Kwadratowy obiekt UFO został zaobserwowany w amerykańskim miasteczku

Kategorie: 

Źródło: Javion Hill

Dość osobliwa obserwacja obiektu UFO została zgłoszona przez niejakiego Javiona Hilla, mieszkańca miasta Charlotte w amerykańskim stanie Karolina Północna. Mężczyzna był świadkiem a nawet zdołał sfotografować latający na niskim pułapie obiekt, który kształtem przypominał prostokąt.

 

Świadek zdarzenia, twierdzi że w dniu wykonania zdjęcia czyli 18 sierpnia, prognozy pogody zapowiadały nadejście tornada, a więc czym prędzej wracał on do domu wykonując przy tym kilka fotografii pobliskich chmur. To właśnie wtedy dostrzegł on niespotykany kwadratowy obiekt unoszący się nad drogą szybkiego ruchu. Kierowca, czym prędzej zjechał wtedy na pobocze i przystąpił do wykonywania dużej liczby fotografii tego obiektu.

Po opublikowaniu swojego znaleziska na Facebooku, mężczyzna udzielił wywiadu dla miejscowego portalu Charlotte Observer, gdzie opowiedział o kulisach całego zajścia. Świadek utrzymywał że obiekt był o wiele większy niż wydaje się ze zdjęć. Jednak warto chyba nadmienić, żę zdaniem Hilla, to co widział nie musi być wcale dziełem obcej cywilizacji a raczej potencjalnym eksperymentem amerykańskiej armii. Teoretycy spiskowi operujący na terenie Karoliny Północnej twierdzą już od wielu lat, że wojsko prowadzi tam eksperymenty z antygrawitacyjnymi pojazdami znanymi przez nich jako TR-3B.

Co ciekawe okazuje się, że obserwacja poczyniona przez Hilla nie była jedyną z tej okolicy. Inny mieszkaniec tego regionu, niejaki Eric White, również widział bardzo podobny obiekt, który dosłownie rozpłynął się w powietrzu. Czy zatem faktycznie mamy tu doczynienia z wojskowym sprzętem nowej generacji wyposażonym w technologię typu stealth? A może raczej z obiektem spoza naszej planety który w jakiś sposób został dostrzeżony przez przerażonych mieszkańców miasta Charlotte?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Lądowanie na księżycu to fake

Lądowanie na księżycu to fake, tak jak stacja iss nie isis:) A ziemia jest płaska, bo nie ma nawet jednego oryginalnego zdjęcia jej, tylko jakaś papka składana komputerowo i odpowiednio obrabiana. A trolle mogą mi skoczyć i obtoczyć, nie będzie 3.50 za komentarz. Jeżeli więcej dowodów wskazuję na coś, że jest kłamstwem, to dlaczego mam wierzyć inaczej? Bo tak twierdzą jajogłowi, którzy trzepią nie ziemska kase na tym? A może wierzyć trollom za 3.50 gr od komentarza. Tak samo jest z wiarą katolicką. Wierzyć w jahwe itp, bo tak twierdzą  i każą czarni pedofile, którzy trzaskają kasiorę od nie pamiętnych czasów. Skoro Polacy wierzą w te bzdury, to dlaczego podważają bibilijną płaską ziemie i firmament boży. No halo ale coś tutaj jest nie tak. Albo wierzymy co do joty w wersety pisma świętego albo nie. A nie tak wybiórczo, bo mi się tak podoba? Wierze w boga jahwe ale nie wierze w Jezusa, albo w istnienie bozi. To bez sensu i zalatuję fałszem, o jakim wspominał nawet żydwoski mason Franek z Rzymu. Dlaczego bardziej wierzę w płaską niż w jajowatą ziemię, bo na płaskiej ziemi nikt kasy jeszcze nie zarabia. Wystarczy że ktoś napomknie o płaskiej ziemi czy chemtraills, a już nagonka trolli się zaczyna.

kolo21

Portret użytkownika Kmieciu

Kurrr.... Następny nieuk z

Kurrr.... Następny nieuk z zaległościami w wiedzy sięgającymi ostatnich 2000 lat... Ziemia jest okrągła, ISS istnieje, lądowanie na Księżycu to fakt. A trolle to wszystkie smutne sekciarze od płaczów "NASA kłamie, zimia je płasko, bo by my pospadaly we dół Kosmosu ze połedniowej półkuly"... Ty w ogóle podstawówkę skończyłeś, czy tylko jutubowy kurs jakichś oszołomów spod znaku "we Piśmie stoi i to jest dowód" albo "jo nie rozumie tych zawiłych wzorów matematycznych od prefesoruf matematyki, fizyki, chemii i astronomii, to pewno diobelskie kłamstwo"? Jprdl, żeby w XXI wieku dać sobie wmówić najgłupszą i najłatywiejszą do obalenia teorię spiskową świata, to trzeba mieć chyba ujemne IQ... "Przebudzone umysły", qrna - jedź na Antarktydę i zrób selfie na krawędzi dysku to pogadamy. A nie, przepraszam, na jutube mówili, że tam spisek siedzi z żołnierzamy i szczelajo, coby prawdy nikt nie odkrył Blum 3

 

Portret użytkownika dalej nie czytam

Toć to telefon w pozycji

Toć to telefon w pozycji horyzontalnej z odbijającym się podświetleniem matrycy uroki fotografowania przez szybę przecież nawet są aplikacje udające HUD i to jest właśnie to zjawisko. Przecież tu nawet nie trzeba mieć inteligencji szympansa.

Portret użytkownika Polsky

Baron spójrz co próżnia

Kmieciu spójrz co próżnia potrafi zrobić z cysterną. Teraz weź pod uwage w czym oni skaczą na tym księżycu i pomyśl. Nie jestem płaskoziemcą ale w to, że byliśmy na księżycu to włóż między bajki. Przecież te ich skafanderki by zostały rozszarpane, próżnia by wyciągnęła wszystko z takiego skafandra. Każdą żyłę, tkankę mięsną wszystko zostałoby rozerwane. Dosłownie papka. Płaskoziemcą nie jestem piszę z góry ale księżyc sobie podarujmy. 

https://youtu.be/GC2iDwHHUTA

Portret użytkownika zibi1973

Widzisz a mi bliżej do

Widzisz a mi bliżej do płaskiej ziemi niż do kulistej,a dla czego są takie proste powody np łatwiejsze tworzenie przez pana konstruktora jak to jeden kolega mówił i jak w religii pisze wszystko było po woli tworzone ,po co by było sobie utrudniać skonstruowanie ziemi i wody co się kręcą 1600 na godz w środku w kuli, to mi wygląda na błoto,jest wiele powodów że nie wierzę w kulistą ziemię,a czy tym kłamcą z nasa można wierzyć,wiadomo że nie,ich obliczenia że słonce jest oddalone od ziemi 150 mil km,a dlaczego promienie biją na boki przy zachmurzeniu,chyba wiesz jak promienie powinny być z tak daleka,zsumowując po całości siedem miliardów ludzi jest w niewoli,a jedyne wyjście jak byśmy odeszli sami,wtedy to się skończą bajeczki i kłamstwa,coraz większe grono zbierają płaskoziemcy z brakiem wiary do tej ziemi,i nie ja sam szukam wyjścia z tej platformy ziemskiej

Strony

Skomentuj