Kule orbs ponownie widziane nad polami w Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W sieci pojawiło się spektakularne wideo nagrane przez człowieka odwiedzającego jeden z powstałych ostatnio w hrabstwie Wiltshire kręgów w zbożu. Ponownie doszło do obserwacji latających kul światła, które pojawiły się na pobliskim polu.

 

Do obserwacji doszło wieczorem 9 lipca 2013 r., po zachodzie Słońca. Jasne światła, być może orbsy, zlokalizowano na wzgórzu w okolicy Avebury. Na nagraniu widać pojawiające się i znikające światła, których umiejscowienie koresponduje z lokalizacją odkrywanych kręgów.

[ibimage==18421==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Trudno stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że nagranie to nie jest sfałszowane, ale kilka dni temu można było zobaczyć coś bardzo podobnego tylko filmowanego przez inną grupę ludzi. Albo zatem ktoś bawi się naszym kosztem używając do tego grafiki komputerowej, albo rzeczywiście nagranie to wskazuje na metodę, jaka jest wykorzystywana do tworzenia finezyjnych piktogramów, które pojawiają się ostatnio jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

jakosc tego filmu przypomina

jakosc tego filmu przypomina materiały z nagrywatora Zibiego - wszystko jest niewyraźne i zdeformowane maksymalnie - słońce ma kształt jajka, wydeptywacze kręgów to chyba hobbici bo mają przykrótkie nóżki i głowy też jakieś jajowate, od razu przypomniało mi się te hebrajskie bezpłciowe toto frodo które ukradło golumowi złoty pierścionek, no a te "orbsy" to jest po prostu porażka.
przecież nawet jadąc po nierównej drodze oczywiście pod oślepiające słońce można nagrać wszystko idealnie:
http://www.liveleak.com/view?i=e56_1373894590
niestety wydeptywacze kręgów mają chyba dziedziczną chorobę wszystkich ufologów - syfilis w głowie a w dłoniach świerzb i galaktycznego parkinsona...

Portret użytkownika pako1205

Myślę,że przy obecnych

Myślę,że przy obecnych możliwościach należy zawsze dać margines bezpieczeństwa na "fake",jednak osobiście,jako amator nie mam podstaw po obejrzeniu tego filmu,żeby zanegować jego autentyczny zapis.

Portret użytkownika ArDoR

Fajnie! Będą nowe kręgi...

Fajnie! Będą nowe kręgi... film wygląda realistycznie, ciężko było by podrobić te pływanie ostrości i te drgania, zresztą w odróżnieniu od tych YouTubowych poszukiwaczy UFO, ten autor nie ma konta nabitego setką obserwacji ufo.
Wygląda na to że był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i zrobił monitoring okolicy... mam nadzieję że Ci którzy wcześniej buczeli czemu nie ma kamer CCTV monitorujących okolicę, teraz będą mieli jakiś materiał poglądowy...
Zastanawiające jest jednak, że ONI się już nie kryją z tymi "świetlnymi ploterami agrarnymi" i tak nimi brylują w tamtej okolicy... czyżby jakieś małe spotkanko konsultacyjne i przygotowania do mega wgniota?
Końcówka sezonu... muszą się pospieszyć. Czekamy więc na kolejne prace...
 

Portret użytkownika b@ron

fakt...nie bedę buczał że nie

fakt...nie bedę buczał że nie było kamery Wink (oczywiście w kwesti orbsów...bo na kręgi już za poźno)...ONI muszą się spieszyć ,bo żniwa idą dużymi krokami...niedługo kombajny wjadą i nie bedzie gdzie kręgów robić...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Rasta4Peace

Podobno po 21.12.2012 nie

Podobno po 21.12.2012 nie mają oni żadnych ograniczeń ani zakazów do pokazywania się naszej cywilizacji oraz kontaktu, wszystko zależy od nas czy na to pozwolimy czy nie. Zacząć się podobno ma od pojedyńczych kontaktów.
 

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika ArDoR

Też tak sądziłem, niestety

Też tak sądziłem, niestety fakty nie wskazują na to że się coś zmieniło w tym temacie. Sięgając do pola informacyjnego dostałem informacje że owszem, kwarantanna się zakończyła w przypadku rasy ludzi... ale nadal trwa dla ziemi... czemu? Też mnie to zastanowiło... w odpowiedzi dostałem info że nie zostały spełnione wszystkie warunki.
O szczegółach napiszę niebawem...

Portret użytkownika Rasta4Peace

Mlim zdaniem częstotliwość

Mlim zdaniem częstotliwość drgań molekularnych naszej planety nie jest wystarczający po pierwsze, po drugie rządy nie pozwalają na "oficjalne" ujawnienie o innych istotach prawdopodbnie spokrewnionych z nami. Wtedy musieliby dowszystkiego się przyznać i dać skruche wobec matki ziemi którą gwałcą w każdej minucie, dla własnych wygód.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Skomentuj