Krzysztof Jackowski pomógł policji w znalezieniu zaginionej 12 latki

Kategorie: 

Źródło: Grzegorz Gołębiowski

Można mieć różne opinie o zjawisku jasnowidzenia, ale zdarzenie z udziałem Krzysztofa Jackowskiego, które miało miejsce przedwczoraj, doprawdy zbija z nóg. Okazuje się, że "czołowy polski jasnowidz" jak zwykło się mówić o nim w mediach, pomógł w odnalezieniu 12 letniej dziewczynki przez policję oraz uratował ją przed pedofilem.

 

Zgodnie z wypowiedzią jasnowidza, dla portalu fakt.pl:

– W poniedziałek przyjechali do mnie ciocia i dziadek dziewczynki – opowiada Jackowski. – Nie mieli jej zdjęcia, ale przywieźli mi bardzo charakterystyczną bluzę dziewczyny. Poprosiłem o godzinę czasu, abym mógł się skupić. Już po chwili jasnowidz nie miał wątpliwości: dziewczynka żyje, ale jest w potwornym niebezpieczeństwie i liczy się czas!

 

– Skojarzyły mi się dworce w Gdańsku i w Poznaniu, ona w towarzystwie dużo starszego, pełnoletniego mężczyzny. Czułem, że trzeba szukać ich gdzieś na tej trasie, że być może chcą wspólnie tę trasę przebyć – opowiada Jackowski.

Rodzice zaginionej dziewczyny wsiedli do samochodu i czym prędzej dotarli na dworzec Główny w Gdańsku. Ku zaskoczeniu wszystkich to właśnie tam znajdowała się 12 letnia Natalia, a razem z nią 20 letni Aleksander. L, który stał za jej porwaniem. Policja zatrzymała mężczyznę, ale dopiero dzisiaj postawiono mu zarzuty.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

niestety... brzmi to jedynie

niestety... brzmi to jedynie jak reklama "jasnowidztwa" ciocia z dziadkiem idą do jasnowidza żeby znalazł dziewczynkę ale zamiast zdjęcia dają mu ... bluzę... no nie wierzę że ciocia i dziadek nie mieli zdjęcia wnuczki... jasnowidz zobaczył dworce w Gdańsku i Poznaniu ... a ciocia z dziadkiem wybrali akurat ten właściwy czyli w Gdańsku, weszli na dworzec a tam sobie siedzi porywacz z dziewczynką... bajka na całego i jeśli ktoś wierzy w jasnowidzów, to niech ciocie i dziadka zaksięguje na listę jasnowidzących, że tak trafnie wybrali dworzec... źródło podaje tą informację jakby na prima aprilis

Tym niemniej na wypadek gdybym to ja się mylił a pan Jackowski faktycznie przyczynił się do uratowania dziecka, pełen szacun i przepraszam za swoją niewiarę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Syn

i co glab baca nie odpisal...

i co [ciach] baca nie odpisal...!nikt nie wrocil do tego pytania?czy ludzie naprawde sa tak zamuleni..

omg :)mam wrazenie ze bedziemy tu wracac do tego i wracac:))

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe...A.A Wink Szczesliwego Nowego Roku WSZYSTKIM ZYCZE:)

Portret użytkownika Syn

Oj baca,tylko tyle możesz

Oj baca,tylko tyle możesz nabazgrac w tym temacie..tymczasem ten facet zasyby Cię dowodami na to co robi.. oczywiście szkoda czasu na Twoje ciekawe wpisy...są ludzie mało wierzący ,i są też tacy co wiedzą co swiecej..Tobie baca pozostaje otworzyć piwo i włączyć tvn

Portret użytkownika baca

niepotrzebnie toczysz pianę..

niepotrzebnie toczysz pianę... wejdz na stronę panajackowskiego albo do niego zadzwoń i zapytaj go jaka będzie temperatura za tydzień w południe na jego wiosce... to bardzo proste pytanie dla jasnowidza... nawet nie moze być prostszego...

i aha, podaj tę temperaturę siedem dni wprzód dla nas niedowiarków w komentarzach Smile

no i to tyle w temacie pseudojasnowidzenia

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

tylko wtrące swoje 3 grosze.

tylko wtrące swoje 3 grosze.
kiedyś była taka piosenka dla dzieci, było tam coś w stylu
co ja mam, co ja mam, księżycowy kamień!
..pokaż/daj go, zamień się...
nie dam go za nic w świecie, musiałbym znów na księzyc lecieć!

 

Portret użytkownika kit

Ogromowi sprytu i

Ogromowi sprytu i inteligencji (chyba jednak lekko zmieszanej ze schizofrenią) pana j. dorównuje tylko bezdenna przepaść głupoty ludzi wierzących jasnowidzom. Ale czego wymagać w kraju do którego nawet z murzynlandii sprowadza się takich jak bashabora coby uzdrowieia na stadionach uskuteczniała...

Strony

Skomentuj