Kula ORB na zdjęciach fotopułapki z USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Intrygujące wideo, na którym widać tajemniczą świetlistą kulę, robi furorę w Internecie. Materiał został zarejestrowany 13 grudnia w amerykańskim mieście Catskill nieopodal Nowego Jorku. Nagranie trafiło już do organizacji badawczej MUFON, która dokładnie analizuje zjawisko.

Na filmie można zauważyć lisa, który prawdopodobnie poszukuje pożywienia. Nagle zupełnie nieoczekiwanie spośród drzew wyłania się mała kula światła, która przesuwa się w powietrzu w kierunku kamery. Tajemnicza anomalia przestraszyła zwierzę, które ucieka w głąb lasu.

 

Użytkownicy sieci jak zawsze zaproponowali szereg różnych teorii, dotyczących genezy i identyfikacji zjawiska. Niektórzy sugerują, że świetlista istota jest duchem bądź obiektem obcego pochodzenia. Sceptyczni obserwatorzy uważają jednak, że na filmie zarejestrowano robaka (np. popularnego świetlika) lub ptaka. Zastanawiać może jedynie fakt, dlaczego tak mały obiekt miałby na tyle przestraszyć lisa, by ten uciekł z tego obszaru. Nie można wykluczyć, że zwierzę zareagowało również na coś innego, znajdującego się z przeciwnej strony.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Sugerujący że to świetlik nie

Sugerujący że to świetlik nie zauważa iż obiekt...sam z siebie światla - jak to mają świetliki - nie emituje, świeci światłem odbitym emitowanym z podświetlacza kamery filmującej akurat lisa! Świeci dopiero gdy wpada w krąg światła stworzonego przez wspomniany oświetlacz.

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kacperu

Dzięki nie sprawdzam

Dzięki nie sprawdzam odnośników w postaci słów o innym kolorze czcionki bo jak kilka razy tak zrobiłem, to lądowałem na stronach z akcesoriami do schudnięcia dziesięciu kg w tydzień albo powiększeniu penisa Biggrin

Skomentuj