Kosmici szaraki mogą być potomkami uprowadzonych ludzi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W kulturze popularnej tak zwani szarzy kosmici zwani tez szarakami, są często przedstawiani jako przerażający przedstawiciele obcych cywilizacji, ale profesor David Jacobs twierdzi, że ich jedna cecha fizjologiczna może dowodzić, że wszyscy oni pochodzą od uprowadzonych ludzi.

 

Profesor, który bada obce życie, wymyślił własną, niezwykłą teorię, według której szaraki zostały stworzone przy użyciu ludzkiego DNA uzyskanego od uprowadzonych ludzi. Pomimo ich popularyzacji w podobnych filmach, nigdy nie przedstawiono żadnych naukowych dowodów na istnienie szarych kosmitów.

Jednak profesor historii Temple University, David Jacobs, który specjalizuje się w ufologii, nieustannie twierdzi, że kosmici chodzą po Ziemi i rzekomo przygotowują „totalną inwazję”. A teraz, w rozmowie z The Richard Dolan Show, profesor przedstawił swoją teorię powstawania szaraków, sugerując, że mogły one zostać stworzone w wyniku eksperymentów na uprowadzonych ludziach.

„Kiedy ludzie mówią, że zostali porwani, prawie zawsze mają na myśli szarych kosmitów” – wyjaśnił, zanim przedstawił swoją teorię. „Kiedy zostajemy porwani, wykorzystują część nas do stworzenia szarych kosmitów”.

„Powodem, dla którego mówię, że szarzy kosmici mogą mieć ludzkie DNA, jest to, że szarzy kosmici mają dwoje wielkich czarnych oczu. Mają dwa otwory na uszy. To ważne, ponieważ nie można normalnie istnieć bez możliwości słyszenia wszystkiego wokół”.

Jacobs przyznał również, że szaraki często charakteryzują się dwoma otworami na nos, podobnie jak ludzie. Twierdził jednak, że anomalia polegała na tym, że mieli dziurę w ustach, co uważał za nonsens.

„Pytanie brzmi, dlaczego mają szczelinę na usta? Nie oddychają, nie ma dowodów na to, że oddychają, a podchodzą bardzo blisko ludzi, czasem nawet dotykając ich czoła” – kontynuował. „Zapytałem naocznych świadków:„ Czy czułeś ich oddech na twarzy? Odpowiedź zawsze brzmi nie. Nie mają płuc, mają bardzo cienkie ciała, nie mają rozszerzających się i kurczących płuc”.

„Nie mówią, ale komunikują się telepatycznie. Nie jedzą w normalny sposób, w jaki my jemy. Dlaczego więc jest tam szpara zamiast ust? Faktem jest, że te szare z pewnością mają ludzkie DNA… pozwolił im się takimi stać”.

Zdaniem profesora wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. W tym wszystkim jest cel, ale czas pokaże czy ta planowa hybrydyzacja zakończy się inwazją, czy nie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wlaśnie pojawiła się

Wlaśnie pojawiła się informacja i film w tym temacie ! "

To też było największym marzeniem Adolfa Hitlera, jak pamiętamy marzyło mu się stworzenie "rasy panów" (niem. die Herrenrasse, das Herrenvolk), a to właśnie się zaczyna materializować na linii produkcyjnej Nowych Humanoidów GMO, które za jakiś czas, mogą zostać prawnie uznane za "rasę wyższą", "szlachtniejszą", a to będzie podwaliną do uznania nas, zwykłych ludzi, zrodzonych metodą Boga Stwórcy, za "podludzi" (niem. untermensch). Zresztą sam Klaus Schwab oficjalnie mówi, że za niedługo  "Nowa ludzkość GMO" ma dzielić się na różne stopnie genetycznych usprawnień, co będzie wiązało się z uznaniem pewnych grup za "genetycznie lepsze-wyższe" (niem. die Herrenrasse, das Herrenvolk) !

To też oznacza uznanie ludzi normalnych, bez "usprawnień" za gorszych (unternensch) i "ludzi wyższych stopniem usprawnienia GMO" za doskonalszych, a to jest dokładnie ideologia Hitlera ! Za chwilę na Ziemi mają pojawić się nowe formy humanoidalne, wyprodukowane w "nowoczesnych" nadziemiach, wraz z nimi otrzymamy "nowoczesne" prawo, i tak jak w raportach ufologa doktora Jacobsa nie będziemy rozróżniać UFO humanoidów od ludzi, a ci którzy będą, zostaną wysłani na specjalną koedukację - pranie mózgów.

Przerażający Film. Wkrótce ma powstać Fabryka Dzieci !

https://youtu.be/HrT21hpq6UE

„Ludzka hybryda” równa Bogu? KARD. MÜLLER DEMASKUJE kłamstwa HARARIEGO!

https://youtu.be/v9cXd7zeAWM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj