Kula ognia na izraelskim niebie

Kategorie: 

Źródło: http://u-f.ru/News/science/u10/2016/10/25/233374

Mieszkańcy Izraela w godzinach wieczornych w dniu 24 października br. byli świadkami pojawienia się obiektu nieznanego pochodzenia. Doniesienia o zdarzeniu pochodzą z centralnych regionów kraju i osiedli w rejonie Morza Martwego. Według obserwatorów, obiekt wyglądał jak kula ognia lub meteoryt.

 

 

Jeden ze świadków twierdzi, że ognista kula lub UFO spadło do Morza Śródziemnego. Jak to zwykle bywa, pojawiły się różne wersje na temat natury i pochodzenia niebiańskiego obiektu.

 

Igal Petel, dyrektor Obserwatorium Givatayim, powiedział, że obiekt nie był meteorytem, gdyż poruszał się zbyt wolno. Być może był to ślad kondensacji związany z jakimś statkiem powietrznym, który wyglądał dość imponująco w promieniach zachodzącego słońca.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MONiTORiNG

Napisałem komentarz ale jakoś

Napisałem komentarz ale jakoś zaginoł w akcji, napisze troche inaczej ; Odnośnie spadających meteorytów lub spadających gwiazd, bo być może jest to zagubiona  i spadająca gwiazda Dawida, biorąc pod uwage terytorium Izraela bo bardzo trudno nazwać to państwem, a nie jest to Czelabińsk lub Tunguska z 1908 a następnie w 1914-1918 wybuchła pierwsza wojna światowa i rewolucja w Rosji 1917 co może odnosić się do wersu z bibli Ap. J. ; (10) I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. (11) A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie. (12) I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca, i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc - podobnie. ;( 13 ) I ujrzałem, a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!
(9) 01 I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. (2) I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. Rosja zajmowała terytorium 1/3 świata podobnie i dzisiaj, a tak zwany meteoryt spadł na tereny bagienne z ujściami kilku rzek i unikalnej roślinności co można sprawdzić na goolemap, co będzie w przysłych 2-3 latach to już tylko czas  nam pokaże. pozdrawiam redakcje Smile

Portret użytkownika łotr1

Ogólnie wiadomo, że najlepszą

Ogólnie wiadomo, że najlepszą obroną jest atak. Tak jak niektórzy pedz..ie w naszym kraju są największymi uwodzicielami kobiet i piętnują pede....ię (żeby być poza wszelkimi podejrzeniami), tak synowie Dawida piętnują oficjalnie żydów, żeby  nikt nie wpadł na to kim naprawdę są

A kim Ty jesteś krzykaczu ?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Zbyt długo studiuję sprawy

Zbyt długo studiuję sprawy żydowskie a zwłaszcza Syjonu i Talmudu, by nie wiedzieć o czym piszę. Zyd - Syjonista-Talmudysta to carcinoma endometrii tej planety. To wszystko co można na ten temat powiedzieć. To wszystko o czym mowa w filmie jest mi znane od dziesięcioleci.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika MONiTORiNG

Maksimisiu ! Kto tutaj pierd.

Maksimisiu ! Kto tutaj pierd....li jak naćpany żyd to nie będe palcem wskazywał bo kto z kim przystaje to takim się staje ! A ty sprawdzałeś swoje DNA jakie jest twoje pochodzenie ??? ale może lepiej nie sprawdzaj bo może okaże się że pochodzisz od jakiegoś ziemniaka, pozdrawiam Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Moją pra-pra baką była

Moją pra-pra baką była żydowska dziwka - dama dworu na dworze cesarza Franka Józefa I... Sparchaciła mój ród to prawda ( 7 pokoleń słowiańskich), ale słowiańskie geny są najsilniejsze... no i dusza słowiańska bo parchy jej nie mają...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika tomasz26

Angelusie próbowałeś

Angelusie próbowałeś przebaczyć sobie i swej prababci ?czy żyjesz do dziś do dziś z tą blokującą cię traumą? przecież to jest twe drzewo genealogiczne, więc jak możesz nie lubić drzewa z ,którego wyrosłeś?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jakby twoja babcia była

Jakby twoja babcia była seryjną trucicielką, lubiłbyś ją? Tylko dializa pokoleniowa... Oczyścić parchate geny można przez 4 pokolenia rasową dializą...

 A ta jest słowiańska

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Widzisz pejsaty matole  jak

Widzisz pejsaty matole  jak znasz polską historię? Rodowodem ze Stańczykiem mógłbym czuć się zaszczycony...

cyt... "

Zarówno imię, nazwisko, jak i przebieg jego życia pozostają nieznane, a daty urodzenia i śmierci niepewne. Pochodził z podkrakowskich Proszowic. Słynął z ciętego dowcipu, nie oszczędzał władców w ocenie decyzji politycznych (m.in. na temat hołdu pruskiego 1525 roku). Przez to uważany był za wielkiego patriotę, człowieka wykształconego i zorientowanego na arenie politycznej.

Był postacią często cytowaną przez literatów renesansowych (Łukasz Górnicki, Jan Kochanowski, Marcin Kromer, Mikołaj Rej i innych)

 natomiast tępym i cyrkowym bałaznem jesteś ty niedojdo umysłowa...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sandrax

Szkoda z nim dyskutować

Szkoda z nim dyskutować,dziadek zatrzymał sie w erze konstrukcji z drewna i patyków,używa liści łopianu zamiast bielizny.Raz pisze że ziemia jest okrągła,potem że płaska i wklęsła.Czekam aż napisze że jest kwadratowa.

Portret użytkownika MONiTORiNG

Biorąc pod uwagę miejsce

Biorąc pod uwagę miejsce wydarzenia czyli Izrael, a nie jest to np. Czelabińsk i nie jest to meteoryt Tunguski, to może to jest ta sławetna gwizda Dawida ! Tylko dla czego ona upada ???

Skomentuj