Krąg zbożowy przypominający kwiat życia pojawił się na polu we Włoszech

Kategorie: 

Źródło: Internet

W pobliżu Perugii we Włoszech odnaleziono 20 maja nietypowy piktogram odciśnęty na jednym z pól. Jego wzór wygląda jak tak zwany kwiat życia, słynny symbol świętej geometrii.

Kwiat życia to tak zwany wzór stworzenia wiodący do egzystencji fizycznej i z niej wyprowadzający. Jest to jeden z najważniejszych symboli, który można znaleźć wyryty na ścianach starożytnych budowli całego świata.
[ibimage==21588==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Symbol ten nazywa się kwiatem ponieważ przypomina go. Tak naprawdę jest to struktura geometryczna powstająca poprzez nakładanie się kręgów. Właśnie coś takiego odnaleziono kilka dni temu na jednym z pól we Włoszech.

[ibimage==21589==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21590==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21591==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika micekrabin

rozmowa 2 obcych hmm jak by

rozmowa 2 obcych

hmm jak by dac tu ludziom do zrozumienia, ze widzimy ich i jestesmy inna rasa?

- zadzwonmy do nich, opanujmy internet i pokazmy sie, wyladujmy na krymie? albo kolo teczy ?
- nie... cos bardziej logicznego... inteligetnego...

- wiem jebni*my jakies znaki w polu zboza, ktore odwiedza uczony na nasz temat farmer !
zrozumieja ! 

- doskonaly plan!

i zyli dlugo i szczesliwie Smile

Portret użytkownika b@ron

krąg w zbożu to jak zwykle

krąg w zbożu to jak zwykle ciekawa sprawa, ale tym razem "obcy" przesadzili...na zdjęciu, popękany asfalt na drodze sąsiadującej z polem dowodzi że użyli tym razem ciężkiego sprzętu a koleiny na polu które zwykle są pozostałością po traktorze opryskującym plony ...tworzą dziwne zakrętasy, jakby rolnik cierpiał na chorobę alkoholową, lub uprawa była opryskiwana traktorem bezzałogowym z gps-em...ale bez zaktualizowanych map...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cezar

Nie udawaj greka bo masz

Nie udawaj greka bo masz takie pojecie o rolnictwie i uprawie roli co sprzedajny tusk o rzyciu relnym polskich obywateli.
Koles jakbys byl taki spostrzegawczy to przyuwarzylbys to ze ten areal ma defekty geodezyjno-urbanistyczne oraz naturalne,przyuwaz ze ten areal jest uksztaltowany z tzw.klina,na tym polu stoja slupy i drzewa,tak samo krzywizna terenu daje efekt zludzenia optycznego i dlatego ci sie wydaje ze jest wszystko krzywe-pijane.

Portret użytkownika b@ron

no kuźwa Cezarze...spójrz na

no kuźwa Cezarze...spójrz na zdjęcie to nad filmem...zwłaszcza na nim widać chaotyczność owych kolein...przyjrzyj się mu a potem dopiero wyskakuj z defektami geodezyjno urbanistycznymi...
ps. to może ten krąg też jest złudzeniem optycznym..."bo areal ma kształt klina i stoją na nim słupy " Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj