Kosmiczne duchy z lasu Rendlesham

Kategorie: 

Źródło: public domain

Już niedługo bo jutro w niedzielę, odbędzie się kolejna debata ufologiczna w Radiu Paranormalium. Dziwnym "zbiegiem okoliczności" otrzymałem informację dopiero teraz, czyli po trzecim spotkaniu ufologów. Jakieś siły blokują rozsyłanie informacji do zainteresowanych ? Czy takie przypadki są przypadkami ?

 

Chciałbym tu podkreślić możliwość wytłumaczenia części zjawiska bytów UFO, jako istot bezcielesnych, co implikuje pewne poglądy co do natury i zachowania Istnień inteligentnych przybywających do tej realności. Stworzenia te mogą być bardziej duchowymi formami istnienia niż fizycznymi ! Wiele na to może wskazywać. Gromadzenie danych przez ostatnie dziesięciolecia w sprawie uprowadzeń dają asumpt do takich twierdzeń.

 

Nie możemy opierać się tylko na relacjach z obserwacji ich "pojazdów" lub co bardziej prawdopodobne jakiejś projekcji takowych, ale starać się zrozumieć informacje pochodzące od porywanych ! Jaki cel przyświeca tym bytom ? Czy istnieją gdzieś (na przykład w Biblii) jakieś wzmianki na temat natury tych "stworów" Jeżeli tak, to dlaczego mamy je odrzucać tylko dlatego, że pochodzą ze starożytności i są napisane innym językiem niż ten obecny w dzisiejszej nauce ?

 

Typowym przykładem obrazującym bezcielesność UFO istot jest przypadek z Rendlesham, kiedy to istoty innowymiarowe "wylądowały" w lesie obok bazy wojskowej, zdarzenie to miało miejsce w roku 1980. W przypadku z lasu Rendlesham, obcy przekazali głównemu bohaterowi jakieś "ochłapy" informacyjne (inaczej się nie da tego nazwać), "rzucili" współrzędne geograficzne, z których w sumie nic nie wynika ! Następnie zrobili to co najlepiej potrafią, czyli kamuflaż celu ich wizyty.

[ibimage==23291==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przekazali również telepatycznie, że są ludzmi z przyszłości (będąc oczywiście w bezcielesnej postaci/formie ! możliwe, że były to asymilowane jednostki dusz ludzkich ?), główni bohaterowie zostali (prawdopodobnie) napromieniowani, mają oni przez te wszystkie lata problemy z sercem, (dlaczego "kosmici" nie zastosowali BHP ?), następnie wyłączyli silos atomowy i ukazali się nieopodal kilku innym wojskowym jako szaraki ! Jednak nie to jest jeszcze tak "niezwykłe" i zarazem podejrzane. W lesie Rendlesham miało miejsce inne ciekawe zdarzenie.

[ibimage==23292==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W pewnym momencie wojskowym zapezentowało się "UFO oko" , wyświetliło się na zewnątrz pojazdu jak i wewnątrz. To nie był jedyny taki przypadek w ufologii, są wiarygodne, podobne doniesienia, na przykład z Polski. Te "magiczne oko" przyglądało się świadkom, byli przez nie "jakby skanowani" Kto i skąd przygląda się istotom ludzkim w tym wymiarze ? Z jakiego wymiaru pochodzi to oko i ta "patrząca" Istota/y ? Czy na pewno są to kosmici tacy jakich sobie wyobrażamy w oparciu o wizje np. UFO kontakterów ?!

 

Czy nie jest tak, że określona ilość  UFO duchów przebywa w Układzie Słonecznym, albo co bardziej prawdopodobne, w jakieś części widzialnego bądz niewidzialnego kosmosu, bo zrobili coś ze swoimi anielskimi ciałami (opuścili je) otrzymanymi od Boga ? Poniższe dwa proponowane filmy dobrze ukazują naturę "załogantów" z pojazdów określanych mianem dyskoidalnych.

"i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia;" List św. Judy 6

 

 

 

RENDLESHAM problem BHP, bezcielesne istoty z innego wymiaru ? 

Bezcielesna natura UFO istot Whietley Strieber polskie napisy&

 
 
 
 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dablju_b

Nie pisze się "te magiczne

Nie pisze się "te magiczne oko" lecz "to magiczne oko". To jest rodzaj nijaki, liczba pojedyncza! To jest masakra jakaś z tym "te" wszędzie w mowie i w piśmie. I wszyscy niby po maturze!

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Na takie portale trafiłem

Na takie portale trafiłem szukając nierozwiązanych zagadek, inspirujących przemyśleń, innego spojrzenia na rzeczywistość, szukając ludzi którzy potrafią z sensem spojrzeć na inne rzeczy z niepospolitej strony itd itp - zamiast tego znalazłem kopalnię materiału do badań psychiatrycznych.
I co ciekawe: ten sam typ niewzruszonego opowiadania bajek bez ładu składu i sensu, za to z niewyobrażalnym poczuciem nieomylności, występuje zarówno u ludzi  z wykształceniem naukowym (ci np. nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że od czasów ich studiów wiedza mogła się zmienić, a status materialny pozwala im zgnoić każdego kto podda ich w w wątpliwość), jak i wśród reszty społeczeństwa: od żula spod sklepu do urzędnika.

Zaczynam traktowac takie strony jak najlepsze strony z pornografią: nawet sasha w swojej historii nie została tak wydymana jak tutaj ludzie dymają pana Sensa i panią Logikę Smile
 

Portret użytkownika fron

Prośba.Jesli ktoś może mi

Prośba.Jesli ktoś może mi pomóc zrozumieć kim są i czego chcą?przezroczyste istoty,jaby były z wody choć nie sa wodą, załamaniem powietrza?naprawde cieżko mi ich opisać,ale napewno to nie sa jakies duchy zmarłych.Mam dużo pytań dotyczących tych istot, tego jak zmieniły moje życie i nadal to robią.Jaki cel w tym mają.Czasami czuje sie zagubiona bo nie rozumiem wielu spraw,ale tego nie da sie zatrzymac czy powiedzieć:nie dziękuje, rezygnuje.Od mniejwięcej12lat zmagam sie z tym sama i szukam prawdy.choć w wiekszej mierze oni mi ją podają. jeszcze z nikim nie rozmawiałam na ten temat.Zresztą wiem że nie wielu ludzi rozumie rzeczy które wychodzą poza reguly które nazwali( real):-),a to przecież zamknięta klatka.Zresztą każdy ma swoją droge i możliwości poznania.Ja chciałabym zrozumieć możliwie jak najwiecej i jeśli któś wie o czym mówie,a ma informacje które mogą mi pomóc bardzo proszę o wiadomość.  [email protected]

Portret użytkownika niebieski52

Kroniki sumeryjskie dyktowane

Kroniki sumeryjskie dyktowane przez boga Enki(kosmitę rasy Anunnaki-homo jaszczury,plemie wężowe) mówią że :ok.450 tys. lat temu przybysze z planety Nibiru w liczbie 665 + jeden banita(666) przybyli na Ziemię w celu pozyskania złota.Nie mogąc sobie dać rady z wydobyciem stworzyli bioroboty Igigi,które w krótkim czasie się zbuntowały;zaczęto produkować na bazie małpoludów istoty inteligentne...i tak ok.300 tys. lat temu stworzyli rasę ADAMU-człekokształtnego.Pierwszą matką zapładnianą in vitro była lekarz wyprawy Ninhursag(kultywowana później przez Sumerów jako matka boska,przedstawiana z dzieckiem na rekach:(powielana w innych religiach jako Inana,Izis,Izyda...matka boska w fałszywym katolicyzmie).Produkcją Adamu zajmowały się wszystkie kobiety z ekspedycji(podobno kilkanaście). Produkcja jednak była niewystarczająca i stworzono kobietę aby gatunek sam się rozmnażał.Ludzie składali hołdy swoim stwórcom co bardzo im się spodobało...i tak powstały religie.Sumerowie czcili wszystkich przybyszy jako bogów(665). Ok. 180 tys.lat temu podobno osiągnęliśmy poziom inteligencji pozwalający na samodzielny rozwój.Anunnaki osiągnąwszy swój cel(poziom wydobycia złota) postanowili opuścić Ziemię i nadać nam prawa istot rozumnych ale zastępca d-cy ekcpedycji Enlil sprzeciwił się temu.Doszło do wojen bogów ! Przegrani pod wodzą Enki opuścili Ziemię ok. 6 tys. lat temu obiecując że powrócą dając nam wolność...I tak od 6 tys. lat jesteśmy pod okupacją Enlila(Jahwe albo biblijny szatan). Okupanci tworzą religie w celu ukrycia prawdy i wykorzystywania ludzkości dla swoich niecnych celów. Statki na niebie to ONI i dlatego nie ujawnią się oficjalnie aż do dnia ,w którym wykrwawimy się w wojnach.Szaraki to hybrydy powstające in vitro w porwanych Ziemiankach;ludzkie płody mają we wczesnym rozwoju jaszczurzy ogon. Byłem porwany.

Portret użytkownika pasjonat

czlowieku mieli problem z

czlowieku mieli problem z wygrzebaniem brylek z rzek i potokow oraz odgarnieciem 10 m ziemi a poradzili sobie z bioinzynieria ? przy okazji nie umiejac do dzis opuscic wlasnej planeciny ???
 
 
hahahahahahahahahahahha
 
"Szaraki to hybrydy powstające in vitro w porwanych Ziemiankach;ludzkie płody mają we wczesnym rozwoju jaszczurzy ogon. Byłem porwany."
 
zabiłeś....
 
[ibimage==23319==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj