Kręgi w zbożu pojawiły się w miejscowości Wymysłowice

Kategorie: 

http://wymyslowice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=84&Itemid=173

Województwo kujawsko-pomorskie w środowiskach ufologicznych, znane jest między innymi dzięki miejscowości Wylatowo. Jak się jednak okazuje, przed pięcioma dniami leżąca niecałe 30 km dalej wieś Wymysłowice, również została dotknięta fenomenem UFO.
 
O samym zdarzeniu dowiedzieliśmy się za pośrednictwem użytkownika Emilson . Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie miejscowości, zdarzenie miało miejsce 5 lipca na polu należącym do panów Przemysława i Sławomira Zaćmińskich.Na ten moment nie dysponujemy zdjęciami kręgu z lotu ptaka co nie zmienia faktu, że materiał zdjęciowy jest całkiem pokaźny.

 Trudno już teraz orzec czy kręgi z Wymysłowic to oszustwo czy wynik działań sił nadprzyrodzonych. Ze zdjęć widać , że sfabrykowanie tak regularneych kształtów kręgów, (jeżeli powstały przy pomocy zwyczajnej ludzkiej działalności) wymagały niezmiernie dużej precyzji. Tego typu dokładność jest oczywiście możliwa do osiągnięcia i dla kilku osób pracujących ze średnią prędkoścą, taki krąg nie zająłby dłużej jak jedną zarwaną noc. Zanim będziemy jednak ferować wyrokami warto poczekać i zobaczyć co na to powiedzą polscy Ufolodzy.


 
Źródło: http://wymyslowice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=84&Itemid=173

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Blizna po implancie

Blizna po implancie identyfikacyjnym obecna na nodze każdego z nas:
       Fotografia takiej blizny, wraz z jej krótkim opisem, zawarta jest na pierwszym zdjęciu z odrębnej strony internetowej o UFOnautach. Z kolei szeroki opis implantu identyfikacyjnego który powoduje powstanie tej blizny kiedy jest on wstawiany do piszczela nogi każdego mieszkańca Ziemi, zaprezentowany został w podrozdziale V3.1. z tomu 15 monografii [1/4].
Jak UFOnauci ukrywają przed ludźmi swoje intensywne wtrącanie się w sprawy Ziemi:
       Jeśli wie się na co należy zwracać uwagę - tak jak to ujawniono w poprzednich częściach i punktach tej strony, wówczas ślady nieustannej i wysoce niszczycielskiej działalności UFOnautów na Ziemi widoczne są dosłownie na każdym kroku. Szokujące jest więc dla każdego obznajomionego z tym ogromnym oceanem dowodów na nieustanną ingerencję szatańskich UFOnautów w sprawy Ziemi, jak to się dzieje że gro społeczeństwa oraz naukowców ani nie odnotowuje tych dowodów, ani też nie chce nic wiedzieć na ich temat. Jak się okazuje, aby uzyskać taki właśnie wyciszający efekt, UFOnauci posługują się na Ziemi całym szeregiem swoich zwodniczych tricków i zaawansowanych urządzeń technicznych. Niniejsza część tej strony stara się omówić choćby najważniejsze z nich.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika golo

Dlaczego mamy czekać na

Dlaczego mamy czekać na opinię ufologów??? Pytam poważnie? Czy ta grupa rzeczywiście ma po latach badań fenomenu jakąś większą wiedzę? Nie. Nie mają. Na temat kręgów tyle samo do powiedzenia mają ufolodzy, co i sceptycy i chłop, a pola, na którym je wykonano.
Po drugie, jeżeli w Wylatowie pojawił się identyczny piktogram, to jest to bardzo ciekawy fakt...

Portret użytkownika Emilson

Witam, Byłem tam  widziałem i

Witam, Byłem tam  widziałem i niech sobie mówia ze to oszustwo, Nieprawda w 2005 w Wylatowie ukazał sie taki sam Piktogram i nie wieże by ktos tak dokładnie skopiował piktogram na 2 polu !!!!  i do tego tak równo Smile i do tego.
co prawda są jakies dowody ze zboze jest połamane w jednym miejscu tak jest, bo ci ktorzy badali nie byli pierwsi Biegały tam dzieci oraz dorosli Smile ,Tak dokładnie nie ma dowodow na  to ze jest to oszustwo  Smile
 
 
 

Strony

Skomentuj