Krzyż na niebie nad USA - znak od Boga czy skutek geoinżynierii

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych mieli niedawno okazję do nietypowej obserwacji. Na niebie pojawił się gigantyczny krzyż. Jedni od razu uznali to za znak od Boga, a drudzy sugerują, że dziwaczna chmura w kształcie krzyża to skutek stosowanej powszechnie technologii zasiewu chmur.

 

Niezwykłe widowisko można było obserwować 2 czerwca, w okolicach miejscowości Oldsmar na Florydzie. Większość osób zgodnie twierdziła, że niezwykła formacja może mieć związek ze zjawiskiem chemtrails czyli sztucznych chmur, które z jakiegoś powodu są wciąż tworzone na dużych obszarach naszego globu.

 

Zwykle każdego rana można obserwować piękne błękitne niebo, które przeważnie zostaje pokryte szachownicą rzekomych smug kondensacyjnych z odrzutowców. Te wyziewy często skutkują całkowitym przykryciem nieba "mleczną" zawiesiną skutecznie odcinającą promieniowanie słoneczne. Jest to tak zwana technologia SRM (Solar Radiation Management).

Niektórzy stwierdzają, że pojawienie się krzyża z chmur jest znakiem od Boga, aby ludzie nie bawili się pogodą, bo skutki takich ingerencji mogą być opłakane dla całej Ziemi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Mi to wygląda na coś takiego

Mi to wygląda na coś takiego że rzucili kulę,widoczny ślad jak leci lub coś podobnego która z czterech stron wydobywa jasne światło i powstał krzyż,a czy to dobry znak to nie wiem,a gdzie najwięcej widać krzyży,wiadomo że na cmentarzu,te czasy co teraz są, to nie są dobre,śmierć goni śmierć, widoczny czas porządków na ziemi

Portret użytkownika sandrax

Jak ułożysz odpowiednio dwie

Jak ułożysz odpowiednio dwie zapałki to też możesz uzyskać krzyż.Szkoda że ta kula nie doleciała do ciebie,i nie trafiła celnie,i nie obudziła z letargu w którym obecnie tkwisz,i szkoda że nie była z metalu ciężkiego,zaistaniała by możliwość trwałego wyleczenia z dotychczasowych zaniedbań natury.Wszyscy robią porządek na ziemi,tylko słoneczkiem nikt nie chce sie zająć,i w tej chwili może poczuć sie poszkodowane,tak jakby.

Portret użytkownika zibi1973

Ładnie zaprezentowana fotka o

Ładnie zaprezentowana fotka o tych kosmitach,czemu po angielsku,byś swojemu przedszkolakowi przetłumaczyła,w stanach mieszkasz,taka ładna pani ta z fotosika,pasuje na przedszkolankę ale nieprawdopodobne żeby takie pazurki miała,to ty,popalasz papierosy,czy to długopis a może oczy,kleks też nie byle co,to sztuka by to uformować,co byś wzięła pod swoją banderę Angelus Maximus Rex,chyba nie chcesz bu pluł jadem w moją stronę,myślisz że kupisz innych co trzymają moja stronę,chcesz powiększyć poparcie

Portret użytkownika sandrax

Szkoda że nie wpadłeś na

Szkoda że nie wpadłeś na pomysł by pokolorować ten rysunek kleksa.Sądzisz że wkleiłam fotke kogoś przypadkowego z netu,wolno ci.To jest kredka,spalam kredki,ale jakoś nie mogę spalić wszystkich,wtedy byś nie miał czym bazgrać swoich prostokątów.Chyba nie zaczniesz popalać w szkolnej ubikacji!Jestes pod ochroną kleksa,przecież w razie czego,ma ci wypłacać socjal.

Portret użytkownika sandrax

Dlaczego nisko,jakieś tam

Dlaczego nisko,jakieś tam postępy robisz,choć do sukcesu droga daleka.Barwy ponure,ale do kleksa nawet pasują,do tego kleksa z mopsu,z socjalem w zębach.Dalej jesteś w przedszkolu,myślałam że już w gimnazjum.Co oznacza 1973

Portret użytkownika zibi1973

A jak wygląda postęp według

A jak wygląda postęp według ciebie,ile barw,na moje oko przedszkolaka zmieniłem coś,mi ta noga za bardzo tam nie odpowiada w tych barwach,w tym przypadku nie pasuje,sukcesu nie będzie,widziałem jaka tam jest daleka droga ale weź pod uwagę moje 3 lata tutaj,nie wiem czy czytałaś jak na początku pisałem tutaj,że jeszcze was złapie,a złapie to może oznaczać że pomniejszę grono ślepych, innym razem powiem ci co znaczy 1973,gdy będę silniejszy,ja bym zmienił nazwę tego kleksa na jagódkę bo fioletowy kolor, z listkami zielonymi na czarnych nogach? http://www.fotosik.pl/zdjecie/bbd9efe69a687a21

Strony

Skomentuj