Koniec świata jest blisko: proroctwo w Internecie „End Time Prophecies”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

„Gwiazdy spadną jak liście z drzew, a niebo runie na ziemię” - to złowieszcze proroctwo zostało opublikowane na łamach ultrakatolickiej strony internetowej „End Time Prophecies”.  Autorami portalu są „Prorocy końca świata”. To jedna z wielu przepowiedni, która wieszczy rychły koniec naszej cywilizacji. Organizacja uroczyście stwierdziła, że koniec świata nadejdzie 29 lipca br.

 

 

Zdaniem samozwańczych proroków, bieguny Ziemi zamienią się miejscami i nastąpi powszechna katastrofa. Koniec świata jest blisko. Internetowemu proroctwu „End Time Prophecies” towarzyszy opowieść grozy – film pn. „Armageddon”. Obraz zaprezentowano na stronie internetowej na podstawie wolnej interpretacji opowieści biblijnych.  Tak więc, autorzy przewidują, że Jezus przyjdzie na Ziemię i będzie walczyć z islamskim Antychrystem (pisze Vocedinapoli.it). Mimo kompletnego absurdu wielu takich publikacji, nie tylko przyciągają one wielu użytkowników sieci, ale wieści tego typu chętnie są dystrybuowane i powielane.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lech krakowski

Istnienie swiatow

Istnienie swiatow rownoleglych pociaga za soba konsekwencje. Kazdy ma to co sobie zaprogramuje i na tym polega matrix. Nei wierzycie ????
Zmien jeden element a zmieni sie twoj swiat, ale najpierw zamknij przeszlosc by zrobic miejsce przyszlosci.

Portret użytkownika Suspect.

...Mimo kompletnego absurdu

...Mimo kompletnego absurdu wielu takich publikacji, nie tylko przyciągają one wielu użytkowników sieci, ale wieści tego typu chętnie są dystrybuowane i powielane... również przez tallinn.  Tallinn  sama własnie przyznałaś,  że powielanie kompletnych absurdów, jak każdej babie, Tobie również przystoi. Tylko po co?

Portret użytkownika Meszka

Gratuluje "profesjonalizmu".

Gratuluje "profesjonalizmu". Po pierwsze pisze się "prophecies", po drugie to pochodzi ze strony internetowej "End Time Ministries", a po trzecie nie ma to nic wspólnego z katolicyzmem, a tym bardziej jakimś ultra. Sam mówca w tym programie kim jest? Proszę sobie przetłumaczyć, cyt: "Irvin is an ordained, Pentecostal minister. However, Endtime Ministries is not affiliated with a denomination and is an independent organization."

Strony

Skomentuj