Kręgi w zbożu w okolicy Białegostoku

Kategorie: 

źródło własne

Wszyscy, którzy mówili, że kręgi w zbożu występują jedynie w Wiltshire w Anglii muszą czuć się usatysfakcjonowani. Doszło do obserwacji kręgu poza Anglią a właściwie w okolicy Białegostoku, w Polsce.

 

Kręgi po raz pierwszy zlokalizowano przedwczoraj. Sam piktogram przedstawia trzy kręgi stanowiące pewną strukturę. Mamy krąg połączony z okręgiem, w którym wpisany jest kolejny krąg. Nie jest to może bardzo skomplikowany piktogram, ale został wykonany z tak dużą dokładnością, że w uzasadniony sposób może to budzić pewne wątpliwości, co do jego pochodzenia.

Zdjęcia przedstawiają kręgi widziane z perspektywy zdalnie sterowanego miniaturowego śmigłowca. Dzięki temu możemy zobaczyć jak wygląda wzór z wysokości większej niż poziom gruntu.

Oto nagranie wideo wykonane na miejscu znaleziska. Uderzające jest to, że zboże jest położone bardzo starannie, tak jakby wszystko powstało od jakiegoś niewidocznego szablonu. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika stach

to nie jest prawdziwy

to nie jest prawdziwy piktogram poniewaz latwo zobaczyc po slodach w zbozu ze do piktogramu wielokrotnie wchobzono ido tego ufo pozostawia pole elektromagnetyczne ktore powoduje zaklucenia uzadzen elektrycznych a na nagraniu niczego takiego nie widac.

Portret użytkownika karlusza

  hehehehe   tylko  sie 

  hehehehe   tylko  sie  smiac  z  was  wszystkich   ,   piktogram   robi s ie  bardzo  łatwo   ,  wystarczy   dobry  sznurek   ,  poduszkowiec  i  2  osoby    ,  tyle  z  piktogramu  .   poduszkowiec    ma   to  do  siebie  ,ze   niezostawia  sladow  na  ziemi     a  sznurek  to  poprostu  okrąg  , to  ciekawe  ale  zawsze  piktogramy  są  robione   w  trakcie  jak  zboze  jest  juz  dojzałe  i  łatwo sie  kładzie  na  ziemie   ,  troche  wyobrazni  a  samo  sie  rozwiażę 

Portret użytkownika Gość

Jestem zdania, że ci wszystcy

Jestem zdania, że ci wszystcy kretyni, piszący "jaki kraj" itd... po prostu nie zaslugują na to, by mieszkać w Polsce i zuzywać naszą wodę i nasze powietrze. Jak się komuś nie podoba ten kraj, to winien stąd wyp... i spróbiwać szczęścia w tych krajach, które się bucowi podobają. Polska to wspaniały kraj - niestety zamiszkuje go ciągle, wielu idiotów, którzy nie moga wytrzymać, żeby swoją glupotę propagować na wszelkich portalach i forach. Jaki głupek - taki komentarz.

Portret użytkownika KutXs

Wszyscy mowicie ze to fake

Wszyscy mowicie ze to fake ... sam nie wiem co o tym myslec ale zeby odrazu miec jaka koleiek pewnosc na 100% (jaka wy zawsze macie) trzeba sie tam przejechac, poptac swiadkow itd a dopiero pozniej wtlyciagac wnioski i wstawiac je w siec widzac wszystko na zdjeciach...
(tylko trzeba jeszcze wiedziec gdzie to jest ;])
Pozdrawiam

Portret użytkownika Unclean

1. Ciekawe jak piktogram

1. Ciekawe jak piktogram zorientowany jest wzgl kierunków świata
2. Jak ma się do siatki geomantycznej
-  (odpowiedź na dwa powyższe pytania mogłyby dać inną perspektywę w interpretacji tych kręgów, przy założeniu że to nie fake)
3. W kwestii fake'a przychylam się do opinii Kryptodziobaka
4. No proszę jacy jesteśmy skorzy do krytyki, się wyroiło komentatorów w stylu "jaki kraj, takie...", to aż prosi się o komentarz - "jaka krytyka, taki krytykujący", ciekawe co Wasza wsponiana krytyka wnosi do tematu.
5. Koledze (i wszystkim zainteresowanym) proponującemu nowy porządek świata (który to porządek przywitał bym z otwartymi ramionami) polecam obejrzeć film "zeitgeist - moving forward".
6. Najzabawniejsze jest to, że zmiana całej cywilizacji jest bardzo realna i prościuteńka - wystarczyłoby uwolnić wsomniane źródła taniej/być może nawet darmowej energii - to doprowadziłoby do ogólnoświatowego hiperkryzysu gospodarczego, w wyniku którego wszystko musiałoby zostać przewartościowane. Z takiego wydarzenia podnieślibyśmy się tak zmienieni, że byłby to już zupełnie inny gatunek.

Portret użytkownika zico169

to ze znak powstał pod

to ze znak powstał pod przewodami ,znaczy ze wiry elektryczne mogą służyć do przesyłu bezprzewodowego prądu elektrycznego, i energia przekazywana z jednego wiru do drugiego moze zostać odebrana i zamieniona w energie elektryczną, nadprzewodnictwo to przyszłość

Portret użytkownika ja

Wytłumaczę Wam co to jest, bo

Wytłumaczę Wam co to jest, bo widzę, że trudno kojarzycie. To jest wahadło od takiego zegara z wahadłem. A przekaz jest taki, że czas upływa, albo, że zegar tyka. A reszty to już się sami domyślcie. A proste jest dlatego, że Polacy slabo kojarzą fakty. A miejsce też jest nieprzypadkowe.

Portret użytkownika TheLantian

Po pierwsze. Na goły rzut oka

Po pierwsze. Na goły rzut oka widać że to robota żartownisiów. Wszystko jest tam nie równe.
Kręgi proste w wykonaniu.
Natomiast warto zainteresować się sprawą, że do końca sierpnia śmiałkowie z całego świata za ponad 100.000 dolców będą mogli w 6 godzin wykonać piktogram, jeden z trudniejszych, ale to już do poszukania w internecie.
A takie piktogramy jak ten to szkoda gadać. Amatorka. Polecam przemyć oczy dla tych co nie widzą kilkukrotnie, na filmie na youtube już widać że amatorka.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Zardoz

Patrząc z daleka wyglada na

Patrząc z daleka wyglada na amatorke ale z bliska nie.  Odpowiedz mi na pytanie jak wykonali okregi, gdzie rosliny są zakrecane do srodka okęgu. Tak jak by ich ktos zaplatał. Bo linie proste mozna zrobic za pomoca deski.

Portret użytkownika edmund

ktoś już tu zauważył, że im

ktoś już tu zauważył, że im młodsza historia kręgów w kraju, tym prymitywniejsze kręgi.
Wygląda, że angielskie ufo wyprzedza lokalne o epokę.
 
Mój wniosek: kręgi robi "coś", co się rozmnaża i przenosi w inne rejony europy Smile
Na początku jest głupiutkie, więc kregi proste sa, jak dorasta to kregi się komplikują Smile
 
i tyle.
 
PS.
tylko gdzie jest ...Bidul ?
 
 

Portret użytkownika baca

co do kręgów to mam wyrobione

co do kręgów to mam wyrobione zdanie (robota Szaraków:-) ale na pierwszym zdjeciu jest jeszcze coś. COŚ mocno zastanawiającego - po śladach widać że traktorzysta pojechał tak jakby driftował ciągnikiem - ciekawe, he he, ile miał promili?

Portret użytkownika Andre

Nie był pijany ponieważ

Nie był pijany ponieważ ominął słup, w innym przypadku jego okolica popadła by w black out. Potwierdzam że masz wyrobione zdanie do śladów w zbożu, ale tych sporadycznie wystepujących.

Portret użytkownika anon

Przedstawia albo to coś co

Przedstawia albo to coś co zassało plazmę ze słońca, albo obiekt który otoczy coś czymś jakimś polem (galaktyczni naszą ziemię?), tak ja to interpretuję. Ale te njusy o obiekcie przy słońcu co zassało plazmę są zbyt stare, a wygląda mi to raczej właśnie na to drugie.

Portret użytkownika DamianWawa

To jest chyba najprostrza

To jest chyba najprostrza struktura ze wszystkich utworzonych w ostatnich latach, to można zrobić nawet zwykłymi deskami na sznurku, ale są struktury tak złożone że nie da się ich podrobić, ten krąg to FAKE, jak uważacie że inteligętne UFO zrobiłoby coś takiego to znaczy że internet zjadł wam muzg !!

Portret użytkownika Kryptodziobak

A ja bym chciał wreszcie

A ja bym chciał wreszcie zobaczyć na własne oczy, jak ktoś te kręgi robi. Czy naprawdę spośród ponad 7 mld ludzi nie ma ani jednego ochotnika, który złapie za gpsa, deseczki i zrobi nawet zwykły krąg? Do tego wystarczy kolega z kamerą i mamy dokument obalający raz na zawsze mity o kręgach. Dlaczego więc żaden sceptyk się za to nie weźmie? Skoro to takie banalne, to na pewno znalazłby się jakiś "żartowniś", który w jedną noc, nie zwracając niczyjej uwagi by wyklepał kółko w zbożu.
Czasem tak bywa, że wyśmiewając jedną teorię spiskową, sami tworzymy kolejną i stajemy się zwykłym hipokrytą.

Portret użytkownika początek i koniecz

CHCEMY NOWEGO RZĄDU I

CHCEMY NOWEGO RZĄDU I DARMOWEJ ENERGI ELEKTRYCZNEJ Z TAJNYCH URZĄDZEŃ.
DOŚĆ JUŻ CZEKAMY! ILU JESZCZE LUDZI ZAMKNĄ ZA STWORZENIE URZĄDZEŃ KTÓRE DAJĄ DARMOWĄ ENERGIĘ. PORA Z TYM SKOŃCZYĆ, CHCEMY NOWEGO ŚWIATA. GDYBY NIE ONI TO DAWNO MIELIBYŚMY DARMOWY PRĄD, STATKI KOSMICZNE, BRAK SILNIKÓW SPALINOWYCH KTÓRE NAS TRÓJĄ. WIĘC POWTARZAM CHCECIE MIEĆ DOBRE ŻYCIE TO MUSIMY OBALIĆ TYCH SKU...

Portret użytkownika Andre

Skąd ta wątpliwość jeżeli nie

Skąd ta wątpliwość jeżeli nie znasz technologii! mam ekstra odpowiedź dla Ciebie. Kregi są pod linią i to wcale nie wysokiego napięcia jak błędnie uważasz, z czysto praktycznego powodu. Ponieważ w nocy wpieli się żarówką, aby nie zbabrać sprawy.
Mnie natomiast interesował sposób ułożenia zboża w przecinających/krzyżujących się lub łaczących liniach wzoru. Na zakładke czy może nie?

Skomentuj