Kręgi w zbożu odnaleziono również w Polsce

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od kilku dni informujemy o kolejnych pojawiających się kręgach w zbożu w Czechach, które bynajmniej nie cieszą tamtejszych rolników. Okazuje się, że do powstania kręgów doszło również w kilku miejscach w Polsce.

 

W sieci pojawiły się opisy piktogramu i kręgów, które powstały w okolicy miejscowości Sławsko Dolne między Strzelnem a Kruszwicą. Kręgi te zostały odnalezione 29 czerwca bieżącego roku.

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d18519.068513178765..." width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0"></iframe>

Oprócz tego pojawiły się niepotwierdzone doniesienia o pojawieniu się kręgów w okolicy Kędzierzyna-Koźle. Niestety nie dysponujemy zdjęciami dlatego prosimy o potwierdzenie tej informacji. Najlepszym na to sposobem jest wizja lokalna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Jak byłem na mszy to ksiądz

Jak byłem na mszy to ksiądz opowiadał, żebyśmy się modlili za tych co są w sektach albo opętani bo zły duch jest niebezpieczny ! Powinniście iść na mszę i się modlić bo te kręgi to jest niebezpieczne jak nic, mowię wam ! I lepiej się modlić do świętych i do Boga i Chrystusa Pana. W Polsce tylu ludzi jest w sektach, że szok, mówie wam.

Portret użytkownika Fremen

Po co wchodzisz na takie

Po co wchodzisz na takie strony, żeby nawracać ???, to ty sam powinieneś się nawrócić, to Kościół kłamie, opiera swoją wiedzę o strzępy literatury napisanych przez kilku Łukaszy, kilku Mateuszy, Janów itd... w różnym czasie różnymi językami i pismami, przynajmniej byś się zainteresował biblią zakładam, że nawet nie wiesz z jakiego okresu jest najstarsza znaleziona książka zwana Biblią - ona została przekłamana 100 razy i sklejona tak by uczynić człowieka niewolnika systemu, nie mówię że kogoś takiego Jak Jezus nie było na świecie ale śmiem wądpić że wszystkie wartościowe księgi o nim zostały SPALONE!!!
Ale jeśli moje słowa do ciebie nie trafiają trudno twój problem że jesteś takim ignorantem i pewnie nie uznajesz że w kosmosie jest życie, a jednak wchodzisz na strony dla ludzi szukających prawdy i sieszesz zamęt, powiem tyle, że tych ludzi na pewno nie uda ci się przekonać i to dla nich to właśnie ty jesteś mądrzącym się ślepcem,

Portret użytkownika Q...

Ponieważ w GB satanizm święci

Ponieważ w GB satanizm święci triumfy (głośna tam jest afera pedofilska w "cywilnych" kręgach administracyjnych i "kulturalnych" o czym u nas media głównego ścieku podają niewiele. Co innego gdy idzie o pojedynczego, zboczonego księdza vide masoni znieśli w latach '60 XX wieku zakaz udzielania święceń kapłańskich zboczeńcom. Wtedy jest to news na pierwszą stronę, zgodnie z satanistycznym planem  relegowania więzi z Bogiem z naszej świadomości i życia, przez wywoływanie odruchu obrzydzenia).  U nas ta patologia satanistyczna raczkuje, pomimo licznych prób wprowadzenia jej wprost jak i od tyłu co, jak wiadomo, najbardziej lubią.  I tak już pozostanie!. 
Nawet pomimo uchwalanego "prawa" do przymusowych szczepień którymi to "szczepionkami" po wywołaniu przez siebie celowej "pandemii" (ostatnio straszą nas udanymi ponoć próbami wytworzenia w Japonii "niezwykle niebezpiecznych" szczepów wirusów w laboratoriach) chcą zablokować geny które uruchamiają się w trakcie wznoszenia się na wyższe poziomy duchowe w czasie modlitwy czy medytacji (przypominam że jest coś takiego jak medytacja chrześcijańska).
Zresztą powyższy bohomaz to nawet nie satanizm. Po prostu każdy ma jakieś hobby. Jeden sportowo przerzuca kanały w ogłupiaczu inny wydeptuje zboże. Ot, kaprys pasjonata. Pozazdrościł Czechom i ma a że umysłu nie ma jeszcze skażonego odwołał się do "uniwersalnego języka matematyki" i... książki kucharskiej!. Wink

Portret użytkownika Endor

To robią ufo porywacze

To robią ufo porywacze demoniczni żeby przyciąnąć nowe ofiary do badań ! Wielu zostanie wziętych na tych polach jak przyjadą pociąganie ich czarami, a tylko Maryja i Jezus Chrystus są w stanie uratować od nich !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Sebastian

Nie rozumiem co za szarlatan

Nie rozumiem co za szarlatan tu nawraca ludzi, ktorzy rzekomo zbladzili, są rzeczy na niebie i ziemi, o których filozfom się nie śniło. A jeśli kręgi w zbożu są czysto demoniczne to radzę nie zaglądać na takie gorszace tematy. Wiem tylko tyle, że sama Biblia jest okrojona tak jak Kościół sobie tego życzył, a rzeczy ważne są wyrzucone, są to tzw. Apokryfy, w których można wyczytać różne rzeczy, ale to już temat na inne forum. W Biblii na dzień dobry można znaleźć opisy statków kosmicznych oczywiście językiem ówczesnego obserwatora. Oczywiście Kościół na ten temat się nie wypowie, bo to jest zakazana wiedza...Odsyłam do uważnego czytania PŚ ST tam wszystko pisze tylko trzeba mieć oczy i uszy otwarte. ...

Portret użytkownika G - 5005

Endor masz całkowitą rację

Endor masz całkowitą rację ale nie wszystkie rasy kosmitów są złe. Oni porywają ludzi w celu niewolnictwa i badań genetycznych. Jedna z ras tych inteligentnych pozaziemskich istot ujawni się ludzkości w 2016 r. a druga w 2022 r. Bedą chcieli podzielić się z nami ich technologią i poznać naszą lecz nie ujawnią, że zabijali ludzi (ucinali tkankę skórną wzdłuż całego ciała od stóp do głów) by poznać nasze wewnętrzne organy np. więzadła, szpik kości, krew, itp. Możliwe że przybędą ci, co nie porywali ludzi ale nie jestem tego pewien. Jest wiele ras pozaziemskich istot wcale nie podobnych do Ziemskiego człowieka lecz są to ludzie stworzeni przez Boga. Większość znana mi ras jest niestety zła. zamknięcie kanału

Strony

Skomentuj