Kręgi w zbożu w kształcie "kwiatu życia" odkryto w Gloucestershire w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Najnowszy piktogram w zbożu odkryto w Macmillian Way, Nr Tarlton, w hrabstwie Gloucestershire. Po raz pierwszy natknięto się na niego 19 kwietnia bieżącego roku.

 

Jego wzór wygląda jak tak zwany kwiat życia, słynny symbol świętej geometrii. Jest to wzór stworzenia wiodący do egzystencji fizycznej i z niej wyprowadzający. Jest to jeden z najważniejszych symboli, który można znaleźć wyryty na ścianach starożytnych budowli całego świata.

[ibimage==24448==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ta struktura geometryczna powstaje poprzez nakładanie się na siebie kolejnych kręgów. Podobnie wygląda piktogram, który odnaleziono kilka dni temu na jednym z pól we Włoszech.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika max123

Kwiat życia wydawać by się

Kwiat życia wydawać by się mogło iż pozytywny też tak myślałem do czasu jak się dowiedziałem iż promieniuję negatywną energią więc prawdopodobnie stworzony został przez cywilizację raczej o podobnej wibracji !!! Czyli negatywnej....nie wiem czy ktoś badał każde z tych kręgów pod tym kątem ale może warto by było ponieważ nie zawsze to musi być coś dobrego może to być przesłanie negatywne mimo iż sugerujemy się wzorem, kaształtem czy też znaczeniem które ponoć może być pozytywne...
 

Portret użytkownika KoFiPL

...na moje oko baca to ty coś

...na moje oko baca to ty coś masz z głową bo myślisz w przeciwną stronę : /
Jest takie powiedzenie - stary głupiec to największy głupiec...
A realnie to dla mnie jesteś zwykłym dezinformatorem opłacanym przez instytucje które stracą swoje prace/dochody, kiedy PRAWDA z tego wszystkiego wniesie takie zmiany w życie zwykłych ludzi - nagle okaże się że te wszystkie elity i inne szmatłajce co tłamszą i cisną ludzi łącznie z wojskiem i całym jego przemysłem - przestaną być potrzebne - to dlatego wojsko gania ich samolotami  i nawet strzelają do nich by ukraść technologię.
 
Patrząc na wszystkie piktogramy jakie już były, można zapomnieć o dotychczasowym stylu życia opartym na pieniądzu i w ogóle o tym wszystkim co oczy widzą od urodzenia, w czym i jakim zakłamaniu się taplamy.
 

Portret użytkownika pilippp

widzisz baco, nie każdy

widzisz baco, nie każdy potrzebuje na to tyle czasu co ty a na dodatek po tylu latach do błędnego wniosku dochodzisz...
z tego co wiadomo wombat człowiekiem nie jest a robi kupy-sześciany ;]

Portret użytkownika Karwo

Akurat chybro, kręgi to

Akurat chybro, kręgi to najbardziej oczywisty dowód na istnienie obcych, powstają regularnie, od lat nikt nie został przyłapany na robieniu tego, do dziś nikt nie jest w stanie tego odtworzyć (100 tyś dol nagrody nadal czeka). Po prostu nie ma na świecie innej rzeczy, która jest tak majestatyczna, a do robienia której nikt by sie nie przyznał, to nie w ludzkiej naturze robić anonimowo na taką skalę rzeczy których i tak nikt nie rozumie Wink  Choć fakt, ten akurat do zbyt wiarygodnych nie należy Wink

Strony

Skomentuj