, że nie wiemy skąd pochodzą - jeśli są. A już na pewno przez temat kosmitów nie można rezygnować z wiary w Boga, oczywiście jeżeli ktoś był wcześniej wierzący. Opisana sprawa z Lublina dotyczyła moim zdaniem ewidentnie pojawienia się ekipy Szatana w sądzie. Skoro Szatan jest to... no pomyśl. Może dopuścisz, że Bóg też jest.
A kosmici mogą być potomkami upadłych aniolów i tyle.

Portret użytkownika b@ron

diabeł i bóg to osoby fikcjne

diabeł i bóg to osoby fikcjne ,tym niemniej z racji tego że ludzie w nich w większości wierzą ,te fikcyjne osoby są dobrym sposobem do zmanipulowania społeczeństw...nie zmienia to faktu że dajesz ciekawe przykłady ,które fajnie się czyta ,jednak jest jedno ale...jeśli ów szatan ze swoimi kompanami wydali sprawiedliwy wyrok ...to coś tu nie pasuje ...znaczyło by to że jeśli istnieje , to i diabeł jest łaskawy ...w takim razie , czy "bóg" , nie jest tylko przeciwnikiem szatana w walce o dusze a ich łaskawość co do nas jest taka sama ...jakby nie było bóg także chce zdobyć ludzkie dusze więc czym się różni od szatana???...sposobem jakim to robi???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

[email protected] Ekipa szatańska w

[email protected]. Ekipa szatańska w sądzie chciała się właśnie w taki sposób pokazać. I widzę, że niektórzy... dają się nabrać. Diabeł jest ZŁY zawsze, a jeśli chce pokazać ludziom, że jest inaczej, to ZAWSZE MA W TYM CEL. Właśnie tu jest haczyk. Przykłady: tzw. jabłko z drzewa w ogrodzie Eden, które miało wg tzw. węża uczynić ludzi nieśmiertelnymi i równymi Bogowi, oraz moim zdaniem niektóre technologie, które pozornie mają ludzi uczynić równymi "bogom" a tak naprawdę mają na celu niszczenie rasy ludzkiej. Nie powiem Ci, jakie to technologie ale przykład ufo i hybryd z ludzkimi genami może tu pasować, może nawet niektóre tzw. "objawienia" oraz channelingi. Szatan ma bardzo wielką moc a część ludzi zawsze daje się nabrać na te "zabawki".  

Portret użytkownika MEJTRIXX

napewno żadni potomkowie

napewno żadni potomkowie uapdłych aniołow to pozaziemska inteligencja stworzyła człowieka i obserwują nasz rozwój implantownie ludzi oraz kradzieże płodów ludzkich mówi to samo za siebie wpisz w gogle ufo a sprawa polska , masz wypowiedzi wojskowych na ten temat , są tez rejestracje filmowe z pościgów za tymi pojazdami nada polską były też ciekawe incydenty masz pełny raport z Wylatowa z badań piktogramów głosno to było publikowane , ja znam kręgi wojskowe , napisze ci tak ludzie z wysokiego szczebla nie chcą aby ludzie wiedzieli co kolwiek o ufo przyczyna jest prosta władze doskonale zdają sobie sprawę że mają doczynienia z technologią oraz czymś nadczym nie mają żadnej władzy , upadłe anioły to bajki Jahwe zniszczył sodome o gomore ponieważ częśc jego podwładnych zniweczyła jego plan stworzenia człowieka Jahwe trzymał się zasad nasz gatunek który stworzyli po przez manipulacje genetyczne Jahwe trzymał się swojego planu a ci zaczeli rodzić dzieci z ziemskimi kobietami dochodziło do stworzenia niepowowłanego gatunku mieszańców , a te upadłe rzekomo anioły okazały się istotami które uczyłt ludzkość ,agronomi budownictwa wtedy prymitywnego oraz przemysłu , jest wiele rysunków naskalnych z Lasko ale i nie tylko które pokazują Synów nieba jako istoty do nas podobne ale przewyższające nas żywotnością wiekiem oraz posiadające pojazdy latające którymi przybyły z kosmosu , zobacz ile religii kłóci się między sobą o ich prawdziwość a to ten bóg prawdziwy a to tamten no istna szopka bałagan , gdyby jednak w miejsce bogów wstawić istoty pozaziemskie wszystko do siebie zaczyna pasować biorąc pod uwagę wiedze dzisiejszą i tą starożytną wszytko do siebie tu pasuje też ale jak pisałem zwykły człowiek jeszcze dłuog nie będzie miał dostępu to waznych inforamcjii na temat ufo w jakiej kulturze kto się wychował do takiej ma potem przekonaie a prawda może okazać się zupełnie inna niż by się tego spodziewać .Watykan doskonale zdaje sobie sprawę w czym rzecz .

Portret użytkownika Fanka1

Dlaczego upadłe anioły nie

Dlaczego upadłe anioły nie mogłyby zakładać implantów, dokonywać abdukcji, kraść płody a może też zarodki, gnębić ludzi na różne sposoby, wywoływać katastrofy? Przecież kiedyś potrafiły się zmaterializować, gdy się im spodobały córki człowiecze. Dlaczego nie mogłyby mieć podziemnych baz, tworzyć hybryd, rozwijać się tam technicznie? Dlaczego nie mogłyby mieć baz choćby na Księżycu? Jaką masz podstawę by to odrzucić? Na koniec czasów ma wyść z ziemi szarańcza, jak myślisz - co autor Apokalipsy miał na myśli? Skąd miałaby się wziąć, gdyby jej ktoś wcześniej nie wyhodował pod ziemią? Anioł znaczy po prostu posłaniec, a my oczyma wyobraźni widzimy EROSA czy AMORKA z mitologii. W Biblii anioły służące Bogu miały postać ludzi gdy kontaktowały się z ludźmi. Może jest życie na innych planetach, ale ci co nas odwiedzają na Ziemi wcale nie muszą pochodzić z głębin kosmosu. 

Portret użytkownika niebieskozielona

Ja piernicze... Ty juz jestes

Ja piernicze... Ty juz jestes zbawiony? Grzeszysz, bo odmawiasz ludziom wolnego wyboru. Zejdz z nas! Wierze w boga po swojemu i nie potrzebuje twoich durnych wywodow! Obrazasz Boga swoim natrectwem. Won! Idz sie modlic za siebie.

Portret użytkownika zielonawyspa

Aby eksploatować naszych

Aby eksploatować naszych dzikich krewniaków praktycznie w nieskończoność, będzie absolutnie koniecznym abyśmy nie pozwolili im się dowiedzieć, że są przez nas okupowani i eksploatowani. W celu więc uniemożliwienia im poznania tragizmu ich własnej sytuacji podejmiemy cały szereg środków zapobiegawczych. Oto wykaz najważniejszych z owych środków:
       (i) Będziemy się przed nimi nieustannie ukrywali. Dlatego, jeśli przybędziemy do ich domów, uczynimy to tylko w pełni nocy kiedy będą spali, zaś przez ich zbudzeniem upewnimy się że zostali zahipnotyzowani przez nasze urządzenia hipnotyzujące. Jeśli zaś nasz wehikuł zmuszony będzie do patrolowania ich planety, uczyni to tylko albo w środku nocy, albo też po zniknięciu z widoku owych ludzi poprzez przejście w stan tzw. "telekinetycznego migotania". Jeśli zaś zechcemy zamordować któregoś z tych naszych dzikich krewniaków, lub zniszczyć jakieś miasto które sobie zbudowali, wówczas uczynimy to tylko w taki sposób aby wyglądało że morderstwo było wypadkiem lub śmiertelną chorobą, podczas gdy zniszczenie nastąpiło z powodu zadziałania sił natury - czyli dokonamy swoich niecnych czynów w sposób opisany na stronie internetowej "ludobójcy".
       (ii) Na ich czele posadzimy naszych własnych podmieńców. Ponieważ my wyglądali będziemy niemal identycznie do nich, stąd aby bez przerwy mieć kontrolę nad tym co czynią, zawsze będziemy im narzucali naszych przywódców. Oczywiście oni nie będą wiedzieli że ludzie których sobie "demokratycznie" wybierają na przywódców są faktycznie naszymi agentami. Wszakże aby nie poznali się na naszych agentach, każdego z nich wstawiali będziemy do ich rzeczywistej rodziny, jaki tzw. "podmieńca" opisanego dokładniej na stronie internetowej "ludobójcy". (Taki podmieniec to po prostu nasz agent które poprzez staranną operację plastyczną najpierw zostanie dokładnie upodobniony do jednego z nich, a następnie podmieniony za tego kogoś. Ponieważ wyglądał on będzie dokładnie jak owa osoba za jaką go podmieniono, nawet jego najbliższa rodzina nie będzie wiedziała że nie jest on jednym z nich, a jednym z nas.) Owi nasi podmieńcy zajmowali będą wszelkie kluczowe pozycje w ich społeczeństwie. Dlatego będziemy w stanie pokierować tym społeczeństwem w dowolny sposób w jaki tylko zechcemy.
       (iii) Będziemy natychmiast niszczyli wszelkie dowody naszego istnienia. Czasami się zdarzy, że przypadkowo pozostawimy na ich planecie jakiś dowód swojego istnienia. Przykładowo któryś z dzikusów sfotografuje nasz wehikuł, lub podczas lądowania pozostawimy na trawie trwały ślad. W takich jednak przypadkach natychmiast skierujemy do tego dowodu naszych agentów-podmieńców i im rozkażemy aby dowód ten został w jakiś sposób zniszczony lub aby agenci ci zneutralizowali jakoś jego zasadność w oczach miejscowych.
       (iv) Nasi podmieńcy udający ich naukowców będą nieustannie wmawiali tym naszym "dzikim" krewniakom, że my wcale nie istniejemy. Ponieważ będziemy posiadali swoich agentów-podmieńców praktycznie na każdym kluczowym stanowisku w ich społeczeństwie, spowodujemy że owi agenci będą nieustannie im wmawiali że my wogóle nie istniejemy, oraz że oni są jedynymi mieszkańcami kosmosu. Jeśli zaś któryś z nich zacznie twierdzić inaczej, wówczas albo natychmiast go zamordujemy, albo też rozpętamy wokół niego taką kampanię wyszydzania, zadręczania i wmawiania innym iż jest on wariatem, że i tak nikt z jego rodaków mu nie uwierzy.
       (v) Nie pozwolimy im poznać prawdy na temat ich własnej historii. Będziemy więc systematycznie niszczyli wszystko co zawiera jakąkolwiek informację o ich dziejach i historii. Przykład jak w całkowicie sekretny sposób dokonywali będziemy owych zniszczeń ich historii opisany został na stronie internetowej o mojej rodzinnej wsi Wszewilki oraz na stronie memoriał.
http://www.totalizm.pl/evil_pl.htm

Portret użytkownika baca

znajomi byli kiedyś na

znajomi byli kiedyś na mszy...
-  to nie działa - powiedzieli jak wrócili...
teraz co niedzielę zamiast utrzymywać ksiedza walimy sobie żubra - skuteczny, pożywny i zdrowy, gorąco polecam...
 

Portret użytkownika MEJTRIXX

Weż ty przestań bajiki pisać

Weż ty przestań bajiki pisać to można włożyć między mity pokaż mi dowody na to co piszesz? mam do ciebie takie pytanie skoro tyle wiesz , napisz mi ile oryginalnie było Ewangelii po śmierci Jezusa ? czekam , pochwal się wiedzą a nie mitami na zasadzie wiary bo ta jest ślepa , wiara a wiedza to zupełnie inne rzeczy , an istnieni ufo są dowody niezbite , nie byłeś byłaś świadkiem zdarzeń nic nie wiesz nic nie widziałaś czy wnie widziałeś a wypisujesz bajki o bolku i lolku , czekam na twoją odpwiedz ile oryginalnie było ewangelii? i napisz mi jakie oryginalne tłumaczenie z Biblii słowo Bóg w jakiej liczbie się pojawia?

Portret użytkownika Fanka1

W historii władcy (np.

W historii władcy (np. królowie) mówili o sobie w liczbie mnogiej, np. "My Władysław z bożej łaski król Polski...", gdyby to było takie proste jak to widzisz, to nie byłoby religii monoteistycznych opartych na Boblii. Ludzie też myślą i myśleli. Tak myślę. 

Portret użytkownika ekse

Jak nie wiem co. Po co nam

Jak nie wiem co.
Po co nam nowe teleskopy, skoro nigdy tam się nie dostaniemy. Pytanie o istnienie pozaziemskiej inteligencji jest chyba zadawane przez ignorantów. Wszechświat jest tak niewyobrażalnie wielki, że możliwa jest nawet szansa na podobny świat do naszego. 
Odwiedzają nas, ale mają w dupie. Czemu? A kto będzie uczył psa języka?
Welcome home.

Portret użytkownika A.C.

Kilka tygodni temu widziałem

Kilka tygodni temu widziałem informację o polskich informatykach, którzy stworzyli program do analizy filmów i nie tylko pod kątem fałszerstw. Według ich opinii o bardzo dużych możliwościach wykrywania nawet najdrobniejszych zmian. Tylko w taki sposób można stwierdzić jaka jest peawda.

Portret użytkownika Robaczkowa

Też jestem przekonana o

Też jestem przekonana o realnośći UFO. Wątpię jednak, by było JEDYNIE pochodzenia ziemskiego ponieważ incydenty podobne do współczesnych były dokumentowane (w opisach lub obrazach) już w czasach historycznych, kiedy obecność tak zaawansowanej techniki (naszej ziemskiej) jest mało prawdopodobna. Może szykuje się jakiś przełom, jeżeli są organizowane takie projekty? A jeżeli w końcu ludzie na szczycie zdecydowali się odtajnić tę wiedzę to powstaje pytanie - Dlaczego akurat teraz? Tyle wysiłku włożono w fałszowanie rzeczywistości, utajnianie programów wojskowych badających to zjawisko. Może wiedzą o czymś czego nie da się już dłużej utrzymać w ukryciu? Nawet jeżeli teraz nie potwierdzi się obecności pozaziemskich cywilizacji to nawet samo zorganizowanie tego i podobnych projektów (ostatnio jest dużo takich inicjatyw) może przyczynić się do tego, że ludzie przestaną się wyśmiewać z ludzi poruszajacych tę tematykę. Na początek to już bardzo dużo.
Piszecie tu dużo o UFO i religii. W miejscach objawień maryjnych widuje się te same elementy (techniczne), podobne zjawiska, które występują też przy innych incydentach ufologicznych. Zastanawiam się czy te istoty jedynie chcą wpływać na nasze przekonania religijne i podszywają się pod tzw. ,,przedstawicieli Świętej Rodziny" , aniołów i świetych czy rzeczywiście istoty te miały w przeszłości swój udział w powstawaniu naszych wierzeń. Mam co do tego ostatniego wątpliwości. Śledząc przesłania tych ,,religijnych przekazów" mam wrażenie, że pokrywają się one z dogmatami zatwierdzonymi przez kościół. Nie wierzę w prawdziwość dogmatów, w twórcze udoskonalanie przekazu Biblii przez kolejnych kościelnych dostojników, kierowanie nimi przez Boga. Jeżeli te objawienia pokazują nam naszą wypaczoną (przyjetą przez kościół) wersję wierzeń to jest to dla mnie dowód (wskazówka), że są zwiedzeniem, fikcją, że za tymi objawieniami nie stoją: prawdziwa Maryja, Jezus, święci. To dowód, że ktoś się podszywa pod nich. To dowód, że jakieś siły nami manipulują. Może eksperymentują dopasowując przekaz do naszych potrzeb i wyobrażeń. Bardzo chciałabym wierzyć, że komunikuje się z nami ,,Święta Rodzina, Maryja, Jezus". Niestety mój rozum temu zaprzecza. Mam wrażenie, że to obca cywilizacja. A jeżeli tak jest to powstaje kolejne pytanie - ,,Czy to ta sama cywilizacja, która majstrowała w naszych genach, którą opisywał Sitchin czy już inna grupa istot. Wiemy z opisów o których się nie mówi głośno, że istniały dawniej na Ziemi conajmniej dwa walczące ze sobą obozy. Były wielkie kosmiczne wojny opisane we wschodnich starych księgach. Diabli wiedzą która grupa jest teraz ,,górą"? A może politycy mają świadomość, że szykuje się ,,przetasowanie sił w tych obozach" i dlatego szykują ludzkość na odtajnienie pewnej wiedzy, którą mają?

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Już sam wygląd statku

Już sam wygląd statku zdradza, że jest to animacja. Po drugie dodano niepotrzebne bajery np. ten byłsk światła po stacie niby UFO. Jak już podrabiać to podrabiać z głową...

Portret użytkownika XxX

Kąt padania cienia na tym

Kąt padania cienia na tym filmie to 28 topni natomiast cień rzucany przez ten obiekt wynosi aż 35 stopni. Odchyłka dla kamer ze "zwykłym" obiektywem może wynosić nie więcej niż 1 stopień. Niemniej przyznaję że film dobrze zrobiony, mnie dopiero na 4 roku studiów tego nauczono. Zrobienie w dzisiejszych czasach filmu "idealnego" przez zwykłych obywateli, ze zwykłym budżetem takiego który przez osoby zajmujące się na co dzień obróbką, tworzeniem filmów jest niemal niemożliwe. Takie filmy mogą zrobić jedynie ci co mają dużo kasy i sprzęt(oprogramowanie) niedostępne nam śmiertelnikom.

Strony

Skomentuj