Kto steruje ludzkością? - UFO na tylnim siedzeniu

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Według przekazów w wyznaczonym przez Boga czasie, nazwanym przez Biblię "czasem ostatecznym" lub "wielkim uciskiem", duch Antychrysta wcieli się w człowieka (za sprawą szatana/UFO), który obejmie panowanie nad ziemią 1260 dni (3,5 roku), początkowo jako zwiastun pokoju, by później stać się dyktatorem i autorem nowego światowego porządku i systemu monetarnego.

 

W Biblii imię to oznacza zazwyczaj oponenta albo przeciwnika w zwykłym, ludzkim sensie. Tak postrzega antychrysta Nowy Testament. Proroctwa zawarte głównie w Księdze Daniela, listach apostoła Pawła i w Apokalipsie zapowiadają pojawienie się wielu antychrystów-ludzi. Jednak kładą główny nacisk na pojawienie się szczególnego Antychrysta bezpośrednio przed powtórnym przyjściem Chrystusa. Wiele grup chrześcijan na przestrzeni dziejów próbowało utożsamić postać Antychrysta z jakimś konkretnym "człowiekiem" (podmienionym?)

[ibimage==22530==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wszyscy wiemy, że dzieje się zle na świecie, widać to także każdego dnia w Polsce. Na szczytach władzy zasiadają humanoidy wyglądające na ludzi, ale czy nimi są ?! Człowiek będąc istotą cielesno-duchową powinien się charakteryzować pewnymi cechami odróżniającymi go od zwierząt. Oczywiście nie chodzi tu o wygląd zewnętrzny, ale o zachowanie, o sposób życia, o odczucia, o emocje i uczucia. CZŁOWIEK (gr. άνθρωπος [anthropos]; łac. homo - konkretnie żyjący byt natury cielesno-duchowej.

 

Należało by się zastanowić czy humanoidy rządzące obecnie światem i Polską to ludzie ?! Oczywiście pod względem fizycznym wyglądają na homo sapiens, lecz czy są nimi naprawdę ?! Wszyscy interesujący się spiskową historią dziejów wiedzą o tym, że istnieją głosy jakoby ci na górze, posiadający władzę, byli tylko istotami "przebranymi", mają oni być kimś innym niż ludzie, kimś tylko tak wyglądającym biologicznie. Czy podejrzenia tego rodzaju są słuszne ? Jeżeli przeanalizujemy ich zachowanie to wydaje się, iż co najmniej są oni zdemonizowaną formą człowieka lub co gorsza część z nich może być hybrydami UFO!

 

Wielu badaczy problematyki UFO, a zwłaszcza porwań i wszystkich nieprzyjemnych apektów związanych z tymi zdarzeniami zadaje sobie ciągle pytanie, dlaczego to zagadnienie jest tak skrywaną informacją, dlaczego tak mało wiemy o tych zdarzeniach, dlaczego wyśmiewa się ludzi badających ten zawiły fenomen ? dlaczego rządy ukrywają informację o tych bytach ? I w końcu dlaczego same istoty ufo nie chcą byśmy jako Ziemianie poznali ich naturę i ich zamiary ?! Jaki typ cywilizacji reprezentują sobą te byty ?! Wydaje się, że odpowiedz na ostatnie z tych pytań mogła by być kluczem do rozwiązania wielu zagadek kondycji cywilizacyjnej obecnej ludzkości. Przyjmując że część istot UFO to obywatele kosmicznych królestw, o których pisałem w tym wpisie: http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-przedpotopowa-ziemia-byla-kosmicznym-centrum-dowodzenia

 

to byli by oni pod władzą szatana, reprezentując wysoką inteligencję technologiczną, ale niską lub prawie żadną duchową odpowiadającą cywilizacji człowieczej/Chrystusowej. Aby lepiej zrozumieć obraz obecnego ataku na człowieczeństwo, na chrześcijaństwo i na normalność zewnętrznej jak i wewnętrznej natury ludzkiej, powinniśmy się zapoznać z kolejnym typowym porwaniem przez UFO byty.
Wszystkie cytaty z sesji hipnotycznych porwanych przez/do UFO w tym, jak i w innych moich artykułach pochodzą ze światowej klasy raportów ufologicznych.
[...]Co teraz robią?
Dotykają moich rąk... [Długa paua i głębokie westchnienie] Chcę, aby przestali!
Dotykają twojej głowy?
Nie, głowy nie. Moje ręce... Dlaczego nie mogę poruszyć nogami? Nie mogę usiąść i przyglądać im się... [Ponowne głębokie westchnienia] Ich dotyk jest wstrętny [prawie mamrocząc]... A teraz podłączają coś do mojego ramienia... [Długa pauza i gest zaniepokojenia] Dlaczego nie pozwalają mi wrócić do samochodu?... Teraz nawet nie mógłbym się poruszyć... Nie chcę, aby cokolwiek przykładali mi do ramienia. Będę musiał to narysować. [Przez cały ten czas jego oddech jest utrudniony i wskazuje na przeżywanie bólu.] Nie chcę tego! Kto nas sprowadzi na dół? Nie wiesz... [mówi to, jakby zwracał się do jednej z istot]. Nie potraficie...
[Przerywając Xavierowi] Skąd oni są? Skąd oni są?
Dlaczego nie chcą mi powiedzieć? [Wzdycha głęboko] Wiedzą, skąd ja jestem...
i dalsza część:
...Jak to tłumaczą? Dlaczego wstrzykują to do twojego ramienia?
Teraz chcą coś wyjąć ze mnie, ale nie wiem, co to takiego... Bardzo się tym interesują... Chcą coś zrobić... drugą osobę taką jak ja. Są stuknięci. Tak, są stuknięci.
Czy w tej jaskini są inni ludzie?
Mówią, że chcą zrobić drugiego takiego człowieka, jak ja.
O... "klona"? Co powiedzieli?
Chcą mnie podmienić.
Umysłowo?
Chcą zrobić drugiego takiego jak ja... a potem pozbyć się mnie. Ale to się im na pewno nie uda, ponieważ moja wola jest silniejsza od ich... Teraz mnie usypiają...
To proszę spać.
Nie, nie chcę.
Ależ tak... proszę spać, odprężyć się...
Nie chcę spać. [Długa pauza] Muszę wracać... Są ludzie, których kocham, i jeśli zrobią mojego sobowtóra...
Mógłby być brany za pana?
Właśnie tego chcą!
Rozumiem, że pan to Xavier?
Oczywiście, że ja to ja. Jestem pewien, że nie uda im się... Nawet gdyby wzięli to ze mnie, nie udałoby im się... Wiem, kim jestem... I wiem, co muszę teraz zrobić...
i dalszy cytat...:
Z tyłu za samochodem... Dostali się jakoś do środka. Nie wiem jak, ponieważ wszystko było pozamykane oprócz bagażnika... Są tacy odrażający. Będę musiał uprać pokrowce. Koniecznie będę musiał zrobić to dziś wieczorem. Nie będę spał dziś w nocy. Przez cały czas będę pracował... Jeśli tylko zasnę, to na pewno przyjdą z sobowtórem.
Po co im ten sobowtór?
Chcą mnie zmienić.
Twój umysł?
I moje ciało.
Całe ciało wraz z umysłem?
To ma być ktoś inny w takim samym ciele. Nie chcę, aby to się im udało.
Ten drugi Xavier, czy on może być pozytywny, czy...?
Nie wiem.
Czy negatywny?
Jeżeli ten drugi zajmie moje miejsce, to ja umrę. Nie chcę tego.
Kto panu obcina włosy?
Oni. Nie mogę podnieść głowy...
Dlaczego je obcinają?
Chcą je skopiować.
W porządku, Xavier. Odpręż się teraz, odpręż się...
Dlaczego chcą skopiować moje włosy?
kilka zdań sesji dalej...
Jak pan wychodzi z jaskini?
Wyprowadzają mnie.
Jak?
Właśnie siedzę w samochodzie.
I dokąd pan teraz jedzie?
Ale brak mi włosów... [Pauza] No tak, nie mam kluczyków i nie wiem, jak dostać się do samochodu... Wiem tylko, że za mną jest ten drugi, taki sam jak ja, ale który nie jest mną... Obejrzałem się i zobaczyłem go... siedzi w moim samochodzie...
Gdzie są...
Tak.
Więc jest jeszcze jeden Xavier, dokładnie taki jak pan?
Ubrany jest dokładnie tak samo, jak ja, ale ma długie, nie takie jak ja, włosy. Nie może być moim odbiciem. Mam teraz krótkie włosy i nie wiem dlaczego, jako że nie byłem u fryzjera.[...]
Koniec cytatu.
Sytuacja przedstawiona w sesji hipnotycznej została skomentowana przez ufologów pracujących nad tym jak i nad innymi przypadkami. Oto kilka zdań badaczy w tym temacie:

Komentarz Antonia Ribery: "Sobowtór"

Gdy podczas seansu Xavier mówił o swoim sobowtórze sporządzonym przez istoty, które go porwały, Carole Ramis użyła słowa "klon". Jest to jasne, że odnosiło się to do nowej techniki dziedziny inżynierii genetycznej zwanej "klonowaniem", oznaczającej tworzenie jednej lub więcej istot w oparciu o kod genetyczny zaczerpnięty z pojedynczej macierzystej komórki. Nie sądzę jednak, żebyśmy mieli do czynienia z tą metodą w przypadku Xaviera. Uważam, że doszło tutaj do reprodukcji, na co wskazuje obcięcie mu włosów.
Jego włosy zostały tak wyskubane, że musiał następnego dnia udać się do fryzjera, aby doprowadzić je do porządku.
Gdy w pełni zdał sobie sprawę z istnienia swojego sobowtóra, sama myśl o tym fakcie napawała go przerażeniem i jednocześnie oburzeniem. Nieustannie zadawał sobie pytanie: W czym mógł uczestniczyć? Dlaczego go wykonano? W jakim celu?
Można sobie bez trudu wyobrazić, jak bardzo wzrósł jego niepokój, kiedy sąsiad powiedział do niego: "Xavier, po co chodziłeś wokół swojego domu w niedzielę?"
Było to wkrótce po powrocie Xaviera do domu nazajutrz – a jak pamiętamy, wrócił w poniedziałek o godzinie 18, a do wzięcia doszło w niedzielę.
Kilka dni później inny jego znajomy powiedział mu, że widział go na Avenida Marques del Duero, popularnie zwanej "El Paralelo" - ulicy w Barcelonie, na której nie był od wielu miesięcy. Zapytawszy go, jakie miał na sobie wtedy ubranie, znajomy podał mu opis, który odpowiadał ubraniu, które miał na sobie w czasie wzięcia.
Pewnego wieczoru Xavier wybrał się na obiad do swojej ciotki. Widząc go, powiedziała wielce zdziwiona: "Co... to znowu ty! Przecież dopiero co wyszedłeś, mówiąc, że nie zostaniesz na obiedzie..."
Xaviera nie opuszcza ani na chwilę pytanie o to, gdzie aktualnie przebywa jego sobowtór, co w świetle tych wszystkich zdarzeń nie jest wcale takie dziwne.
Komentarz Gordona Creightona
wydawcy Flying Saucer Review:
Jeśli chodzi o problem "sobowtórów", nie muszę dodawać, że nie jest to pierwszy przypadek, o jakim słyszeliśmy. Weźmy chociażby przedstawiany już na łamach naszego pisma [Flying Saucer Review] przypadek Antonia Alvesa Ferreiry.
Od początku dziejów historii spotkać można przykłady obecności tych demonicznych istot pośród nas, które wyczyniają z nami różne dziwne rzeczy. Czy można się dziwić, biorąc to pod uwagę, tak dużej ilości nieporozumień, porażek i katastrof, od których się roi w naszej historii! Wystarczy tylko rozważyć inne możliwości zdarzeń, aby ujrzeć to wszystko we właściwym świetle!
Znanych jest z historii kilka przypadków, kiedy na jej scenie pojawiały się ni stąd, ni zowąd nie tylko "sobowtóry", ale także różni nieznani osobnicy, odgrywając czasami decydujące role w punktach zwrotnych naszych dziejów. I to nie zawsze z pożytkiem dla nas.
 
Całość tego tekstu możecie państwo przeczytać na stronie mojego bloga pod tym adresem:
 
 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika filio

smieszne. biblia jest

smieszne. biblia jest zmieniana wielokrotnie. jesli juz cos czytac to stary testament.  nie zadne ufo. rzadzacy swiatem sa niewolnikami demonow. manipuluja prawda. maja we wladaniu media, system edukacyjny. sluzby. ich cel to zniszczenie religii, deprawacja czlowieka, likwidacja podstawowej jednostki spolecznej - rodziny. ich plany sa systematycznie wdrazane od kilkuset lat

Portret użytkownika H.R.

No to zafundowałeś nam

No to zafundowałeś nam historię rodem ze znanego dr. Pająka. On rozwija temat dużo dokładniej, bo opisane przez ciebie istoty nazywa podmieńcami, opisuje nawet ich charakterystyczne cechy i zachowania, po których można takich osobników rozpoznać. Może to prawda, a może fantazja. Natomiast rzeczywistość, a szczególnie prawda jest bardzo brutalna i wygląda następująco. W początkach ubiegłego stulecia zostało sformuowane prawo dot. wykorzystywania przez ludzi możliwości ich umysłu. Otóż, ok. 70 % ludzkiej populacji nie potrafi korzystać ze swojego mózgu. Mówiąc prościej, 70 % ludzi to bezmyślne, głupie tłumoki. Taki poziom był ok 100 lat temu. Z moich obserwacji wynika, że ten odsetek dawno przekroczył już poziom 80 %. Jakie to ma znaczenie w kontekście tematu z artykułu? Otóż, zwróćcie uwagę na fakt, że ustrój demokratyczny stał się już OBOWIĄZKOWYM ustrojem na świecie. Które z państw opiera się pełnej w tego słowa znaczeniu demokracji, jest po prostu brutalnie, militarnie pacyfikowane przez tzw. "społeczność międzynarodową" za którym to hasłem, w rzefczywistości, kryję się wyłącznie Izrael i USA. Dla czego wprowadzanie demokracji jest już obowiązkowe? Z prostej przyczyny - w demokracji większość ma rację. I tu jesteśmy już w domu. WIększość, czyli ta bezmózga, bezmyślna, ciemna masa, której można bez problemu wmówić wszystko i uwierzy, którą można bez trudu dowolnie manipulować, jak się tylko zechce. Co zrobić, aby byli zadowoleni ci, którzy może już zaliczają się do tej bezmyślnej większości, ale jeszcze częściowo usiłują myśleć i zauważają, że coś jest nie tak? Prosty sposób - winni są jacyś "oni", bo to nie ludzie zaprowadzają te nieludzkie bzdury na świecie, skądże, nigdy w życiu! To jacyś "ONI" i to oni są wszystkiemu winni! A co z tym malejącym procentem myślących? Część z nich daje się zwyczajnie przekupić i siedzą cicho. Resztę, gdy ktoś z nich zaczyna głośno mówić prawdę okrzykuje się mianem terrorysty, wrogiem "demokracji" i tzw. "społeczność międzynarodowa" może przystąpić do spacyfikowania go. Dobrym przykładem posłużenia się hasłem "terroryści" jest ostatnio Ukraina. Sytuacja identyczna, jak niedawno w Kosowie, a jaka różnica w nazewnictwie! W Polsce np. zwalanie winy na "onych", to już tradycja narodowa. Najpierw winni byli zaborcy, potem okupant, po nim Ruscy i system, a teraz ... ? No właśnie kto teraz ? Prawda jest jednak niezwykle brutalna, dla tego tak wielu woli wierzyć w UFO i kosmitów, zamiast dopuścić do swojej świadomości fakt, że to ICH WŁASNA robota, to całe dziadostwo i gnój dookoła, a cwaniaczki od "demokracji" przy władzy.

Portret użytkownika Roki

Zdecydowanie nie zgadzam się

Zdecydowanie nie zgadzam się z tym że 80% ludzi to bezmózgie masy otórz jest to kwestią przyjętego stylu życia! Większość ludzi nie chce myśleć o tym co się wyprawia na świecie (i zajmują się SOBĄ) a wyprawia się bardzo bardzo wiele i tępo działania pewnych sił rośnie więc chyba zbliżamy się do....hm...apogeum?...eksplozji?...końca?...to jednak nie jest pewene. Większość ludzi poprostu żyje w łajnie swojego małego światka czasem tylko wystawiając łeb aby złapać oddech, karmią swe ego zabawkami i tępymi rozrywkami specjalnie preparowanymi aby osiągnąć taki efekt. To jest właśnie ta Wielka Praca którą wykonują masoni i reszta ich braci (czyt. hucpy) dla swych panów...

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika raf.

scholastyka - cofasz Nas do

scholastyka - cofasz Nas do średniowiecza.
Akurat znam dobrze "cały" zapis zdarzenia (poszukajcie w necie) - i niech każdy ma obraz na zdarzenie - choć jest w istocie obrzydliwe w swojej perwersji).
to co popełniłeś w artykule to straszna manipulacja faktami.
To co piszę to nie krytyka. Ale wstręt do próby manipulacji jednopoziomowej. Spłaszczenia perspektyw postrzegania  jak i tematu, zawężenia sposobu zdroworozsądkowego myślenia.
To podłe, że manipulując faktami próbujesz narzucać sposób myślenia i podpierać się cytatami.
 
To już drugi artykuł, który jest przesiąknięty próbą zastraszenia Nas przez nieznane.
A nieznane się  bada a nie LĘKA.  Tak postępują ludzie, którzy rozumieją słowo metodologia.
Włączcie w głowach pytania "po co" i "dla czego"...
W jakim celu próbujesz sterować sposobem myślenia innych czytelników? poprzez Swoje artykuły ?
Komu służysz? Bo plan Masz - to widać TO już jest czytelne. Czyż nie widać, że większość, już nie nabierze się na prostacki sposób wywołania strachu wewnętrznego? Do czegoś Nas przygotowujesz? PO CO??? Czy to durnowate przekonania, czy WIEDZA???
Mamy się BAĆ???
Czy jakiś inny cel?

Portret użytkownika Q...

Mamy swoich "obcych". Od

Mamy swoich "obcych". Od tysięcy lat!. Zwykłe demony i szatan już nie wystarczą?.  Muszą być zaraz jacyś obcy obcy by działo się to co się na naszych oczach realizuje?.  Nie doceniacie lucka a przez to i Pana Boga.

Portret użytkownika RW

W Muszynie w 1987 widzialem

W Muszynie w 1987 widzialem gościa "identycznego" bo szczuplejszego i niższego lekko niż mój ojciec ,pytałam nawet czy nie jesteśmy rodziną ,kiedyś mi ktoś powiedział cześć Marian /mam tak na drugie imię ale nie używałem go nigdy/odpowiedziałem cześć ale jestem Rysiek przyjrzał mi się i powiedział ale podobięstwo -sobowtór mieszkał z 20 km ode mnie na wiosce - może Bogu brakło matryc myślałem nie jestem nikim ważnym więc po co klonować ?

Strony

Skomentuj