Koran przepowiedział powstanie i zmierzch państwa islamskiego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mufti Tatarstanu Kamil Iskanderowicz Samigullin informuje, że prorok Mahomet, jak się okazuje, już dawno przewidział powstanie państwa islamskiego - międzynarodowa organizacja terrorystyczna i nieuznawany kraj, który ogłosił globalny kalifat i opanował głównie terytorium Syrii i Iraku, a także prowadzi dziś walkę na terytorium innych państw.

 

 
Legendarny założyciel islamu przewidział zmierzch ISIS i nawet przyczynę upadku przyszłych terrorystów. Mufti jest postacią religijną, która cytuje starożytne hadisy (tradycja słów i czynów Proroka), w których Mahomet przewidział m. in. pojawienie się młodych i głupich muzułmanów, którzy interpretują treść Koranu nie tak, jak trzeba. Z tego powodu wydarzyło się wiele zła.

 

Drugi hadis ze świętej księgi mówi, że głupi muzułmanie chcą ustanowić własne państwo pod czarnymi flagami, ale to nie będzie funkcjonować, bo w końcu ci grzesznicy z pewnością powstaną przeciwko sobie nawzajem ze względu na ich wewnętrzne podziały.

 

Słów proroka nie da się inaczej zinterpretować. Mahomet, jak można wnioskować, także widział przyszłość i uświadomił sobie, że jego zwolennicy, którzy zeszli z właściwej drogi, użyją islamu jako broni, a nie narzędzia do osiągnięcia duchowego oświecenia muzułmanów. Samigullin ma nadzieję, że przestępcze państwo islamskie utonie w zapomnieniu tak szybko, jak to możliwe, a w krajach Wschodu nastąpi długo oczekiwany przez zwykłych ludzi pokój.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Chyba zacznę, jak religijni

Chyba zacznę, jak religijni nawiedzeńcy, wklejać wszędzie coś takiego:
Nie ma żadnych przepowiedni, jasnowidzów, wróżek, religijnych wizji i temu podobnych bzdur. W dawnych czasach, gdy nie było internetu za to był analfabetyzm, służby wpadły na pomysł manipulowania milionami zabobonnych analfabetów przez wybranie dziwnej (najlepiej religijnej) osoby i podrzucanie jej najróżniejszych tekstów, które ta osoba potem ogłaszała.
Nie było mediów, tv: jak wtedy prać mózgi ludziom skoro nawet gazet nie czytają? Jak zapędzić do wojny? Jak manipulować nastrojami? Jak napuścić jednych na drugich? itd. - wystarczy skorzystać z tej części mózgu którą kościoły/religia/wyznania/sekty doprowadziły do skretynienia i podrzucać polecenia ubrane w zabobony, magię i schizofrenię, a informacje rozejdą się szybciej niż w internecie.

Nie róbmy sobie z mózgów obornika takimi pierdołami jak wizje, wróżby i przepowiednie i jak usłyszymy np , że "na czarnych okrągłych łódeczkach przez morze się przeprawiają" to nie wariujmy bo "łojezu a ten ksiundz dawno to przepowiedział!!" tylko używajmy mózgów i zgarniajmy te łódeczki tam skąd wypłyneły.
Jak prawodawcy umożliwią w szkołach propagowanie homoseksualizmu - to nie zachowujmy się jak stetryczałe, rozhisteryzowane stare baby padając na kolana i krzyczące "łojezusieświetymaryjo, a już królowa saba wieszczyła, że chłopa od baby nie odóżni!" tylko kopnijmy w dupę polityków/organizacje które za pieniądze sorosa taki b.del wprowadzają.
Wybór jest prosty: słuchać przepowiedni jak idiota i dać się dymać służbom i organizacjom, albo myśleć i działać, a przepowiedniami się podcierać (po wcześniejszym przeczytaniu, żeby wiedzieć co planują "władcy świata").

Skomentuj