Kręgi w zbożu pojawiły się w południowej Rosji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kręgi w zbożu to zjawisko o specyfice globalnej. Ostatnio odnaleziono je w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech oraz w Rosji, a konkretnie w Adygeji – autonomicznej republice wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej.

 

Jeden z rolników odkrył na swoim polu sześć perfekcyjnie położonych piktogramów. Mierzyły one od 7 do 13 metrów średnicy. Nikt nie widział niczego dziwnego podczas nocy, żadnych niezidentyfikowanych świateł, ani niczego takiego.

[ibimage==24824==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dwa największe z kręgów zawierają w środku wydrążony otwór o głębokości około pół metra. Cztery pozostałe mają za to perfekcyjnie wyglądające "wysepki" ze zboża, które powstały na skutek idealnie doskonałego skręcenia pozostałych kłosów tworzących ten piktogram. Według rolnika to już czwarty raz gdy w Adygeji znajduje się kręgi w zbożu.

[ibimage==24825==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kręgi w zbożu odnajduje się już od kilkunastu stuleci. Ich stopień skomplikowana i częstotliwość pojawiania się zdecydowanie wzrosła w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku i trwa to do dzisiaj.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

 Mówicie deptacze a co

 Mówicie deptacze a co powiecie o tym gościu ,po oczach widać że zdrowo przesadził z środkami,ale jego dzieło jest idealne z soli,ja myślę że to są prawdziwi szybcy i wściekli,nie wiem jak on to zrobił że w około są twarze,w każdą stronę w którą bym nie patrzył,dla mnie to mistrzostwo ,nie mam pojęcia co go wprowadziło  w to dzieło sztuki,może ci szybcy                                                   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4bb76a7be04f878.html                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/966c20a9a154fa50.html                                                                                                                                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f47a53083ab3488.html                                                                                                               

Portret użytkownika eat

Adminie drogi, przesiewaj

Adminie drogi, przesiewaj informacje z twoich ulubionych rosyjskich portali bo już mi gały opadają. Jest tyle innych ciekawych spraw, faktów, teorii. Jak rzekł baca to deptacze po kilku latach obozu pracy nieprzymusowej, chodzili w kółko w ramach zajęć grupowych a jak juz ich zwolnili z obozu pracy ( umowa o dzieło) to sobie pochodzili w polu.

Portret użytkownika lipka

Robienie z ludzi głupców musi

Robienie z ludzi głupców musi mieć jakieś usprawiedliwienie, dlaczego kręgi te nie są odbierane jako dzieła sztuki wykonawców? Bo byłby to konspiracyjny problem, przecież technologicznie nic nas nie zaskoczy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

a ja myślę że najwięcej wie

a ja myślę że najwięcej wie się o tym zjawisku w środowisku deptaczy - to bardzo wtajemniczone he he kręgi - najprawdopodobniej silny nawyk chdzenia w kółko wykształca się u nich automatycznie po kilku latach zamknięcia w ciasnym psychiatryku

Skomentuj