Lądowanie UFO w Teksasie uchwycone za pomocą kamer CCTV?

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Ciekawe zdjęcie pojawiło się na nagraniu z kamer telewizji przemysłowej zamontowanych w jednej z teksańskich rafinerii. Niektórzy badacze UFO twierdza, ze to dowód na lądowanie UFO.

 

Nagranie zostało wykonane 5 stycznia 2013 roku około godziny 22:04 czasu lokalnego. Przedstawia ono jakiś dyskoidalny obiekt z trzema światłami. Wyraźnie widać, ze ten obiekt znajduje się na ziemi.

Z drugiej zaś strony według opisu dodanego przez internautę StephenHannardADGUK, te kamery CCTV pojawiły się, ponieważ dochodziło do kradzieży ropy. Można, więc założyć, ze ta obserwacja może mieć z tym coś wspólnego, być może to na przykład jakiś żart złodziei.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eye41

Jakimś cudem zawsze w USA

Jakimś cudem zawsze w USA lądują kosmici, dochodzi do porwań itp. rzeczy. Niech więcej żrą fastfudów i tej chemii. Bo od tego ćpania im w głowach się przewraca. Oni naprawdę powinni się leczyć bo im już wali w czaszkę. A skoro to prawda dlaczego nie przylecą do nas i nie zabiorą Tuska i Kaczyńskiego ????? 

Portret użytkownika Volverine

no sorry ale czy macie

no sorry ale czy macie ludziza "amerykanów"???
przecież to jest jedna klatka"podobno" nagrania, skoro to bya kamera przemysłowa to chociaż 30sec fimu może było co? A tak to lipa jak zwykle

Portret użytkownika Gaja

No bo jak nigdy się nie

No bo jak nigdy się nie udzielam na portalach a w koncu mam lekką wene na dwa zdania i uracze nimi swiat wirutalny to szlak mnie trafia. Bo moje komentarze bez epitetów, kulturalne jak mysle,  pojawiaja sie dopiero krzyklikwym wpisie ,, gdzie sa moje komentarze?!!'' Smile

Strony

Skomentuj