Księżyc nadal skrywa przed nami wiele tajemnic

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Wiele z cech szczególnych naszego ziemskiego satelity może budzić zdumienie. Mimo że tylko 5o% jego powierzchni jest widoczne z Ziemi wielu ludzi myśli że rozumiemy go niemal na wskroś. Księżyc z pewnością jest ziemskim satelitą, ale nie ma pewności czy na pewno naturalnym.

Gdy przeanalizuje się cały zbiór anomalii księżycowych, o których wiedze zgromadzono do tej pory można dojść do wniosku, że nasz poczciwy Księżyc może być w istocie czymś innym niż nam sie wydaje i wcale nie powstał w wyniku kolizji z domniemaną planetą Theia. Jeśli uznamy, że Księżyc jest sztucznym satelitą, nalezy jednak zadać pytanie, kto i po co umieścił go nad naszymi głowami?

 

Teoretycznie dowodów na to, że Księżyc nie jest obiektem sztucznym powinny przynieść kolejne misje Apollo i lądowania, jakie przeprowadzano tam oficjalnie już w 1969 roku. Lądowanie, którego dokonali Amerykanie do dzisiaj wzbudza kontrowersje i wiele osób nie wierzy, że kiedykolwiek do niego doszło. Pojawiło się zresztą wiele rzekomych dowodów na falsyfikację lądowania na Księżycu. Jednym z nich była sugestia, że gdyby lądownik rzeczywiście podchodził do Księżyca, to wszyscy znajdujący się na jego pokładzie zostaliby poddani oddziaływaniu promieniowania kosmicznego o sile powodującej ryzyko utraty życia. Ziemskie pasy Van Allena nie działają tam tak skutecznie jak na Ziemi, o czym nie wiedziano w latach 70.

 

Wielu ludzi analizowało filmy z powierzchni sugerując, ze podskakiwanie Neila Armstronga nie pasowało do księżycowego poziomu grawitacji. Ta teza jest jednak dość dyskusyjna a na przestrzeni lat, pojawiło się równie wiele dowodów świadczących na korzyść USA. Mało tego, wraz z Amerykanami na Księżycu znalazły się lustra, w które da się celować z Ziemi. Nie wydaje się tez prawdopodobne, aby ewentualną mistyfikację z Księżycem mieli kryć Rosjanie i Chińczycy, którzy obfotografowali srebrny glob praktycznie ze wszystkich stron. Obecność Amerykanów na Księżycu, niesie ze sobą implikacje odnośnie eksperymentów z sejsmicznością naszego satelity.

 

W 1969 roku, NASA uderzyła w powierzchnię srebrnego globu za pomocą lądownika księżycowego. Wielkość eksplozji po impakcie szacowano na 1 tonę TNT. Po tym eksperymencie, Maurice Ewing, dyrektor projektu Lunar Seismic Experiment (Księżycowy Eksperyment Sejsmiczny), powiedział "To było jakby ktoś walnął w dzwon, jedno uderzenie a wibracje odbieraliśmy przez 30 minut." Po kolejnych misji powtórzono eksperyment, ale hipotetyczna siła eksplozji sięgała 11 ton TNT. Po takim uderzeniu Księżyc rezonował przez 3 godziny i 20 minut. Ten eksperyment pokazał też coś nieoczekiwanego. Księżyc zakołysał się w tak precyzyjny sposób jakby miał jakiś wielki system hydraulicznego zderzaka. Wtedy właśnie Sean C. Soloman z MIT powiedział, że wyniki eksperymentu sugerują "przerażającą możliwość, że Księżyc może być pusty."

Jednym z najlepszych dowodów świadczących o sztuczności naszego satelity, jest jedno z najbardziej spektakularnych zjawisk z jego udziałem, a więc zaćmienia. Jego pozycja oraz rozmiar, są IDEALNIE zsynchronizowane z Ziemią i Słońce, dzięki czemu jesteśmy w stanie obserwować całkowite zaćmienie Słońca. To bardzo rzadki i niespotykany w kosmosie fenomen. Ze swoją wielką średnicą, 3474 km, Księżyc jest nieprawdopodobnie duży w stosunku do małej Ziemi. Jowisz, który jest największą planetą Układu Słonecznego ma 64 księżyce, z czego największy jest Ganimedes, mający średnicę 5268 km. Duża wielkość naszego Księżyca czyni go piątym pod względem wielkości satelitą w naszym Układzie Słonecznym.

 

Skorupa księżycowa mierzy około 32 kilometry grubości jednak jest ona stworzony z takiej listy pierwiastków, które czynią ją nadzwyczajnie twardą, prawie jak pancerz zaprojektowany do wytrzymanie potężnych uderzeń. Naukowcy nie są w stanie policzyć ogromnych ilości tytanu znalezionych w skałach księżycowych. Na powierzchni znaleziono również izotopy Uranu 236 i Neptuna 237, które powstają wyłącznie w wyniku reakcji jądrowych i są znajdowane na Ziemi w odpadach nuklearnych. Mając świadomość tych anomalii, trudno nie odnieść wrażenia, że z Księżycem jest coś nie tak. Dodając do tej listy fakt, że Księżyc zawsze zwraca się do nas jedną stroną, a druga pozostaje niewidoczna, można odnieść wrażenie że jest to satelita, ale szpiegowski. Trudno zaprzeczyć, że jest to wymarzona wieżyczka obserwacyjna.

 

Przyjęcie możliwości, że Księżyc może być strukturą sztuczną, pełniącą określoną funkcję, wymusza kolejne pytania. Najważniejsze z nich brzmi, dlaczego ktoś miałby tworzyć taki obiekt i umieszczać go w tym konkretnym miejscu. Można tylko snuć przypuszczenia, jakoby było to wielkie laboratorium badawcze rodzaju ludzkiego. Jeśli mamy pecha, Księżyc może być również bazą istot, które w jakiś sposób sprawują władzę nad Ziemią uprawiając ludzkość z sobie tylko znanych powodów. Jest też i trzecia, nieco bardziej pouczająca opcja, zgodnie z którą nasz satelita, jest poprostu wielką niewiadomą, o której wciąż musimy wiele się nauczyć.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Pamiętacie zapewne film o ufo

Pamiętacie zapewne film o ufo astronomie Bruce Swartz, który nagrywa istoty zamieszkujące Księżyc, na jego kanale jest pełno nowych filmów z nagranymi istotami księżycowymi...., tam jest ogromna ilość tych inteligencji ! Dziwię się, że nikt nie robi konferencji w TVP, nikt nic nie ogłasza o zamieszkałym Księżycu..., w sumie to nie dziwię się bo z Biblii wiem że światem Ziemia rządzi określona istota, nazywana Nachaszem, ale nad nią jest Chrystus razem z Ojcem Jehową. Jeśli Bóg Jezusa nie pozwoli to dalej wszyscy będą śnić, o zwykłym materialistycznym kosmosie, który sam się stworzył, a UFO to tylko Star Trek..., nadal będzie medialna cisza, tylko iluminaci będą się gromadzić w swoich kościołach i te istoty podziwiać... (a tak przy okazji ostatni tekst o "szczepan borgach" wywołał straszne poruszenie w świecie nadnaturalnym, aż mi grożą ! chyba trafiłem w sedno ! tylko nie wiem czym, czy tekstem o "szczepan borgach", czy analizą Tetragramu ...?!)

Ufo Research Revealed to the Public Are they Alien or Human Real ufo footage Living Organisms?

https://www.youtube.com/watch?v=UcGJSrpHFUc

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj