Ksiądz zamierza egzorcyzmować miasto za pomocą świętych-chemtrailsów!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Smugi chemiczne to znany temat. Teoria zakłada, że część smug zwanych trwałymi powstaje sztucznie poprzez manipulowanie składem paliwa lotniczego. Objawia się to tym, że cześć smug znika po chwili a część utrzymuje się wiele godzin. Rożne hipotezy, co do natury tego zjawiska  zakładają choćby to, że chemtrails mają nas przed czymś chronić, np. przed efektem cieplarnianym. Podczas gdy inne zakładają że ich celem jest wręcz przeciwnie zatruwanie ludzi i poszerzanie doktryny depopulacji. Teraz pojawiła się jednak inna dość kontrowersyjna wizja tego zjawiska jako narzędzia do przeprowadzania egzorcyzmów.

Posługując się helikopterem dostarczonym przez Marynarkę Narodową Kolumbii, prałat Rubén Darío Jaramillo Montoya, katolicki biskup Buenaventura, planuje objąć całe miasto Buenaventura duchową oczyszczającą wodą święconą pobłogosławioną przez duchownego. Wszystko to, aby ograniczyć ilość zbrodni przeprowadzanych w tamtym obszarze.

Według władz do tej pory w tym roku doszło tam do 51 morderstw, co stanowi o 20 więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Do tego wszystkiego doszło jeszcze niedawne morderstwo małego dziecka które stanowi główny powód, dla którego biskup chce egzorcyzmować swoje miasto wodą święconą - jak na ironię podczas corocznego lipcowego festiwalu honorującego świętego Bonawenturę, patrona miasta. Jak się okazuje, nawet miejscowy rząd zamierza uczestniczyć w tej operacji - zapewniając śmigłowiec marynarki wojennej wyposażony do opryskiwania.

Trudno ocenić, czy ten masowy egzorcyzm ma jedynie wymiar symboliczny czy może duchowny faktycznie wierzy w jego skuteczność. Zapewne władze miasta traktują to głównie jako sposób na zwrócenie uwagi na trawiące miasto problemy, ale biorąc na wzgląd tak ważną z punktu widzenia religii ceremonię jak egzorcyzm, trudno nie odnieść wrażenia, że coś może faktycznie być na rzeczy.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Marylka S.

@ Don Kanalio (nota bene

@ Don Kanalio (nota bene fajny nick... Smile
Nie całej, kochany nie całej – popatrz, gdzie te smugi są stosowane i wyciągnij wnioski.
Chociaż nie wiem, czy jesteś jeszcze do tego zdolny...

Portret użytkownika Homo sapiens

Zdecydowanie popieram ale

Zdecydowanie popieram ale funduszy na taką akcję nie dadzą filantropi ! Zresztą zaraz by się odezwały środowisska Nachasza, że to obraza ich uczuć, że to mowa nienawiści ! Trzeba by tak nocą robić zrzuty wody święconej a rano z megafonów odprawiać egzorcyzmy ! Do Polski dociera fala obcych, są to obce moce ale i Obcy, którzy się aktywowali w ciałach, byli hodowani przez ostatnie 10,20 i 30 lat.

"Kryzys Kościoła, zmasowana obrona postulatów LGBT, profanacje wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej a wreszcie – profanowanie samego Chrystusa. Wszystko to, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach przeraża. Straszne wydają się nie tylko same akty urągania Bogu, ale również ich częstotliwość. W tym mroku zrobiło nam się gęsto, lepko i nieprzyjemnie.W tle pojawiły się zaś pytania czy czeka nas „scenariusz irlandzki” czyli rewolucja antykatolicka, wymiatająca wiernych ze świątyń oraz ustanawiająca antyludzkie prawo z legalizacją aborcji włącznie. Jeśli porozmawiać ze świadkami dramatycznych wydarzeń ostatnich lat na zielonej wyspie, dowiemy się, że tam laicyzacja pełzała od dawna. To nie była tylko rewolucja, lecz również długi proces związany z erozją wiary."

"Tak jak hitlerowcy planowali uzyskać przestrzeń życiową na Wschodzie (Lebensraum im Osten) dla narodu niemieckiego poprzez podbój innych narodów, tak niewidoczne siły duchów-ufonautów planują podbić Ziemię poprzez dostosowanie sposobu egzystencji istot ludzkich do nowej formy zbiorowego życia. Już niedługo mamy być nadzorowani przez ogólnoświatowy komputer kwantowy, a w następnym kroku podłączeni do kwantowej świadomości (chmury wirtualnej?), otrzymując specjalne znamię. Ludzka świadomość, albo jakiś sposób naszego istnienia, ma być zaprogramowany i wdrożony w postaci zbiorowego umysłu (ula), marzenia technokratów, którzy, zgodnie z ich zamiarami, oddadzą władzę nad ludzkością istocie nadprzyrodzonej Abaddonowi."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Don Kanalio

Moja ulubiona teoria spiskowa

Moja ulubiona teoria spiskowa to ta o depopulacji. Słyszę o niej od 15 lat. Wykorzystuje się co raz bardziej wyrafinowane i zakamuflowane metody trucia ludzkości. Chemtrails, zatruta żywność, 5G I inne cuda kosztujace krocie a ten wstrętny motłoch wciaz rozmnażanie się na potęgę i niedługo dobije  do 10 mld. 

Skomentuj