Kto faktycznie sprawuje władzę nad światem? Oto nazwiska trzynastu rodzin Illuminati

Kategorie: 

Źródło: YouTube/Science Day, pixabay.com

Nie od dziś wiadomo, że wedle jednej z najpopularniejszych teorii spiskowych światem rządzi grupa uprzywilejowanych osób, która pozostaje w ukryciu, ale podejmuje wszystkie najważniejsze decyzje. Według niektórych hipotez władzę sprawuje 13 rodzin Illuminati. Kim zatem oni są?

Siły stojące za trwającą budowę Nowego Porządku Świata, powoli dążą do uzyskania całkowitej kontroli nad ludzkością i zasobami naszej planety. W tym czasie ludzkość pozostaje całkowicie nieświadoma faktu, że jej wolność jest stopniowo ograniczana. Ludzie karmieni propagandą często nie chcą nawet słyszeć o rzeczach, o których nie mówi się w telewizji. Jednak brak zainteresowania nie spowodowuje odmiany sytuacji tylko ograniczy poziom wiedzy.

 

Na temat mitycznych rodów Illuminati można w Internecie przeczytać bardzo wiele, ale wybranie z tego sensownych treści nie jest kwestią łatwą. Uważa się, że na szczycie światowej władzy stoi coś w rodzaju organizacji, która nazywa się „Trzynaście rodzin”. W jej skład wchodzi właśnie 13 najbardziej wpływowych rodów na Ziemi.

Legitymizacją do władzy dla nich ma być to, że według nich są oni bezpośrednimi potomkami "starożytnych bogów" i uważają, że w ich żyłach płynie inna krew. Ustalenie kto należy do tego grona nie jest rzeczą prostą. Pewne wskazówki daje coroczne spotkanie tak zwanego Klubu Bilderberg, bo dzięki temu dowiadujemy się pewnych nazwisk.

 

Gdyby zebrać wszelkie spekulacje na ten temat można zasugerować, że najpotężniejsze rody to:

1. Rothschild (również Bauer lub Bower)
2. Bruce
3. Cavendish (również Kennedy)
4. De Medici
5. Hanover
6. Apsburg
7. Rupp
8. Plantagenet
9. Rockefeller
10. Romanov
11. Sinclair
12. Warburg
13. Windsor

Wydaje się, że na szczycie piramidy władzy znajduje się dynastia Rothschildów. Jest to niewątpliwie najpotężniejszy ród na Ziemi, a ich szacunkowe bogactwo szacowane jest na około 500 trylionów dolarów! Rodzina, która od wieków zajmuje się prowadzeniem bankowości, kontroluje ogromną część światowych finansów.

 

Według licznych teorii spiskowych, Rotshschildowie kontrolują większość banków centralnych w tym System Rezerwy Federalnej USA,  Waszyngton, a nawet Banco Vaticano, czyli Bank Watykański. Główną cechą tych instytucji jest to, że są one indywidualnymi jednostkami administracyjnymi, które działają na własnych prawach.

Co ciekawe ogromna władza i wpływy, członków tych rodzin, często sprowadza na nich podejrzenia, że są okultystami, którzy wykorzystują tajemnicze obrzędy, aby panować nad światem. Bez względu na to czy władza ta związana jest ze zjawiskami paranormalnymi czy jest jedynie owocem umiejętnej politycznej gry i nieprzeciętnej inteligencji, należy przyznać, że ogromne wpływy tych rodzin są zastanawiające.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika frustrat

Trylion w USA to nasz bilion.

Trylion w USA to nasz bilion. Może pora, aby tłumacz wrócił do szkoły podstawowej na lekcje angielskiego i odrobił lekcję z angielskiego. Przecież to jedna z podstawowych lekcji - różnice nazw. Nie pierwszy raz widzę ten błąd na tej stronie. Może jaką petycję do admina zrobił by rozesłał mailing do autorów by zwracali uwagę na poprawne nazwy liczeb?

Portret użytkownika Pio'76

Nie fiskalny tylko po prostu

Nie fiskalny tylko po prostu stosowanie krótkiej skali liczebnikow

Nie milion (mln) to bilion, tylko milard (mld)

No i nawet jeśli, to nadal mamy 500 bln z 280 bln.

Jeśli tłumaczymy tekst, to należy uwzględnić różnice znaczeń podonych określeń w tworzonym tekście.

Skomentuj