Korea Północna obwinia „obcych” za rozprzestrzenianie się Covid

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Korea Północna przedstawiła dość nietypowe wyjaśnienie pochodzenia epidemii Covid. Koronawirus, który w dużej mierze ominął kraj przez większość pandemii, rozprzestrzenił się tam w ostatnich miesiącach.

Według państwowych mediów w Pjongjangu wybuch epidemii rozpoczął się, gdy obywatele dotknęli „obcych rzeczy”, które spadły w pobliżu granicy z Koreą Południową.

 

Z raportu wynika, że żołnierz i małe dziecko zarazili się wirusem Covid-19 po tym, jak znaleźli „obcy” obiekt na wzgórzach w pobliżu granicy, po czym wirus „szybko rozprzestrzenił się” wśród ludności. 

 

Władze podobno oczekują, że obywatele będą „czujni i nie dotykają obcych obiektów”. Korea Północna jest krajem zamkniętym i dość trudno zrozumieć, o co toczy się gra. Nadal nie jest jasne, czy jakiś obcy obiekt rzeczywiście tam spadł, czy mówimy o balonach, których Korea Południowa używa do dystrybucji ulotek w Korei Północnej.

 

Korea Południowa zaprzecza, jakoby wirus mógł przedostać się w ten sposób do Korei Północnej.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę zastanówcie się, wielu

Proszę zastanówcie się, wielu ufologów uważa, na podstawiwe swoich badań, że część ufonautów to bioroboty, czyli może istnieć sztuczna kosmiczna inteligencja, tak zaawansowana że nie można jej odróżnić od żywej i prawedziwej inteligencji... istnienie super Borg jest możliwe ! Strach się bać ! Może część z tej super sztucznej inteligencji należy do Nachasza ?

Kosmiczna tajemnica Tohu Wa-Bohu oraz bionicznych ciał ufo bio cybernetycznych pojemników dla dusz !

https://youtu.be/1IWFt_snkvs

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj