Krąg w polu pszenicy w pobliżu miejscowości Großziethen nieopodal Berlina

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

15 maja 2016 na polu pszenicy w pobliżu niemieckiego miasta Großziethen, znajdującego się w Brandenburgii 43 km od Berlina i zaledwie 7,5 km od  Portu Lotniczego Schönefeld, odkryto niezwykłe, „poskręcane” koło.

 

 

 

Wewnątrz okręgu występuje szczęść równych form w kształcie księżyców, łączących się przy wierzchołkach w spiralnej wiązce. Każda z tych zagęstwiających się cząstek wygląda, jak satelita Ziemi w nowiu.

 

Ludzie, którzy dokładnie badają tego typu zjawiska, uważają, że obcy stale monitorują naszą planetę, analizując zdarzenia, a tym samym reagują na zmiany i przekazują pewne informacje Ziemianom.

 

Przez dziesięciolecia nadawane klauzule składały się z kręgów o określonym stopniu skomplikowania rysunków, a także liczb i wartości kodowanych danych.

 

W tym roku pierwszy „komunikat” w postaci kręgu zaobserwowano w Holandii kilka dni temu. Ufolog Scott Waring uważa, że w niemieckich znakach jest jakiś konkretny przekaz w postaci 6-1-6 lub 16 czerwca. Być może w tym dniu wydarzy się na Ziemi coś bardzo niezwykłego.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj