Krzysztof Jackowski ostrzega. III wojna światowa nastąpi w 2018 roku!

Kategorie: 

Źródło:

Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski już od wielu lat ostrzegał Polaków przed nadchodzącą III wojną światową. Niemalże co roku opowiada on o kolejnych oznakach nadchodzącej wielkiej wojny, która zmieni cały świat. Jeśli wierzyć jego najnowszym przewidywaniom, ten epokowy konflikt zbrojny ma rozpocząć się na dobre już w 2018 roku.

Polski jasnowidz dodaje przy tym, iż sama wojna miała rozpocząć się już po wydarzeniach z 11 września i ataku wojsk Stanów Zjednoczonych na Irak. Zdaniem Jackowskiego, obserwowany przez nas obecnie konflikt zbrojny w Syrii i wojna na płaszczyźnie medialnej prowadzona na całym świecie, to dopiero przygotowanie do rozpoczęcia prawdziwej konfrontacji. Iskrą która rozpali ten konflikt ma być Bliski Wschód!

Jest to o tyle interesujące, że ten motyw przewijał się w przepowiedniach wielu światowej sławy jasnowidzów takich jak Baba Vanga która wiązała początek III wojny z upadkiem Syrii czy Edgar Cayce który również zapowiadał początek tego konfliktu w okolicach Syrii i Libii. Podobnie twierdził zresztą Polak, ojciec Czesław Klimuszko który zapowiadał początek III wojny tuż po ogłoszeniu traktatu pokojowego na "południu". W przypadku Jackowskiego, problem polega jednak na tym, że zapowiada on wojnę praktycznie co rok. Tymczasem jego najnowsza przepowiednia zakłada, że w bieżącym roku wydarzy się bliżej niezdefiniowane "coś bardzo złego", a więc nawet z perspektywy czasu trudno byłoby stwierdzić czy doszło do jej spełnienia.

Nie da się ukryć, że Jackowski ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni, takich jak choćby zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego nad Ukrainą (co przewidział jeszcze w 2009 roku), rozpoczęcie bombardowań Syrii przez Stany Zjednoczone czy nieco drobniejsze sprawy takie jak pomoc w odnalezieniu kilkuset zaginionych dzieci czy sprawców zabójstwa. Jeszcze w 2016 roku zapowiadał on, że wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale że będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdził również, że na ulichach europejskich miast znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już teraz ma miejsce w Belgii, Francji, Niemczech czy Szwecji.

Jego zdolności są więc dość imponujące, co w dalszym ciągu nie zmienia faktu, że do tej pory nadejścia III wojny światowej nie zgadł nigdy. Jeśli wspominamy o jego sukcesach to nie wolno również zapomnieć o spektakularnych pomyłkach takich jak zeszłoroczna zapowiedź upadku Unii Europejskiej lub zjednoczenia się Sejmu które miało mieć miejsce w wyniku jakiejś narodowej tragedii. Najnowsza przepowiednia Jackowskiego jest o tyle interesująca, że zakłada iż Polska nie zostanie dotknięta tym konfliktem tak mocno jak inne państwa. Dodał on jednak, że już przed kilkoma laty przeczuwał, że Polacy będą uciekać z kraju ze względu na problem z powietrzem. Stawia to nas w dość interesującej sytuacji ponieważ niezależnie od tego czy Jackowski ma racje czy nie, nasza przyszłość praktycznie nie ulegnie zmianie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

sądze ze jackowski powinien

sądze ze jackowski powinien się trzymać fachu ,który ma(i wypracował przez lata) ,czyli odnajdywanie zaginionych osób .. kilku srok za ogon nie da się trzymać ..żeby nie wyszło ze ,ktoś się pod niego podpiął ..(bo taka technologia istnieje) w celu dyskredytacji jego wcześniejszej pracy .

Portret użytkownika demiczek

Panie Jackowski nie siej pan

Panie Jackowski nie siej pan propagandy i nie nawołój do wojny co roku ta sama piosenka czasem oglądam filmiki na yutube z Jackowskim wydaje mi sie że pan nie ma pojęcia jako medium o tym co pan mówi befuje a może się uda a chwaląc sie ile to pan spraw rozwiązał prawdziwe media nie potrzebuja udawadniać maja poprostu zdolnosci ale nie pan.

Portret użytkownika paweu85

Inteligentny człowiek zanim

Inteligentny człowiek zanim coś napiszę to pomyśli a może nawet sprawdzi.. informacje.Jackowski brał udział w wielu poszukiwaniach ludzi,z sukcesem.Dostał wiele podziękowań itd. oficjalnie na piśmie od policji..Poczytaj sobie zanim będziesz obrażać kogoś kto pomógł wielu ludziom

 

Portret użytkownika Alien9174

Zamiast rozprawiać o mętnych

Zamiast rozprawiać o mętnych - jak tu większość twierdzi - wizjach Jackowskiego, który wg mnie jest niewątpliwie jednym z czołowych jasnowidzów w Polsce i denerwować się niepotrzebnie może powinniście zapoznać się z wizjami Piotra Pocieszyciela, które są bezbłędne, proste i zrozumiałe dla każdego???

Portret użytkownika Margot

Co by nie mówić o panu

Co by nie mówić o panu Jackowskim, oglądałam wiele jego publikacji i muszę stwierdzić, że jest to niezwykle ciekawy niezwykle inteligentny i błyskotliwy człowiek. Powiem szczerze, że wiele rzeczy zarówno z dziedziny filozoficznej jak i geopolitycznej usłyszałam u niego pierwszy raz i nigdy na nie nie patrzyłam z tej własnie strony. Obiektywnie mówiąc również analizując przepowiednie p Jackowskiego, muszę stwierdzić że całokształ się zgadza. To co przewidział w wielu szczegółach się sprawdziło ... a śledzę nawet szczegóły. Nie tylko strącenie melezyjskiego samolotu przewidział, lecz również zestrzelenie rosyjskiego samolotu przez Turcję ... oraz wydarzenia w Turcji. Ostatnio przewidział blokadę Ambasady izraelskiej w Warszawie ... nie podał nazwy instytucji lecz od razu zauważyłam zbiezność, kiedy to się sprawdziło. Co do III Wojny Światowej .... kiedyś ktoś tam zakreśli ramy czasowe tej wojny ( zdaje się Nostradamus się na to porywał ) ale ta wojna drodzy państwo trwa. Współczesna wojna ma wiele wymiarów ... i jest na płaszczyźnie : informacji , sterowania pogodą i kataklizmami,  sterowania ludzkimi umyslami , wywoływania chaosu, kolorowych rewolucji, wszelkiej masci prowokacji, w tym operacja fałszywa flaga i dopiero na końcu napaść zbrojna. Jesteśmy w stanie III Wojny Światowej, na pewnym jej etapie a efektem końcowym będzie faktycznie to co sygnalizuje - Alien 9174. Rozciąga na nas swoje pajęcze szpony totalitarny rząd światowy - internet - do tej pory nasza zdobyć za chwilę nasza klęska, ponieważ juz zaczynaja realizować to co zapowiedzieli- że przy użyciu internetu będą represjonowac ludzi za myśli i słowa Sad pozdrawiam 

Portret użytkownika dd

Znowu nowy początek wojny?

Znowu nowy początek wojny?
III wojna światowa już się zaczęła, na tle religijnym i kulturowym. Ludzi giną i zaangażowanych w to jest wiele krajów w tym cywilizowanych. Całość jest ze sobą powiązana. Kwestia tylko uznania tego faktu. A to, że do wojny nie ruszył 1 pułk piechoty i dywizjon numer 7 to kwestia prowadzenia wojen na obecnym poziomie. Ale pewnie i spektakularnych zdarzeń doczekamy.

Portret użytkownika glut

Edgar Cayce nie był prorokiem

Edgar Cayce nie był prorokiem, bo niczego nie udało mu się przepowiedzieć. Miał wizje ale senne, które były tylko snami. Ale miał świetny marketing i uwaza się go za przepowiadacza przyszłości, choć nic nie przewidział. Menel spod budki z piwem trafniej przepowiada od niego!

Portret użytkownika kolo21

Pamiętam jak ten gośc

Pamiętam jak ten gośc zaczynał, od kładzenia zwykłych kart na stole w kuchni. Później coś mu odbiło i stał jasnowidzem. Ktoś pracujący w policji, nakrecał mu sprawy do wykrycia, no i go rozreklamował w ten sposób. To tak jak Nowak, ten bioenergoterapeta. Ręce które leczą i biorą wielką kasę. Pamietam że nawet jego ochroniarze, na występach polewę nie złą mieli. Owszem zdarzają się ludziska z dziwnymi zdolnościami, ale ten pan ich nie ma i nie wie o tym.

kolo21

Portret użytkownika Homo sapiens

"spektakularnych pomyłkach

"spektakularnych pomyłkach takich jak zeszłoroczna zapowiedź upadku Unii Europejskiej" akurat to przewidział bo totalitarna i szaleńczo zwariowana iluminacka Unia się rozpada na naszych oczach ! Jeśli chodzi o wojnę światową to przewidział ją młody izlaelski chłopak, z tym że odwleka się jej rozpoczęcie. Mamy też silny nacisk tajnego globalnego rządu by rozpocząć wojnę, po której będą miogli swobodnie czipować ludzi !

https://www.infowars.com/deep-state-poised-to-strike-back/

https://www.infowars.com/trump-warned-of-deep-state-coup/

https://www.infowars.com/trump-to-counterattack-deep-state-in-2018/

Przerażające jest to, że PiS realizuje wszystko to co ONZ nakazuje w sprawie wprowadzania diabelskiego ufo genderyzmu ! "Nie pracujemy nad wypowiedzeniem tzw. Konwencji antyprzemocowej  – powiedziała na konferencji prasowej minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.Sprawa dotyczy unijnej „Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej” ratyfikowanej przez Bronisława Komorowskiego w kwietniu 2015 roku. Dokument od początku budził wiele wątpliwości.  Warto przypomnieć, że w jej 3. artykule kwestionowane są różnice płciowe pomiędzy kobietą a mężczyzną, a za źródło przemocy podaje się „społecznie skonstruowane role, zachowania i cechy, które dane społeczeństwo uznaje za właściwe dla kobiet i mężczyzn”. W artykule 14, zawarty został natomiast przepis obowiązku seksedukacji i promocji „niestandardowych ról płci” w tym homoseksualizmu i transseksualizmu.W resorcie rodziny trwają prace nad nową ustawą dotyczącą problemu przemocy w rodzinie, lecz nie podejmowana jest próba wypowiedzenia obowiązującej konwencji, która wymusza m.in. dostosowanie prawa krajowego do wynikającego z jej regulacji.Minister zapytana o to  czy prowadzone są prace nad wypowiedzeniem konwencji odpowiedziała: Nie sądzę. Gdyby tego typu prace były prowadzone, z pewnością bym o tym wiedziała."

Wszystko co się dzieje jest moim zdaniem związane z Jezusem Chrystusem, to On rządzi kulą ziemską i całą cywilizacją, to właśnie miłosierdzie Jezusa jest tym co może uratować ludzkość i Polskę ! Zresztą wiecie już wszyscy o tym, że Zbawiciel umiłował Polskę szczególnie !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

BARDZO TRAFNE!!! "...Wszystko

BARDZO TRAFNE!!! "...Wszystko co się dzieje jest moim zdaniem związane z Jezusem Chrystusem, to On rządzi kulą ziemską i całą cywilizacją,..." Przecież Bóg powiedział, że ooddał władzę  na Ziemi Szatanowi i w ten sposób pojawił się Jezus. Własnie rządzi całą cywilizacją pchając ją w piekielny ogień ślepcze!!!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Alien9174

Nadciąga coś o wiele gorszego

Nadciąga coś o wiele gorszego niż wojna. To Armageddon, a Polska to ziemia Armageddonu. Jeśli ludzie nie zaczną pomagać Bogu w pokonaniu bestii (KRK) to zginą miliardy ludzi i to, co Lech Wałęsa z generałem Kiszczakiem odciągnął w czasie stanie się faktem dziś. I przestancie z tymi Żydami, bo Żydów na Ziemi jest ponad 3 miliardy i zapewne na tym portalu też są. Nie będę wymieniał z nicka. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sio

Alien - to nie kościół jest

Alien - to nie kościół jest bestią tylko ludzie są przygłupami,którzy w to wierzą i sponsorują.

A odnośnie Chrystusa - to nic od niego nie dostaniesz - bo jedyne co stworzył to chrześcijaństwo. Jako chrześcijanin nie pójziesz do raju ani żyd ani buddysta ani muzułmanin.

W niebie musisz być czysty jak anioł a w raju musisz być bóstwem. Adam i Ewa to stworzenia niższe - z prochu i z góry skazane na piekło czyli obecny świat. Adam i Ewa to nie rajskie istoty - one jedynie doświaczyły jego przedsmak. Zacznij myśleć.

Portret użytkownika baca

zagadka tego czarnowidza jest

zagadka tego czarnowidza jest prosta do rozwiązania...

Otóż jeśli słowo "światowa" "międzynarodowa" etc, zamienić na "żydowska" cała geopolityka staje się prosta i zrozumiała, bank światowy, światowa organizacja zdrowia, światowe zadłużenie, światowa rewolucja, międzynarodowy fundusz walutowy, lekarze bez granic, międzynarodówka, międzynarodowa organizacja handlu no i oczywiście wojna światowa...

Panjackowski to profesor wróż, prawidłowo odgadł że jak co roku tak i w tym odbędzie się jakaś wojna "międzynarodowa" Smile

ciekawe kiedy odgadnie kto do niej podżega i dlaczego to zawsze jest ktoś... międzynarodowy

Skomentuj