Kula ognia pojawiła się na niebie nad Kolumbią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy miast Segowii i Remedios, położonych w północnej Kolumbii, byli zdezorientowani, kiedy 19 stycznia br. około godz. 21:00 widzieli czerwoną kulę ognia na ciemnym niebie. Północno – wschodni rejon departamentu Antioquia, który znajduje się u podnóża Kordylierów, słynie nie tylko z kopalni złota, ale także opowieści o czarach i czarownicach. Dlatego miejscowi twierdzą, że „nadprzyrodzone” siły dały o sobie znać.

 

 

Ian Bran, który zarejestrował pojawienie się kuli telefonem komórkowym, powiedział, że jego rodzina i wielu ludzi wybiegło na ulicę, aby spojrzeć na „bardzo jasną gwiazdę”, która płonęła na niebie trzy minuty przed zniknięciem.

 

„To było, jak duża święcąca gwiazda z jasną łuną dookoła, kula ognia z czasowo pulsującymi kręgami” – relacjonuje młoda kobieta. „Ludzie próbują zrozumieć, co kryje się za zjawiskiem obserwowanym w północno-wschodniej części Antioquia”.

 

Wiele osób twierdzi, że to mogło być UFO. Inni uważają, że jest to jakaś platforma z innego świata. Są i tacy, którzy widzą w tym znak końca świata, który zmusza nas do zadumy i pokuty. Niektórzy wyrażają  pogląd, że to zwykłe zjawisko astronomiczne (zdjęcia i filmy zostały wysłane do lokalnego planetarium, gdzie analizowała je astronom Angela Perez). Jak zwykle przebija się również hipoteza o balonie, który ktoś wypuścił w niebo przy okazji uroczystości o charakterze rodzinnym.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj