Kosmici mogą wydobywać ciekłe złoto wprost z wnętrza wulkanów

Kategorie: 

dreamstime
Ufolodzy wielokrotnie zastanawiali się ,dlaczego tak często NOL-e wlatują do aktywnych i nieaktywnych wulkanów. Do tej pory dominującą teorią było uznanie wulkanów za portale do wnętrza ziemi, gdzie obcy mieli mieć swoją sekretną bazę. Jednak zgodnie z nowymi odkryciami badaczy z Nowej Zelandii UFO może wykorzystywać wulkany jako kopalnie złota i innych cennych metali.

 

Starożytne cywilizacje pełne były historii o ucisku ze strony istot pozaziemskich, które wykorzystywały swoich ludzkich niewolników do pracy w ich kopalniach złota. Niektórzy dzisiejsi teoretycy spiskowi (jak np. David Icke) twierdzą nawet, że złoto jest im potrzebne do życia. Tym ciekawiej brzmi informacja, że na terenie strefy wulkanicznej Taupo właśnie odkryto podziemne jaskinie pełne ciekłego złota.

[ibimage==25177==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zgodnie z ostatnim raportem dla czasopisma naukowego Geothermics, geolodzy pracujący na obszarze wulkanu Taupo w nowej Zelandii odkryli przynajmniej 18 gigantycznych podziemnych zbiorników wypełnionych ciekłym złotem, srebrem i innymi cennymi metalami. 

 

Całkowita ilość ciekłego złota i srebra w zbiornikach może liczyć dziesiątki tysięcy uncji złota i setki tysięcy uncji srebra, ale i to nie jest ostateczną liczbą - twierdzi Stuart Simmons geolog z Uniwersytetu w Utah

 

Dotychczas nie znaleziono logicznego wyjaśnienia na pojawienie się tych zbiorników ale geolodzy skonstruowali model fizyczny tłumaczący choćby niektóre z zagadnień. Zgodnie z nim aktywność wulkaniczna i wrząca kwaśna woda, które są żrące dla otaczających je formacji skalnych, w skutek reakcji chemicznych wydzielają złoto i inne metale również do pobliskich zbiorników wodnych. Zdarzało się nawet, że ciekłe złoto osadzało się na krawędziach takich kwaśnych jezior.

[ibimage==25178==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Model skonstruowany przez geologów z Nowej Zelandii
[ibimage==25179==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Złoto osadzające się na krawędzi jeziora 
 
Warto w tym momencie wspomnieć historię Marcusa Harveya, który w 1971 roku pracował na terenie kopalni uranu w Karnes City. Pewnego razu razem z szóstką innych pracowników dostrzegł na niebie dziwne światło, które spowiło obszar kopalni . Po krótkim czasie światło stało się rzadsze a on spostrzegł owalny obiekt lewitujący nad jego głową. Naokoło obiektu spostrzeżono setki świateł, mieniących się różnymi barwami. W pewnej chwili obiekt zaczął się unosić powoli w powietrzu i w przeciągu kilku sekund zniknął mu z oczu.
[ibimage==25182==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Ta historia byłaby pewnie potraktowana jako nieśmieszny żart, gdyby nie fakt, że zaledwie dwa dni po zdarzeniu przeprowadzono badania gleby na terenie kopalni. Cały uran znajdujący się w promieniu 250 stóp od miejsca zdarzenia przekształcił się w białą substancję o konsystencji kredy, bez jakichkolwiek właściwości promieniotwórczych. Co ciekawe uran spoza wytyczonego przez światło okręgu pozostał nietknięty.
 
Kierując się tą historią nie trudno uznać, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające dysponują jakiegoś rodzaju technologią umożliwiającą transport dużych ilości kruszcu. Naukowcy z Nowej Zelandii zgodnie stwierdzili, że próba wydobycia metalu z dna tych zbiorników, przy naszej dzisiejszej technologii mogłaby zaowocować trzęsieniami ziemi i groźną aktywnością wulkaniczną. Nie można sobie chyba wyobrazić lepszej metody na składowanie złota niż umieszczenie go pod naszym nosem ,uniemożliwienie nam wydobycia i odebranie go gdy będzie ono im potrzebne.
 
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak to jest że sami siedzicie

jak to jest że sami siedzicie na ziemi i grzebiecie w niej zabierając rude żelaza ,złoto ,srebro ,miedź itd ale innym juz wara od waszej planety ? a od kiedy ona jest wasza ? od kiedy nalezy do ludzi ? piekny pokaz tego że we wszechświecie wszystko jest wspólne i kazdy moze korzystac z tego co daje inna rasa i planeta .Tylko napompowane ego ludzi sie obrusza ,tak samo jak napompowane ego ras które wybrały mrok ,ale każda rasa która uzywa jeszcze materii do poruszania sie potrzbuje tego kruszcu i korzysta z niego chętnie a to że ludzie sie o niego zabijają i dali by sie pokroic za kawałem papierka to poakzuje jak przejeliśmy chytroś i pazerność od ras obych złych a jak odrzucilismy równośc ,szacunek ,współistnienie od ras dobrych ,dlatego teraz kiedy mamy czas opowiedzenia sie po stronie mroku lub światła wszystkie rasy które w tym oczestniczą korzystaja z tej planety tak jak korzystali do tej pory tylko ze utrzymanie zasłon na oczach ludiz kosztuje zbyt duzo energii a pobudka śwaidomości do tego uwalnia tą zasłone i widzimy wiecej i mozemy więcej ,ale nie oznacza to że to teraz sie nagle stało ,poprostu było tak od zawsze tylko nam pozwolono wreszcie to zobaczyc .Ciekawe że ludzie wierza że istnieją złe rasy i one kontroluja wszystko a dobrzy są słabi i nam nie pomagaja ,mimo że w swoich sercach macie wiecej światła niz morku .Jak łatwo oszukali wasz mózg ? to śwaitło rozświetla mrok a nie odwrotnie dlatego dobre rasy sciagaja zasłone abyscie wreszcie mogli dołączyc do wspóistnienia ale nie da sie tego zrobić jak będziecie ciągle wierzyć ze tylko zli są na planecie ,są ci i ci i teraz to dobrzy przejmują planete a nam zostaje się tylko dostosować do światła lub co gorsze dla niektórych, odejśc w mrok z innymi rasami .Wybór jest prosty tylko szkoda że umysl ludzki go tak komplikuje ,Dla homusia tekst o aniołach z mojego bloga ,sami sie przedstawili tylko ze wiary w ludziach brak i zainfekowanej wiedzy zbyt duzo aby przyjeli prostote istoty stworzenia i prawde o tym że połączenie moze otworzyc kazdy kto sie opoowie a nie ten co będzie siedział z zakłamanej wiedzy i szukał wyjasnienia na wszystko .
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2014/11/medytacja-2082014-rozmowa-z-anioami.html
 

Portret użytkownika zibi1973

Widać że strasznie im zależy

Widać że strasznie im zależy na złocie że nawet z wnętrza ziemi grzebią ,mało im tego co ludzie mają w rezerwach,w banku w WTC też było złoto pytanie jak znikło  może się stopiło i poszło w wulkan,ja to złoto z całej ziemi zmieliłbym w pył wsadził w rakiety i wypuścił w kosmos i zdetonował jak najdalej od ziemi,żeby nie wróciło

Portret użytkownika mrs

Przypomniało mi się, że

Przypomniało mi się, że kiedyś już o tym słyszałem. Że niby ogromne ilości złota ukradli z Ziemii, kontrolują nas, kradną ciągle więcej złota i z tym wszystkim lecą na Nibiru, bo tam potrzebują złota, żeby pozostać w ukryciu (przed ludźmi?). Ogólnie nie wierzę w to o czym napisałem, ale może kogoś to zainteresuje.

Portret użytkownika piotrzz

Tylko po co? Wszystkie

Tylko po co?
Wszystkie atrakcyjne surowce są łatwiej dostępne w pasie asteroid lub na księżycach lodowych gigantów.
Produkty biosfery najprawdopodobniej byłyby dla obcych toksyczne.

Portret użytkownika OMEN

Taa...@piotrzz -

Taa...@piotrzz - prawdopodobnie złoto jest niezbędne do funkcjonowania technologii umożliwiającej podróże w czasopzestrzeni, a może  w systemach obronnych? KRADNĄC nam NASZE złoto, zmniejszają nasz potencjał technologiczny, za pomocą którego moglibyśmy im się przeciwstawić w przyszłości?

Portret użytkownika Homo sapiens

Zgadza się piotrzz ! Można

Zgadza się piotrzz ! Można dopisać wiele innych rzeczy dla ludzi nie-myślących ! Na przykład, że światło zmieniło skład pierwiastków promieniotwórczych tak by pokazać jakimi mocami dysponują, Pokaz siły, technologii lub jeszcze czegoś innego !
UFO zawsze coś pokazuje, coś ma do zaprezentowania tak by manipulować umysłami i duchowością ludzi ! Pan Motis zaprezentował tutaj sposób myślenia materialisty z epoki lat 60-70 tych, gdzie myślano o UFO jako o istotach w potrzebie kruszców i wytapiania surowców ! Smile
 
Że też są ludzie myślący w kategoriach materialnych kosmitów poszukujących złota w kosmosie albo uranu ?
Na sprawę MiB zwrócił uwagę jako pierwszy kontrowersyjny badacz UFO John Keel, który zebrał dużą ilość podobnych ‘’odwiedzin’’ i miał zupełnie odmienną opinię a niżeli inni badacze, którzy widzieli w nich wizyty agentów rządowych. Keel analizując MiB doszedł do przekonania iż opowieści o nich można porównać do dawnych relacji o wampirach czy diabłach a za MiB, ukrywa się realna inna inteligencja, którą nazwał ultrazemianami. Keel nie jest osamotniony w swoich rozważaniach ponieważ brytyjski ufolog Philip Mantle, również nie uważa aby byli to rządowi agenci. Zatem kim ? MiB-y posiadają wręcz paranormalne atuty co może dowodzić, iż wcale nie są ludźmi w dosłownym sensie ? Peter Krassa książce "Men in Black" podaje przykład osoby, która wcześniej obserwowała UFO, która była nachodzona i obserwowana przez facetów w czerni poruszających się czarnym jaguarem. W czasie kolejnego spotkania przerażony świadek postanowił wezwać policję aby skontrolowała ludzi w jaguarze, z okna obserwując całe zdarzenie.
 
 
‘’Kiedy policjanci dotarli na miejsce, czarne podejrzane auto wciąż tam stało, wprost naprzeciw domu wystraszonego świadka UFO. Kiedy jednak podeszli bliżej i zastukali w okno auta, aby porozmawiać z mężczyznami w środku, doszło do czegoś nie do uwierzenia: Czarno lakowany luksuśny samochód przed oczami zszokowanych policjantów po prostu rozpłynął się w powietrzu. W ułamku sekundy zniknął, jak gdyby tam nigdy nie stał! Obaj policjanci byli w szoku. Zaczęli wątpić czy są o zdrowych zmysłach, coś takiego przecież nie jest możliwe! Jeszcze przed zgłoszeniem tego faktu swojemu przełożonemu, dokładnie przeszukali całą okolice. Po jaguarze i jego pasażerach nie zostało śladu"[...] 
 http://arekmiazga.blogspot.de/2014/04/mib-agenci-czy-ultraziemianie.html

Kiedy i po co Pan Bóg stworzył aniołów?
Czas stworzenia aniołów to tajemnica. Niektórzy mówią, że nastąpiło to wtedy, kiedy Bóg stworzył niebo i ziemię – pod słowem „niebo” kryją się aniołowie. Inni kojarzą ich ze stworzeniem światła, gdy Bóg rozdzielił światło i ciemność. Nie przypadkiem są oni przedstawiani jako świetliste postaci, duchy niosące światło od Boga.

Po co Bóg je stworzył? Na to pytanie można odpowiedzieć po analizie wypowiedzi z Pisma Świętego i nauki Kościoła. Uczynił to z miłości. Obdarzył ich rozumem, wolną wolą i przydzielił im różne zadania. Aniołowie z pierwszych trzech chórów mają za zadanie adorację, uwielbienie – wyższe funkcje w niebie. Z niższych chórów anielskich wywodzą się nasi Aniołowie Stróżowie. List do Hebrajczyków mówi, że są to duchy posłane, aby wspomagać tych, którzy mają osiągnąć zbawienie. Niektórzy ojcowie Kościoła i poeci mówili o symbolicznym przedstawieniu anioła – z dwiema twarzami: jedną nieustannie zwróconą ku Bogu, którego kontempluje i uwielbia, a drugą w stronę człowieka, którego otacza opieką i miłością.
 

Także aniołowie kontaktują się z nami, ale jest to język pełen tajemnic i sekretów. Zwykle mówimy o tak zwanych natchnieniach. Anioł nie jest energią, przedmiotem, ale osobą, podmiotem. Takich natchnień może być dużo. W związku z tym rodzi się pytanie: które z nich pochodzą od anioła? Przecież modlimy się przez pośrednictwo Ojca Pio, Matki Bożej, wszystkich świętych. Nieraz człowiek ma dodatkowe światło, że otrzymanie danej łaski odbyło się za pośrednictwem anioła czy św. Michała.
 
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Modląc sie przez pośredników,

Modląc sie przez pośredników, modlicie się do Szatana.
 UFO to twór Boga do adminstrowania Wszechświatem. Lecz ten twór zbuntował się i eksploatuje nas i naszą energię zyciową dla zachowania swojej niesmiertelności, która utracił w walce z Bogiem. Jesteśmy krótko mówiąc na krawędzi Piekła.
 Bunt pierwszych ludzi, którzy posiadali te same moce co Aniołowie, skończył się wygnaniem. Pierwsi ludzie równiez mieli zdolności panowania nad materią- telekinezę, teleportację i nieporównywalnie wieksza inteligencję od naszej. I nie byli to Żydzi i nie Bóg nas stworzył, lecz właśnie Aniołowie - ówcześni Pełnomocnicy boskiego bytu.
 Dlatego roszczą sobie do nas prawa i panują nad nami.
 Niepokorni po śmierci wracają do boskiego umysłu.

Strony

Skomentuj