Kongres USA uważa, że UFO nie są „stworzone przez człowieka”

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Jak donosi portal Vice, członkowie senackiej komisji ds. wywiadu (USA) "nie wierzą, że wszystkie UFO są „stworzone przez człowieka”. To pierwsza tego typu deklaracja władz państwowych.  Jedni widza w tym epokowy moment podczas gdy inni, kolejne odwrócenie uwagi w celu ukrycia prawdy o niezidentyfikowanych pojazdach latających.

Zdaniem przedstawicieli kongresu Stanów Zjednoczonych:

„Tymczasowo nieprzypisane obiekty lub te, które zostaną pozytywnie zidentyfikowane jako wykonane przez człowieka, zostaną przekazane do odpowiednich urzędów i nie powinny być brane pod uwagę zgodnie z definicją jako niezidentyfikowane zjawiska lotnicze i podmorskie.”

Wniosek nasuwa się sam. Termin UAF którym do tej pory posługiwała się amerykańska marynarka  wojenna, obejmuje teraz WYŁĄCZNIE pojazdy pozaziemskie. Odnosi się to zwłaszcza do tak zwanych zagrożeń „transmedialnych międzydomenowych”, czyli takich, które zgodnie z definicją Pentagonu mogą przemieszczać się pomiędzy wodą i powietrzem, a nawet kosmosem w sposób, którego nie rozumiemy.

Oczywiście nasuwa się tu pytanie, dlaczego Kongres przyznaje to teraz publicznie? Marik von Rennenkampff, urzędnik Departamentu Obrony z czasów Obamy, w artykule opublikowanym w The Hill wyraził opinię, że politycy, nie włączyliby czegoś tak niezwykłego do ustawodawstwa publicznego bez przekonujących dowodów. Jak myślicie, czy jest to zasłona dymna, czy realny krok ku ujawnieniu prawdy o fenomenie UFO?

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Omnec Onec

fajne napawa optymizmem

fajne napawa optymizmem

Haim Eshed mówi że rządy są w kontakcie z Kosmitami 
Aron jasnowidz mówił że jak są w kontakcie z Kosmitami to że wiedzą o Projekcie Przystań że zapewne Kosmici musieli poinformować że przyjdzie czas na zabieranie do Plejad według Arona i Cobry 2012porfalblogspot kontaktowca ma to nastąpić w 2029 roku 
i dlatego teraz Ameryka jak jest w kontakcie z Kosmitami odtajnia ufo 

Portret użytkownika Settingus

ale jak to?? przecies to my

ale jak to?? przecies to my mozemy tylko tworzyc w calym kosmosie nobo jestesmy stworzeni na podobienstwo Boga, i tylko Bóg moze jeszcze tworzyc oprocz nas.

Pycha tego skisłego ludzkiego rodzaju jest tak wstrętna jak ich aparycja. Stopy śmierdzą kwasem, pod pachami i wszędzie tam gdzie skóra spotyka się ze skórą. Żrą i myślą, że są najlepsi (queens spiewalo we are the champion, living in a box - human story pride and glory i wielu innych maniaków megalomanów) i jedyni inteligentni, z czego większość jedynie myśli, że jest inteligentna, a nie jest, bo wyśmiewanie i ocena innych na około przeczy inteligencji.

Portret użytkownika Homo sapiens

Organizacja tajemnicy ordo ab

Organizacja tajemnicy ordo ab chao powoli mięknie, ale jeszcze długa droga zanim się przyznają że posiadają obce pojazdy ufo (Vimany), zwłaszcza te z Roswell i okolic ! Zbyt wiele mamy już nagrań zwykłych ludzi by to ukryć, nie mogą tego ukryć więc muszą coś gadać... a jak pojawi się na niebie Jezus Chrystus z aniołami to pewni powiedzą że to inwazja obcych...

"...jeśli poważnie traktujemy Biblię, szczególnie Nowy Testament. Kluczowym momentem dla każdego ufologa, jak i chrześcijanina silnie wierzącego w Boga Jezusa, Abrahama, Izaka i Jakuba, w istoty z innych wymiarów, w cały świat nieznanych form istnienia na zasadach duchowych, jest wielokrotnie przez nas cytowany arcyważny moment: ” Kiedy to powiedział, a oni patrzyli, został uniesiony w górę i obłok zabrał go sprzed ich oczu. Kiedy zaś wpatrywali się, jak On się wstępuje do nieba, oto stanęli przy nich dwaj mężczyźni w białych ubraniach. Powiedzieli oni: Mężowie z Galilei, dlaczego tak stanęliście i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, który został od was wzięty w górę do nieba, przyjdzie w taki sposób, w jaki zobaczyliście Go wstępującego do nieba.” Dzieje 1:9-11"

UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL

https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj