Kosmici są "niewidzialni" bo nie pochodzą z naszego wymiaru

Kategorie: 

Źródło: M@tis

Jedna z nowych teorii naukowych sugeruje, że w tej samej przestrzeni jednocześnie istnieją różne wymiary. Są one ułożone jeden na drugim i my jako mieszkańcy  naszego wymiaru, nie mamy możliwości postrzegania wyższych lub niższych istot.

Nasze postrzeganie rzeczywistości - nieba, drzew, trawy itp. przypomina zdjęcie. Fotografia reprezentuje nasze postrzeganie świata w trzech wymiarach. Nie widzimy nic poza tym, ponieważ  nasze mózgi potrafią zinterpretować tylko trzy wymiary: długość, szerokość i wysokość. Nowa teoria sugeruje, że inne wymiary mogą oddziaływać ze sobą poprzez efekty kwantowe i że wszechświat jest w rzeczywistości pełen tych równoległych warstw. Niektóre wymiary mogą przecinać się lub przechodzić przez inne, tworząc dziwne zjawiska lub nawet dziwne obiekty, takie jak UFO.

Teoria niewidzialnych obcych polega na przekonaniu, że niektóre UFO można kontrolować za pomocą mechaniki kwantowej. To pozwoliłoby im pojawiać się i znikać, a jednocześnie pozostać w tym samym obszarze. Niedawne odkrycia w fizyce kwantowej dowodzą, że dwie oddzielone cząstki mogą oddziaływać na siebie z dowolnej odległości, niemalże natychmiast. To może być pośredni dowód na istnienie innego wymiaru!

 

Jeśli UFO istnieją w wymiarach wyższych niż nasze, nie będą musiały martwić się o problemy z budową silników, które mogą złamać prędkość dźwięku i osiągnąć prędkość światła. Te zasady nie działałyby w innej rzeczywistości. Międzywymiarowe UFO mogłoby manipulować rzeczywistością fizyczną lub nawet z niej zniknąć.

W naszych warunkach, technologia jaką dysponują pojazdy UFO tak bardzo odbiega od tego co znamy, że ​​jak gdybyśmy porównywali liczydło do superkomputera . Ludzie nie będą w stanie zrozumieć, jak obecnie działają te technologie ponieważ nie jesteśmy ich w stanie postrzegać. Oczywiście oznacza to również, że dowiedzenie takiej teorii, to zadanie na długie dziesięciolecia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Najgłupsze co czytałem od

Najgłupsze co czytałem od kilku lat. Nie ma innych wymiarów oprócz 3 potrzebnych do nawigacji w przestrzeni. To prędkość obiektów lub ich maskowanie (polaryzacja dla światła) powodują ich niewidzialność - materia składa się z fotonów w formie orbitali i fotonów w formie jądra. Oba w formie powłok. Nie ma tam nic poza tym. Te składowe które wyróżnia w atomie nauka w dziesiątkach różnych cząstek, wszystkie są złożonymi formami zbudowanymi z fotonów.

Portret użytkownika moon fake

Tylko dla kogoś głupiego jak

Tylko dla kogoś głupiego jak ty. Gdzie masz naukowe potwierdzenie ilości wymiarów wiekszej niz 3 ? Poczytaj sobie poza tym Waltera Russela. Nic ponad to co on mówił do tej pory nie wymyśliłem a skoro doszedłem do podobnych wniosków to znaczy że ta droga jest właściwa w kierunku prawdy. Nie ma więcej niż jednej prawdy ostatecznej. A może TY uważasz że są DWIE?!

Skomentuj