Kooperant NASA twierdzi, że Obcy żyją na Ziemi razem z ludzmi

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Znany przemysłowiec Robert Bigelow, który prowadzi badania i rozwój w przemyśle kosmicznym twierdzi, że kosmici żyją pomiędzy ludzmi, tu na Ziemi. Jest on niemal stuprocentowo przekonany, że obcy są stale obecni, i żyją pomiędzy nami.

 

Tuszowanie obecności obcych na Ziemi prowadzi do powstawania rozmaitych wariactw. O wielu sprawach po prostu nie wolno mówić , a o innych mówi się tylko w kreślony sposób.

 "Od zawsze tu byli i ciągle tu są. Wydaję na ten temat wiele milionów dolarów, bardzo dużo milionów. Finansuję te tematy zapewne więcej niż inni w USA, albo najwięcej ze wszystkich" - stwierdza w wywiadach Bigelow.

Zapytany czy chciałby udać się w dalekie rejony kosmosu, by tam odkryć kosmitów, stwierdza: "Obcy są tuż przed naszymi nosami.". Przemysłowiec wspomina o tym, że miał osobiste spotkanie z ufonautami, ale nie podaje dokładnych danych o tym zajściu.

Postać i poglądy Bigelowa nie są odosobnione. Większa część elit wierzy w istnienie kosmitów, a spory ich odsetek buduje im nawet lądowiska, lub  stara się z nimi kontaktować. Tego typu informacje nie powinny nas dziwić. Profesor David M. Jacobs również jest przeświadczony o tym, iż na Ziemi przebywa obca rasa kosmitów. Ten amerykański naukowiec wie o istniejącym specjalnym programie jaki Obcy wdrażają na "naszej" planecie, mającym prawdopodobnie związek z Biblią, prehistorią, i z naszą przyszłoscią, ale to już inna historia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Możliwe, że cała technologia

Możliwe, że cała technologia sztucznej inteligencji jest przekazywana ludzkości, by ta zawładnęła nami, zgodnie z ich planem..., który realizują zgodnie z wytycznymi globaliści.

Widać że zachodni badacze czytają polskie portale, zaczęli rozgłaszać odszyfrowanie Apokalipsy... Polacy dostali łaskę bycia pierwszymi, którzy odczytali przepowiednię z Apokalipsy 13 o sztucznej inteligencji i obrazie... !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sio

Otóż Baranku jesteśmy

Otóż Baranku jesteśmy najważniejsi.

Bo człowiek jest demonem, ale może się z tego wyleczyć a demon nie. Posiadanie technologicznego urządzenia jak spodek,który jest tylko portalem umożliwiającym przejście nie sprawia, że ktoś jest wyższy.

Wyższość i niższość to religijny archetyp, którym najlepiej się manipuluje.

Ciesz się, że od czasu do czasu jesteś i doświaczasz spokoju

Portret użytkownika Sio

Człowiek podobnie jak demon

Człowiek podobnie jak demon potrzebuje energii od innych. Morduje zwierzęta aby je jeść i żyć. Morduje również innych ludzi. Używa ich do pracy i płacenia podatków na nierobów z sektora publicznego i bogaczy itd.itd.

Wszystko się zmienia nawet w niebie nie tylko na ziemi. Żaden anioł ani demon nie zmaterializuje się obecnie bez techonlogii. Nikt i nic nie ma już tej siły, którą niegdyś posiadano nad materią. Tak czy owak to nie jedna trzecia aniołów upadła, ale 100% i nie w jednym czasie (biblia opisuje tylko jeden czas). Podobnie nie ma już szatana. Są jedynie portale dla tych,którzy upadli. Portalem może być spodek lub  twój wacek i kobieta, którą zapłodnisz.

Zapomnij o innych cywilizacjach. Jesteś przykuty tu - do tej rzeczywistości i żyj najlepiej jak się da

 

 

Skomentuj