Krzysztof Jackowski ostrzega. III wojna światowa nastąpi w 2018 roku!

Kategorie: 

Źródło:

Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski już od wielu lat ostrzegał Polaków przed nadchodzącą III wojną światową. Niemalże co roku opowiada on o kolejnych oznakach nadchodzącej wielkiej wojny, która zmieni cały świat. Jeśli wierzyć jego najnowszym przewidywaniom, ten epokowy konflikt zbrojny ma rozpocząć się na dobre już w 2018 roku.

Polski jasnowidz dodaje przy tym, iż sama wojna miała rozpocząć się już po wydarzeniach z 11 września i ataku wojsk Stanów Zjednoczonych na Irak. Zdaniem Jackowskiego, obserwowany przez nas obecnie konflikt zbrojny w Syrii i wojna na płaszczyźnie medialnej prowadzona na całym świecie, to dopiero przygotowanie do rozpoczęcia prawdziwej konfrontacji. Iskrą która rozpali ten konflikt ma być Bliski Wschód!

Jest to o tyle interesujące, że ten motyw przewijał się w przepowiedniach wielu światowej sławy jasnowidzów takich jak Baba Vanga która wiązała początek III wojny z upadkiem Syrii czy Edgar Cayce który również zapowiadał początek tego konfliktu w okolicach Syrii i Libii. Podobnie twierdził zresztą Polak, ojciec Czesław Klimuszko który zapowiadał początek III wojny tuż po ogłoszeniu traktatu pokojowego na "południu". W przypadku Jackowskiego, problem polega jednak na tym, że zapowiada on wojnę praktycznie co rok. Tymczasem jego najnowsza przepowiednia zakłada, że w bieżącym roku wydarzy się bliżej niezdefiniowane "coś bardzo złego", a więc nawet z perspektywy czasu trudno byłoby stwierdzić czy doszło do jej spełnienia.

Nie da się ukryć, że Jackowski ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni, takich jak choćby zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego nad Ukrainą (co przewidział jeszcze w 2009 roku), rozpoczęcie bombardowań Syrii przez Stany Zjednoczone czy nieco drobniejsze sprawy takie jak pomoc w odnalezieniu kilkuset zaginionych dzieci czy sprawców zabójstwa. Jeszcze w 2016 roku zapowiadał on, że wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale że będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdził również, że na ulichach europejskich miast znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już teraz ma miejsce w Belgii, Francji, Niemczech czy Szwecji.

Jego zdolności są więc dość imponujące, co w dalszym ciągu nie zmienia faktu, że do tej pory nadejścia III wojny światowej nie zgadł nigdy. Jeśli wspominamy o jego sukcesach to nie wolno również zapomnieć o spektakularnych pomyłkach takich jak zeszłoroczna zapowiedź upadku Unii Europejskiej lub zjednoczenia się Sejmu które miało mieć miejsce w wyniku jakiejś narodowej tragedii. Najnowsza przepowiednia Jackowskiego jest o tyle interesująca, że zakłada iż Polska nie zostanie dotknięta tym konfliktem tak mocno jak inne państwa. Dodał on jednak, że już przed kilkoma laty przeczuwał, że Polacy będą uciekać z kraju ze względu na problem z powietrzem. Stawia to nas w dość interesującej sytuacji ponieważ niezależnie od tego czy Jackowski ma racje czy nie, nasza przyszłość praktycznie nie ulegnie zmianie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

sądze ze jackowski powinien

sądze ze jackowski powinien się trzymać fachu ,który ma(i wypracował przez lata) ,czyli odnajdywanie zaginionych osób .. kilku srok za ogon nie da się trzymać ..żeby nie wyszło ze ,ktoś się pod niego podpiął ..(bo taka technologia istnieje) w celu dyskredytacji jego wcześniejszej pracy .

Portret użytkownika demiczek

Panie Jackowski nie siej pan

Panie Jackowski nie siej pan propagandy i nie nawołój do wojny co roku ta sama piosenka czasem oglądam filmiki na yutube z Jackowskim wydaje mi sie że pan nie ma pojęcia jako medium o tym co pan mówi befuje a może się uda a chwaląc sie ile to pan spraw rozwiązał prawdziwe media nie potrzebuja udawadniać maja poprostu zdolnosci ale nie pan.

Portret użytkownika paweu85

Inteligentny człowiek zanim

Inteligentny człowiek zanim coś napiszę to pomyśli a może nawet sprawdzi.. informacje.Jackowski brał udział w wielu poszukiwaniach ludzi,z sukcesem.Dostał wiele podziękowań itd. oficjalnie na piśmie od policji..Poczytaj sobie zanim będziesz obrażać kogoś kto pomógł wielu ludziom

 

Portret użytkownika Alien9174

Zamiast rozprawiać o mętnych

Zamiast rozprawiać o mętnych - jak tu większość twierdzi - wizjach Jackowskiego, który wg mnie jest niewątpliwie jednym z czołowych jasnowidzów w Polsce i denerwować się niepotrzebnie może powinniście zapoznać się z wizjami Piotra Pocieszyciela, które są bezbłędne, proste i zrozumiałe dla każdego???

Strony

Skomentuj