Na Księżycu wpatrzono niezwykłe humanoidalne anomalie

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W ostatnich dniach pojawiają się kolejne informacje na temat rzekomych humanoidalnych istot, które widać na niektórych zdjęciach Księżyca. Tajemnica nadal pozostaje nierozwiązana, a o tych anomaliach wypowiadają się niektórzy naukowcy.

 

Oczywiście zagadnienie to zawdzięczamy zapaleńcom, którzy przeglądają rozmaite udostępniane zdjęcia powierzchni srebrnego globu, wyszukując na nich nietypowych struktur. Właśnie tą metodą mozolnej pracy odkryto pierwszego humanoida.

 

Gdy w serwisie YouTube pojawiło się nagranie tej anomalii, zainspirowało to innych, którzy również zaczęli przeczesywać dostępne źródła w poszukiwaniu innych podobnych anomalii. Doskonałym narzędziem do tego jest Google Moon i właśnie na udostępnionych na tej platformie skomplikowanych zdjęć wpatrzono inne humanoidy najwyraźniej przechadzające się po powierzchni Księżyca. Koordynaty to 27°34'26.35"N 19°36'4.75"W oraz 26°47'35.88"N 3°10'30.59"E

[ibimage==22446==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście każdy rozsądny człowiek zada pytanie, skąd miałaby się wziąć na Księżycu taka istota skoro oficjalnie od początku lat siedemdziesiątych nie latamy na jego powierzchnię. Nasuwa się przede wszystkim sugestia, że to nie ludzie tylko ktoś, kto zamieszkuje Księżyc, albo przylatuje tam z innego miejsca niż Ziemia.

[ibimage==22448==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Naukowcy zapytani o zdanie przez brytyjski dziennik Daily Mail, skomentowali to w spodziewanym stylu. Ich zdaniem to, że ludzie widzą znajome rzeczy patrząc na różne przypadkowe kształty. Fachowo nazywa się to Pareidolia. Humanoidalne kształty na Marsie czy na Ksieżycu są według nich tylko psikusami naszej wyobraźni.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej

Na księżycu istnieje życie,

Na księżycu istnieje życie, ale pod powierzchnią ziemi mieszka tam również od kilkudziesięciu lat ponad sto tysięcy Amerykanów, którzy współpracują z istotami pozaziemskimi i dlatego są w posiadaniu ich technologii. Latającym dyskiem mogą dostać się na Mars w ciągu zaledwie 33 godzin, ale również używają teleportation system nazywany, jako ” jumping room” i mogą tam się dostać natychmiastowo.

Portret użytkownika ziomal pierwszy

Przeludnienie w Afryce, brak

Przeludnienie w Afryce, brak żywności i wody.
Ekspansja na księżyc, ale czy to dobry pomysł?
Zobaczycie, że wkrótce i z Europy będziemy musieli się wynosić, przybędzie troche bielszych postaci.

Portret użytkownika niebieski52

Patrzcie skąd pada

Patrzcie skąd pada światło...to cień satelity robiącego to zdjęcie;ta istota musiała by mieć ok.400 m wysokości wg oryginalnego zdjęcia ze skalą !!!

Portret użytkownika samniewiem

Jeszcze raz apeluję do tych

Jeszcze raz apeluję do tych niedowiarków. NASA K Ł A M I E jak z nut. Są w konspiracji z Obcymi od wielu wielu lat. Czas zmieniać świat na lepsze... iiiiiiiiii zacząć powoli mówić wszystkim ludziom ziemi PRAWDĘ.

Portret użytkownika debet

NASA  nie jest w żadnej

NASA  nie jest w żadnej konspiracji jej zadaniem jest retuszowanie zdjęć co jej dobrze wychodzi ponadto wielokrotne awarie na początku startu celowe zbaczanie trajektorii statków badawczych na marsa sugeruje że jest tam coś więcej niż jałowa pustynia

Strony

Skomentuj