Lądowanie UFO nagrane przez farmera w USA

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Niesamowite nagranie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Według opisu zostało wykonane 15 maja 2012 w Teksasie. Początkowo widać jedynie światła w nocnej scenerii. Widać jednak linię drzew i światła znajdują się wyraźnie ponad nią. Po chwili dochodzi nawet do lądowania.

 

Nawet, jeśli to nagranie ma jakieś racjonalne wytłumaczenie to bardzo trudno je przyjąć po tym, co się widzi. Ewidentnie mamy do czynienia z dwoma pojazdami z oświetleniem. Są one bezgłośne, ponieważ słyszymy wyraźnie cykady. Pojazdy poruszają się wolno w poziomie a po chwili wygląda to tak jakby jeden z nich lądował.

Wśród możliwych wyjaśnień podawano maszyny rolnicze, świetliki i gazy bagienne. Każdy jednak może sam ocenić, co tu widzi i czy to jest rzeczywiście rój świetlików.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika szang

Z tym TR-3b czy czymś

Z tym TR-3b czy czymś podobnym to prawda wielokrotnie widziałem w nocy szybko przemieszczajace sie trzy swiatelka w tym dwa napewno czerwone , zdecydowanie za szybko przelatujace i za cicho te nasze ufo, a jeśli mowa o ufo naszych kosmicznych braci to napewno nie ma żadnych świateł i tym podobnych, kiedyś zaobserwowałem z kumplem, w nocy koło księżyca jakoś dziwna "przestrzeń" ciemna jakby wycieta z nieba, niebo było pochmurne z szybko przemieszczającymi się chmurami a na ziemi zachodziło silne zjawisko letniej konwenkcji, a mimo to wyraźnie widzieliśmy ten "wyciety" nieruchomy prostokąt koło księżyca trwało to jakieś 20 min po czym po przykryciu kolejna chmura i przejściu jej obiekt znikł. teraz zawsze śmieje się że widziałem niewidzialny statek kosmitów dobra fraza dla tych bez obserwacju czego kolwiek.

Portret użytkownika gash

Żeby lądować, coś musi

Żeby lądować, coś musi najpierw latać - tutaj nic nie lata, więc nie może być mowy o UFO Wink Jak ktoś uważa fatalnej jakości nagranie kombajnów bądź innych urządzeń rolniczych za dowód na inwazję obcych to jest mega naiwny. Zresztą co się dziwić nawiedzonym użytkownikom tego super portalu. Lubię sobie tutaj wejść i poczytać wasze bzdury Smile Zawsze mnie to śmieszy i poprawia mi humor, że istnieją w śród nas ludzie, którym tak niewiele trzeba, żeby w coś uwierzyć Wink Aż strach pomyśleć, jak łatwo takich ludzi zmanipulować i zastraszyć. Czekam na wasze morały i wypociny (uważajcie tylko, żeby wam jakaś żyłka przy tym nie pękła Wink )

Portret użytkownika Winford

Ludzie o prostych i uczciwych

Ludzie o prostych i uczciwych sercach są  w stanie wierzyć,jak małe,ufne dzieci nie skażone jeszcze krętacwami i manipulacjami.Ty należysz pewnie do tych cwaniaczków,którzy mają we krwi manipulowanie ludżmi i masz z tego niezłą rozrywkę. Niema się czym chwalić.Prawda w końcu zwycięży a Tobie bedzie głupio.

Strony

Skomentuj