Księżycowa struktura wypatrzona na zdjęciach NASA

Kategorie: 

Struktura w kraterze Cabeus na Księżycu

W 2009 roku NASA wykonała misję, której celem było dosłownie zbombardowanie części Księżyca. Teraz na zdjęciach przedstawiających pracujących naukowców wypatrzono zdjęcie księżycowej powierzchni z czymś, co wygląda na budowlę.

To właśnie ten region bombardowała NASA w 2009 roku. Sprawa pojawiła się niedawno, bo wcześniej nie było śladu odnośnie tego, czym rzeczywiście była misja LCROSS (Lunar CRater Observation and Sensing Satellite)

NASA zdetonowała tam bombę atomową a misja ta odbyła się bez zbędnego rozgłosu. Czy coś chciano ukryć? Wszystko wskazuje na to, ze próbowano poradzić sobie ze śladami na Księżycu pozostawionymi przez jakąś inną cywilizację. Struktury po ciemnej stronie naszego satelity nie stanowią takiego problemu, bo nie mogą być łatwo wypatrzone za pomocą sprzętu optycznego, ale te po widocznej stronie Księżyca postanowiono prawdopodobnie po prostu zniszczyć.

To miejsce, krater Cabeus, było rzekomo interesujące ze względu na możliwość poszukiwania tam wody, ale są dowody na to, że obszar ten na publikowanych oficjalnie zdjęciach jest celowo rozmywany, tak jakby rzeczywiście było tam coś do ukrycia

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika EDEN

Do- NIKT, ktos, angelus

Do- NIKT, ktos, angelus maximus rex-  znam ludzi po studiach z dyplomem magistra i musicie mi wierzyc na slowo bo innego wyjscia zreszta  w tym przypadku nie macie - nie mowie ze kazdy bo tak nie jest- ale znam paru , ktorzy sa tak zacofani ( uwazam jednego nawet na debila i prostaka) dziecini do bolu kosci w zachowaniu, niedojrzlali do wymiotow w swoich przyziemnych prostych umyslach ( tak, tak! Studia nie czynia nikogo madrym - mama kazala to poszli ech....
Tak,to jest swieta racja ze umieja tylko to czego ich tam nauczono heh, maja pozamykane szczelnie umysly bo Pan prof mowil na wykladzie ze 2+2=4 i INACZEJ BYC NIE MORZE!!! I Pan profesor mial w tym przypadku absolutna racje!
Ale z drugiej strony oni wszystko podpinaja po te ich 2+2=4 a to juz jest oznaka ciemnoty i zacofania, nieprawdaż?
Skoro Pan prof nie wspominal o zyciu pozaziemskim to sorry, ale w tej studenckiej glowce sie to w takim razie juz po odebraniu dyplomu( ktorym fak faktem w dzisiejszym swiecie predzej sie podetrą niz zawojują swiat....) wiecej sie nie pomiesci!!!:)
A teraz tak z innej beczki- ilu znacie ludzi po studiach??
A moze znacie jakiegos profesorka?
A ilu z tych ludzi jest BOGATATYCH?? Bo przeciez skora skonczyli studia to sa madrzy, nieprawdaz?
To czemu w takim razie b yle pomocnik murarza zarabia wiecej niz wykladowca? dobre co?:)
czemu tacy madrzy ludzie sa biedni i nie potrafia zdobyc gory pieniedzy jak to czynia na calym siwcie ludzie po "podstawowce" czy srednim?
Kulczyk, Krauze z tego co pamietam nie maja studiow... a najbogatsi polacy hehe a ilu takich na swiecie jest ulala!!
Jak to mawia jeden z madrzejszych kolegow " studiuj, studiuj frajerze bo pracy i tak nie ma a tak to przynajmiej mgr bedziesz mail i bedziesz mogl zablysnac przy cioci i babci bo one pochodza z tych czasow kiedy to sie jeszcze oplacalo buahhehe":):):)

Portret użytkownika NIKT

Cos dla lepiej wiedzacych : 

Cos dla lepiej wiedzacych :  W kregu moich Znajomych jest wielu, ktorzy sa po studiach. Jest kilku fizykow, kilkoro informatykow i sa tez tacy, ktorzy studiowali matematyke. Musze przyznac, ze wszyscy oni, maja KLAPKI NA OCZACH. Jest to niezaprzeczalny fakt. ONI sie rozwijali do pewnego momentu, do momentu odebrania dyplomu. Ci ludzie ( przynajmniej wiekszosc ich ) zostana przy swoich teoriach do konca zycia. Nie jest to novum, to sa niezaprzeczalne FAKTY !!!    

Portret użytkownika ktos

zgadzam sie co do Twojej

zgadzam sie co do Twojej wypowiedzi !w wiekszosci ludzi wykszalconych brak PRADYGMATU!poza tym sa w pelni przekonaniom swoim wierzeniom...wpadali by by w przepasc ieden za drugim:)a z tymi co to tu sie wymadrzaja jeden przez drugiego to juz w ogole przesada!! dodatkowo obrazaja bo sie ch..j wie za kogo maja..zadna w tum nauka tylko wylewnos emocjonalna ktora sie powinno leczyc!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

.. To, że wśród Twoich

.. To, że wśród Twoich znajomych znajdują się lemingi zafascynowanych "odkryciami naukowymi i dowodami tez"... nie oznacza, że Ty widzisz i pojmujesz lepiej... Są lemingi pn. Wykształciuchy" i Ty na szczęście do ich nie należysz... oraz lemingi pn. ..."lemingi nie zdecydowane w poglądach"... i Ty do nich... być może masz szansę... Bujasz w obłokach złudnej ezoteryki, której tak naprawdę w nasym świecie nie ma. A to co określasz ezoteryką, to swąd zza drzwi do świata równoległego, które czasem nieodpowiedzialne istoty z naszego świata uchylają...

Portret użytkownika ja

o Księżycu to powiedzą prawdę

o Księżycu to powiedzą prawdę dopiero gdy się pomylą. A i to zdementują. Jaki to problem żeby go spenetrować wszerz i wzdłuż. kamery nowoczesne mają? Mają? Różne pojazdy i samolociki typu szpiegującego mają? Mają. Nawet gdyby musieli to mogliby dostosować do tamtych warunków. No to w czym problem? pieniędzy nie mają? Akurat.

Portret użytkownika Bąk bez rąk

Mnóstwo bezpodstawnej ironii

Mnóstwo bezpodstawnej ironii można odczuć w pańskiej wypowiedzi panie baco. Zakładam, że ty doskonale wiesz, co istnieje a co nie? Podziel się swoimi odkryciami, przedstaw solidne dowody i niepodważalne argumenty, na których można by oprzeć jakąś inteligentną dyskusję w tym temacie. Już sam fakt "wyzywania" innych od dzieci bardzo źle o panu świadczy. Skoroś taki bystry, to powinieneś doskonale wiedzieć, że dzieci w wielu przypadkach są mądrzejsze i bardziej logiczne od dorosłych, ale ty pewnie żyjesz dalej w średniowiecznych przekonaniach, że tylko dorośli ludzie mają rozum. Zgadłem? Wiesz, to wiara równie naiwna, co wiara w Św. Mokłaja a może nawet bardziej, bo do dzieci co roku czasem przychodzą przebierańcy, a poglądy o tym, że wszystko jest czarne lub białe dawno temu odeszły w niepamięć, z czym tacy jak ty nie potrafią się zwyczajnie pogodzić.Śmiejesz się z tych "znerwicowanych bachorów" (niektórzy to dorośli ludzie, możesz mi wierzyć na słowo, albo być ignorantem) a sam właśnie pokazałeś, że swoim rozwojem i wyobraźnią nawet dzieciom nie dorastasz do pięt.A minusy dostajecie, bo szkoda czasu na was i dyskusję z ludźmi tak bardzo upartymi i tak bardzo pozbawionymi wyobraźni. Sam nie wiem czemu się tak rozpisuję, ale już trudno Smile

Portret użytkownika dechen

 Dlaczego ludzie w swojej

 Dlaczego ludzie w swojej arogancji przyjmuja,że jesteśmy sami we wszechświecie,a inne planety są niezamieszkałe i cały nasz wszechświat powstał jedynie po to,żebyśmy mieli oprawę dla naszej małej planety i do uciechy oglądania tego przez teleskopy.
Przecież coraz więcej jest doniesień o pojawieniach się obiektów latających,które ewidentnie nie są wytworem naszej cywilizacji.Zaprzeczanie stawia nas w równym rzędzie z tymi,ktorzy w nie tak odległej historii naszego świata karali śmierią tych,którzy nie wierzyli,że to nie Słońce okrąża Ziemię,ale jest odwrotnie...
Wiele teorii naukowych również ,z biegiem czasu ulegało przewartościowaniu.Zastanówcie się,tak jak to robił Kubuś Puchatek....

Portret użytkownika Amon

Bo widzisz kolego, tak to

Bo widzisz kolego, tak to jest, że nauka stała się religią. To są twarde poglądy, których nic nie może zmieniać. Tak samo dawniej było u katolików. Palili na stosach, zabijali, torturowali wszystkich, którzy byli podejrzani o herezję. Zmierzamy w tym kierunku w dziedzinie nauki. Powiedz publicznie coś, co nie godzi się z naukową teorią, to staniesz się zwykłym, nic nie wartym debilem. Ludzie rozsądni nawet jak naprawdę ufo zobaczą, to milczą, nie podają swoich danych osobowych, nie pokazują twarzy. Dlaczego? Dlaczego tak trudno znaleźć naprawdę wiarygodne zeznania? Bo kto się odważy o tym mówić publicznie? Albo ktoś naprawdę naiwny (później tego będzie żałować i się wycofa), albo jakiś oszust szukający sensacji. A sceptycy cieszą się, bo nikt nie podważa śmiało naukowych teorii. To jak zastraszenie kogoś, zagrożenie mu, że zabijemy jego rodzinę, jeśli nie stwierdzi, że jesteśmy mądrzy. Jakie taka osoba ma wyjście? Dla świętego spokoju kłamie. Ale to nie oznacza, że osoba strasząca jest mądra, bynajmniej.Naukowcy stracili to, co w tej dziedzinie najcenniejsze: ciekawość. Dziś mamy suche i niepodważalne fakty, brakuje ciekawości. Naukowców nie ciekawi, czy to prawda, że ufo istnieje, czy to prawda, że po lasach biegają krasnoludki i jednorożce, albo czy to prawda, że nocą grasują wampiry. Z góry zakładają, że to nie możliwe, bo nie godzi się to z przyjętymi prawami, zasadami i poglądami na temat rzeczywistości.Wystarczy popatrzeć, co się dzieje. Ktoś odkryje niespodziewanie coś dziwnego, np. ostatnio odkryto, że można przekroczyć prędkość światła. Jak to zwykle bywa przy takich odkryciach, pojawiło się setki wielkich sceptyków, którzy byli pewni, że to nie może być prawda, bo nie godzi się to z dotychczasowymi poglądami naukowymi. Dziś już wiemy, że przecież kable były źle podłączone i całą sensację szlag trafił WinkA jaka jest prawda? Tego się nie dowiemy, bo nawet gdyby faktycznie dało się tą prędkość światła przekroczyć, taka rewelacja wymaga zbyt wielu zmian, zbyt wielu osłów musiałoby zmienić swoje spojrzenie na świat, zbyt wiele teorii innych profesorów szlag by trafił. Zbyt wielki koszt, zbyt wielkie zamieszanie.Mamy zakazaną archeologię. Polecam zagłębić się w ten temat wszystkim, którzy skłonni są wierzyć, że nie wszystko jest takie, jak opisały to szkolne podręczniki. Oczywiście, to jest nauka nieoficjalna. Nie godzi się z teorią ewolucji, która mimo iż kuleje i jest tylko teorią, oficjalnie została uznana przez społeczeństwo za niepodważalny fakt.Stoimy w miejscu. Nauka przestała się rozwijać i zaspokajać ciekawość. Jedyne czemu dziś służy, to zapychaniu kieszeni mamoną i ogłupianiu ludzi. Smutna prawda.Ludzie wierzący w naukę (nie wszyscy, ale jest ich coraz więcej) stali się dziś tacy sami, jak religijni fanatycy. Tak bardzo się uparli przy swoich poglądach że nie dociera do nich, iż nauka to zbiór przypuszczeń, zagadek i teorii. Tak mocno wierzą w naukowe teorie, że każdy, kto je podważa jest w ich oczach debilem. Mają kompleks boga. Uważają, że tylko oni mają rację, wszyscy inni się mylą.I tak mamy tu takiego chociażby gasha, czy bacę, którzy drwią w kretyński sposób z wiary w rzeczy czy zjawiska, których nauka nie wyjaśniła, bo nie ma dowodów. W swej ignorancji zatracili zdolność logicznego myślenia (z całym szacunkiem chłopaki) bo nie potrafią pojąć, że fakt, iż coś nie zostało jeszcze udowodnione nie jest dowodem na niemożliwość wystąpienia danego zjawiska czy niemożliwość istnienia czegoś.Brak dowodów na istnienie ufo nie oznacza, że ufo nie ma prawa istnieć a wszyscy wierzący w kosmitów to kretyni. Takie postrzeganie sprawy to objaw totalnego ograniczenia, ignorancji i braku wyobraźni. Bo dowodów jest na pęczki (poczynając od czasów grubo przed naszą erą, zanim powstała nasza cywilizacja), problem w tym, że niektórzy nie chcą w nie uwierzyć, bo to by się kłóciło z ich idealnym obrazem czarno białego świata. 

Portret użytkownika Zdenerwowany PCZ

Kur.... powinno sie

Kur.... powinno sie zlikwidowac NASA , bo tam same matoly pracują które chca wszystko przed nami ukryc.... Ehh... normalnie nie moge wytrzymac w tym systemie...                          

Portret użytkownika Zdenerwowany PCZ

Twoj komentaz nie ma sensu ,

Twoj komentaz nie ma sensu , gdybym był w afryce to bym najpewniej umarł i niemogł sie zastanawiac nad prawdą tak jak afrykańscy ludzie, ale skoro mam warumki aby dociekac prawdy to czemu mial bym tego nie robić? To tak jak bys powiedzial do powstańca po co walczysz o wolność , wyzuc broń i daj się zabić....

Portret użytkownika Gość

To jest samsara... to jest

To jest samsara... to jest normalne. A tak szczerze? Jaki cel miałoby ujawnianie jakiejkolwiek "prawdy", plebsowi? Plebs jest po to, żeby produkować dobra i płacić podatki. Od prawdy to są inni. Zresztą, jaką "prawdę" może poznać człowiek, którego zmysły pozwalają na postrzeganie mniej niż 1/3 rzeczywistości..

Portret użytkownika NIKT

Miejmy nadzieje, ze to juz

Miejmy nadzieje, ze to juz dlugo nie potrwa i prawdy sie dowiemy. Problemem sa religie i kraje w ktorych panuje fanatyzm. Byc moze i polityka swiatowa jest wielkim problemem. Trzeba by sobie zadac pytanie, co by sie stalo, gdyby dzisiaj podali informacje, ze nie jestesmy sami w naszym ukladzie slonecznym. Temat jest  potezny. Pozdrawiam.

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

W moim przypadku podanie

W moim przypadku podanie takiej informacji nic by nie zmieniło. Podejrzewam, że u większości ludzi też nie. Dzień jak co dzień, a poza tym to tylko informacja.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

O biuedna zagubiona

O biuedna zagubiona kobieto... Jasne, że religie są problemem... Dla twórców NWO... czyli jednego światowego rzadu... z jedną religią ... "New Age"... Widzisz jaka  mądra jesteś?Jeśli wierzysz w "metafizykę"... to wiedz, że będziesz ją miała niedługo w swojej główce po wszczepieniu RFID... Natomiast zza zamkniętych drzwi do innego wymiaru... nikt Ciebie nie przyjdzie uratować... I żadne.. "rozblyski", "przemiany" i tp dyrdymały poza Twoim umyslem nigdzie sie nie pojawią...

Portret użytkownika baca

W 2009 nasa "zbombardowala"

W 2009 nasa "zbombardowala" ksiezyc kawalkiem sondy aby zrobic troche kurzu i przeleciec przez niego probnikiem aby zbadac czy nie ma w nim wody. Admin znowu chcial tu co niektorych zamylic
Ale baca czuwa i wie ze gdyby naprawde rozwalono jakies obiekty po innej cywilizacji to by znaczylo ze mozna sobie isc i po prostu zbombardowac np egipskie piramidy albo amerykanskie disneylandy Smile

Portret użytkownika NIKT

Mozna sie wsciec

Mozna sie wsciec !!!!!!!!!Kto daje nam prawo, by bombardowac inne planety ???Jestesmy BARBARZYNCAMI !!! Normalnie zygac sie chce ( za przeproszeniem ) !Eh Sad Szkoda slow ...

Portret użytkownika dzyszla

Nawet, jeśli jakaś kometa lub

Nawet, jeśli jakaś kometa lub planetoida będzie prosto na nas rwać? WinkWiem, wiem, trochę się nabijam. Ale masz rację - już takie doświadczenia raz na Ziemi były przeprowadzane, i dobrze się to nie skończyło. Teraz kolejne doświadczenia robione totalnie w ciemno, bez żadnych przewidywań. Po prostu bez wyobraźni! Równie dobrze mógłbym palnąć takiego "naukowca" czymś nietypowym a potem tłumaczyć się w sądzie, że tylko przeprowadzałem eksperyment, który wydawało mi się, że będzie miał inne wyniki.

Skomentuj