Krąg w zbożu pojawił się w hrabstwie Essex w Anglii

Kategorie: 

Krąg z Essex - Źródło: cropcircleconnector.com

Oto najnowszy krąg w zbożu, który został odnaleziony w Wielkiej Brytanii, a konkretnie w hrabstwie Essex w Anglii.

 

Chociaż mogłoby się wydawać, że jest już zdecydowanie za późno na to, aby gdziekolwiek było jeszcze na polach zboże, to okazuje się, że jest go wystarczająco dużo. Prowadzi to do tego, że odnaleziono kolejne piktogramy.

Dwie struktury zidentyfikowano 3 września. Są one bardzo podobne do innych tego typu formacji zlokalizowanych w ostatnich tygodniach w hrabstwie Essex. Mamy klasyczny krąg, będący jednocześnie piktogramem oraz drugi osobny piktogram składający się z kręgów, który znajduje się w okolicy większej figury.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz

jeszcze raz zaznaczają to co

jeszcze raz zaznaczają to co oczywiste ,jeszcze raz podkreślają nam ten prosty znak wczesniejszy ,abysmy zrozumieli że we wrześniu znajdziemy sie już w pełnym strumieniu energi planet które nam pomagają ,ponieważ wiara ludzi w to zę sa sami na planecie jest tak wielka że będa właśnie tak pokazywac że nie jesteśmy sami ,dlatego jeżeli chca coś ważnego przekazać nam ludziom tworza proste znaki jak ten okrągły gdy jednak ludzie ignorują wszytko dodaja znak nad którym wszysyc będa się głowić a który i tak nie zostanie odczytany ,wszystko to będzei nam wyjaśnione w odpowiednim czasie gdy  juz nasza swaidomość będzie traktowała obych jak braci a nie jak najeźdzców lub klientów do przerobienia na naszą nutę . więc nie ma sensu się nad tym rozpisywać wazne aby każdy z nas zauwazył że mamy czas zmian na ziemie ,wokól ziemi i w nas samych .

Portret użytkownika Arkatch

"gdy juz nasza swaidomość

"gdy juz nasza swaidomość będzie traktowała obych jak braci a nie jak najeźdzców lub klientów do przerobienia na naszą nutę ."

Homoś natomiast pisze, że obcy to złe "UFO" demonicznego pochodzenia i czekają aby zrobić z nas hybrydy.

Więc są cztery możliwości:
-Ty kłamiesz, Homoś pisze prawdę.
-Homoś kłamie, Ty piszesz prawdę.
-Obaj kłamiecie.
-Obaj piszecie (ważne) po części prawdę.

 
 

Portret użytkownika BlueFelix83

Nie wiem czy to ludzie czy

Nie wiem czy to ludzie czy kosmity ale ten ktos czy cos na sto procent chcial nam na tym obrazku pokazac ze nasza planeta wchodzi w jakis (promien) nie wiem jaki ale na to wskazyje rysunek.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Jakie zmiany w galaktce.....

Jakie zmiany w galaktce..... jakie ewolucje.... jakie zmiany programów.... Jakie znowu gęstości.... Te wszystkie bajki powstały już dawno temu w kabale a potem na nasz grunt przenieśli je teozofowie a dzisiaj namiętnie kolportuje je niejaki D.Icke....
Świetnie zarabia się na tych bajkach - weekendowy kurs dostrajania dna do 4 wymiaru kosztuje zaledwie 400 PLN. Oczywiście zakończony odopowiednim certyfikatem. Kurs nauczyciela to wydatek 1200 PLN i oczywiście kolejny certyfikat do tego wyjazdy do Egiptu bo tylko tam zanjduje się wielkie centrum jakiejś tam mocy. I tak maszynka kręci się, oj kręci się...

Portret użytkownika Młody

Można to odczytać tak, główny

Można to odczytać tak, główny krąg pokazuje nasz układ planetarny tylko trzy orbity od słońca, na trzeciej jest nasza planeta, dostaje strumień energii na który wchodzi. Nasza Ziemia wchodzi na jakiś strumień, możliwe że strumień płynie przez jakąś bramę tutaj jakby przez jedną część.
Boczne informacje ukazują, co się dzieje przy planecie Ziemi, jakby obiekty przechodziły przez nią, o ile to ona.
 
Te i inne piktogramy pokazują co się tutaj dzieje z kosmicznego punktu widzenia, czyli od strony wszechświata.
 
Nie bądźcie aż tak przyziemni warto wiedzieć co się dzieje w układzie planetarnym. Zaznaczam, że jaka kol wiek symulacja naszego układu planetarnego podana dla wiadomości publicznej, jest niekompletna ponieważ w naszym układzie są jeszcze trzy planety. Więc możemy się mylić, tak samo dotyczy to programów astrologicznych. Po prostu jesteśmy oszukani a teorie w znacznej większości są lub mogą być błędne.
 
Układ Słoneczny
http://www.solarsystemscope.com/

Portret użytkownika Kazek12

Moim zdaniem te przekazy

Moim zdaniem te przekazy przez kręgi skierowane sa do istot, które potrafia je odczytywać , jako wiadomości do realizacji  lub  kierunku ich działania na Ziemi.  Ciekawe, czy jest ktoś inny kto potrafi to odczytywać poza istotami, do których jest to skierowane ?

Portret użytkownika popo

Duży okrąg to nasza

Duży okrąg to nasza galaktyka  i nasz układ ,czas w który wchidzimy,następują zmiany w Galaktyce
a maly piktogram go zmiana naszej planety (czytaj od prawej)planera rosnie.
Pamietajcie tylko ze to nie nastąpi z dnia na dzien,bo nasz czas w kosmosie sie nie liczy.
Symbol okularów w środku to okres zmian.Trochę to portwa ale warto czekać, po tym
co sie stanie będziecie trochę jak po studiach
Dla przypomnienia tylko że :
“You don’t have a soul. You are a soul. You have a body.”
Pamiętajcie o tym bo będzie broblem z powrotem do domu
Poadrawiam wszystkich(nawet tych negarywnie nastawionych z założenia)
 

Portret użytkownika ekscelencja

Myślę że te piktogramy są

Myślę że te piktogramy są blisko siebie z powodu istniejącego pola zbożowego. Duży piktogram domyślnie może przedstawiać otarcie  Ziemi silnym strumieniem plazmy słonecznej. I przecież taka możliwość po ostatnich wybuchach słonecznych jest realna. Piktogram drugi, mnie kojarzy się z pokazaniem układu planet przed Słońcem i za Słońcem. Może za naszą gwiazdą są obiekty dla nas niewidoczne? Ciekawi mnie spojrzenie innych na te obrazki zbożowe. Pozdrawiam Wszystkich.

Portret użytkownika darmi

Dzięki. O desce i sznurku

Dzięki. O desce i sznurku będzie jeszcze duużo się mówiło....
Kilka teori z forum KodCzasu :
Piktogramy są to tajemnicze znaki i wzory pojawiające się na polach zbożowych, kukurydzianych, łąkach i piaskach pustynnych. Najczęściej piktogramy obserwujemy na polach zbożowych, piktogramy takie mają najczęściej kształty kręgów - stąd inne określenie piktogramów - kręgi zbożowe.
Teorie dotyczące powstawania tak zwanych kręgów zbożowych:
1. Piktogramy tworzą ludzie (artyści), którzy chcą tego, aby ich dzieła zaistniały w mediach, poczym śmieją się z naszego podziwu i naszej naiwności. Takie czynności prowadzą do zwiększenia w sezonach letnich zarobków z turystyki w małych miejscowościach. Teoria ta postawiona jest oczywiście przez samych ludzi (nie przez naukowców) i mówi, że piktogramy nie mają nic wspólnego z UFO i z innymi nadnaturalnymi siłami.
2. Pojazdy obcych do unoszenia się i latania wykorzystują technologię antygrawitacyjną, technologia ta pozwala obcym regulować natężeniem oddziaływania przyciągania ziemskiego na ich pojazd, przepływające i krążące fale magnetyczne między ziemią a statkiem powodują załamanie się zbóż i traw. Wynika z tego, że pojazd obcych nie musi lądować, aby powstał piktogram - wystarczy, że będzie się nad tym miejscem unosił. Z relacji ludzi, którzy widzieli UFO, czyli talerze latające wynikało, że pojazdy obcych mają 10-200 metrów średnicy ,co odpowiada wielkości większości piktogramów.
3. Kręgi tworzone są przez nieznane obiekty latające - kule świetlne, które są często widziane nad miejscami gdzie później można zaobserwować powstałe piktogramy. Owe kule świetlne latają nad polami i tworzą na nich artystyczne kręgi, towarzyszy im silne oddziaływanie magnetyczne na okoliczne urządzenia elektryczne. Obserwowano od kilku do kilkudziesięciu takich tajemniczych świateł pracujących nad jednym dziełem. Z relacji świadków - w/w kule świetlne bardzo szybko się poruszały, a ich wysokość nad polami gwałtownie się zmieniała, nagle znikały i pojawiały się 50m dalej.
4. Piktogramy powstają po lądowaniu statku obcych. Pojazdy obcych mają od kilku do kilkuset metrów średnicy. Piktogram powstaje od odbicia się kształtu podwozia UFO. Teoria ta jest mało popularna i nie ma podłoża naukowego.
5. Inni twierdzą, że piktogramy powstają przez wirujące powietrze uderzające w zboże. Teoria ta wyklucza się przy piktogramach mających kształty wielokątów i jest odrzucona przez naukowców - przecież patrząc na niektóre piktogramy nie chce się uwierzyć, że mógł je uformować krążący wiatr.

źródło:
http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=474&postdays=0&postorder=asc&start=0
Ciekawy film z 2012 roku :
www.youtube.com/watch?v=cYk5TZ-X2Ko#t=364
I 2 ciekawe linki :
Niemcy 18.07.2014
http://grenzwissenschaft-aktuell.blogspot.de/2014/07/neuer-kornkreis-am-ammerse.html
Anglia
http://www.temporarytemples.co.uk/
 
 

Portret użytkownika baca

oj Zibi przestań krakać...

oj Zibi przestań krakać... nie umrzesz chłopaku... jeszcze długo nie trafisz do stwórcy i nie będziesz się musiał martwić reinkarnowaniem... jeszcze nie ...
dałem Twój rentgen z fotosika najlepszemu specjaliscie w kraju i co się okazuje?
okazuje się że wcale nie masz nowotworu!!!
BĘDZIESZ ŻYŁ CHŁOPAKU Smile
to co Ci dolega to jest tylko:
 
[...]

Skomentuj