Księżyc może być sztuczny i pusty w środku

Kategorie: 

źródło: pa.msu.edu

Chyba wszyscy czujemy to intuicyjnie, że Księżyc nie jest tylko tym, czym się wydaje i że nie jest to po prostu kolejny satelita krążący wokół planety. Nie zastanawiało was nigdy, dlaczego księżyc jest umiejscowiony tak, że podczas zaćmienia Słońca jest ono przykryte idealnie, tak, że widać koronę gwiazdy.

 

Księżyc odpowiada za ruch pływowy oceanów, bez którego cykle przyrody byłyby zakłócone. Ilość zbiegów okoliczności, z jakimi mamy do czynienia w przypadku Księżyca powoduje, że warto przynajmniej rozważyć czy nie jest to sztuczny twór.

 

Jest całkiem sporo dziwnych zdarzeń i anomalii księżycowych. Pierwszą z nich jest z pewnością fakt, że Księżyc wydaje się być na złej orbicie niż ta, jaka mogłaby wynikać z jego wielkości. Oficjalne raporty naukowe wskazują, że gęstość naszego satelity to 3.3 w porównaniu do gęstości Ziemi 5.5 a dodatkowo wiemy, że wewnętrzne części Księżyca  są mniej gęste niż zewnętrzne. Czy to sugeruje, że Księżyc może być pusty? To zabawne, ale po prostu tego nie wiemy, bo nasza nauka nie ma na to odpowiedzi.

 

Trwa właśnie misja, której celem jest zbadanie grawitacji Księżyca. Pojawia się jednak pytanie czy jeśli satelity zbiorą dowody na to, że jest on pusty to czy kiedykolwiek zostaną one upublicznione. Stawka może być za duża.

 

Znane są przypadki obserwacji UFO przez astronautów i lunonautów z programu Apollo. To może wskazywać, że Księżyc może być pusty z konkretnego powodu. Zastanawiający jest też niesamowity zbieg okoliczności dotyczący naszego satelity, zawsze widzimy tylko jedną jego stronę. Jego obrót jest doskonale zsynchronizowany z obrotem Ziemi. To może być  przypadek albo zamierzone działanie mające uczynić znacznie łatwiejszym operowanie na powierzchni tego tajemniczego globu.

 

Prawdopodobnie najważniejszy dowód na to, że Księżyc jest pustym obiektem pochodzi z faktu, że gdy w powierzchnię srebrnego globu uderzy meteoryt to cały Księżyc drży i dźwięczy. Jest na to dowód, bo podczas orbitacji modułu z misji Apollo 20 w listopadzie 1969 po powrocie na Ziemię odczytano z rejestratorów trwającą ponad godzinę  wibrację sejsmiczną.

 

Stwierdzono poza tym, że wiele struktur uważanych za kratery jest w istocie wypukłych wiec, co to za kratery? To wręcz potwierdza, że Księżyc może być strukturą a nie ciałem niebieskim. Biorąc pod uwagę to, co nagrali astronauci z programu Apollo a co oczywiście zostało utajnione może być tak, że Ziemia faktycznie jest rezerwatem a nasz satelita zapewnia komuś wygodne prowadzenie obserwacji.

 

Te strukturalne anomalie to nie są jakieś wymysły, pisano o tym w magazynie Time, gdzie zwracano uwagę na różnice w wielkości grawitacji między oboma ciałami niebieskimi, które powodują kolejne pytania, co do naszego satelity.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika alienleszno

kazdy ma swoje zrodla z

kazdy ma swoje zrodla z ktorych korzysta i to jest sii,bo szukamy odpowiedzi...inne nacje alienow z ksiezyca,marsa czy ksiezyca europa...czy jaszczury-oni byly tu przednami ....to my sie przebudzilismy!wiem ze trudno nam pojac co sie dzieje wokol nas ale nie bojmy sie odpowiedzi na nasze pytania,zrozumiec to juz cos...i szukac dalej gdzie sie da,dalszych odpowiedzi a nawet podpowiedzi.

Portret użytkownika DuchZiemi

Chciałbym odesłać do moich

Chciałbym odesłać do moich wcześniejszych wypowiedzi na ten temat.Dodam, korzystając z okazji, że pusty Księżyc nie jest wymysłem dzisiejszego Człowieka. O tym, że Księżyc może być pusty, pisali już w starożytności. Uczeń Sokratesa, Xenophanes, równierz twierdził że nasz Satelita posiada w sobie puste przestrzenie w których żyją inni Ludzie. Także Biskup John Wikkins w swojej książce "Discovery of a new World" (1964!!!) twierdził to samo. Skąd mieli te podejrzenia lub informacje ukrywa się w Ciemności. Do wszystkich "profesorów", "doktorów" lub "inżynierów": aby odkryć inne brzegi, trzeba opuścić ten na którym się stoi. Kto siedzi na swoich tytułach i odrzuca wszystkie teorie bo nie mówili o nich na uczelniach, ten nigdy nic nowego nie odkryje i nie zdobędzie żadnych nowych szczytów. Największym błędem jaki popelniają "uczeni" jest ten, że przestają poszukiwać, a ograniczają się do obrony posiadanej wiedzy. Ta wiedza jednak nieczego nie tłumaczy. Nasza Fizyka jest taka jaka jest, bo na inną nas nie stać - jak powiedział pewien wybitny Profesor.Duszek  

Portret użytkownika Zbigniew

28.07.2015 księżyc wyraźnie

28.07.2015 księżyc wyraźnie podskakiwał w górę i w dół dość szybko, czy było to zjawisko atmosferyczne związane np z chmurami ? po kiku minutach niebo przysłoniły chmury i księżyca nie było już widać. Dodam, że potwierdziło to 2 osoby.

Portret użytkownika Wojox

Masz rację , wystarczy tylko

Masz rację , wystarczy tylko zmienić pogląd na samą grawitację a obraz się wyklaruje. Wszechświatem głównie rządzą siły elektryczne. Elektromagnetyzm jest prawdopodobnie głównym spoiwem wszystkiego a nie grawitacja. Dlatego łatwo zrozumieć jak metalowy bąbel sztywno się trzyma "twarzyczką" w stronę ziemi. Prawdopodobnie księżyc ma stałe małe pole magnetyczne bieguny P/N zawsze są ustawione przeciwnie do ziemskich. Jednak naukowcy którzy są bliżej prawdy o elektrycznym Wszechświecie są ogólnie wyśmiewani. Polecam "Thunderbolt of the Gods".Dziwicie się skąd się biorą dziwne burze na Ziemi obecnie ? Skąd Słońce mierzy w nas bez ustanku CME itp ?Wstrzykują aluminium do jonosfery, tworząc wielki kondensator... Ziemia sciąga ze Słońca niedobór ładunku z powodu chemtrails...Moje obserwacje...

Portret użytkownika neo123

No i szczepionki! Nie

No i szczepionki! Nie zapomnij o szczepionkach przez które ludzie dostają autyzmu i nie widzą prawdy!

 

 

Skąd się biorą tacy kretyni to ja nie wiem. Nie macie bladego pojęcia o podstawach fizyki, w tym jak działają pola magnetyczne a opowiadacie te swoje bzdury gdzie się da...

Portret użytkownika dzyszla

Ależ ja niczego nie neguję,

Ależ ja niczego nie neguję, tylko nie pozwalam patrzeć na wszystko bez jakiegokolwiek krytycyzmu, bo za chwilę ktoś stwierdzi, że Księżyc może w ogóle nie jest kulą, tylko częścią Wink A co do "mgr inż." - cały mój pseudonim od szkoły podstawowej brzmi "mgr inż. Dżyszla" i proszę traktować to jak nazwę własną, a nie jak tytuły Wink Zresztą - na swojej stronie też o tym wspominam. Tak na marginesie tylko ktoś o wykształceniu astrofizycznym mógłby na wadze swoje tytuły postawić - ja takowego nie mam Wink Dlatego proszę o przymrużenie oka i nie traktowanie dosłownie.

Strony

Skomentuj