Kto steruje ludzkością? - UFO na tylnim siedzeniu

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Według przekazów w wyznaczonym przez Boga czasie, nazwanym przez Biblię "czasem ostatecznym" lub "wielkim uciskiem", duch Antychrysta wcieli się w człowieka (za sprawą szatana/UFO), który obejmie panowanie nad ziemią 1260 dni (3,5 roku), początkowo jako zwiastun pokoju, by później stać się dyktatorem i autorem nowego światowego porządku i systemu monetarnego.

 

W Biblii imię to oznacza zazwyczaj oponenta albo przeciwnika w zwykłym, ludzkim sensie. Tak postrzega antychrysta Nowy Testament. Proroctwa zawarte głównie w Księdze Daniela, listach apostoła Pawła i w Apokalipsie zapowiadają pojawienie się wielu antychrystów-ludzi. Jednak kładą główny nacisk na pojawienie się szczególnego Antychrysta bezpośrednio przed powtórnym przyjściem Chrystusa. Wiele grup chrześcijan na przestrzeni dziejów próbowało utożsamić postać Antychrysta z jakimś konkretnym "człowiekiem" (podmienionym?)

Wszyscy wiemy, że dzieje się zle na świecie, widać to także każdego dnia w Polsce. Na szczytach władzy zasiadają humanoidy wyglądające na ludzi, ale czy nimi są ?! Człowiek będąc istotą cielesno-duchową powinien się charakteryzować pewnymi cechami odróżniającymi go od zwierząt. Oczywiście nie chodzi tu o wygląd zewnętrzny, ale o zachowanie, o sposób życia, o odczucia, o emocje i uczucia. CZŁOWIEK (gr. άνθρωπος [anthropos]; łac. homo - konkretnie żyjący byt natury cielesno-duchowej.

 

Należało by się zastanowić czy humanoidy rządzące obecnie światem i Polską to ludzie ?! Oczywiście pod względem fizycznym wyglądają na homo sapiens, lecz czy są nimi naprawdę ?! Wszyscy interesujący się spiskową historią dziejów wiedzą o tym, że istnieją głosy jakoby ci na górze, posiadający władzę, byli tylko istotami "przebranymi", mają oni być kimś innym niż ludzie, kimś tylko tak wyglądającym biologicznie. Czy podejrzenia tego rodzaju są słuszne ? Jeżeli przeanalizujemy ich zachowanie to wydaje się, iż co najmniej są oni zdemonizowaną formą człowieka lub co gorsza część z nich może być hybrydami UFO!

 

Wielu badaczy problematyki UFO, a zwłaszcza porwań i wszystkich nieprzyjemnych apektów związanych z tymi zdarzeniami zadaje sobie ciągle pytanie, dlaczego to zagadnienie jest tak skrywaną informacją, dlaczego tak mało wiemy o tych zdarzeniach, dlaczego wyśmiewa się ludzi badających ten zawiły fenomen ? dlaczego rządy ukrywają informację o tych bytach ? I w końcu dlaczego same istoty ufo nie chcą byśmy jako Ziemianie poznali ich naturę i ich zamiary ?! Jaki typ cywilizacji reprezentują sobą te byty ?! Wydaje się, że odpowiedz na ostatnie z tych pytań mogła by być kluczem do rozwiązania wielu zagadek kondycji cywilizacyjnej obecnej ludzkości. Przyjmując że część istot UFO to obywatele kosmicznych królestw, o których pisałem w tym wpisie: //innemedium.pl/wiadomosc/czy-przedpotopowa-ziemia-byla-kosmicznym-centrum-dowodzenia

 

to byli by oni pod władzą szatana, reprezentując wysoką inteligencję technologiczną, ale niską lub prawie żadną duchową odpowiadającą cywilizacji człowieczej/Chrystusowej. Aby lepiej zrozumieć obraz obecnego ataku na człowieczeństwo, na chrześcijaństwo i na normalność zewnętrznej jak i wewnętrznej natury ludzkiej, powinniśmy się zapoznać z kolejnym typowym porwaniem przez UFO byty.
Wszystkie cytaty z sesji hipnotycznych porwanych przez/do UFO w tym, jak i w innych moich artykułach pochodzą ze światowej klasy raportów ufologicznych.
[...]Co teraz robią?
Dotykają moich rąk... [Długa paua i głębokie westchnienie] Chcę, aby przestali!
Dotykają twojej głowy?
Nie, głowy nie. Moje ręce... Dlaczego nie mogę poruszyć nogami? Nie mogę usiąść i przyglądać im się... [Ponowne głębokie westchnienia] Ich dotyk jest wstrętny [prawie mamrocząc]... A teraz podłączają coś do mojego ramienia... [Długa pauza i gest zaniepokojenia] Dlaczego nie pozwalają mi wrócić do samochodu?... Teraz nawet nie mógłbym się poruszyć... Nie chcę, aby cokolwiek przykładali mi do ramienia. Będę musiał to narysować. [Przez cały ten czas jego oddech jest utrudniony i wskazuje na przeżywanie bólu.] Nie chcę tego! Kto nas sprowadzi na dół? Nie wiesz... [mówi to, jakby zwracał się do jednej z istot]. Nie potraficie...
[Przerywając Xavierowi] Skąd oni są? Skąd oni są?
Dlaczego nie chcą mi powiedzieć? [Wzdycha głęboko] Wiedzą, skąd ja jestem...
i dalsza część:
...Jak to tłumaczą? Dlaczego wstrzykują to do twojego ramienia?
Teraz chcą coś wyjąć ze mnie, ale nie wiem, co to takiego... Bardzo się tym interesują... Chcą coś zrobić... drugą osobę taką jak ja. Są stuknięci. Tak, są stuknięci.
Czy w tej jaskini są inni ludzie?
Mówią, że chcą zrobić drugiego takiego człowieka, jak ja.
O... "klona"? Co powiedzieli?
Chcą mnie podmienić.
Umysłowo?
Chcą zrobić drugiego takiego jak ja... a potem pozbyć się mnie. Ale to się im na pewno nie uda, ponieważ moja wola jest silniejsza od ich... Teraz mnie usypiają...
To proszę spać.
Nie, nie chcę.
Ależ tak... proszę spać, odprężyć się...
Nie chcę spać. [Długa pauza] Muszę wracać... Są ludzie, których kocham, i jeśli zrobią mojego sobowtóra...
Mógłby być brany za pana?
Właśnie tego chcą!
Rozumiem, że pan to Xavier?
Oczywiście, że ja to ja. Jestem pewien, że nie uda im się... Nawet gdyby wzięli to ze mnie, nie udałoby im się... Wiem, kim jestem... I wiem, co muszę teraz zrobić...
i dalszy cytat...:
Z tyłu za samochodem... Dostali się jakoś do środka. Nie wiem jak, ponieważ wszystko było pozamykane oprócz bagażnika... Są tacy odrażający. Będę musiał uprać pokrowce. Koniecznie będę musiał zrobić to dziś wieczorem. Nie będę spał dziś w nocy. Przez cały czas będę pracował... Jeśli tylko zasnę, to na pewno przyjdą z sobowtórem.
Po co im ten sobowtór?
Chcą mnie zmienić.
Twój umysł?
I moje ciało.
Całe ciało wraz z umysłem?
To ma być ktoś inny w takim samym ciele. Nie chcę, aby to się im udało.
Ten drugi Xavier, czy on może być pozytywny, czy...?
Nie wiem.
Czy negatywny?
Jeżeli ten drugi zajmie moje miejsce, to ja umrę. Nie chcę tego.
Kto panu obcina włosy?
Oni. Nie mogę podnieść głowy...
Dlaczego je obcinają?
Chcą je skopiować.
W porządku, Xavier. Odpręż się teraz, odpręż się...
Dlaczego chcą skopiować moje włosy?
kilka zdań sesji dalej...
Jak pan wychodzi z jaskini?
Wyprowadzają mnie.
Jak?
Właśnie siedzę w samochodzie.
I dokąd pan teraz jedzie?
Ale brak mi włosów... [Pauza] No tak, nie mam kluczyków i nie wiem, jak dostać się do samochodu... Wiem tylko, że za mną jest ten drugi, taki sam jak ja, ale który nie jest mną... Obejrzałem się i zobaczyłem go... siedzi w moim samochodzie...
Gdzie są...
Tak.
Więc jest jeszcze jeden Xavier, dokładnie taki jak pan?
Ubrany jest dokładnie tak samo, jak ja, ale ma długie, nie takie jak ja, włosy. Nie może być moim odbiciem. Mam teraz krótkie włosy i nie wiem dlaczego, jako że nie byłem u fryzjera.[...]
Koniec cytatu.
Sytuacja przedstawiona w sesji hipnotycznej została skomentowana przez ufologów pracujących nad tym jak i nad innymi przypadkami. Oto kilka zdań badaczy w tym temacie:

Komentarz Antonia Ribery: "Sobowtór"

Gdy podczas seansu Xavier mówił o swoim sobowtórze sporządzonym przez istoty, które go porwały, Carole Ramis użyła słowa "klon". Jest to jasne, że odnosiło się to do nowej techniki dziedziny inżynierii genetycznej zwanej "klonowaniem", oznaczającej tworzenie jednej lub więcej istot w oparciu o kod genetyczny zaczerpnięty z pojedynczej macierzystej komórki. Nie sądzę jednak, żebyśmy mieli do czynienia z tą metodą w przypadku Xaviera. Uważam, że doszło tutaj do reprodukcji, na co wskazuje obcięcie mu włosów.
Jego włosy zostały tak wyskubane, że musiał następnego dnia udać się do fryzjera, aby doprowadzić je do porządku.
Gdy w pełni zdał sobie sprawę z istnienia swojego sobowtóra, sama myśl o tym fakcie napawała go przerażeniem i jednocześnie oburzeniem. Nieustannie zadawał sobie pytanie: W czym mógł uczestniczyć? Dlaczego go wykonano? W jakim celu?
Można sobie bez trudu wyobrazić, jak bardzo wzrósł jego niepokój, kiedy sąsiad powiedział do niego: "Xavier, po co chodziłeś wokół swojego domu w niedzielę?"
Było to wkrótce po powrocie Xaviera do domu nazajutrz – a jak pamiętamy, wrócił w poniedziałek o godzinie 18, a do wzięcia doszło w niedzielę.
Kilka dni później inny jego znajomy powiedział mu, że widział go na Avenida Marques del Duero, popularnie zwanej "El Paralelo" - ulicy w Barcelonie, na której nie był od wielu miesięcy. Zapytawszy go, jakie miał na sobie wtedy ubranie, znajomy podał mu opis, który odpowiadał ubraniu, które miał na sobie w czasie wzięcia.
Pewnego wieczoru Xavier wybrał się na obiad do swojej ciotki. Widząc go, powiedziała wielce zdziwiona: "Co... to znowu ty! Przecież dopiero co wyszedłeś, mówiąc, że nie zostaniesz na obiedzie..."
Xaviera nie opuszcza ani na chwilę pytanie o to, gdzie aktualnie przebywa jego sobowtór, co w świetle tych wszystkich zdarzeń nie jest wcale takie dziwne.
Komentarz Gordona Creightona
wydawcy Flying Saucer Review:
Jeśli chodzi o problem "sobowtórów", nie muszę dodawać, że nie jest to pierwszy przypadek, o jakim słyszeliśmy. Weźmy chociażby przedstawiany już na łamach naszego pisma [Flying Saucer Review] przypadek Antonia Alvesa Ferreiry.
Od początku dziejów historii spotkać można przykłady obecności tych demonicznych istot pośród nas, które wyczyniają z nami różne dziwne rzeczy. Czy można się dziwić, biorąc to pod uwagę, tak dużej ilości nieporozumień, porażek i katastrof, od których się roi w naszej historii! Wystarczy tylko rozważyć inne możliwości zdarzeń, aby ujrzeć to wszystko we właściwym świetle!
Znanych jest z historii kilka przypadków, kiedy na jej scenie pojawiały się ni stąd, ni zowąd nie tylko "sobowtóry", ale także różni nieznani osobnicy, odgrywając czasami decydujące role w punktach zwrotnych naszych dziejów. I to nie zawsze z pożytkiem dla nas.
 
Całość tego tekstu możecie państwo przeczytać na stronie mojego bloga pod tym adresem:
 
 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika filio

smieszne. biblia jest

smieszne. biblia jest zmieniana wielokrotnie. jesli juz cos czytac to stary testament.  nie zadne ufo. rzadzacy swiatem sa niewolnikami demonow. manipuluja prawda. maja we wladaniu media, system edukacyjny. sluzby. ich cel to zniszczenie religii, deprawacja czlowieka, likwidacja podstawowej jednostki spolecznej - rodziny. ich plany sa systematycznie wdrazane od kilkuset lat

Portret użytkownika H.R.

No to zafundowałeś nam

No to zafundowałeś nam historię rodem ze znanego dr. Pająka. On rozwija temat dużo dokładniej, bo opisane przez ciebie istoty nazywa podmieńcami, opisuje nawet ich charakterystyczne cechy i zachowania, po których można takich osobników rozpoznać. Może to prawda, a może fantazja. Natomiast rzeczywistość, a szczególnie prawda jest bardzo brutalna i wygląda następująco. W początkach ubiegłego stulecia zostało sformuowane prawo dot. wykorzystywania przez ludzi możliwości ich umysłu. Otóż, ok. 70 % ludzkiej populacji nie potrafi korzystać ze swojego mózgu. Mówiąc prościej, 70 % ludzi to bezmyślne, głupie tłumoki. Taki poziom był ok 100 lat temu. Z moich obserwacji wynika, że ten odsetek dawno przekroczył już poziom 80 %. Jakie to ma znaczenie w kontekście tematu z artykułu? Otóż, zwróćcie uwagę na fakt, że ustrój demokratyczny stał się już OBOWIĄZKOWYM ustrojem na świecie. Które z państw opiera się pełnej w tego słowa znaczeniu demokracji, jest po prostu brutalnie, militarnie pacyfikowane przez tzw. "społeczność międzynarodową" za którym to hasłem, w rzefczywistości, kryję się wyłącznie Izrael i USA. Dla czego wprowadzanie demokracji jest już obowiązkowe? Z prostej przyczyny - w demokracji większość ma rację. I tu jesteśmy już w domu. WIększość, czyli ta bezmózga, bezmyślna, ciemna masa, której można bez problemu wmówić wszystko i uwierzy, którą można bez trudu dowolnie manipulować, jak się tylko zechce. Co zrobić, aby byli zadowoleni ci, którzy może już zaliczają się do tej bezmyślnej większości, ale jeszcze częściowo usiłują myśleć i zauważają, że coś jest nie tak? Prosty sposób - winni są jacyś "oni", bo to nie ludzie zaprowadzają te nieludzkie bzdury na świecie, skądże, nigdy w życiu! To jacyś "ONI" i to oni są wszystkiemu winni! A co z tym malejącym procentem myślących? Część z nich daje się zwyczajnie przekupić i siedzą cicho. Resztę, gdy ktoś z nich zaczyna głośno mówić prawdę okrzykuje się mianem terrorysty, wrogiem "demokracji" i tzw. "społeczność międzynarodowa" może przystąpić do spacyfikowania go. Dobrym przykładem posłużenia się hasłem "terroryści" jest ostatnio Ukraina. Sytuacja identyczna, jak niedawno w Kosowie, a jaka różnica w nazewnictwie! W Polsce np. zwalanie winy na "onych", to już tradycja narodowa. Najpierw winni byli zaborcy, potem okupant, po nim Ruscy i system, a teraz ... ? No właśnie kto teraz ? Prawda jest jednak niezwykle brutalna, dla tego tak wielu woli wierzyć w UFO i kosmitów, zamiast dopuścić do swojej świadomości fakt, że to ICH WŁASNA robota, to całe dziadostwo i gnój dookoła, a cwaniaczki od "demokracji" przy władzy.

Portret użytkownika Roki

Zdecydowanie nie zgadzam się

Zdecydowanie nie zgadzam się z tym że 80% ludzi to bezmózgie masy otórz jest to kwestią przyjętego stylu życia! Większość ludzi nie chce myśleć o tym co się wyprawia na świecie (i zajmują się SOBĄ) a wyprawia się bardzo bardzo wiele i tępo działania pewnych sił rośnie więc chyba zbliżamy się do....hm...apogeum?...eksplozji?...końca?...to jednak nie jest pewene. Większość ludzi poprostu żyje w łajnie swojego małego światka czasem tylko wystawiając łeb aby złapać oddech, karmią swe ego zabawkami i tępymi rozrywkami specjalnie preparowanymi aby osiągnąć taki efekt. To jest właśnie ta Wielka Praca którą wykonują masoni i reszta ich braci (czyt. hucpy) dla swych panów...

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika raf.

scholastyka - cofasz Nas do

scholastyka - cofasz Nas do średniowiecza.
Akurat znam dobrze "cały" zapis zdarzenia (poszukajcie w necie) - i niech każdy ma obraz na zdarzenie - choć jest w istocie obrzydliwe w swojej perwersji).
to co popełniłeś w artykule to straszna manipulacja faktami.
To co piszę to nie krytyka. Ale wstręt do próby manipulacji jednopoziomowej. Spłaszczenia perspektyw postrzegania  jak i tematu, zawężenia sposobu zdroworozsądkowego myślenia.
To podłe, że manipulując faktami próbujesz narzucać sposób myślenia i podpierać się cytatami.
 
To już drugi artykuł, który jest przesiąknięty próbą zastraszenia Nas przez nieznane.
A nieznane się  bada a nie LĘKA.  Tak postępują ludzie, którzy rozumieją słowo metodologia.
Włączcie w głowach pytania "po co" i "dla czego"...
W jakim celu próbujesz sterować sposobem myślenia innych czytelników? poprzez Swoje artykuły ?
Komu służysz? Bo plan Masz - to widać TO już jest czytelne. Czyż nie widać, że większość, już nie nabierze się na prostacki sposób wywołania strachu wewnętrznego? Do czegoś Nas przygotowujesz? PO CO??? Czy to durnowate przekonania, czy WIEDZA???
Mamy się BAĆ???
Czy jakiś inny cel?

Portret użytkownika Q...

Mamy swoich "obcych". Od

Mamy swoich "obcych". Od tysięcy lat!. Zwykłe demony i szatan już nie wystarczą?.  Muszą być zaraz jacyś obcy obcy by działo się to co się na naszych oczach realizuje?.  Nie doceniacie lucka a przez to i Pana Boga.

Portret użytkownika RW

W Muszynie w 1987 widzialem

W Muszynie w 1987 widzialem gościa "identycznego" bo szczuplejszego i niższego lekko niż mój ojciec ,pytałam nawet czy nie jesteśmy rodziną ,kiedyś mi ktoś powiedział cześć Marian /mam tak na drugie imię ale nie używałem go nigdy/odpowiedziałem cześć ale jestem Rysiek przyjrzał mi się i powiedział ale podobięstwo -sobowtór mieszkał z 20 km ode mnie na wiosce - może Bogu brakło matryc myślałem nie jestem nikim ważnym więc po co klonować ?

Portret użytkownika Isabella

Moj wujek ponad 2 metry

Moj wujek ponad 2 metry wzrostu umarl a tydzien po tym widzialam na basenie  goscia, ktory wygladal jak jego brat blizniak.Wiele osob jest do siebie podobnych.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Kto rzadzi swiatem rabini a krolami moga byc tylko te osoby, ktore maja pochodzenie od krola Davida bo Bog przyrzekl  Davidowi i jego potomkom, ze beda rzadzic swiatem. Na to pochodzenie powoluje sie krolowa angielska.
2 ksiega Samuela 30,24
Bog ojciec, czyli Bog Jahwe obiecal Davidowi.
Twoj Dom , Twoje krolestwo i Twoj tron maja pozostac na wiecznosc ode mnie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
kto jest Antychrystem- jest mowa o smoku.
Smok -Draco nazwa praojca Merowingow co oznacza, ze KK z potomkow Merowingow tzn. jedynych udokumentowanych potomkow Jezusa zrobil ANTYCHRYSTA !!!
Draco ozenil sie z Zydow ,ktora jako jedyna miala udokumentowane pochodzenie od Jezusa.
To znaczy, ze w Europie tylko potomek Merowingow moze byc krolem !
dlatego kosciol pozbyl sie- prawie wymordowal tych ludzi.
 

Portret użytkownika Arkatch

Przecież każdy Polak wie,

Przecież każdy Polak wie, że:
Polityk=Nie ludzka istota żerująca na obywatelach.

No i teraz takie pytanie Homo:
Jeżeli każdy kto rządzi jest UFO(już mi się nie chce pisać co to oznacza)/kosmitą/UFO hybrydą/humanoidem, to na kogo będziesz głosował w wyborach?

 
 

Portret użytkownika dj sx

Sprecyzujmy..proroctwa mówią

Sprecyzujmy..proroctwa mówią o zmianach w liturgi  mszalnej - usunięcie świętej Eucharysti (Komuni). Od tego czasu nastąpić ma wspomniana ilość dni do powtórnego przyjścia Jezusa, a potem kolejne 90 dni do zupełnego oczyszczenia na Ziemi. Najlepsze, to wizje Biblijnego Antychrysta i Islamskiego(Koran) Mesjasza są do siebie szczegółowo zbliżone

Portret użytkownika Necton

no tak.. najlepiej co złe

no tak.. najlepiej co złe zwalić na kogoś, za swój zły los zwalić winę na kogoś, za moje niepowodzenia w życiu zwalić winę na kogoś a jak już nie jednostka ale ludzkość jest zła to winę zwalić na..? na UFO!! a prawda jest niestety inna, to ludzie są źli i to ludzie zasługują na zniszczenie bo odsuneli się od Boga i nie żyją jego prawem, każdy z nas może zmienić los tego świata zaczynając zmiany od siebie a nie oczekując jej od kogoś innego a co do rządzących.. to władza i pieniądze powoduje iż z nich wyłania się potwór i nie ma dla nich żadnego wytłumaczenia, każdy z nich ma wolną wolę i może czynić dobro a nie czyni tego, ponadto tak z innej beczki.. każdy twórca czegoś tam bierze odpowiedzialność za swoje dzieła, jeżeli ktoś wymyślił zabawkę dla dziecka to bierze za nią odpowiedzialność, jeżeli Bóg stworzył człowieka powinien wziąść za to odpowiedzialność i niedopuścić do tego co się dzieje na świecie, powieniń wziąść sprawy w swoje ręce i oczyścić cały świat z każdego kto jest zły w sercu jakimś podmuchem czy też zarazą czy też wysyłając Anioła jak to miało miejsce w Egipcie (zabicie pierworowdnych prze niego) a nie zwalać to na UFO czy też na szatana, ma moc więc niech z niej korzysta i wymiecie te śmieci na świecie, czyźby nie chciał brać odpowiedzialności za swoje dzieło? 

Portret użytkownika Zenek :)

  "Według przekazów w

 
"Według przekazów w wyznaczonym przez Boga czasie, nazwanym przez Biblię "czasem ostatecznym" lub "wielkim uciskiem", duch Antychrysta wcieli się w człowieka (za sprawą szatana/UFO), który obejmie panowanie nad ziemią 1260 dni (3,5 roku), początkowo jako zwiastun pokoju, by później stać się dyktatorem i autorem nowego światowego porządku i systemu monetarnego."
 
- zapomniałem napisać
 
TO JUŻ NIEAKTUALNE, niach, niach, niach.
 
Ten BYT zakończył swoją JAKĄKOLWIEK EGZYSTENCJĘ na dowolnym planie.
ZOSTAŁ ARTYSTYCZNIE WYMAZANY. Wink
 
 
A sztuczka polegała/ miała polegać na przeszczepieniu "niefizycznej osoby" z komety w kogoś fizycznego na Ziemi. Dlatego "komety zwiastowały ludziom nieszczęscia" bo do ich fizyczności podpinane są demoniczne dusze jakie potem niektórzy "wybrańcy" starają się przeszczepić (czy tylko wpółzyć z nimi dla potomka) na Ziemie.
 
Peszek, nie? 
Też nad tym boleje. Acute
 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Do autora artykułu:Powiedz

Do autora artykułu:Powiedz nam jakiego wyznania jesteś,a wszystko będzie jasne.Twoje insynuacje zalatują mi naukami śj.Ja jestem katolikiem i się tego nie wstydzę a wręcz szczycę.Stwierdzenie "za sprawa szatana/UFO"nie pozostawia cienia wątpliwości o twojej iondolencji na tematy duchowe.Szatan to transcendentny(inaczej niż Bóg) duch buntu.UFO jeśli nawet by mu służył taki statek,nigdy duchem nie będzie ,bo jest rydwanem istot lub stworzeń niebiotycznych.

Portret użytkownika tomi

czyli z tego jesteś

czyli z tego jesteś dumny
 
Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczo-sądowy; szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy,
a szacunki maksymalne o liczbie przekraczającej milion straceń;
Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu; tym milsze, im dyktatura
była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini – wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy
Watykanu. Papież JPII nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile – gen. Augusta Pinocheta
źródło
http://innagazeta.pl/strona-glowna/wiadomosci/religia/275-10-najwikszych-zbrodni-kocioa-rzymskokatolickiego
to tylko wycinek zbrodni katolików

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Zapominasz ,kto stał po

Zapominasz ,kto stał po drugiej stronie tych nurtów :ideologie które na wstępie odrzucały Boga.O rozwoju takich ideologii w społeczeństwach nie ma co nadmieniać ,bo sa ogólnie znane i ich rozbieżność od tego co głosiły a tego co dawno ludziom.I jeszcze jedno,nie kłam że papieże ich popierali.Prowadzili z nimi dialog i nie był on tak podły,jak lojalka waszego "ciała kierowniczego"wysłana do wodza III Rzeszy.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Wszystkie zbrodnie na tej

Wszystkie zbrodnie na tej ziemi są dziełem antychrysta z którego woli powstała wasza sekta.To jego narzędzia podczas nocy nad światem popychały ludzi w grzech i zbrodnie.Zpowiedział to Jezus,a upadki w kościele są certyfikatem jego autentyczności jako kościoła Chrystusowego.Zły, tych których ma w garści już nie musi kusić,wręcz przeciwnie ;robi z nich fałszywe wzory rzekomej doskonałości.Mówi ci coś nagłe zniknięcie nałogów tych którzy się do was przyłączyli?.Daję ci pod refleksję słowa Jezusa:*|Obchodzą morze i ziemię aby znaleść jednego współwyznawcę,a gdy go znajdą ,czynią go dwakroć bardziej winnym piekła niż są sami|*.Widziałeś kiedy zastępujących przechodniom drogę katolików lub zkłócających ludziom mir domowy najściami?.Powiadasz "watykańska nierzadnica"?.To ładnie się wyrażasz o Oblubienicy Chrystusa będąc w sekcie która była stworzona tylko po to,aby stać się pułapką na Syna Jehowy, gdy miał przyjść.Dokładnie miał do was przystać sugerując się iminiem Jehowa,tak aby pozostać poza mistycznym ciałem Chrystusa będąc pozbawiony skramentów Kościoła.Jeden Czech powiedział:"to se ne budie".

Portret użytkownika km

Jesteś katolikiem ale jak

Jesteś katolikiem ale jak przeanalizujesz na czym opiera się katolicyzm, na jakich wierzeniach (patrz staroegipskie i babilońskie) to generalnie dojdziemy do tego samego. Katolicyzm opiera się na pogańskich religiach, wystarczy spojrzeć na symbolike i elementy pojawiające się wszędzie, np. Słońce, na obraz, promienie nad głowamitz. świętych to nie żaden bóg, to słońce, kult słońca religii babilońskieh i staroegipiskiej, tak samo jak Wielkanoc i Boże NArodzenie, warto przeanalizować ten temat. A papieskie nakrycia głowy? Toż to przecież ryba - symbol babilońskiego bóstwa , boga Nimroda. To są fakty! 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Jeszcze jedno do "km":Jesteś

Jeszcze jedno do "km":Jesteś jak sierota ludzka z amnezją dziejową.Religie wywodzące się z Sumeru,Babilonii ,Asyrii , Chaldei i Mezopotani też ci się nie podobają?!.To skąd przybyli i jekiego wyznania byli*|mędrcy ze wschodu|*,którzy przybyli powitać nowonarodzonego Zbawiciela?.Albo z jekiej z jakiej ziemi wyszedł Abraham,gdy Bóg go wezwał ,aby wyniósł z niej wiarę a odrzucił splugawiony bożkami kult?.Dla was Imię oznacza wyraz a on nic nie znaczy.Imię to adres osoby ponad mianem.Według takich ślepców jak wy,to jeśli ja pojadę np.do Szwecji i będą mnie tam nazywać Jurgen,to już nie ja. 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Powiadają:"Uderz w stół a

Powiadają:"Uderz w stół a odzewą się nożyce",i oto mamy jak mniemam dwóch jehowitów.Najpierw dla ciebie odpowiedź.Słońce ci się nie podoba jako symbol Boga -dawcę życia?.To zrezygnuj z Biblii,bo tam jest wymienione wiele razy,m.in:.*|  Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.|*.Abyś nie miał wątpliwości,że chodzi tu o Słońce -symbol Bóga,a nie naszą gwiazdę,to przeczytaj sobie tutaj nieuku teologiczny: *|
Dzięki serdecznej litości naszego Boga, *
z jaką nas nawiedzi z wysoka Wschodzące Słońce(z dużej litery-nazwa własna!!!),
By oświecić tych, co w mroku i cieniu śmierci mieszkają, *
aby nasze kroki skierować na drogę pokoju.|*.Wytłumaczenie tobie i ośmieszenie waszych nauk nic nie daje,bo po was to spływa,a setki innych w tym czasię powtarzaja wasze brednie do ludzi nieobeznanych z Pismem !.

Portret użytkownika krzysztof

Czy czlowiek może sprawić by

Czy czlowiek może sprawić by woda wypłyneła ze skały ? , cz jest w stanie odwrocić bieg rzeki ? , w Twoim przypadku szkoda słów , tak jak Ty , myśli i interpretuje Pismo Św. tylko człowiek pozbawiony Ducha Bozego .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

O patrzcie,ozwal się ten

O patrzcie,ozwal się ten ,który żyję w stałym stanie grzechu śmiertelnego przeciw Duchowi Świetemu(dla  tego go grzechu wg.Jezusa nie ma odpuszczenia).To u nich  Duch Święty pisze się z malej litery(diabeł i szatan natomiast z dużej) ,bo ich "posiadający Ducha Bożego" ślepcy ,pzobawini oczu a nawet oczodołów,powiedzieli im że to siła lub moc sprawcza ,a nie osoba Boska !.Pośród wielu urywków Pisma które tym posłannikom i narzedziom antychrysta przeczą ,wytarczy ten:*| Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.|*.Skwituję tak:Czlonek sekty,która wybtrała się owierać oczy innym,będąca w najwiekszej niewoli ducha fałszu(<kwas faryzeszy>który nie może mieszkać w tym samym czlowieku w którym jest Duch Prawdy),grzechu przeciw <odźwiernemu>drzwi zrozumienia ,mnie mówi:"pozbawiony Ducha Bożego" !?.Ja tę Ewangelię układałem z Jezusem zanim została przyniesiona,a niektóre księgi Pisma Świętego wyszły spod mojej reki,niegodziwcze!.

Portret użytkownika Zenek :)

    Podstawowy błąd jaki się

 
 
Podstawowy błąd jaki się przyjmuje w temacie "reptoidów" to przyjmowanie świata z poziomu fizyczności bo tak jak grając w jakąś sieciową gierkę przyjmowac na wiare iż wszyscy gracze w nią grający, i sojusznicy i przeciwnicy, wyglądają tak jak my. Literalnie tak jak my za wyjątkiem drobnych róznic anatomicznych. Jak wiadomo w takie gry grają różne nacje i wygląd gracza zawiadującego postacią w grze jest/ może być różny od naszego.
 
Fizyczność świata - to postać z gry, my jako gracz, nasza prawdziwa forma widoczna jest w WARSTWIE WYŻSZEJ tej jaka "religijnym nauczaniem" czy indokrynacją szkolną uważana jest za UROJENIA dokładnie po to byście nie mieli wglądu kto steruje postacią z jaką "macie przyjemność". Nie umieli rozpoznawać "wilków w owczej skórze".
 
Mając wgąd w tę podstawową cechę otaczającej nas przyrody możemy pójść dalej i uzmysłowić sobie iż każdy byt niematerialny jaki poniewiera się w naszej przestrzeni ma jakies mniejsze lub większe połączenie z jakąś materialną, fizyczną cząstką tego świata. Że "fizyczność" to tylko POKROWIEC czy też "gracz" czekający aż ktoś usiądzie za konsola i się zacznie nim "bawić".
 
W tym momencie jasne powinno sie stać zrozumienie "mechanizmu opetań" czyli forsownym wywalaniu właściciela "grajacej postaci" od joisticka jakie jest nauczane w róznych odżydowskich sektach a które to zostało "wypracowane" w toku "religijnych rozmyślań" nad iluzją tego świata by tak zarzadzać z "duchowego fotela" królami i ich królestwami. Rozwinięciem "nauczań" kabały są wszelkie modne obecnie techniki rozwalania i sterowania osobowością znane jako MK ULTRA.
 
Podobny motyw jest "prezentowany" wszelkim poszukującym u tych szarlatanów voodooizmu "sposobu na osiągniecie mocy", "na karierę" etc.... Dostają inkluda do noszenia w sobie jaki steruje ich życiem. Takiego inkluda miał w sobie żyd hitler jaki zapewnił mu "bogactwa, chwałe i sławe" i takiego inkluda, tylko duszę demona antychrysta, planowane jest wklejenie w jakiegoś innego "śmiałka do wiecznej, encyklopedycznej sławy".
 
Tak więc jeśli jakieś miejsce nas od siebie "odstrasza" to nie oznacza z automatu iż "jesteśmy dziwni" tylko to iż potrafimy wyczuwać niematerialnych lokatorów tego świata. A unikanie miejsc tych zakażonych "aniołami judaizmu" pownno byc dla ludzi normalne jak codzienna osobista higiena.
 
Podobny myk ale na trochę innej zasadzie obowiązuje dla komet czy obowiązywał/zuje w praktykach wypędzania złego ducha z ciała. I jeszcze jedno ważne spostrzezenie. MAŁE FIZYCZNE CIAŁO NIE OZNACZA Z AUTOMATU MAŁEGO NIEFIZYZNEGO BYTU POD NIEGO PODPIĘTEGO. MOŻNA CZASAMI NAPRAWDĘ SIĘ ZDZIWIĆ ICH WYMIARAMI. ;p
 
Ale te największe, te robiące za "ołtarzowe", są już na wasze szczęście UNICESTWIONE BEZPOWROTNIE ...;D
 
 

Portret użytkownika Dżolka

"Ale te największe, te

"Ale te największe, te robiące za "ołtarzowe", są już na wasze szczęście UNICESTWIONE BEZPOWROTNIE ...;D"
Jesteś tego pewny? Jeden cały czasu usiłuje tu robić za jakieś bóstwo, ja wiem, że nie jest z tych największych, ale on niestety uważa inaczej. Bo widzisz, gdyby był faktycznie największy to w sumie już by go nie było... no nie?

Portret użytkownika jaa

każda władza polega na

każda władza polega na podejmowaniu decyzji. Tym samym jest to oczywisty dowód na to, że władza stanowi element za pomocą którego następuje wzrost znaczenia danej jednostki, która tę władzę sprawuje. To z kolei oznacza zmianę osobowości z etapu kiedy ten ktoś nie sprawował władzy na etap na którym tę wladzę sprawuje. Im wyższy stopień sprawowania władzy tym większe zmiany w osobowości. Oczywiście niektórzy te zmiany "modulują" do własnych przekonań, zachowań itp. Co do tego czy na jakimś etapie władzy następuje "przemiana" w osobowość pozaludzką lub jak ewentualna zamiana na inną jednostkę ludzkopodobną. Oczywiście mogą zachodzić i być może zachodzą jedne i drugie przypadki. Natomiast co do tego czy ktoś zamienia kogoś po to by zamiast niego być na jego miejscu i potem okazuje się, że jeden wyszedł a drugi przyszedł. Mi to przypomina ten film z Arnoldem i jego sobowtórem. Co do różnych takich opisów to jest z nimi ten problem, że nie ma pewności, że są rzeczywiste w sensie, że rzeczywiście miały miejsce w takiej formie w jakiej są przedstawiane. Poza tym jest też kwestia tego czy takie "wspomnienia" są wspomnieniami z rzeczywistości czy może są jakimiś projekcjami umysłu znajdującego się w stanie hipnozy. Bo to, że ktoś w stanie hipnozy może sobie przypomnieć rzeczywiste wydarzenie jeszcze nie znaczy, że przypomina sobie wyłącznie takie wydarzenia. Bo niby czym są sny? Czasami są jak inna rzeczywistość a czasami jak jakaś reakcja na, na przykład stan zdrowia, świadomości, umysłu itp.

Portret użytkownika MONSTER

Trudno ująć w słowa obraz

Trudno ująć w słowa obraz który wyłania sie z dogłębnego poznania rzeczywistości która nas otacza. Niestety nie spotkałem jeszcze bardziej dosadnych wniosków, które tak dobrze oddawałyby prawdę o naszym świecie. Homo Sapiens moim zdaniem zmierza ku prawdzie, której niektóre osobniki nie zrozumieją aż do końca. Trolowanie wyników jego pracy jest obrazą wymierzoną w całe spoleczeństwo, jeżeli ktoś gra w innej drużunie ( opętanie) zalecam powstrzymanie się od komentarza.

Portret użytkownika pasjonat

"duch Antychrysta wcieli się

"duch Antychrysta wcieli się w człowieka (za sprawą szatana/UFO)"
nie wiem co latajace spodki maja z czlowiekiem wspolnego gdzie w ksiedze Daniela masz mowe o ufo ? napisz ze to Twoj dopisek, bo znow mijasz sie z rzetelna informacja.
 
"Wiele grup chrześcijan na przestrzeni dziejów próbowało utożsamić postać Antychrysta z jakimś konkretnym "człowiekiem" (podmienionym?)"
Kto np Hitlera podmienił ? Obama to jaszczur ?  To sa fenomeny socjologiczne obecnie doszlo do tego wsparcie odpowiednich sluzb i zametu informacyjnego.
 
"Należało by się zastanowić czy humanoidy rządzące obecnie światem i Polską to ludzie ?!"
Homo widziales pod Smolenskiem jakiekolwiek humanoidy z katastrofy ? bo ja zadnego a setki zdjec z miejsca wypadku i kostnicy wycieklo do netu nie bylo tam łusek, ani kurzych łap... stek bzdur panie piszesz w tym temacie, moze to Putin wzor uczlowieczenia wyslal tam tak szybko ludzi zeby ukryli prawde przed swiatem ? Cos sie panie znow gubisz w swoich teoriach.
 
"lub co gorsza część z nich może być hybrydami UFO!"
Biedron i Lepper hybrydy ??? Admin widzisz i nie grzmisz? Wink
 
"dlaczego tak mało wiemy o tych zdarzeniach, dlaczego wyśmiewa się ludzi badających ten zawiły fenomen ?"
Badaczy ? kto wysmiewa badaczy ? Badacz to czlowiek posiadajacy material do badania, umiejacy posługiwac sie wiedza i majacy wiedze oraz dowody i obalone dowody - u Ciebie Homo nie ma obalonych dowodow, sa tylko powielane legendy i dodawane do nich wlasne nastepne mity jak z Tuskiem i ciotka -hybryda Nie jestes badaczem, co najwyzej oczytanym czlowiekiem ktory troszke zbyt mocno bierze do siebie wszystko co czyta.
 
"Wszyscy wiemy, że dzieje się zle na świecie, widać to także każdego dnia w Polsce. Na szczytach władzy zasiadają humanoidy wyglądające na ludzi, ale czy nimi są ?!"
 
znów tylko Twoje przekonania które forsujesz jako pewnik...kto jest humanoidem w polskim rzadzie ? wymien te osoby bo tak gadal Macierewicz spisek zamach ale nikogo nie umial wskazac...
ps. wiedzialem ze jak tylko przejde do podstrony nr 2 przeczytam o porwaniach i sesji z hipnoza  ;)))
 
"Calość tego textu mozecie przeczytac na mojej stronie" - czy to nie jest autopromocja ? taka sama jaka stosowala TINA ???
 
Serio Homo Twoje teksty o budowlach cenie - jest to motywaca do ciaglych poszukiwan w litereaturze i architekturze, ale to co prezentujesz w art o Bogu zmutowanym z Ufo i porwaniami to jest farsa, zmienia sie w zasadzi etylko tytul schemat artykulu jest wciaz ten sam...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika jaross

Sory ziomus ze odpowiadam "

Sory ziomus ze odpowiadam " na tobie" , ale niechce mi sie wlqczyc edytor tekstu inaczej.
Autor homo sapiens powinien zostac na swoim miejscu !!!pewnie nie wie , ze dzisiejszy czlowiek , to homo sapiens sapiens, czyli czlowiek podwojnie myslacy! Homusiowi to niegrozi!
Admin to tez bystrzacha! Podajecie sie za madrych i oswieconych ,do tego polakow , a kurka nie widzicie bledu w tytule artykulu... nie na tylnim siedzeniu, tylko tylnym baranki!!!!" Tylni "moze byc w liczbie mnogiej, np. strzelcy tylni !!! La zenada!!!

Skomentuj