Koziołek cyklop urodził się na Bliskim Wschodzie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne zwierzę zostało sfilmowane w jednym z gospodarstw na Bliskim Wschodzie. Na filmie rolnik prezentuje koziołka z jednym okiem, kulistym nosem i spłaszczonym pyskiem, pokrytym grubymi jasnobrązowymi włosami. Poza tym, białe małe stworzenie nie różni się niczym od swoich współbraci.

 

 

Oko uzbrojone jest w ciężką powiekę. Mutant przyszedł na świat w jednym z krajów arabskich. Eksperci uważają, że prawdopodobną przyczyną tych niezwykłych narodzin są anomalia genetyczne, które mogłyby powstać w wyniku chowu wsobnego kozy. Prezentowane dziwactwo spowodowało duże zainteresowanie wśród użytkowników YouTube. Los koziołka cyklopa nie jest znany. Można żywić nadzieję, że nie cierpiał zbyt długo.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ano tak... tym sposobem, to

ano tak... tym sposobem, to pokazujesz jak wiara potrafi być ślepa... w to wszystko co wymieniłeś to Bóg (jeśli istnieje) jest odpowiedzialny w większym stopniu jak człowiek, on to może poprawić skoro jest wszechmogący, jednak jak wielokrotnie wspominałem, on wcale nie musi mieć dobrych zamiarów co do ludzi i innych stworzeń

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj