Kontakt z wyższą formą Bytu

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

W starożytnej Grecji pojęcie piękna było znacznie szersze niż w latach późniejszych. Wiązano je przede wszystkim z ideą dobra, duchowością, moralnością, myślą i rozumem; utożsamiano je wtedy z doskonałością jako warunkiem piękna i sztuki na najwyższym poziomie. Twierdzono, że piękno wynika głównie z zachowania proporcji i odpowiedniego układu.

 

Pogląd ten przez wieki uważany był za najtrafniejszy. Wyznawali go między innymi pitagorejczycy, twierdząc, że piękno polega na doskonałej strukturze, wynikającej właśnie z proporcji części, harmonijnego ich układu.

 

Dowodzili, że jest cechą obiektywną. W rozumieniu Arystotelesa pięknem jest wszystko „to, co będąc dobrem jest przyjemne„, jak również to, „co przyjemne dla wzroku i słuchu„. Według św. Tomasza z Akwinu „to, co podoba się, gdy jest postrzegane, czyli piękne jest to, co ujrzane podoba się.” Natomiast Klemens Aleksandryjski twierdzi: „Bóg jest przyczyną wszystkiego, co piękne.”

 

Arystoteles dodatkowo stwierdza, że: „Pięknem jest to, co samo przez się jest godne wyboru.” Święty Augustyn wyraża piękno w ten sposób: „Piękno bowiem, które przez dusze artystów spływa ku ich rękom, pochodzi od owej piękności, która ponad duszami jest i ku której dniem i nocą wzdycha dusza moja. Sprawcy i miłośnicy piękności materialnych stamtąd czerpią miarę, według której je oceniają.” Platon ujął piękno tak: „Prawda jest dla mędrca, piękno dla wrażliwego serca. Rzeczy piękne są trudne.

 

W przeciwieństwie do szkaradnych potworaków (określenia wziętego Jana Wolskiego, zgodne z większością opisów porwanych przez te istoty) bądz zmiennokształtnych blondynów (reptilian) z pojazdów UFO, Maryja wydaje się emanować pięknem. Nie dość że dokonuje wiele cudów w postaci uzdrowień chorych, to dodatkowo przekazuje wiadomości o tym jak prowadzić pobożne – dobre życie.

 

Wbrew wszystkim protestanckim oskarżeniom o swoim jakoby ufologicznym/demonicznym i podejrzanym pochodzeniu, Maryja okazuje się być Matką ludzkości. To że Królowa Nieba czasami objawia się z efektami niebiańskimi nie powinno nas dziwić, zwłaszcza ufologów, świat duchowy kieruje się innymi zasadami, o czym wiedzą wszyscy interesujący się nieznanym. Proszę zapoznać się z poniższym raportem, ciężko sobie wyobrazić by typowe UFO propagowało wizerunek chrystusa lub chrześcijańskiego krzyża ?!

 

Jeżeli takie wspaniałe wyższe byty - chrześcijańskie istnieją to należy je zaliczyć do świata aniołów, do którego wszyscy chcieli byśmy należeć, a nie do świata "szarych" porywaczy - implantatorów, o których pisałem w tym wpisie:

//innemedium.pl/wiadomosc/duchowe-elementy-ukladanki-ufo

Świat UFO jest mroczny i wysoce podejrzany, wszyscy posiadający prawdziwy pogląd w tej materii o tym wiedzą ! W opozycji do tamtych istot, Maryja jest ludzka, kochana i współczująca, nie paraliżuje ofiar wiązkami energetycznymi, za to wydaje się być cudowną niebiańską wysłanniczką emanującą w wielu miejscach wspaniały kwiatowy zapach ! Nie ma dziwnej sylwetki z wielkimi czarnymi oczami, w jakiej była opisywana starożytna ufologiczna istota Isztar !

Jasna Kula !

19 września 1846 roku dwojgu pastuszkom: 15-letniej Melanii Calvat i 11-letniemu Maksyminowi Giraud, na górze wznoszącej się nad La Salette, w Alpach wysokich we Francji objawiła się Maryja. Według relacji dzieci była to kobieta niezwykłej piękności siedząca wewnątrz jasnej kuli. Początkowo miała zakrytą dłońmi twarz, a łokcie oparła na kolanach i płakała. Na jej piersiach widniał krzyż z Jezusem Chrystusem z zawieszonymi na nim narzędziami męki: młotkiem i obcęgami. Z krzyża promieniowała niezwykła jasność otaczająca Maryję, Piękną Panią, jak Ją nazywały dzieci.

Melania pierwsza ujrzała wielką jasność i powiedziała do Maksymina: Maksyminie, chodź, zobacz, jaka światłość.. Maksymin podszedł w kierunku Melanii. Wówczas dzieci zobaczyły kobietę siedzącą wewnątrz niezwykle jasnej kuli, tuż przy małym źródle. Twarz miała zakrytą dłońmi i płakała. Na widok niezwykłego zjawiska dzieci przestraszyły się. Melania wypuściła z reki swój kij pasterski, a Maksymin powiedział: „Chodź, trzymaj swój kij, ja trzymam swój. A jakby to „coś” chciało nam coś złego zrobić, to damy mu porządnego szturchańca.” Ta Piękna Pani podniosła się, skrzyżowała swe ramiona i powiedziała do pastuszków:

„…Zbliżcie się, moje dzieci, nie bójcie sie, przyszłam oznajmić wam wielką nowinę…”

Wówczas dzieci przestały się lękać i podeszły bliżej. Piękna Pani, bo tak nazwały ją dzieci, zrobiła również kilka kroków i podeszła do nich tak, blisko, że nikt nie mógłby przejść pomiędzy Nią, a pastuszkami. Mówiła do nich między innymi, że: „…Jeżeli mój lud nie zechce się poddać, będę zmuszona puścić ramię Mojego Syna. Jest ono tak mocne i tak ciężkie, że nie zdołam go dłużej podtrzymać. Od jak dawna już cierpię za was. Chcąc, by Mój Syn was nie opuścił, jestem zmuszona ustawicznie Go o to prosić, a wy sobie nic z tego nie robicie. Choćbyście nie wiem jak się modlili i nie wiem, co czynili, nigdy nie zdołacie wynagrodzić trudu, którego się dla was podjęłam.(…)przeklinacie, wymawiając wśród przekleństw Imię Mojego Syna…”

Aż do tej chwili Piękna Pani mówiła po francusku. Dzieci zaś pochodziły z ubogiej wioski, nie chodziły do szkoły i nie rozumiały języka francuskiego. Maksimin znał tylko kilka słów w tym języku. Melania prawie żadnego. Gdy dziewczynka chciała zapytać chłopca, co to wszystko znaczy, Piękna Pani przerwała jej, mówiąc:

„…Ach, moje dzieci, wy nie rozumiecie po francusku, zaraz wam to powiem inaczej…”

Od tej chwili Piękna Pani mówiła w narzeczu języka oksytańskiego z okolic Corps ! Zmiana języka w mgnieniu oka dla Niebiańskiej istoty będącej w łączności ze Stwórcą nie jest niczym nadzwyczajnym ! Następnie Piękna Pani przerwała na chwilę wygłaszanie Orędzia i w tym czasie powierzyła każdemu z dzieci tajemnicę w języku francuskim, a potem mówiła dalej w narzeczu:

- „…Jeżeli się nawrócą, kamienie i skały zamienią się w sterty zboża, a ziemniaki same się zasadzą.

– Czy dobrze się modlicie, moje dzieci?.

- Nie, proszę Pani, nie bardzo – dzieci odpowiedziały szczerze…”

Jakie UFO prosi by chodzić na mszę świętą ?! Proszę mi powiedzieć, napisać ?! Analizując porwania bytów z pojazdów dyskoidalnych (lub innych), można natknąć się na wręcz odwrotne reakcje ufonautów, które wręcz obrzydzają chrześcijaństwo ! I dalej Maryja mówi w ten oto sposób, nieprawdopodobny dla strasznych ufo porywaczy ! Maryja wyraża swoje zaniepokojenie ignorancją ludzi, nie znających historii Boskiego Objawienia !

„…Ach, moje dzieci, trzeba się dobrze modlić, rano i wieczorem. Jeżeli nie macie czasu, odmawiajcie przynajmniej Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo, a jeżeli będziecie mogły, módlcie się więcej. Na Mszę świętą chodzi zaledwie kilka starszych niewiast. Inni pracują w niedzielę przez całe lato, a w zimie, gdy nie wiedzą, czym się zająć, idą na Mszę świętą jedynie po to, by drwić z religii. W czasie Wielkiego Postu chodzą do rzeźni jak psy…”

Po niezwykłej rozmowie Maryja odeszła do Nieba, następnie przesunęła się około trzydziestu kroków w stronę małego wzniesienia. Gdy szła, Jej stopy dotykały zaledwie końców trawy. Dzieci podążały za Nią prawie do miejsca, w którym zobaczyły poprzednio krowy. Piękna Pani uniosła się do góry na wysokość około półtora metra. Po chwili Jej postać zaczęła powoli znikać. Najpierw głowa, ramiona, potem reszta ciała. Wydawała się rozpływać w świetle. Maksymin próbował złapać różę zdobiącą Jej buty, ale jego dłoń pozostała pusta. Gdy światło znikło, Melania ośmieliła się powiedzieć głośno: To musiała być jakaś wielka święta. Gdybyśmy o tym wiedzieli, to poprosilibyśmy, żeby zabrała nas z sobą – odpowiedział Maksymin.

Na miejscu objawienia (około 1750 metrów n.p.m.) wytrysnęło źródło. Płynie ono od dnia objawienia bez przerwy, aż do dnia dzisiejszego. Po przeprowadzeniu badań, które polegały m.in. na przesłuchaniu dzieci i weryfikacji ich relacji oraz badaniu wydarzeń wiążących się zwykle z objawieniami (na przykład: nadzwyczajne uzdrowienia), po otrzymaniu zgody papieża, biskup Philibert de Bruillard, ordynariusz diecezji Grenoble ogłosił dnia 19 września 1851 roku, że:  Objawienie się Najświętszej Maryi Panny dwojgu pastuszkom dnia 19 września 1846 r., na jednej z gór, należących do łańcucha Alp, położonej w parafii La Salette, w dekanacie Corps, posiada w sobie wszystkie cechy prawdziwości i wierni mają uzasadnione podstawy uznać je za niewątpliwe i pewne.

 

Treścią skróconego tutaj Orędzia z la Salette było wezwanie ludzi do pokuty i powrotu do Boga, zapowiedź kar Bożych dla grzeszników i obietnica obfitych łask w wypadku nawrócenia. Piękna Pani wykorzystała w swojej mowie wydarzenia dotyczace życia mieszkańców tej górskiej krainy. Sytuacja rodzin zamieszkałych okolice wioski La Salette oraz miasteczka Corps była bardzo ciężka. Ludzie żyli w niedostatku i zmagali się z wielkimi trudnościami, które jeszcze powiększały klęski nieurodzaju. Sytuacja ta wpłynęła także na ich życie moralne i religijne.

Dlatego Piękna Pani w przekazanym Orędziu napiętnowała niewypełnianie obowiązku uczestnictwa w coniedzielnej Eucharystii, naruszenie świątecznego odpoczynku, zaniedbanie codziennej modlitwy, a także wypomina wypowiadane bluźnierstwa i przekleństwa oraz niezachowanie nakazanych postów. Forma przekazu treści Orędzia i znaki objawienia, którymi posługiwała się Piękna Pani wskazują na wielki szacunek wobec ludzkiej wolności, a zarazem na wielką troskę o serce każdego człowieka w przeciwieństwie do często siłowych zachowań/porwań załogantów pojazdów UFO. Jeżeli starożytna Isztar jest królową nieba to chodzi zapewne o niebo bytów ufologicznych. W przypadku prawdziwej Królowej, zajmujemy się Maryją jako wybranką Stwórcy Wszechświata, by ta urodziła Logos w formie człowieka, Syna Boga żywego !

Należy przytoczyć jeszcze słowa św. Bernarda z Clairvaux, odnoszą się one do Pięknej Pani, wyższego bytu objawiającego się w przepieknej postaci, właśnie tak Istota z najwyższej cywilizacji - innowymiarowej powinna wyglądać oraz  przejawiać chęć niesienia pomocy ludzkości, co często się zdarza:

(…)Maryja jest ową cudowną, niezrównaną gwiazdą, która migocze ponad wielkim, rozległym morzem w blasku wspaniałych zasług i świeci przykładem. Jeśli wir życia, a w nim wiatr i niepogoda miota tobą na wszystkie strony, jeśli nie czujesz już pod stopami ziemi i nie chcesz, by pochłonął cię przybój fali – spoglądaj niezmiennie na tę lśniącą gwiazdę. Jeśli burza pokus szaleje w tobie, jeśli smutek rzuca cię na skały, wypatruj wtedy gwiazdy i wołaj Maryję! W niebezpieczeństwie, w zwątpieniu, w biedzie – myśl o Maryi, wołaj Maryję! Jej imię niech nie znika z twoich ust, z twojego serca! Aby otrzymać Jej pomoc, miej zawsze w pamięci przykład Jej życia. Jeśli za Nią podążysz, nie zejdziesz z drogi, jeśli Ją wezwiesz, nie oznacza to, że zawiodłeś. Jeśli pomyślisz o Niej, nie zbłądzisz. Jeśli Ona cię podtrzyma, nie upadniesz, jeśli Ona cię osłoni, nie musisz się obawiać…(…)

Rzeczy piękne są trudne” – Platon

Wszystkich zainteresowanych tym tematem odsyłam na stronę gdzie znajdziecie państwo jedno z najlepszych opracowań tego tematu w Polsce:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Poniżej aby lepiej ogarnąć opis piękna przedstawiam film o ciągach Fibonacziego, których Maryja jako przepiękna Duchowa Istota jest przedstawicielką, plus niezwykłą audycję-raport "Atak UFO":

Ciąg Fibonacciego – Chuck Missler [PL]

https://www.youtube.com/watch?v=Zv3P-yX0BCU

Atak UFO Fakty czyta lektor Polskiego Radia

https://www.youtube.com/watch?v=u6nDOIMShAQ

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika romeonr1

 marny wass  loss . gdysz

 marny wass  loss . gdysz niewidzicie tego co stoi przed wami .
      idziecie drogaga zrobiona przez ladacznice .lecz wszystko ma swuj cel .a wszystkie drogi prowadza do Boga .
      a Bog jest miloscia .
  owa ladacznica  .kosciul czy to jehowi czy inna  pseudo religia zsciaga was na manowce ,oddala was od drogi prawdziwej ..  .
       iiccie za mna aja pujde z wami
 

Portret użytkownika Zenek :)

  19 września 1846 dwójka

 
19 września 1846 dwójka dzieci 15-latek i 11-latka spotyka na swej drodze byt jaki wedle wyznawanej wiary uwaza za Matke Boską . Byt ten przekazuje im kilka uwag co do dalszego losu ich społeczności posługując się dwoma językami:
- jednym określonym jako francuski ale jaki nim być nie musiał bo możliwe, iż "język w jakim mówiła Piekna Pani został PRZYRÓWNANY do francuskiego" jako podobnie melodyjnie śpiewny (patrz sanskryt, etruski i pochodne).
- w języku właściwym dzieciom.
 
Wniosek, byt spodziewał się w tej okolicy obecności zupełnie innej społeczności niż zastał.
 
Dwa, "zanotowano iż powiedział" i tak dalej.
 
Tu zapominane jest o pewnej fundamentalnej sprawie: OBJAWIENIE MARYJNE może być smiertelnie niebezpieczne dla podstaw władzy zjudaizowanego sodomickiego KK. Klechy jako sekta rządnych władzy i bogactw oszołomów na pewno nie omieszkała się zmanipulować "przekazu" do kanonów głoszonej bałwankom (barankom) "wiary" stąd te "zalecenia o jakich słychać w przekazie". Czy one były tam naprawdę czy też zostały dopisane później jak już "sprawa przycichła a niepamięć zrobiła swoje" trudno wyrokować ale wieloletnie procedury watykańskie dotyczące takich objawień mają tę tendencję wpisana w swoje działanie. Wymuszanie na świadkach ciąganiem po sądach kościelnych by w końcu mówili to CO NIE BĘDZIE ZAGRAŻAĆ ANI KOŚCIOŁOWI (jako politycznej sekcie) ANI SPASIONYM JAK ŚWINIE KATABASOM (jako jej kapłanom) jest istotą działania Kolegiat do spraw wiary.
 
Tu zapewne nie było inaczej.
 
Dlaczego nie udało się ukręcić łba kultowi jak to jest populane w przypadku innych OBJAWIEŃ? Zbyt szybko się rozszedł po okolicy jako "dobra nowina" i nie można było go już "obwołać jako (bezbożnej) halucynacji"?
 
Watykan kłamie bo tam mieszka nie Wiara ale POLITYKA.
 

Portret użytkownika niebieski52

Katolicyzm zmontowano w 325

Katolicyzm zmontowano w 325 r. na polecenie cesarza Konstantyna...a w 391 edyktem cesarskim stał się obowiązkowy na terenie cesarstwa i terenach okupowanych.Katolicyzm to przeciw waga i kpina z nauk Jezusa.Katolicyzm wprowadzono ogniem i mieczem;wybito ostatnich chrześcijan i inaczej myślących,reszta podporządkowała się ze strachu lub dla własnych interesów.Katolicyzm to nie chrześcijaństwo bo zniszczono je 1700 lat temu.Kościół katolicki nie jest zalegalizowaną org. religijną w Polsce i wg naszego prawa jest niebezpieczna sektą;dlatego Suchocka podstępnie załatwiła Konkordat ale w tym stanie prawnym nie jest ważny.Watykan to państwo i kontynuacja cesarstwa rzymskiego(pomysł cesarzy na wieczny Rzym). Ave cezar(papież) !

Portret użytkownika niebieski52

Czy żeby być człowiekiem z

Czy żeby być człowiekiem z zasadami moralnymi to trzeba należeć do jakiejś wymyślnej religii ???  Religie powstały w dniu spotkania cwaniaka z głupim. Kapłani to kasta i pasożyty społeczne;tworzą religie wg zapotrzebowania władzy...np. Buddyzm powstał na polecenie cesarza Asjoki w 350 lat po śmierci wielkiego nauczyciela ludzkości a w celu podboju Indii i likwidacji Braminizmu,katolicyzm powstał w 325r. jako narzędzie podbojów Europy i sposób na Wieczny Rzym,wykorzystano populizm legend o jakimś żydowskim rewolucjoniście i wykorzystano to w odwrotnym celu...Watykan to przecież państwo...i kontynuacja cesarstwa.

Portret użytkownika niebieski52

Nastepny portal,który brzydzi

Nastepny portal,który brzydzi się prawdą historyczną;moderator chyba siedzi w kieszeni katotalibanu...albo ma ogranicznik myślenia.
 
A którego moda konkretnie masz na myśli ptysiu ?  bo jest tu kilku !
/mod/

Portret użytkownika Maria

Przeczytałam wasze komentarze

Przeczytałam wasze komentarze i chciałabym się też podzielic swoimi odczuciami. Popieram tezę o hologramie, ponieważ wydaje mi się, że gdyby to była ingerencja boska ( a nie wyższych od nas bytów) dzieci czuły by silniejsze emocje np. ciepła, miłości, radości duszy itp. Czując obecność  Boga  dusza chyba drży ze szczęścia i trwogi jednocześnie. To musi być raczej przeżycie podobne do ekstazy i człowiek sam wtedy doskonale wie i jest pewny w sercu i duszy.
Powiem wam ,że kazdy z nas musi byc najpierw odkryć kim jest lub do czego zmierza.Jak ktos chce byc dzieckiem Bożym to doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich obowiązków. To nie jest tylko bajkowe życie ale praca nad sobą.
Podobno Chrystus powiedział, że obowiazkiem człowieka tj. dziecka Bożego jest postęp intelektualny, etyczny i energetyczny. Dlatego jeszcze przed nami dużo pracy,  ale warto.
 
Oto pierwotny tekst Modlitwy do Boga
 
Ojcze, Matko Mój, który jesteś nademną i we mnie
święć sie chwała Twoja, przyjdź Królestwo Twoje do mnie (do nas)
w miłości, mądrości i zgodzie
Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi
Daj mi codziennie Twój święty chleb i owoc żywej latorośli winnej
a jak Ty odpuszczasz mi moje grzechy tak i ja odpuszczę wszystkim , którzy przeciw mnie zawinią
zlej Twoją dobroć na mnie abym też podobnie czynił (czyniła)
a w godzinie pokuszenia wybaw mnie od zła i złego
albowiem Twoje jest Królestwo
moc, potęga i chwała na wieki wieków
od wieczności do wieczności aż po samą wieczność
Amen
 
Pozdrawiam Wszystkich
Ala
 

Portret użytkownika niebieski52

Jak to powiedział

Jak to powiedział Voltaire...i ja tak twierdzę:religie powstały w dniu spotkania cwaniaka z głupim.Kapłani to kasta próżniaków i pasożytów społecznych żyjących z głupoty ludzkiej;tworzą religie na zapotrzebowanie władzy.

Portret użytkownika niebieski52

Ale porąbany artykuł;chyba

Ale porąbany artykuł;chyba pisany przez kogoś na haju.Katolicyzm zmontowano w 325 r. na polecenie cesarza Konstantyna...a w 391 edyktem cesarskim stał się obowiązkowy na terenie cesarstwa i terenach okupowanych.Katolicyzm to przeciw waga i kpina z nauk Jezusa i pomysł cesarza na Wieczny Rzym.Katolicyzm wprowadzono ogniem i mieczem;wybito ostatnich chrześcijan i inaczej myślących,reszta podporządkowała się ze strachu lub dla własnych interesów.Katolicyzm to nie chrześcijaństwo bo zniszczono je 1700 lat temu.Kościół katolicki nie jest zalegalizowaną org. religijną w Polsce i wg naszego prawa jest niebezpieczną sektą;dlatego Suchocka podstępnie załatwiła Konkordat ale w tym stanie prawnym nie jest ważny.Watykan to państwo i kontynuacja cesarstwa rzymskiego. Ave cezar(papież) ! Pamiętajcie katolicy że Jahwe to żydowski bóg i ojciec Jezusa.Kościół to słowo czeskie(kostel) bo przyjęliśmy katolicyzm(nie mylić z chrześcijaństwem) od Czechów. Jezus polecał zakładać zbory-gminy biedoty żydowskiej(z aramejskiego i greki-eklezje a nie kościoły);ich rolą miała być wzajemna pomoc ale na bazie religii żydowskiej...i tak są zorganizowani żydzi do dzisiaj.Chrześcijanie to ci żydzi nazarejscy,którzy chrzcząc się w Jordanie odnawiali przymierze z Jahwe-bogiem żydów.Chrześcijaństwo to nadal judaizm,tyle że z elementem mesjasza,który przyszedł.Jeżeli ktoś twierdzi że jest katolikiem lub chrześcijaninem to musi mieć świadomość że także deklaruje się żydem.Jezus nie stworzył żadnej nowej religii co wyraźnie w ewangeliach stoi(Jezus:...nic nie zmieniłem w Prawie...),dalej to był judaizm a kapłani dodali mesjasza żywego do kanonu.

Portret użytkownika aron jasnowidz

mamy kult matki boskiej w

mamy kult matki boskiej w polsce i na świecie ,pytanie dlaczego? poniewaz pojawiła sie tu i uwdzie i pokazała ,oraz powiedziala że to ona ,dziwne jest to że to co mówiła do tych co reprezentują ją i jezusa ,boga na ziemi, sprzeciwili się jej i nie uznali tych słow za ważne ,nie ogłosili 3 tajemnicy fatimskiej ,mimo ze poprosiła o to ,wiec jak to jest że ci którzy reprezentują ją i syna jej i boga na ziemi sprzeciwaiją się swojej "przełozonej"? jak to jest że każde objawienie jest przez nich nie akceptowane ?co takiego dzieje się w tym kościele że księza wiedza lepiej od istot duchowych kiedy się naprade objawili a kiedy to fałsz ? czy posiadają jakąś technologie która pozwala im okreslic prawdziwe spotkanie od fałszu i dlaczego tak boją się takich ludzi jak ojciec Pio że musza ich odizolowac od społeczeństwa .mysle że poniższa rozmowa z istotą duchową rozwieje pewne wątpilowsci na teamt boga i wiary ,podczas medytacji rozmawiałem z przwodnikiem dusz (ponieważ przy połączeniu z nim towarzyszył ptak dlatego zapytałem co to oznacza ) 
CZEMU TAM JEST PTAK ? dzisiaj opowiem ci co nas boli a co nas cieszy ,co robicie dobrze a co powinniście zmienić aby zrozumieć czas który teraz jest ,ptak to symbol wolności ,symbol naszego Stwórcy ,chce wam dac taką wolność ,to co tworzymy ma właśnie służyć wolności wszystkich ras i uwolnić ten wszechświat od zła .zamknąć proces walki dobra ze złem tak aby wszystkie istoty mogły wrócić do źródła i aby Stwórca mógł sie z nimi cieszyć ,ptak oznacza też że nikt z was nie jest nigdy samotny ,zawsze jest przy nim stwórca tylko że wasza utrata wiary spowodowała że nie każdy czuje Stwórce koło siebie .
WIELE OSÓB MYŚLI ŻE TO OKO JEST SYMBOLEM BOGA? oka jako symbolu używają ci którzy mianowali się bogami ,którzy przybyli na ta planetę i zamiast jej pomóc ,zaczęli jej szkodzić ,pokazali wam symbol obserwacji ale jak istota obserwowana może byc wolna? wolność którą daje wam Stwórca jest wolnością pełną ,wolnością płynąca z waszego serca i z całej waszej istoty ,ile razy podziwiacie ptaki i im zazdrościcie lotów blisko nieba ? dlatego każdy z was gdy będzie wolny będzie czuł sie jak ten ptak a czas jaki teraz jest służy właśnie temu aby was uwolnić .
OD CZEGO BĘDZIEMY UWOLNIENI ? od wszystkiego co was dzieli ,dzieli was religia ,narodowość ,język ,przeszłość itd a łączyć ma tylko jedno -wiara w siebie ,wiara w człowieka ,wiara w istoty, wiara w Stwórce, 
LUDZIE UWAŻAJĄ ŻE RELIGIA ICH UWOLNI I ZJEDNOCZY ,SAM JESTEŚ IKONĄ RELIGI ,WIĘC JAKĄ WIARĘ MAJA MIEĆ W SOBIE OPRÓCZ TEJ Z KOŚCIOŁÓW ,ŚWIĄTYŃ ? a od kiedy wiara jest w kościele ?w świątyni ? od kiedy wiara to klęczenie przed figurkami ,obrazami ? od kiedy wiara to mówienie modlitwy po to aby zatuszować swoje grzechy ?od kiedy to wiara jest prośba o krzywdę dla innych istot? od wtedy kiedy ludzie uznali sie za bogów ,od wtedy kiedy ludzie zaczęli słuchać fałszywych bogów ,słuchać tych co mieszkają obok was , od wtedy kiedy to człowiek zaczął decydować o losie innego człowieka i kiedy to wiedzieli lepiej od nas co jest lepsze dla was .jak człowiek który klęczy może mówić że jest wierzący ,jak może myśleć że Stwórca wymaga od niego klęczenia ,jak może myśleć że w tej pozycji jest bardziej uduchowiony i że my widząc to upodlenie jesteśmy z tego zadowoleni .zapytaj ludzi jak czują sie kiedy klęczą ,kiedy bolą ich kolana ,czy sa wtedy wolni?szczęśliwi? czy myślą że ich bóg jest tak zły że każe im klękać i tylko z takiej pozycji rozmawiać ze sobą? czy myślisz że jestem szczęśliwy widząc miliony istnień w upodleniu które używają mojego imienia myśląc że to normalne i że ja jestem istota która kazała im rozmawiać ze sobą w tak niewygodnej pozycji? przecież ja mówiłem że wszystkie istoty sa sobie równe ,że Stwórca kocha wszystkich nas jednakowo więc dlaczego upadacie przed jednymi na kolana i całujecie po rękach ? przecież każdy kto mówi że reprezentuje mnie i ojca naszego na ziemi powinien wiedzieć że dobro nie wymaga zdanych gestów ,żadnej pozycji aby go doświadczy ,że prawdziwy Stwórca nie daje powodów do zazdrości ,wywyższania sie ,istoty taka jak ja wiedza o tym ,wiedza ze każda dusza to dziecko ojca i każdą kocha tak samo i zawsze uczy nas jednego abyśmy kochali siebie tak jak on nas ukochał ,
LUDZIE NIE ZROZUMIEJĄ ZĘ NIE NALEŻY KLĘKAĆ ,TO CHYBA SILNIEJSZE OD NICH?mylisz sie ,ludzie zrozumieją dobro szybciej niż sądzisz ,przecież zamiast klękania wystarczy się przytulić ,wtedy usłyszysz bicie czyjegoś serca ,ciepło i energię drugiej istoty ,wtedy poczujesz boskość każdej istoty ,gdy usłyszą bicie innych serc nie pozwolą im upadać ,klękać ,cierpieć ,krzywdzić ,teraz jesteście głusi i ślepi ,teraz powiedzieli wam że klękaniem możecie zjednać się z bogiem ,a powiadam wam że każdy kto klęka jest dalej od Stwórcy niż ten co stoi i pomaga drugiemu ,każdy kto tuli brata swego do piersi swojej ,każdy kto usłyszy bicie drugiego serca jest bliżej nas niż ten co raz w tygodniu kleknie i myśli że zostało mu wybaczone zło które uczynił .każdy wasz gest ,myśl ,uczynek jest widziany przez nas i przez stwórcę i nie klękaniem ,nie religia tworzy się dobro ale słuchaniem innych serc ,otwieraniem innych serc poprzez dobro jakie nosicie w swoim sercu .zacznijcie sie przytulać i obdarowywać dobrem które jest w was ,zacznijcie tworzyć świat bijących serc a nigdy już nie będziecie klękać i cierpieć .
JAK LUDZIE MAJĄ ZROZUMIEĆ TO ŻE NIE MAJĄ KLĘKAĆ PRZED TWOIM OBLICZEM W ŚWIĄTYNIACH ? nie w religii jest moje oblicze ,nie na obrazkach czy na krzyżu ,lecz w was samych .każdy kto zobaczy mnie w drugim człowieku będzie tworzył to co postanowione ,będzie bliżej nas niz ci co klęczą i mówią ze modlą się do mnie .Stwórca w każdym z was dał cząstkę siebie ,w każdym z was jestem ja i dobro jakie niosę ,tylko ono przybliża was do Stwórcy ,pomoże wam przetrwać ten czas i pomoże nam zbudować to co postanowione .mówiłem wam aby każdy z was uwierzył że ja jestem w drugim człowieku i w każdej istocie ,ale wy uwierzyliście w obrazki ,klękania ,poniżanie i upodlenie ,cierpienie i martwienie zamiast w szczęście ,radość i dobro .gdy poczujecie bicie serc innych wówczas zaczniecie zrzucać kajdany które was łączą i zaczniecie latać jak ptak .
WIELE RAZY WSPOMNIAŁEŚ O TYM CO POSTANOWIONE ,MOŻESZ POWIEDZIEĆ CO TAKIEGO ZOSTAŁO POSTANOWIONE ? gdy ludzkie serca zaczną bić jednym rytmem ,gdy wiara wasza będzie skierowana w jedną stronę ,gdy zaczniecie uwalniać się od pośredników wiary ,sytemu ,zacznie się to co Stwórca dla nas wszystkich przygotował .nazwa jaka znam to bezgraniczna miłość ,tak jak on kocha wszystkie swoje istoty tak was i inne istoty będziemy tego uczyć ,ludzie i istoty obce określają to jako wymiary i znów zaczynają sie kłócić o nazwę i liczbę wymiarów ale to będzie coś co połączy wszystkie wymiary ,istoty cielesne z bezcielesnymi ,istoty duchowe z istotami wszystkimi ,połączy dusze i zamknie proces zła ,wiec zostanie zabrane wszytko to co stworzono we wszystkich wymiarach aby zamknąć proces i otworzyć nowy zupełnie nie znamy ,dlatego każdy z nas uczestniczy w tym procesie ,dlatego wszystkie drogi ,wszystkie zadania istot sa równie ważne ,gdy zrozumiecie że każda istota ma swoja drogę ,że każda jest dziełem Stwórcy ,nauczycie się akceptacji dróg innych istot ,również dróg istot z mroku wówczas zło zostanie zamknięte a istoty które mu uległy otrzymają szanse na odkupienie .
ROZUMIEM ŻE ISTOTY KTÓRE CZYNIŁY ZŁO NA ZIEMI ,WE WSZECHŚWIECIE ,DUSZE KTÓRE PRZEBYWAJĄ W MROKU BĘDĄ UWOLNIONE ? Stwórca kocha wszystkie istoty ,wszystkie dusze i nigdy nie uśmierci swoich dzieci ,daje im szanse w kolejnym wszechświecie ,gdy demon,dusza odchodzi w tym wszechświecie trafia do innego ,tam ma szanse powrotu do światła ,tam widzi dobro i to co straciła ,gdy zło zniknie z tego wszechświata dusze będą pragnąć wrócić do tego czystego ,pięknego świata ,będą pracować aby poczuć miłość tego który je stworzył ? wielu z was poznało życie bez miłości prawdziwej ,czystej ,dlatego zrozumieją jak naprawdę czuje się istota kochana ,otoczona miłością innych istot i ojca swego.
ROZUMIEM ZE NASZE ŻYCIE TO WALKA DOBRA ZE ZŁEM ,ALE WIELU LUDZI UWAŻA ŻE SWOJE ZŁO ZOSTAJE IM CO TYDZIEŃ WYMAZANE ,ŻE NIE MUSZĄ SIĘ STARAĆ BO TAK STWORZONO ŚWIAT ŻE MOŻNA CZYNIĆ DRUGIEMU KRZYWDĘ A POTEM DOSTAĆ ROZGRZESZENIE I BYĆ BLISKO BOGA ,JAK TO ZMIENICIE? to system stworzony przez zło po to abyście potęgowali ich moc ,kiedy czynicie zło komu pomagacie ? jaki bóg pozwala na to aby czynić drugiemu zło a potem jednym paciorkiem ,jednym słowem to zmyć tylko po to abyście dalej czynili zło? to bóg wykreowany przez zło ,bóg zaprogramowany przez religie ,dobry Stwórca prosi o jedno abyś nie krzywdził innych ani siebie ,gdy nie będziesz krzywdził innych ,kiedy usłyszysz bicie serca innego człowieka ,nie będzie nikt już nic musiał mówić ,nie będziecie musieli nikogo słuchać ,bo nie będzie pośredników wiary ,sami będziecie stanowić czystą wiarę i każdy kto sie do was zbliży ,przytuli poczuje to co teraz zostało wam zabrane ,zamurowaliście serca pieniędzmi,religią ,przeszłością ,rozumem ,ego i odebraliście sobie boskość i energię boską którą jest w was ,gdy znów ja uwolnicie wszytko zacznie sie tworzyć szybciej i nie będzie potrzebna juz nasza pomoc ,ja będą mógł przyjść i odwiedzić istoty aby sie z nimi radować nowym a nie po to aby ich przekonywać że istnieje ,istniałem i że mogę kontaktować się z każdym z kim ze chcę ,kto tylko otworzy dla mnie serce i uwierzy że jestem .CZY KTOŚ Z WAS WIDZIAŁ MNIE W KOŚCIELE ?przecież gdyby religia pochodziła ode mnie byłbym codziennie w każdym kościele,w każdej świątynia i istoty które używają mojego imienia nie były by plugawe ,nie krzywdziły by innych ,nie byłyby pazerne i chciwe ,każdy kto mnie pozna i wpuści do serca nie jest chciwy ,pazerny ,zazdrosny ,potrafi tylko czynić dobro więc dlaczego jest go tak mało w religii o która pytałeś ? mimo to posłałem tam dusze które nie pozwoliły do końca zbrukać mojego imienia ,które was jednoczyły a teraz jest tam dusza która przygotuje ludzi na upadek tej religii i rozpocznie wiarę czystą w jednego Stwórce ,wielu z was nazwie go antychrystem ,wielu z was uzna go za szaleńca ,dlatego pozwolimy abyście zobaczyli zło które zainfekowało religie ,pozwolimy aby fanatyzm rozlał krew fanatyków ,ale każda dusza która będzie uczestniczyć w tych wydarzeniach to dusza która obrała taką drogę ,dusza która kończy etap swoich doświadczeń w tym czasie i która będzie mogła skorzystać z nowego czasu ,nie ma ofiar są tylko dusze które darem poświecenia ciała uwalniają wasza świadomość i pokazują wam że zło jest wszędzie i że was dzieli a nie jednoczy tak jak mówią to wam wasi przywódcy ,pokazujemy ich ludzką zwykła twarz ,widzicie ich absurdalne zachowanie ,widzicie ze nic nie idzie po ich myśli ,że nad niczym nie panują mimo że mówią inaczej ,wszystkie decyzje zapadają nad nimi ,nad tymi co uznają się za bogów tej planety ale każda nasza decyzja uzależniona jest od waszych serc ,od waszych uczynków ,od waszych myśli ,słów ,system który zbudował mrok będzie upadał ,im więcej serc będzie otwartych na świtało tym szybciej on upadnie .
LUDZIE NIE WIERZĄ W BOGA ANI W CIEBIE ,WIERZĄ W PIENIĄDZ I TO ZE BOGATY MOZĘ WSZYSTKO ? ci którzy tak mówią są samotni ,nieszczęśliwi ,ilu z nich mając pieniądze zniszczyło swoje życie ,ilu z nich krzywdzi innych a tym samym siebie ,dlatego pokarzemy że pieniądz nie obroni was przed decyzjami ale jest jednym z środków aby was dzielić ,ci którym dano go w nadmiarze powinni pomóc innym ,jezeli zachowają dla siebie ,stracą wszystko ,jezeli ktoś ma pieniądz zamiast serca ,będzie mu pokazane serce ,każdy z was będzie mógł pokazać że ma serce aby inni zrozumieli ,każdy wasz dobry gest ,uczynek ,słowo tworzy wam drogę do nowego ,każdy zły uczynek zasila mrok i będzie musiał zostać odkupiony .wybierzecie mądrze ,słuchajcie całej swojej istoty ,duszy ,serca i rozumu ,czyńcie dobro bo tylko ono zostało postanowione na ten wszechświat ,zło będzie was straszyć zarazą ,wojną ,systemem ,ale uwierzcie że nic tu nie dzieje sie bez naszej kontroli ,gdy nie będziecie w stanie sami uwolnić sie od systemu użyjemy środków takich aby was obudzić ,ale nikomu nie pozwolimy mordować miliardów istnień ,pozwolimy na opuszczenie ciała przez dusze które wyszły zmroku ,przez dusze które się poświeciły i które wybiorą zło .
LUDZIE BOJĄ SIE WIRUSA I ZARAZY ,WOJNY ,CZY MAM ROZUMIEĆ ŻE GDY MROK ZACZNIE UŻYWAĆ TAKICH ŚRODKÓW A BĘDĄ ONE NIEZBĘDNE DO POBUDKI LUDZI TO POZWOLICIE NA TO ? pozwolimy na wszystko aby was obudzić ,ponieważ śmierci nie ma jest tylko uwolnienie duszy z ciała dlatego zrozumienie istoty śmierci jest jedna z wielu rzeczy które wam przynoszą cierpienie zamiast spokoju .będziecie uczyć sie akceptacji i zrozumienia dróg dusz jak zaczniecie z nimi rozmawiać ,gdy wasza drogą będzie waszą wspólną drogą ,wówczas nie będziecie płakać ale zegnać się na chwilę aby potem móc znów bawić się ze sobą ,wasz czas to malutki czas w drodze duszy ,wykorzystajcie go na poznanie jej i tego kim jest a znikną wasze troski ,nieszczęścia ,pytania ,zmartwienia ,dusza to boska część w was samych ,boski przewodnik ,słuchając jej tworzycie przestrzeń zrozumienia i akceptacji a zamykacie przestrzeń wątpliwości ,nieszczęść ,więc otwórzcie serca i zacznijcie jej słuchać ,każdy z was może z nia rozmawiać ,wystarczy że naprawdę uwierzy że istnieje ,że Stwórca istnieje i że dobro istnieje ,żadna religia ,żadna nauka ,żaden nauczyciel nie jest wam do tego potrzebny ,każdy z was jest inny ale każdy ma boska energię w sobie ,użyjcie jej a wszyscy będziecie wolni jak ptaki .
LUDZIE NIE WIERZĄ ŻE KTOŚ MOZĘ ROZMAWIAĆ Z TOBĄ ,ANIOŁAMI I INNYMI ISTOTAMI ,JAK TO ZMIENISZ? to nie ja będę to zmieniał ale ci z którymi rozmawiam, będzie ich wielu i wszyscy będą mówili to samo ,to ludzie zadecydują czy im uwierzyć czy nie ,to jak będą żyć ,pomagać innym ,spowoduję że ludzie zobaczą mnie w was ,bo przecież ja jestem w każdym więc jak mam sie nie poznać w drugim sercu ,gdy serca będą otwarte ,gdy ich bicie wypełni waszą przestrzeń, moje oblicze będzie widziane w każdym z was ,każdy pozna każdego ,serce otworzy serce i nikt nie będzie wątpił w to że istnieje i w to że dobro jest w was .
 to jedna z wielu rozmwów ale okrośla chyba jasno co Jezus sądzi na temat tego co się dzieje na ziemi i nas ,dlaczego modlimy się do posredników zamiast do Stwócy ,zapytałem go kim jest  matka boska :
jest istotą która swoją droga otworzyła nowa swiadomość ,świadomosc która ma polączenie ze wszystkimi światami i istotami w tym wszechświecie ,jest energią która objawia się w istotach cielesnych i bezcielesnych ,mozę przybrac ciało lub dołączyc do duszy w ciele ,może pokazac się każdemu kto otworzy serce i naprawde uwierzy nie w kościół ,obrazek ,religie tylko w to że istnieje i może pomóc każdemu .modlitwy przekazuje do żódła ,tak jak każdy z nas ,ważne abyście zrozumieli że to dusza która pomaga w walce ze złem ,ochrania podczas tej walki ,wmówiono wam że nie mozna ze mną i z nią rozmawiać ,ale to nie prawda ,istniejemy własnie po to aby z wami rozmawiać ,aby wam pomagać ,ci którzy odcieli was od nas będą teraz upadać ,a wielu z was będzie miało kontakt z nami bo do tego wystarczy wiara ,czyste serce i droga w świetle a nie w morku . 
czy trzeba cos więcej dodawać ? kazdy niech sam oceni czy wiara jest mu potrzebna w życiu czy nie ,czy wierzy w obrazek i kościól czy nie ,najważeniejsze aby zrozumial ze jest śwait po za naszym ,który poznajemy po smierci naszego ciała ,a skoro on istnieje to kto w nim nam pomaga ? i kto nim kieruje? to proste pytania ale odpowiedź na nie od razu pokazuje że nie nie wszytko nam pokazano i nie o wszystkim wiemy ,dlatego warto poszerzać horyzonty niż siedziec w jednym i tym samym pogladzie .

Portret użytkownika panna

Zgadzam się ze slowami Arona

Zgadzam się ze slowami Arona po raz kolejny w całej rozciągłości i z tym co napisałaś Gaju.Podobnie jak Ty nie jestem dewotą i ciężko mi jest skupic się na prawdziwej modlitwie w kościele.Ludzie tam chodzący(oczywiście nie wszyscy) jak wyżej Aron opisywał emitują dziwną energię-nie jestem w stanie powiedzieć do końca jaką,ale nie sprzyja ona prawdziwej rozmowie z Bogiem(ja tak mam).Dlatego nie chodzę do koscioła tylko rozmawiam w spokoju i ciszy w domu.Wierzcie mi po takiej rozmowie czuję się przepełniona tak wspaniałą energią-wolnościa,że chce sie żyć (nie mówiąc już o tym, że ma się niezmierną ochotę pomagać innym-tak po prostu bezinteresownie-jest to wspaniałe uczucie).Mam syna ,który od urodzenia boryka sie ze zdrowiem (lekarze nie chcą podjąć się operacji-nie wiedza jek się do tego zabrać)prosząc o zdrowie dla niego-poprostu zostałam wysłuchana.Wiara,miłość,wybaczanie i dobre uczynki zarowno czynem jak i słowem dają cudowne rezultaty.
 
Ludzie uwierzcie w dobro i miłość Matki Bożej i Jej Syna

Portret użytkownika Potuliusz

Tekst Arona jest ociupinkę

Tekst Arona jest ociupinkę przydługawy a akurat mam dobrą metaforę tego, co pisze o religii (gragmentów, poniższe nie odnosi się do całości tekstu) do dopełnienia albo streszczenia, albo wytłumaczenia komuś, do kogo akurat taki język lepiej przemawia: Tak więc wyobraźmy sobie konserwę. Jaka konserwa jest, każdy widzi. I założyciele religii dali ludziom właśnie taką konserwę, tyle że z pokarmem duchowym. Jak wszyscy doskonale wiemy konserwa składa się z puszki (forma, np. modlitwy) i pożywienia (treść czyli nauki). No i póki wierni znajdują w puszce to, co trzeba wszystko jest dobrze lecz problem w tym, że w przeciwieństwie do konserwy religia nie jest tak namacalna by było widać jak na dłoni co jest najważniejsze, więc jeśli jakiś cwaniaczek mający interes w tym aby - powiedzmy - człowieczek głodował zacznie wciskać puste puszki wielu może na to pójść. I co więcej, ktoś, kto je z pustej "puszki" nie wiedząc, iż coś powinno być w środku nawet się może nie zorientować, że brak tutaj cennych składników odżywczych czyli tego, co wartościowe i co zbliża do Boga jakikolwiek by On nie był. No, i taki cwaniaczek zrobi wszystko abyście w puszcze nie znaleźli nic wartościowego zniekrztałcając obraz świata. 
Natomiast kwestii ewentualnej szkodliwości samej puszki wolę nie ruszać bo nie mam pewności czy jest tak czy może zupełnie odwrotnie.

Portret użytkownika sio

No i znowu wszystko co piękne

No i znowu wszystko co piękne i wielkie i przepowiada to - Maryja. Wystarczy aby wyglądała jak kobieta to już na pewno ona . Kiedy była w niebo wzięta według chrześcijańskich wierzeń miała ponad 50 albo 60 lat.
W tym wieku  kobiety nie zawsze grzeszą urodą.
Nikt nigdzie nie istnieje prócz Maryji,Jezusa i diabłów i wszystko jest związana albo z biblią albo chrześcijaństwem albo ze złem - nie ma innej alternatywy.
Bardzo tendencyjne są te tematy i spłaszczone do poziomu roztłuczonego orzecha.
Na tym świecie prawda jest grzechem śmiertelnym
 
 

Portret użytkownika ghghgh

zgadzam się s tobą w niebie

zgadzam się s tobą w niebie nikt nie jest piękny ponieważ dusze wyglądaja jak światło a Maryja i Jezus jest brzydka, wyjaśniam dlaczego, - Jezus miał 33 lata jak umarł, Maryja miała aż 50 lub nawet 60 lat, oni nie są piękni, tyljko ze ludzie chorzy na shizofremie widzą wszystko inaczej mogły widzieć światła, pnieważ światło może dawać maryja i Jezus ale nie moga byc piękne tym bardziej, że teraz mają po 2000 kilka lat wiec są niesamowicie stare, Poza tym św Faustyna widziała Jezusa starego jako był przy sądzie Bożym gdzie był bardzo wielki i stary i to jest prawdziwy wizerunek Jezusa wielki i stary człowiek.   szkoda ze jeszcze niw ymyślą ze w niebie widzą dzieciątko to już bedą całkiem wykolejone.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Nie ma czegoś takiego jak

Nie ma czegoś takiego jak objawienia Maryjne - to są objawinia tzw. królowej niebios, której kult opisany jest w Starym Testamencie. Możecie sobie mówić, że jestem jehowa czy tam kimś innym ale wystarczy poczytać i dojdziecie do tego samego wniosku. Kult Maryjny jest kultem całkowicie sztucznym i wymyślonym przez kościół a rozdmuchany do granic absurdu przez naszego JPII. Myślicie, że ideologia Maryjna osiągnęła już swoje apogeum ?. Otóż nie, poczekajmy aż Watykan ustanowi dokument o współudziale Maryji w odkupieniu ludzkości i uczyni z niej kolejną składową czyli świętą czwórnię. To są dopiero mega herezje...

Portret użytkownika Terenia z Torunia

A teraz z innej beczki.

A teraz z innej beczki. Właśnie listonosz przyniósł pocztę a w niej dwie agitulotki - 70 rocznica namalowania obrazu wg. wskazówek niejakiej Faustyny Kowalskiej. Na frontowej stronie tejże ulotki czytamy taki oto kwiatek: "Obiecuje, że dusza która czcić będzie ten obraz nie zginie". Herezja najwyższego lotu. Wracamy do Starego Testamentu. Góra Synaj. Bóg udziela Mojżeszowi wskazówek w postaci dekalogu. W jednym przykazaniu kategorycznie zabrania tworzenia jakichkolwiek obrazów, rzeźb, przedmiotów i oddawania im czci. Zaraz, zaraz co tam pisze na tej agitulotce - "...dusza, która będzie czciła ten obraz nie zginie".
A to ciekawe bo karą za bałwochwalstwo jest właśnie śmierć - śmierć druga, śmierć ostateczna.
Przechodzimy do Nowego Testamentu - Chrystus mówi o ewangeli jako niepodważalnym słowie  oraz o przyszłych, nowych głosicielach zwiastujących inną ewangelię (kto głosi inną ewangelię, nawet jesli byłby to anioł z nieba niech będzie przeklęty).
A teraz przechodzimy do sedna sprawy - z kim mamy do czynienia, kto objawił się Faustynie Kowalskiej. Bóg ? - Bóg, który zaprzeczył samemu sobie, swojemu słowu ????. Identycznie rzecz ma się z objawieniami Maryjnymi - wszyscy zachwycają się ale mało kto zwraca uwagę na słowa...

Portret użytkownika lolo

Do Jehowitów bardzo pasujesz

Do Jehowitów bardzo pasujesz a zastanawiające jest to Twoje podkreślenie "z Torunia". Opozycja do RM? Doktryny KK nie znasz i nie masz najmniejszego o niej pojęcia. W każdym razie KK nigdy nie stwierdzi, że Maryja jest równa Bogu bo było by to bałwochwalstwo. Natomiast twierdzi że jest "pośredniczką łask wszelkich" (kard. S. Wyszyński) a to nie to samo co twierdzenie, że jest źródłem łaski - to odnosi się do Boga, jak to jest w tekstach Mszy Świętej: Zaprawdę święty jesteś Boże, źródło wszelkiej świętości. Jeśli chodzi o "świętą czwórnię" jak to poetycznie ujęłaś to mają to - zdaje się - Mariawici (nie mylić z xx Marianami), ale to nie jest KK.
Nikt nie każe wierzyć w doktrynę KK (nie twierdzenia tej czy innej przysłowiowej "pani z magla), ale dobrze by było - jak się chce dyskutować - najpierw zapoznać się z tym jak swoją wiarę rozumieją moi przeciwnicy a dopiero później powiedzieć dlaczego się z tym nie zgadzam. To jest uczciwe. Ty natomiast - i nie tylko Ty - przypisujesz katolikom treści, których w ich doktrynie nie ma, przedstawiając swoje rozumienie tej doktryny jako obowiązujące w KK.
Nie licz na dalszą dyskusję z mojej strony, bo uważam to za stratę czasu, biorąc pod uwagę Twoją całkowitą nieznajomość tematu.

Portret użytkownika Racja

kolego religię hebrajską  nie

kolego religię hebrajską  nie wiare stworzył Dawid, który chciał zjednoczyć plemiona semickie, na wzór i podobieństwo Królestwa SIS, prasłowiańskiego królestwa na północy EuroAzji. Sęk w tym, że owe plemiona nie miały wspólnego boga a więc było wielobóstwo, nijaki NATAN prorok EL shaladei postanowił namówić Dawida na zaciągnięcie, z panteonu Wedyjskiego ( zapożyczyć)  najbardziej pasującego boga do kultur tychże plemion. Stąd poajwił sie Yahwe ( zstępujący w słupie ognia). Pochodzenie Dawida, Mojżesza czy samego Jezusa jest mocno zaciemniona, i nigdzie w ST czy w NT nie jest zapisane że byli ono żydami. Kościół Katolicki i Islam został stworzony przez Żydów. którzy nawet nie mieli swojego boga. przejęcie patrona narodu Yahwe, czyli z kultury hinduskiej sprowadziło 10 przykazań, które są opisane w wedach, thaiach na długo przez powstaniem jakichkolwiek plemion semickim na ziemi. Mojżesz nie prawa do wejścia na ziemie obiecane, umarł ku granicy. Jezus nie był Mesjaszem Zydów, Dawid nie był królem żydowskim tylko semitów.

Portret użytkownika BIGOS

No i znowu... Jeśli

No i znowu... Jeśli widziałbym brzydkiego szaraka, wychodzącego ze statku kosmicznego to napewno nie pomyliłbym go z żadnym aniołem, natomiast widząc "piękną panią" mógłbym ją nazwać aniołem.
Problem w tym że jestem w stanie wymyślić tak nieprawdopodobną historię że nie jedna osoba by mi uwierzyła więc skąd mam wiedzieć że to co inni mi opowiadają jest prawdą?
Żyjemy w czasach, w których mamy koniec świata co rok, dzień ostateczny już tuż tuż, ponowne nadejście Chrystusa też lada moment... jeszcze tylko chwila, już prawie i tak co rok, 5, 10, 50, 100 lat... obiecanki cacanki.
Chyba każda religia/sekta coś obiecuje i każda religia/sekta uważa się za tą główną, prawdziwą, jedyną.
Tak jeszcze nawiązując do tekstu... "...Jeżeli się nawrócą, kamienie i skały zamienią się w sterty zboża, a ziemniaki same się zasadzą." - kurczę, magia! To znaczy jeśli uwierzę to będę miał pod dostatkiem zboża i ziemniaków? A kiedy to się stanie? Rzucę robotę!
Tylko dlaczego mamy wierzyć całe swoje życie w coś czego nie widzieliśmy, nie udowodniliśmy, ani nie doświadczyliśmy? Dlaczego Bóg nas opuścił a Chrystus już nie chce być między nami? Przecież ten chory świat potrzebuje ratunku, czyżby się na nas obraził?

Portret użytkownika El Koto

Poczytaj pisma żydów to

Poczytaj pisma żydów to dowiesz się jaki jest Bóg. Mściwy Zawistny Podły Zabójczy Wymagający Karzący. Proszę nie oczekujcie że Bozia Narodu Wybranego weźmie was na kolana i pogłaska. W ich pismach pisze jak wół że gdy Bóg Narodu Wybranego wróci na tę planetę to zrobi Dożynki, czyli zarżnie wszystkich co mu jakoś podpadną.

Portret użytkownika Lucifer

Kosmiczna ściema szaraczków

Kosmiczna ściema szaraczków aby religijne naiwniaczki przychodziły często do kościółków i oddawały im swoją energię o negatywnym zabarwieniu którą ci okupanci mogą się posilić. Trzeba być psychopatycznym sadystą aby podobały się takie trupie modły odprawiane w świątyniach, ciekawe który normalny rodzic wymaga od swoich dzieci aby oddawały mu pokłonu na kolanach? 

Portret użytkownika Lord_J

Aż do tej chwili Piękna Pani

Aż do tej chwili Piękna Pani mówiła po francusku. Dzieci zaś pochodziły z ubogiej wioski, nie chodziły do szkoły i nie rozumiały języka francuskiego. Maksimin znał tylko kilka słów w tym języku. Melania prawie żadnego. Gdy dziewczynka chciała zapytać chłopca, co to wszystko znaczy, Piękna Pani przerwała jej, mówiąc:
„…Ach, moje dzieci, wy nie rozumiecie po francusku, zaraz wam to powiem inaczej…”
 
To co? Boska istota wszechwiedząca nie wiedziała gdzie jest i do kogo mówi? Musiała się przełączyć? Nie przekazywała wiadomości telepatycznie? Dla mnie to hologram i głos płynący z zamaskowanych głośników. Operator dopiero po pewnym czasie zorientował się, że popełnił błąd w ustawieniach translatora.

Portret użytkownika marko5

o kurde..science

o kurde..science fiction....hahaha, ale hola hola, skoro wszechświat jest hologramem to gdzie ta wyższa cywilizacja mieszka??  w jakim wymiarze??  czekam na odpowiedz

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika black.serpent

Naprawdę musiało minąć tyle

Naprawdę musiało minąć tyle stuleci, żeby ludzie przejrzeli na oczy... ? Od kiedy pamiętam miałem problem z religią, zwyczajnie od dzieciaka, cały ten religijny, zbawczy, walczący z ludźmi o szerszych horyzontach cyrk na kółkach był dla mnie żałośnie śmieszny. Nie żebym czuł się wyjątkowy, wręcz przeciwnie, czuję się piekielnie mały, niewiele znaczący i sterowany przez jakiegoś pie**olonego uzurpatora, wobec którego zmanipulowane masy ludzkie walą pokłony niczym w hipnotycznym transie... Kilkuwymiarowe więzienie w elektrycznie sterowanym worku, którego przeznaczeniem jest zgnić w niewiedzy. No ale nie przejmujcie się tymi bzdetami, które tu wypisuję i... kosztujcie "życia", przecież tylko tyle pozostało... Wink

Portret użytkownika El Koto

Cyt: Jakie UFO prosi by

Cyt:
Jakie UFO prosi by chodzić na mszę świętą ?! Proszę mi powiedzieć, napisać ?!
Odp:
Takie które żerują na pozytywnej wibracji emocjonalnej. Przeciwieństwem są np elohim, które żerują na negatywnych poczynaniach człowieków, dlatego ''zło'' dręczy ludzi by bali się i zabijali i dręczyli wzajemnie produkując wibracje strachu nienawiści itp. Panie drogi autorze tekstu - czy zjadł pan kurczaka kiedykolwiek? 4 5 6 poziomowe istoty (energetyczne istoty nie jedzą stałych pokarmów!) zwyczajnie żerują na polu emocjonalnym człowieka 3 tak jak człowiek 3 żeruje na krówce kurczaku świniaku lub roślince 2 i 1. Myśli pan że żydy dręczą człowieków bezinteresownie? Oj nie, ich pan Yahfe 4 poziomowy gad nakazał im robić dokładnie to co robią.

Portret użytkownika robert

Witam  nie wiem skand autor

Witam  nie wiem skand autor tego filmiku wie czy nie wie  ale sa poszlaki ktore wskazujo jakes wplywy ufo czy na dawnych krolow czy religie nawet Jezusa stworzyli poco????  i nawet  ten bog co w bibli jest opisany wyglada na Ufo byt potrzebujacy statki kosmiczne i technologie do podrorzy i
   skad sie wziely  obrazy pokazujace UFO w sredniowieczu ???? 
 
ten obraz  z poczatku tego filmiku i wiele innych mozna znalesc w necie 
kto i poco by to namalowal ????  widze ze odpowiedz jest w komentarzach do tego artykolu  pozdrawiam 

Portret użytkownika robert

Witam  nie wiem skand autor

Witam  nie wiem skand autor tego filmiku wie czy nie wie  ale sa poszlaki ktore wskazujo jakes wplywy ufo czy na dawnych krolow czy religie nawet Jezusa stworzyli poco????  i nawet  ten bog co w bibli jest opisany wyglada na Ufo byt potrzebujacy statki kosmiczne i technologie do podrorzy i
   skad sie wziely  obrazy pokazujace UFO w sredniowieczu ???? 
 
ten obraz  z poczatku tego filmiku i wiele innych mozna znalesc w necie 
kto i poco by to namalowal ????  widze ze odpowiedz jest w komentarzach do tego artykolu  pozdrawiam 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No Homo Sapiens coś innego

No Homo Sapiens coś innego niz czaszki i potop, hmm wiara to coś pięknego, coś co pozwala marzyć, coś co pozwala stawać się ludźmi. W przeciwieństwie do fanatyzmu. 
Nigdy nie wolno odbieać drugiej osobie jego wiary choćby było to najgłupsze, najduriniejsze i najśmieszniejsze nie należy odzierać takiego kogoś z wary bo nie wiadomo jaki "monster" się obudzi.

Portret użytkownika Io600

A co, jeżeli Ziemia jest

A co, jeżeli Ziemia jest zupełnie inna niż nam się wydaje, jeśli oprócz nas i obcych ras, zamieszkujących inne systemy planetarne istnieją jeszcze "bogowie", którzy są niewidocznie, ale od zarania dziejów toczą między sobą boje o nasze względy? Może nasze myśli i nasze emocje odżywiają ich, nasze modlitwy i intencje. Greccy "bogowie" już dawno przestali istnieć, jednak odnoszę wrażenie jakby coś jednak pozostało i działało za plecami znanego nam świata. Może to rasa Fałnów, którzy skryli się przed ludźmi pod ziemią i poprzez ludzi władzy wpływają na losy świata. Może to ich myli się z raptorami, a tak na prawdę są oni jeszcze starszymi mieszkańcami tej planety od nas.. Może ludzkość nie pozabijała wszystkiego, co nie jest człowiekiem i czego nie da się zjeść lub chodować w innym celu. To tylko moje domysły, ale mam wrażenie, że mówiąc o kosmitach mówi się za dużo, a za mało zwraca uwagę na nasz własny ekosystem. Przecież atmosfera i głębiny oceanów są najmniej zbadanym rejonem Ziemi. Nie wiemy też za wiele co znajduje się pod ziemią. Myślimy tylko o sobie i jesteśmy przekonani, że tylko my jedyni jesteśmy i że stanowimy centrum wszechświata. Taki agresor nie powinien mieć kontaktu z obcymi rasami, ani też nie powinien posiadać technologii zdolnej do podróży międzygalaktycznych, bo po prostu pozabijalibyśmy wszystkich i zniszczyli obce światy. Człowiek to wciąż dzika małpa, która siedzi na drzewie, ale śni o wyjściu z klatki. Niestety, dzikie zwierzęta powinny siedzieć w klatce.
Dlatego możecie się nie zgadzać z działaniami obcego czegośtam. Ja się zgadzam. Uważam, że jeśli ktoś trzyma silną rękę na tym naszym gatunku, to robi dobrze, bo powinno się nas trzymać za mordę i tylko monitorować stan naszej zawężonej świadomości. Człowiek to istota hipnotyczna, to bioniczny robot, zbudowany do pracy, dlatego trudno mu jest tworzyć cywilizację opartą na moralności, gdyż jest ona tak ciężka, jak próba zmuszenia aligatora do zjedzenia kolacji przy stole :]

Portret użytkownika baca

niezły cyrk z tą zmianą czasu

niezły cyrk z tą zmianą czasu - miał być w nocy zegar przesuniety o godzinę i kiedy baca tak sobie spokojnie spał, czas został został przesuniety o rok i godzinę bo się okazuje że... Homoś wrócił Smile
Homoś jako że wróciłeś z innej czasoprzestrzeni razem z Jezusem i matką boską błyszczącą no to chyba można cię nazywać... Homoś marnotrawny, co?

Portret użytkownika dąb

Homo Sapiens , jeżeli chcesz

Homo Sapiens , jeżeli chcesz się zadziwić ogromem ostrzeżeń Nieba , które zebrane w jednym miejscu robią nesamowite wrażenie proponuje przeczytanie książki "koniec świata według Maryi" Wincentego Łaszewskiego .  Opisując wizję z La Salette musisz mieć świadomość że tekst ten trafi do prymitywnego czytelnika , który nie rozumie , ze np. 20 lat temu komputer nie był dostępny dla wszystkich . Nie rozumie on też , że Niebo musiało przemawiać w inny sposób do ludzi z dawnych epok niż przemawia obecnie. Ale wiem , że jesteś pobłażliwy i wyrozumiały dla takich ludzi - i tak trzymać.  Jesteśmy duszami boskimi w zwierzęcym ciele . Jeżeli pozwolimy na przejęcie kontroli nad ciałem zwierzęcym potrzebom,  zatracając boskie spojrzenie na świat,  oddalamy się od Nieba a szatan triumfuje . Niebo podpowiada : uczęszczaj na msze święte bo na nich oprócz cudu wstąpienia Chrystusa w Hostię  (cud w Sokółce dowodem na przekazywanie genu Chrystusa wiernym . Tak jak spożywanie GMO zmienia genotyp człowieka , tak i spożywanie ciała Chrystusa wpływa na człowieka) na mszy jest powtórka z nauki filozofii Boga i ciągłe przpominanie jak postępować . Człowiek ma to do siebie , że lubi zapominać to co wymaga wysiłku z jego strony. Pozdrawiam .    

Strony

Skomentuj