"Krwawiące drzewa" mają być dowodem na zbliżanie się planety X?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Zwolennicy Nancy Lieder, która niezmordowanie zapowiada przylot planety X zwanej też Nibiru, przedstawili bardzo osobliwe nagrania, które okrasili nie mniej dziwacznym komentarzem. Przedstawiono kompilację filmów przedstawiających "krwawiące drzewa" i twierdzą, że ma to coś wspólnego z oczekiwaną przez nich planetą.

 

Według historii opowiadanych przez Nancy Lieder ma ona kontakt z obcymi z systemu Zeta Reticuli, którzy poprzez chip wszczepiony w jej organizm komunikują się z nią. Co ciekawe wiele osób w to wierzy i często przyjmuje słowa przez nią wypowiadane za pewnik. Kilka dat pojawienia się Nibiru już się wyczerpało, ale napływ nowych wyznawców tego osobliwego kultu zapewnia mu dalsze trwanie.

 

Nancy twierdzi, że przylot planety X będzie poprzedzony opadami żelazawego pyłu, który odpowiada według niej za krwistoczerwone zachody Słońca. Ów pył spada ostatecznie na ziemię i jest według niej wchłaniany przez glebe. Potem w formie tlenków żelaza dostaje się do wód gruntowych i w konsekwencji dociera do drzew. Tak przynajmniej tłumaczy sie ten niezwykły fenomen "krwawiących" drzew. Ile w tym prawdy? Niech każdy sam oceni.

 

Z pewnością dla wielu osób będzie to po prostu zbyt szalona teoria spiskowa, ale jakieś racjonalne wyjaśnienie dla cieknących na czerwono drzew bardzo by się przydało.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika simon

przecież szaraki to sługusy

przecież szaraki to sługusy orionidów, to złe gady Panowie Ciemności rządzą naszą galaktyką, smutne a jednak ... gdyby Kasjopejani czy Plejadianie przylecieli powiedzieli by, macie wybór, albo zacznie jarać grass, nosić indiańskie ciuchy i słuchać regge, albo stancie po stronie opozycji gadziej, czyli: dziwki, wojny, przemoc, gwałty, zabijanie, kradzieże, pobicia, haracze ... rosjanie itp. ciekawy co byście wybrali

Portret użytkownika Tom

Zachariasz Sichin to nie

Zachariasz Sichin to nie wymyslil nibiru tylko odczytal przekaz z plyty na ktorej byla planeta 10 u naszym ukladzie slonecznym. Skoro ktos rysowal drugie slonce to je za zycia widzial i nietrzebabylo byc madrym zeby to wykuc w kamieniu dla potomnych.

Portret użytkownika baca

a ty może byś przeszedł na

a ty może byś przeszedł na innego nicka niż baca z przecinkiem, co?
byłby ciekawszy i normalniejszy niż "to" Wink
Kuzyn jak możesz jako Moderator tolerować takie żałosne podszywanie się pode mnie?
ten idiota już kiedyś nawet zarejestrował się jako baca plus kropka - no widac żydek ma ograniczoną ilość pomysłów... bardzo ograniczoną, heh...

Portret użytkownika baca

a skąd? - on już tak od

a skąd? - on już tak od pewnego czasu sobie w kulki na Innymmedium leci i chyba rozumiem co mialo na mysli już paru ludzi, pisząc ze im podprowadzam jakies teksty albo ze wypisuje jakieś bzdury na Zmianach - bo najwyrażniej i na Zmianach ten typek tak samo robi - jak możesz to zobacz Kuzyn czy nie dziala tam jakiś baca z przecinkiem, ok?
na serio już kilka razy czytalem od ludzi, że rzekomo czytali coś mojego na tamtym portalu a ja tam w ogole nic nie wypisuję.

Strony

Skomentuj