Kosmiczna zagłada

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wielu z nas z zaciekawieniem śledzi doniesienia o coraz to nowych ciałach kosmicznych, ocierających się o ziemie i praktycznie każdemu z nich przypisuje miano sprawcy końca ludzkości...

 

Nie będę się tu dziś rozpisywał o swoich wątpliwościach, co do istnienia kosmosu i jego zawartości takiej jaką znamy ze szkoły. Ot po prostu przyjmijmy że szkoła nas nie okłamała i jest tak jak nas uczono...wszystko po to, abyśmy mogli opisać to zagrożenie, jakie może stamtąd nadejść.

 

Przyjmijmy, że w stronę ziemi pędzi asteroida, taka co to może namieszać sporo, ostatnio coraz większą wrzawę robi odkrycie tajnego dokumentu jaki wyciekł do internetu, z którego dowiadujemy się, że w stronę ziemi pędzi asteroida której wielkość określana jest jako 100 do 500metrów nawet jest podana jej nazwa 2015 PDC-H5 i asteroida ta ma niestety zderzyć się z ziemią...pomiędzy 23-28 września 2015.

 

No kurcze, poważna sprawa, taki pół kilometrowy obiekt, jest w stanie zniszczyć kraj wielkości Polski ale czy potrzebna jest panika ? Podpowiem oczywiście że nie, a dlaczego?

 

Załóżmy że to prawda, przecież wielu ludzi zauważa, że Stany Zjednoczone nie tak dawno zakończyły ćwiczenia „Jade Helm 15” które dotyczyły między innymi, właśnie takich sytuacji kryzysowych a z papierka którego fotka krąży w necie jak byk wynika że impakt miałby nastąpić w okolicy Teksasu ...otóż to...bo tu zaczyna się układanie „klocków” tej układanki na siłę, dlaczego na siłę? Bo czy Stany Zjednoczone nie przeprowadzały tego typu ćwiczeń? Oczywiście że przeprowadzały i przeprowadzać będą i nigdy jakoś po tych ćwiczeniach koniec świata nie następował Wink

 

W artykule na Innemedium //innemedium.pl/wiadomosc/kolejne-informacje-temat-rzekomej-asteroidy-2015-pdc-h5-ktora-zagraza-ziemi czytając komentarze możemy zobaczyć jak ludzie serio traktują takie doniesienia, trochę to zabawne, chociaż szkoda patrzeć jak narasta epidemia strachu

 

Akurat Stany Zjednoczone posiadają broń jądrową wiedząc że nadlatuje asteroida już wystrzeliliby rakiety aby rozbić ten kamyk zanim spotka się z ziemią i zrujnuje im gospodarkę, tutaj nie ma wątpliwości, 500metrowy kamyk po potraktowaniu go bronią jądrową rozpadłby się na kamyki które spłonęły by w ziemskiej atmosferze jeśli jakimś cudem któryś by się tam dostał.

 

Co do papierka który krąży w necie to nawet mam taką hipotezę, że być może właśnie pochodzi z owych ćwiczeń i który jakiś dowcipniś puścił w sieć, niech się ludzie rajcują Biggrin

 

Po wycieku takich danych, niebo przeczesują teleskopy amatorów i już od nich byłyby jakieś doniesienia...nie oczekujcie że NASA was poinformuje w wiadomościach po dobranocce Wink wiadomości od amatorów są najbardziej wiarygodne a tu niestety ich brak.

 

Co do ewakuowania się co niektórych w inne miejsca niż miejsce zamieszkania, to powtarzam że półkilometrowy kamień jest w stanie zniszczyć państwo, więc ucieczka 20 km dalej nic tu nie da, druga sprawa, to czy powinniśmy uciekać? A skąd...obliczenie miejsca upadku asteroidy pędzącej z prędkością np. 30km/s i ziemi która na równiku ucieka asteroidzie z prędkością 1667km/h jest niemożliwe i nauka to podaje orientacyjnie. Więc przemieszczanie się aby asteroida w nas nie trafiła jest bez sensu.

 

Ktoś kto jest bogaty i stać go by uciec na drugą stronę globu, może jednak też się rozczarować, energia eksplozji takiego ciała kosmicznego, może pociągnąć za sobą inne konsekwencje które nas zniszczą, wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami o niewyobrażalnym zasięgu, zabójcze uszkodzenia elektrowni atomowych, i wiele innych zabójczych dla nas czynników, jak np. skażenie powietrza siarką, poważny ubytek tlenu w powietrzu, spowodowany wybuchem asteroidy, zmiane klimatu na dziesiątki lat, temperatury poniżej 100stopni celsjusza itp.

 

Żyjemy w czasach gdzie nawet mały meteor/meteoryt jest w stanie sprawić zagładę, jeśli spadnie bądź eksploduje w odpowiednim miejscu, jednak od tego nie ma ucieczki i jeśli kiedyś wpadnie w ziemską atmosferę to skutki będziemy znać dopiero po fakcie i sam fakt że będziemy dalej od miejsca impaktu wcale nie uratuje nam życia jeśli upadek spowoduje wystąpienie któregoś ze skutków ubocznych, opisanych powyżej.

 

Wprawdzie w tym artykule nie podważałem nauki, ale żeby było trochę ezoterycznie Wink dodaję moją kolejną przepowiednię na tym portalu, dotyczącą zagłady w następnych dniach Smile sprawdzi się w 100% i to w ciągu 9 dni ! (ech ten dar jasnowidzenia Biggrin )

 

23 września - bez zagłady

24 września - bez zagłady

25 września - bez zagłady

26 września - bez zagłady

27 września - bez zagłady

28 września - bez zagłady

29 września - bez zagłady, jednak przepowiadam koniec świata dla tych którzy przepowiadali zagładę w tych dniach...nikt ich już nie weźmie na poważnie Biggrin

 

Toby było na tyle, resztę jak zwykle załatwimy w dyskusji pod artykułem Smile do której serdecznie zapraszam wszystkich, a zwłaszcza tych którzy takie daty biorą na serio.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Won

Z tymi datami to akurat są

Z tymi datami to akurat są związane pewne prawidła (bo nie da się powiedzieć że nie), tyle że nie są to końce świata tylko jakby to nazwać... etapy do takowego. A mianowicie daty zwiększonego dopływu energii z kosmosu (galaktyczny równik i te sprawy, era świadomości czy ki tam czort). Pierwszy taki łomot był tego 21 grudnia 2012 - no nie da się ukryć że od tamtej pory po świecie dzieją się różne mecyje (no bo nawet tutaj o nich jest pisane - co jest fajne akurat) - dziwne dźwięki, dziwne chmury, dziwne błyski, albo wszystko to naraz Smile Do tego wulkany, czerwone wody, wymierania i dziwne zachowania zwierząt - no tutaj w tych znakach biblia sporo trafiła. No i ten dzisiejszy dzień to była myśle taka orientacyjna data wybudzenia się tego całego antychrysta - no bo promień energii z kosmosu rozmroził odpowiednie warstwy energetycznego (nie fizycznego) syfu i się demony odhibernowują... Smile I chwile sobie powierzgają, poopętują ludzi a potem... No zapewne są kolejne jakieś daty po dzisiejszej więc jak nie koniec świata (co bym raczej nazwał powrotem do normalności - czyli Ziemi dinozaurów) to na pewno coś ciekawego innego się stanie Smile

Portret użytkownika est_ars

Piszesz cyt.: "obliczenie

Piszesz cyt.: "obliczenie miejsca upadku asteroidy pędzącej z prędkością np. 30km/s i ziemi która na równiku ucieka asteroidzie z prędkością 1667km/h jest niemożliwe i nauka to podaje orientacyjnie", natomiast dokonanie precyzyjnych obliczeń potrzebnych do trafienia takiej asteroidy rakietą (przy okazji: jaką rakietą? międzykontynentalną? lol) uzbrojoną w tzw. głowicę atomową przedstawiasz jako coś tak prostego i oczywistego jak poranne trafienie moczem do klozetu.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika b@ron

a gdzie ja napisałem że

a gdzie ja napisałem że trafienie jej to coś prostego ??? zacznijmy od tego, że aby w nią trafić, najpierw trzeba ją widzieć i wiedzieć skąd nadlatuje, a nie jak w tym przypadku, podejrzewać że istnieje i uderzy w okolicy teksasu...napisałeś to tak jakbym proponował, żeby zestrzelić ją z wiatrówki...
jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał przesłania artykułu...to napisze wprost...nie musicie się ewakuować, nic istotnego nie spadnie z kosmosu w najbliższych dniach bo to kolejna plotka...jakby co leciało to widać by to było już amatorskimi teleskopami a nie jajcarskim dokumentem sfabrykowanym do celów zamętów internetowych Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika benet

Rozszczepienie atomu to jeden

Rozszczepienie atomu to jeden z najgorszych wynalazków człowieka, więc jeśli coś w końcu pierdyknie w Ziemię i zrobi reset, to będzie to jedyne sprawiedliwe rozwiązanie dla tego sztucznego systemu, który pod każdym względem jest sprzeczny z prawami natury

Portret użytkownika andy V

Dlaczego? Ja uważam że każdy

Dlaczego? Ja uważam że każdy wynalazek jest wspaniały, a rozczepienie atomu dało bardzo dużo człowiekowi, począwszy od prostych dziedzin jak metalurgia, poprzez szkolnictwo, geologia, archeologia kończąc na energetyce i medycynie. 
Ale człowiek to takie zwierzę że nawet najwspanialszy wynalazek wykorzysta przeciw sobie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Won

Najgorsze wynalazki w

Najgorsze wynalazki w historii to jest pieniądz (skłócający wszystkich i tępiący rozwój technologiczny tak jak religie albo i dużo gorzej), prawo legalizujące istnienie debili (a raczej brak prawnie zdefiniowanego debilizmu oraz ustawy prawnej o ich eksterminacji) oraz etatowy system harówkowy, przez który każdy praktycznie mieszka w pracy aby móc opłacić "dom" lub mieszkanie niczym hotel. Aby utrzymać obecny rozwój i postęp cywilizacyjny wystarczyłby śmiało 2 lub nawet 4-krotnie krótszy czas pracy - a potem tylko powrót do domu i wy...ne.
Taka "katastrofa" byłaby ogromną szansą na rozwalenie tego chorego systemu żerującego na robolach (czyli niewolnikach którzy harują nawet na podstawowe potrzeby, bo "zwykły niewolnik" ma zapewnione przynajmniej darmowe żarcie i dach nad łbem)

Portret użytkownika Znawca

Zagłada to będzie jak

Zagłada to będzie jak wszyskich zmienią genetycznie u na ziemi będą slamsy mutantów GMO ! Wtedy ludzkość czysta genetycznie będzie walczyła z ufokami i ich dziećmi GMO !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika agent XYZ

@Baronie, dawno się nie

@Baronie, dawno się nie "słyszeliśmy"
jak przestiudiujesz poniższą wiedzę, połaczysz niektóre z tych dat i wydarzenia z przeszłości, to przestaniesz wierzyć w asteroidy lecące do nas. Wrzesień tego roku, to wejście w życie dyrektw, paktów, porozumień, umów, etc. pomiędzy wszystkimi agenturami, stowarzyszeniami, klanami, elytami, etc. To sięwłaśnie odbywa na szczeblach materialnych i duchowych. Siła NWO będzie właśnie jak asteroida.
Aby nie przedłużać;) zwróć uwagę tylko na Agnde 21, która od 28.IX będzie już Agendą 2030, czyli... w 2016 (wegług mnie we wrześniu) rozpczyna się WU. mamy zatem jeszcze trochę spokoju, bo szczyt nato, też bergolio przyjeżdża i musi pobłogosławić owieczki. ciekawe co na to afrykńscy islamiści??? hmmm
 
ROK 2015

- wg okultystów New Age, rok 2015 jest międzynarodowym "Rokiem Światła" / "Wielkiej Przemiany"
- 13.V - francuski minister Laurent Fabius ostrzega że "chaos klimatyczny" rozpocznie się 23.IX "Jak powiedziałem, zostało nam 500 dni, by uniknąć chaosu klimatycznego. Wiem, że prezydent Obama i John Kerry są zaangażowani w tę sprawę i jestem pewien, że z pomocą ich wielu innych sprzymierzeńców osiągniemy sukces w tej szalenie ważnej kwestii"
- 13.IX - Etiopia. III międzynarodowa konferencja ws. finansowania dla rozwoju
- 13.IX - początek 9 roku numerologicznego ("9")
- 13.IX - początek nowego roku żydowskiego 5775-5776
- 13.IX - koniec Szmity - św żydowskie - "umorzenie długów"
- 13.IX - początek cyklu precesyjnego (rok platoński - oś rotacji Ziemii wokół bieguna ekliptyki)
  - 25 200 lat - czas trwania roku platońskiego ("9")
  - 9 189 000 dni - czas trwania roku platońskiego wg Mukiego ("999")
  - 9 450 000 dni - czas trwania roku platońskiego wg Chatelain ("99")
- 15.IX - 70 sesja ONZ - temat: uznanie państwa palestyńskiego ("6" / "9")
- 23.IX - szczyt UE w sprawie uchodźców ("9" / "23" - Agenda 2030?) Agenda 2030: Z pomocą papieża wprowadzony zostaje plan Nowego Porządku Świata. Oficjalny dokument, który zostanie pod koniec miesiąca podpisany przez każdy kraj będący członkiem ONZ. Cała planeta będzie zobowiązana do pracy w kierunku 17 założeń zrównoważonego rozwoju i 169 konkretnych celów. Dokument ONZ obiecuje, iż plan ten "do roku 2030 przekształci nasz świat na lepsze". Agenda 2030 opierając się na zasadach Agendy 21 przenosi je na zupełnie inny poziom, czli na wszystkie obszary działalności człowieka. Jest to dosłownie plan globalnego zarządzania. Każdy kraj na Ziemi podpisze się pod tym programem. Ludzkość planety zostanie poinformowana, że program ten jest "dobrowolny", i że chce on "położyć kres ubóstwu" i "walczyć ze zmianami klimatu", jednak nie jest to cała prawda. Niestety, obecnie mamy tak wiele pozytywnych informacji wokół tego planu, że większość ludzi nie będzie w stanie przez nie zobaczyć prawdy. Wystarczy spojrzeć na fragment, który został wczoraj opublikowany na oficjalnej stronie internetowej ONZ... "Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych uchwaliło dziś projekt "działań na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030". Państwa członkowskie mają przyjąć ustawę jeszcze w tym miesiącu, dając według sekretarza generalnego Ban Ki-moona społeczności międzynarodowej "przełomową decyzję, która może pomóc zrealizować... marzenie o świecie pokoju i godność dla wszystkich. Dziś mamy początek nowej ery. Przeszliśmy razem długą drogę, aby osiągnąć ten punkt zwrotny", oświadczył Ban Ki-moon, odnosząc się do drogi jaką społeczność międzynarodowa przeszła w ciągu ostatnich 15 lat (15 lecie WTC "6") od przyjęcia przełomowych Milenijnych Celów Rozwoju (MCR) zmierzając w kierunku stworzenia kolejnego zestawu celów zrównoważonego rozwoju, które będą miały na celu zapewnienie długoterminowego dobrobytu dla naszej planety i jej mieszkańców. osoba oficjalnie odpowiedzialna za zrównoważony rozwój ONZ publicznie to przyznała mówiąc: "To jest chyba najtrudniejsze zadanie jakie przed sobą postawiliśmy, które po raz pierwszy w historii ludzkości celowo przekształci model rozwoju gospodarczego," powiedziała w lutym Figueres, która kieruje Ramową Konwencją ONZ ds. zmian klimatu. "Po raz pierwszy w historii ludzkości wyznaczamy sobie zadanie celowej, w ciągu określonego czasu, zmiany modelu rozwoju gospodarczego, który panował od co najmniej 150 lat, od czasów rewolucji przemysłowej," powiedziała Figueres." W dniu 25 września, Papież ma przybyć do Nowego Jorku by dać przemówienie na konferencji gdzie zostanie uruchomiona Agenda 2030. Będzie on wzywał wszystkich ludzi do wspierania projektu ONZ.
- 23.IX - szczyt ONZ "nowy uniwerslany program"
- 23.IX - rok jubileuszowy - ostatni rok był w 1967 ("23"), w którym w dniach 5-10.VI izrael pokonał Egipt, Jordanię i Syrię oraz zajał płw. Synej, Strefę Gazy, Zachodni Brzeg Jordanu, wscjhodnią Jerozolimę i Wzgórze Golan
- 23.IX - najważniejsze muzułmańskie święto ofiarowania Id al-Adha
- 28.IX - tetrada - czwarty, ostatni czerwony księżyc. "Słońce zmieni się w ciemność, a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny"
- 24.IX - Bergolio odwiedzi USA i wygłosi przemowę przed Kongresem (pierwsze takie wydarzenie w historii Rzymu i USA).
  - Amerykański kapłan katolicki Malachi Martin "najwyższe kręgi władzy w Watykanie wiedzą, co sięzbliża w kierunku ziemi i że będzie to miało kolosalne znaczenie w nadchodzących latach"
  - Argentyński Jezuita Jose Gabriel Funes (dyr watykańskiego obserwatorium z teleskopem "Lucyfer"): życie pozaziemskie nie tylko istnieje we wszechświecie, są oni naszymi braćmi, ale też gdy nastąpi jego manifestacja, potwierdzona zostanie prawdziwość wiary chrześcijaństwa i panowania Rzymu"

ROK 2016

"6"
- 15 rocznica kanonizacji siostry faustyny ("6")
- 15 rocznica  WTC ("6")
- 24 ("6") rocznica symulacji konfliktu polsko-rosyjskiego, opracowanego przez Rotschilda. opublikował to Richard Kugler, analityk RAND i twórca rozszerzenia NATO. Celem symulacji jest pokonanie wojsk Polskich przez Rosjan i instalacja naowego rządu polskiego. Okupacja dotyczy połowy Polski, wschodniej na granicy z Wisłą. Uderzenie od strony Białorusi z siłą 4:1 dla Rosji.
- 96 rocznica bitwy warszawskiej ("96")
- 1050 rocznica chrztu polski (utrata wyznaniowen suwerenności słowian) ("966")

"7"
- 25 rocznica formalnego powastania trójkąta weimarskiego (pierwsza spotkanie 28.VIII.1991). Nostradamus pisał o trzech antychrystach. Dwóch poprzednich antychrystów według Nostradamusa, to Napoleon, władał Francją, drugi to Hitler, władał Niemcami. Dwa państwa z tego trójkąta miały przywódców, których Nostradamus określił, jako antychrystów. To by oznaczało, że trzeci będzie z Polski
- 43 rocznica (1973) założenia trójkąta weimarskiego przez Dawida Rockefellera - przedłużenie CFR. Na dyrektora wybrano Zbigniewa Brzezińskiego
- 77 rocznica agrsji Rosji na Polskę
- 1.IX - 77 rocznica wybichu II wojny światowej ("9")

"9"
- 9.III - całkowite zaćmienie słońca ("9")
- 9.V - przejście merkurego przed tarczą słońca ("9")
- 18.VIII - półcieniowe zaćmienie księżyca ("9")
- 1.IX - 77 rocznica wybichu II wojny światowej ("9")
- 1.IX - obrączkowe zaćmienie słońca ("9")
- 12.IX - 333 rocznica Victorii Wiedeńskiej ("9")
- 9 rocznica reanimacji B'nai B'rith (Loża Polin) w Polsce (reanimacja 9.IX.2007 - "999" / "9")
- 27 rocznica okrągłego stołu (1989 - "999" / "9")
- 27 szczyt nato - 8-9.VII.2016, Polska, Warszawa ("9")
- 36 rocznica solidarności (1980 - "99" / "9")
- 72 rocznica powstania warszawskiego (1944 - "99" / "9")
- 333 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej ("9") Rok 1683 ("9") zapisał się w dziejach Polski i Europy jako jedno z najważniejszych i doniosłych wydarzeń. 12 września ("9") sprzymierzone wojska polskie, cesarstwa i Rzeszy Niemieckiej rozgromiły armię turecką oblegającą Wiedeń, zadając tym samym jedną z najbardziej dotkliwych klęsk Imperium Osmańskiemu dowodzonemu przez wezyra Kara Mustafę. Dla Europy był to kluczowy moment. Turecka, wielowiekowa walka o przeniesienie islamu do Europy została zahamowana. Polska była uznawana za „Przedmurze Chrześcijaństwa”, pełniąc rolę kraju, który powstrzymywał ekspansję islamizacji Europy, w czym wiktoria wiedeńska miała kluczowe znaczenie.

"13"
Biblia wyróżnia 13 jako rebelię przeciwko ustanowionym porządkom, rebelię Szatana.
W okultyzmie 6 oznacza człowieka, 7 boską perfekcję. Osoba która w celu osiągnięcia perfekcji (boskości, illuminacji) zaczyna wspinać się po „Drabinie Jakuba”, ma do przebycia 13 stopni (6+7=13) ("13")
- 76 rocznica bitwy o anglię ("13")
- XIII festiwal kultury żydowskiej ("13")

"13" odwrócona
- XXXI światowy dzień młodzieży (26-31.VII.2016)
  - okultystyczne logo "Anakh" - krzyż okultystyczny / "szóstka" - znak i liczba szatana + jajo feniksa wewnątrz
  - logo jest ilustracją słów "Błogosławieni, miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią"
  - temat przewodni MIŁOSIERDZIE. Symbolem jest iskra, o której wspomina św. Faustyna "Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jezeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędzę i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne moje przyjście" (Dz. 1732) ("13")

BIBLIA ???
- Ap 13:18. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć
- ziemia obiecana - dla kogo? exodus z zfryki do europy?
- otwarte morze - exodus z zfryki do europy?
- sodoma i gomora - hiroszyma i nagasaki?
- wieża babilon - siedziba UE

INNE
- 6x6x6 = 216 ("9"), rok 2016 ("9")
- 1923 Nikolaus Coudenhove-Kalergi opracowuje plan stworzenia rasy pomieszanej, pasywnej, oswojonej, przewidywalnej, którą da się manipulować - na niższym poziomie inteligencji i rozwoju. Biala arystokracja z łatwością by nimi rządziła.

Portret użytkownika taj

[ciach]nas trafi, kolejna

[ciach]nas trafi, kolejna bajeczka, ale tu przecież siedzą sami eksperci od spisów i tajnych loż i wy wiecie najlepiej... no to dzisiaj jest 22.09, zobaczymy co powiecie jak za tydzień nic się nie wydarzy.... tak samo będzie jak z 2012, co to się miało dziać Smile

Portret użytkownika Gamma

a nie przyszło wam do głowy,

a nie przyszło wam do głowy, że wyciek był specjalny. i ktoś chce zawczasu wytłumaczyć ludziom że planowany atak to przypadkowe kamyki z nieba. kto przy większych zniszczeniach będzie się zastanawiał czy to był meteor, czy rakieta, czy jakiś nowy rodzaj broni testowali. media opinie ukrztałtują jak trzeba

Portret użytkownika 974

  Do autora Artykułu.   Niby

 
Do autora Artykułu.
 
Niby racjonalne podejście. Twoje założenia są jednak zbyt zdroworozsądkowe jak na sprawę takiego kalibru tym bardziej że nie mieliśmy do czynienia z precedensem. Trudno tu się wypowiadać.
 
Broń jądrowa jest przeceniana w ujęciu astronomicznym. To jak wyjście z wiatrówką na wojnę. Jak dla mnie niczego by nie wskórała. To zupełnie inne pola. Procesy kształtowania asteroidów są egzogenne. Bóg jeden wie z jak twardym materiałem mielibyśmy sobie poradzić. Nawet jeśli byłby to pumeks zamieniłaby siekierkę na kijek gdybyśmy mieli zbyt mało czasu na próbę zmiany trajektorii.
 
I te przeświadczenie że rządy gdyby wiedziały to już by coś robiły… skąd ta pewność? Może takie wydarzenie byłoby na rękę?

Portret użytkownika b@ron

póki co nie ma innego sposobu

póki co nie ma innego sposobu pozbycia się takiego intruza jak broń atomowa, bez względu na twardość asteroidy, broń ta poradziłaby sobie ze zniszczeniem, ewentualnie wybiciem z kursu kolizyjnego.
a co do działań rządów...kto wie...jeśli zagrażałoby to krajowi posiadającemu broń atomową to zapewne by jej użyli bo kosztowniejsze potem byłyby masowe pogrzeby, leczenia rannych, odbudowa zniszczeń i wypłaty odszkodowań dla niektórych którzy akurat mieliby ubezpieczenie od tego typu zdarzeń...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

Czyli jedyna nadzieja w

Czyli jedyna nadzieja w bozi.Ale ona nie jest zainteresowana ratowaniem ludzi bo jako ich oprawca zesłal na nich nieadekwatną do czynu karę czyli smierć.A co do wpisu aroni wszech widzo-wiedzącej to każdy może takie przepowiednie może se wymyślać i "przewidywać"Jesli zacznie sie lll wojna swiatowa to miedzy rokiem 2021-2030 i bedzie to wojna religijna miedzy islamem i nie islamem (chrzescijanstwo, ateisci itp) Bedzie trwala 27 lat , na poczatku jej trwania doswiadczymy 1-szej katastrofy(upadek meteorytu na atlantyku, pod koniec wojny 2-ga katastrofa zwiazana z przebiegunowaniem, wojna i 2 -wie katastrofy naturalne zmienia calkowicie oblicze ziemi i ludzkosci, w trakcie trwania wojny nadejdzie wielki glod na niespotykana skale ,dojdzie nawet do kanibalizmu z glodu. Czy to jest apokalipsa zapowiadana w biblii ,sad ostateczny i utopia zwana rajem? Niestety nie, to dopiero przyjscie lll Antychrysta ,tym razem ze swiata islamskiego wiec nie łudźcie sie ze to wkoncu koniec ,choc dla miliardow ludzi okaze sie faktycznym koncem zycia i koncem znanego nam swiata, zywi faktycznie beda zazdroscic umarlym,wpierw konflikty w krajach islamskich ,zjednoczenie tych krajow i wielka wojna w zachodniej i wschodniej europie i euroazji ,afryce, wojna w ameryce (wpierw domowa i rozpad ameryki)upadek meteorytu ktory wywola tkzw. nuklearna zime ,glod, zarazy, trzesienia ziemi, wybuchu wulkanow az w koncu przebiegunowanie. Wszystkie te wydarzenia zbiora zniwo w postaci 6 mld ofiar. Upadek wielu mocarstw (Niemcy, Rosja ,USA i powstanie nowych. Czeka niestety zydow drugi holokaust ,gorszy i okrotniejszy od pierwszego , panstwo Izrael przestanie istniec.Jedno jest pewne takiej wojny jeszcze nie widzial swiat, 2-ga wojna swiatowa byla przy tym dziecinna zabawa! lll Wojna Swiatowa bedzie tkz. Wielkim Oczyszczeniem ludzkosci!

Portret użytkownika Mort

Nie za bardzo w to wierzę,

Nie za bardzo w to wierzę, ale to nie jest tak, że w ziemię nic nie trafi, "bo to tak ustalone i tak będzie". Ale NASA przecież 2 RAZY dementowała uderzenie asteroidy, a na kilka dni przed miała wątpliwości do tego, co wcześniej uważała za niepodważalne. Czas pokaże.

Portret użytkownika aron jasnowidz

ironia to tylko program

ironia to tylko program wyparcia wynikający ze strachu który jest w podśwaidomości ,faktycznie końca siwata nie bedzie ale upadek cywilizacji i osądzenie kazdego wg tego co ma w sercu coraz blizej ,pytanie JAK I KTO WAS OSĄDZI I WYKONA WYROK ? A RACZEJ ODPROWADZI DO INNEGO ŚWIATA ABY NIE BURZYĆ TEGO KTÓRY SIĘ TWORZY ? 
odpowiedx jest prosta tylko że nie spodaba sie wielu ludziom i dopóki baronowi woda nie wleje sie do domu ,nic nie zrozumie tak jak większośc Polaków dlatego wydarzenia które wami wstrząsną będa dopuszczone i żaden rząd ,broń ich nie zatrzyma ,bo muszą sie dokonac aby was obudzić .dlatego nie warto marnować czas i jedni go nie marnuja a inni czekaja na wydaarzenie aktóe ich obudzi wypierając to co już dzieje sie na swiecie .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak napisałem nie zrozumiesz

jak napisałem nie zrozumiesz nawet gdy będziesz uczestnikiem wydarzenia bo program nie pozwoli zobaczyc ci tego co oczywiste a 6 w totka to przeklenstwo lub nagroda ,jak myslisz dlaczego 90% wygrywających stało sie bankrutami i niektórzy z nich popełnili samobójstwo? bo gdy uwazaja ze pienaidze dają szczescie a przychodzą od szatana wtedy rachunek za twoją dusze wystawiles sobie sam i gdy przychodzi do zaplaty wtedy pokazuja ci ze pieniadze szczescia nie daly ale za to zniszczyly wszystko co posaidales ,rodzine ,ciebie i jedni gdy to przezyją budza sie a inni wybieraja sznurek ,sa też tacy którzy otrzymuja to w nagordę i zganij kto im to daje ? ten w którego nie wierzsyz wiec jak mozesz od niego otrzymac nagrode ? takie to proste ale dla dzieci które w nic nie wierza nie do zrozumienia .

Portret użytkownika b@ron

strasznie kombinujesz

strasznie kombinujesz aronie...to skoro pieniądze pochodzą od szatana...to dlaczego piszesz, że niektórzy otrzymują je w nagrodę od tego w którego nie wierzę? ...no nie bądź ciul i podaj tą szóstkę na jutro, a ja wygraną w całości przekażę na dowolny dom dziecka, żeby mi palma nie odbiła z dobrobytu...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika holyy

oprocz tego,ze lekko

oprocz tego,ze lekko przesadziles w artykule o skutkach zderzenia,gdyby rzeczywiscie miala 500 m srednicy,wypowiedz bacy jak zwykle pelna obaw przed wszechzydami zombie wyjadajajacymi nam mozgi rozbawila mnie do lez,baco ogarnij sie.obiekt o takiej wielkosci nie zniszczy terenu wielkosci polski mistrzu,proponuje wlaczyc symulator kolizji z takimi obiektami  kosmicznymi,mozna w nich wprowadzic wartosci jakie sie komu podobaja.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zLo3000

"500metrowy kamyk po

"500metrowy kamyk po potraktowaniu go bronią jądrową rozpadłby się na kamyki które spłonęły by w ziemskiej atmosferze"
stary tu się mylisz - taka garść kamyków rozgrzeje atmosferę tak bardzo, że mogłoby dojść do spalenia całego tlenu który ona zawiera więc poświecenie 'kawałka' ziemii wydaję się o wiele lepszym rozwiązaniem przynajmniej pod względem ogółu i tu rozwiewam Twoje wątpliwości
żartem jest 'nie znasz dnia ani godziny' ale napewno w teksas...
a tak serio to nie wiem czy Ty żartujesz czy tylko jako kolejny nieświadomy odwracasz uwagę od istotnych problemów ostatniego miesiąca
ci, którzy grożą utopieniem własnych dzieci zasługują na śmierć 'dobrze pomożemy wam' i kula w łep na plaży - ale to co ja pisze jest karalne wiem o tym
te wszystkie tragiczne przepowiednie mam nadzieję, że nie prawdziwe w ogóle nie dotyczą słońca, latających kamieni, kosmitów czy złych mocy typu antychrysta bo DLA NAS DZISIAJ ZAGROŻENIE STANOWIĄ LUDZIE a my wdepnęliśmy w nie w 1989 (1991) tu są rozbierzności
będzie bajzel i to niedługo a ja bardzo żałuję, że podowy tego bajzlu zaskoczą 90% z was
dzisiaj już wiem po co Bóg zesłał mnie na ziemię, najbardziej boli mnie to, że zawiodłem wolę pić bawić się [ciach]
nie wiem jeszcze czy los ludzki jest przesądzony ale wiem dlaczego urodziłem się tutaj a nie np. w ameryce południowej - to u nas będzie największy burdel (czyt. europa)
wiem jeszcze, że jestem jednym z wielu których zesłał Bóg módlcie się aby oni nie bylio ludźmi mojego pokroju bo nie będzie 'happy end'

Portret użytkownika angelus maximus rex4

"...stary tu się mylisz -

"...stary tu się mylisz - taka garść kamyków rozgrzeje atmosferę tak bardzo, że mogłoby dojść do spalenia całego tlenu..."
Dawno sie tak nie uśmiałem... Ludzie po Pepsi i Coli... proszę...:)
 Przed 1 próbą jądrową też niektórzy spekulowali, że atmosfera się "spali"
 To tak nie działa Kolego..
 Aby spalił sie cały tlen w atmosferze masa ciała, która ulegnie utlenienu musiałaby odpowiadać reakcji:
M+n..O2= MO2...gdzie "M" to masa tego ciała a "n" jego wielokrotność cząstki..
 Przykładowo, gdyby to była gruda czystego wegla ( C) a tlenu np w atmosferze jest 1 mld jednostek wagowych, to masa wegla musiałaby wynosić 500 mln jednostek wagowych... Smile przeliczając to na tony aby spalić atmosferę posiadającą jedynie 1 mld ton, asteroida węglowa musiała by miec masę cz. 500 mln ton
Ta ma zaledwie 33 mln kg ... a tlenu jest kilkadziesiąt rzędów więcej niz podałem w przykładzie...
 pozdrówka...
 Ps .. mysleć i gimnastykować fałdy na mózgu, jak sie nie chciało uczyć...

Portret użytkownika b@ron

nie jest powiedziane że po

nie jest powiedziane że po rozbiciu takiego kamienia, do atmosfery trafiła by nawet połowa gruzu z niego, a nawet jakby to spaliłby się w górnych warstwach atmosfery i napewno przy ziemi nie spowodowałby wypalenia tlenu, co innego jeśli duży kamień eksploduje nad ziemią, wtedy spadek tlenu mógłby być znaczny i zanim by się ustabilizował, część ludzi mogłaby się udusić.
aaa, i nie odwracam bynajmniej uwagi od istotnych problemów, a wręcz przeciwnie...jakbyś nie zrozumiał przesłania to o to mi właśnie chodzi...ludzie uporczywie słuchają coraz to nowych przepowiedni które nijak się mają do rzeczywistości i usilnie wypatrują oznak końca świata, które to oznaki widzą we wszystkim.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Xerxes

"Akurat Stany Zjednoczone

"Akurat Stany Zjednoczone posiadają broń jądrową wiedząc że nadlatuje asteroida już wystrzeliliby rakiety aby rozbić ten kamyk zanim spotka się z ziemią i zrujnuje" Tak się składa, że rozbicie tego typu obiektu to jedna z najgorszych możliwych rozwiązań, to jest żeczywistość a nie filmy. Normalnie rozpadł by się na jeszcze więcej kawałków powodując zniszczenia na większym obszarze. Najskuteczniejszym rozwiąznaiem było by po prostu zmiana jego trajektorii lotu poprzez bliską detonacje. Jestem co do tego sceptycznie nastawiony, będzie co będzie i trzeba żyć chwilą obecną. Jednak jeśli faktycznie by walnęło i np. walnie w okolicach wulkanu Yellowstone może wywołać jego erupcję co może dla nas mieć nieciekawe skutki.

Portret użytkownika b@ron

osobiście nie sądzę by

osobiście nie sądzę by kontakt z głowicą atomową, kawałka półkilometrowej skały zostawił jakieś większe kawałki które nie spłoneły by w atmosferze, zmiana trajektori poprzez detonację, jak najbardziej, pod warunkiem że byłby na to czas.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

jezus chyba nie jest

jezus chyba nie jest kompetentny do ratowania ludzi z ufologicznej opresji, bo gdzieś czytałem że od pewnego czasu nie żyje... napisali też że umarł bo nie dał rady się wyratować z tej hecy z krzyżem... nie uratował też nawet jednego kumpla...
jak na ironię to tylko żydzi którzy dali radę jezusowi mogliby nas uratować z ufologicznej opresji - właściwie to tylko oni mogą czegoś takiego dokonać - nikt inny - wystarczyłoby aby przestali gadać brednie o ufologicznej opresji - niby proste ale w praktyce jakże niewykonalne...
tak że homoś nie wysilaj się tylko zajmij się jak przyzwoity rabi swoją własną stulejką - to jest w sam raz akurat na miarę ciebie opresja...
natomiast asteroidem i Teksasem także się nie przejmuj - Czak Norris jest strażnikiem Teksasu i wielkim, bardzo wielkim przyjacielem żydów... skopał by jak małe dzieci milion asteroidów...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Xerxes

To ostatnie zdjęcie nie jest

To ostatnie zdjęcie nie jest niczym nadzwyczajnym, po prostu plamy ułożyły się tak że przypominają twarz. A ludzki umysł ma "system" który doszukuje się w punktach charakterystycznych twarzy.

Skomentuj