Kto i dlaczego zamurował tysiące zębów w ścianie starego domu w USA?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W ubiegłym tygodniu robotnicy amerykańskiego miasta Valdosta w Georgii byli zdumieni, gdy odkryli nagle setki ludzkich zębów w ścianie podczas renowacji jednego ze starych budynków. Co najmniej tysiąc kłów, siekaczy, zębów trzonowych i przedtrzonowców zamurowano w ścianie na drugim piętrze domu.

 

Naoczni świadkowie byli nie tylko zaskoczeni, ale także przerażeni takim znaleziskiem. A co, jeśli jakiś maniak mieszka gdzieś w pobliżu, wyrywa zęby swoim ofiarom i potajemnie przechowując te trofea ww. obiekcie? Robotnicy natychmiast wezwali policję. WDRB 41 Louisville News

 

Po przybyciu na wezwanie funkcjonariusze organów ścigania zabrali ze sobą wszystkie zęby i rozpoczęli dochodzenie. Na szczęście ograniczyło się ono do studiowania historii obiektu. Okazało się, że na początku ubiegłego stulecia pracował tam dentysta.

 

Najwyraźniej to właśnie ten stomatolog ukrył w ścianie usunięte zęby swoich pacjentów. Ale dlaczego to zrobił? Czy naprawdę był zbyt leniwy, aby pozbyć się odpadów medycznych, tak jak robi to wielu innych lekarzy? A może w tym wszystkim jest jakaś tajemnica?

Wkrótce przedstawiciele organów ścigania ustalili, że na początku ubiegłego stulecia w Georgi pracowało kilku innych dentystów, którzy, jak się okazało, również zbierali zęby swoich pacjentów i ukrywali je w bardzo nietypowych miejscach. Na przykład jeden z lekarzy deponował je w szybie wentylacyjnym, a drugi wypełnił zębami pustą szufladę biurka.

Jest mało prawdopodobne, aby w tamtych czasach (a nawet w dowolnym czasie) mogło to być powszechną praktyką wśród dentystów. Zdumiewające jest jednak to, że kolekcjonerzy zębów, żyli w bliskiej odległości od siebie i raczej na pewno się nie znali, więc nie mogli dzielić się doświadczeniami na temat pasji, obejmującej gromadzenie zębów.

 

Ogólnie rzecz biorąc, tajemnica nie zostanie rozwiązana, ponieważ dentyści już nie żyją i nie można ich zapytać, co skłoniło ich do tak dziwnych zachowań.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Dentysta-sadysta? "Piła X"?

Dentysta-sadysta? "Piła X"? Amierikan'cy to jednak naród ciężkich poj*bów - zapewne od tego biblijnego skretynienia, dosłownego odczytywania mitów z biblałke żydałke, płaskoziemstwa, młodoziemskiej kreancji, i innych efektów nieprzeczytania w życiu żadnej innej książki poza biblią (z małej, bo wtórna i odpowiedzialna za ludobójstwo milionów)...

 

Skomentuj