Kuliste jasne UFO zaobserwowane na niebie nad Kanadą

Kategorie: 

Źródło: dwayne hegelheimer

Dość niecodzienna obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego, miała miejsce przed kilkoma laty w Kanadzie. Zgodnie z nagraniem wykonanym przez kierowcę TIRa, na niebie nad obserwowaną przez niego równiną ukazała się świetlista sfera, która następnie zdawała się wypuszczać z siebie mniejszą kulę. 

Z jakiejś przyczyny, obserwacja ta przykuła uwagę części z ufolgów, którzy nieopacznie uznali ją za nowe zjawisko. W rzeczywistości, film ten pochodzi jeszcze z 2017 roku a zgodnie z jego opisem, interesujące nas zdarzenie miało miejsce na niebie nad miejscowością Manitoba, podczas przejazdu przez autostradę.

Trudno ocenić czy widziana w oddali świetlista sfera faktycznie jest pojazdem latającym. Nagranie nie pozwala nam ocenić gdzie w kontekście do reszty kadru znajduje się Słońce. Do tego dochodzi jeszcze dość słaba jakoś nagrania, która sprawia że momentami, ta tajemnicza sfera wygląda dokładnie jak światło latarni. 

Jedyny abnormalny element całej tej historii, wynika chyba z dziwnego zachowania pomniejszych obiektów, które zdają się wlatywać i wylatywać z większej sfery. Podczas gdy jest to niewątpliwie ciekawa obserwacja, to podobnie jak i 2017 roku kiedy ze względu na kiepską jakość została zapomniana, również jej odkopanie niemal 2 lata później, nie powinno dać żadnych większych rezultatów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Obawy mam,nie jest mi na rękę

Obawy mam,nie jest mi na rękę być manipulowany po śmierci,po odebraniu energii to już moja świadomość nie będzie do końca moja, azot z greckiego azotikos (niepowstrzymującego życia) ,może to by była wolność,azot wyładuje energie z życia która nie zostanie przechwycona,jak narazie mam magrava przy sobie,trochę udręczenie,cały czas przy sobie

Portret użytkownika b@ron

tym co bedzie po śmierci to

tym co bedzie po śmierci to się nie przejmuj... to nieuniknione, jak tam cokolwiek jest, to z całą pewnością nikt z żyjących nie wie, a jak twierdzi że wie, to znaczy że mu się tylko wydaje...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Kierowca TIRa miał

Kierowca TIRa miał halucynacje spowodowane zaawansowanym syfem, złapanym od ukraińskiej tirówki, a nie żadna "sfera". Albo takiego kaca, że zapomniał o istnieniu takiej świetlistej sfery, która co dzień o świcie wyłania się zza horyzontu.

 

Skomentuj