Latające istoty nieznanego gatunku sfotografowane nad Meksykiem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do dziwnej obserwacji doszło niedawno w Meksyku. Było to dokładnie 9 marca 2014 roku. Mieszkaniec miasta Tapachula zaobserwował dziwną istotę lecącą w powietrzu.

 

Nie było to standardowe UFO, lecz coś co niektórzy uznają, ża latającą żywą istotę nieznanego rodzaju. Jedni twierdza, że jest to jakiś latający humanoid i na dowód przedstawia się fotografię podobnego stworzenia wykonaną w 1990 roku w okolicy słynącego z paranormalnych obserwacji wulkanu Teotihuacan, czyli również w Meksyku.

 

Zwolennicy tej teorii sądzą, że istoty te przypominają spadających swobodnie skoczków spadochronowych. Jednak są ujęcia w których wyraźnie widać, że te stworzenia mają kształt węża. Stąd już tylko krok do powiązania tych obserwacji z chińskimi smokami.

 

Oczywiście możeliwe, że nie są to wcale istoty, czy stworzenia, lecz na przykład swobodnie spadające fragmenty balonó stratosferycznych. Jednak teorii tej nie popiera kształt obiektu i jego kolor, który powinien być srebrzysty, a nie ciemny.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

wg mnie to wyglada na tasme

wg mnie to wyglada na tasme spadochronu wyciagajacego co jest widoczne doskonale kiedy koles pisze o latajacym weżu.
video wyglada podejrzanie - sam bliski kadr (jakosc z powodu uzycia slabego jakosciowo zoomu cyfrowego, co wystepuje w wiekszosci urzadzen na skraju mozliwosci zblizenia)
dlaczego wycieto moment zoomowania obiektu ?
kolo pisze ze obiekt był "nearby" a po samym zoomie widac ze byl dosc daleko ( stad zoom cyfrowy)
koncówka filmu -czemu nie widac co sie z tym stalo ? brak ciekawosci sugeruje mi swiadomosc tego goscia  ze to nic niezwyklego.
i najwazniejsze gradientowanie koloru od glebokiej czerni do wrecz fioletu (zdjecia z "powiekszonymi bakteriami")  nie jest mozliwe zeby cos co jest czarne w zoomoucie bylo fioletowe czy siwe (przezroczyste) po przyzoomowaniu, gradient dotyczy tylko obrysu w zakresie kontrastu niebo/obiekt.
 
do admina
 
nic nie mam do homo sapiensa ani arona ale dla mnie Ich posty powoduja tylko to ze rozmywa sie dyskusja
jak baron zwrocil uwage, to sa darmowe reklamy innych witryn i powinno byc to umieszczane w formie artykulow inaczej nie mozna komus zabronic pisania wyrwanych z kontekstu rzeczy np o czolgach czy twarzach zibiego. podkreslam ze homosapiens nie bierze udzialu w dyskusjach jedynie prezentuje art ze swojej strony zupelnie bez zwiazku z tematem. Takich osob jest tu wiecej.
 
ps Zibi wiem ze to czytasz Smile spojrz jaki rarytas !!!

wierze ze cos zaznaczysz Smile

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika em

Mam już wytrzeszcz oczu od

Mam już wytrzeszcz oczu od wgapiania się w fotkę pasjonata i żadnych rezultatów, ale zibi to mistrz i pewnie radę coś wypatrzyć.
W sprawie homo sapiensa - pisze nie na temat, ale z sensem i zawsze wygrzebie skądś świetne fotki - takie wpisy ubarwiają tę stronę. Fajnie byłoby jednak (żeby nie drażnić pasjonata), gdyby dłuższe komentarze były zwinięte do pierwszych np. 20 wersów.
A żeby nie było, że nie na temat, to dla mnie to najpierw trochę dziwna lotnia, potem taśma (zgadzam się z pasjonatem), a to białe na końcu to folia, która urwała się hodowcy wczesnego szczypiorku.

Portret użytkownika Homo sapiens

Zgodnie z teorią Einsteina

Zgodnie z teorią Einsteina wszechświat usiany jest "dziurami". Jednakże czy nie mogą wystąpić pęknięcia w czasoprzestrzeni na mniejszą skalę? Pochłaniałyby one całe statki, czy nawet pojedynczych ludzi. Szczeliny te byłyby dla nas niewidoczne. Odczuwalibyśmy tylko skutki ich działania. Być może z takich przejść korzystają statki pozaziemskie. Niektórzy nawet wiążą zniknięcia ludzi z działalnością UFO. Załogi tych pojazdów mogą wybierać ludzi i pojazdy do swoich eksperymentów. Dla poparcia tezy dziury czasoprzestrzennej przytaczam tu jeszcze jeden przypadek. Otóż pewien statek ciągnął za sobą barkę towarową w zupełnie bezchmurny dzień. Wydarzyło się tu coś naprawdę dziwnego. Nagle załoga zauważyła brak barki. Jednakże nie to było najdziwniejsze. Lina, która utrzymywała barkę za statkiem była nadal naprężona! Utrzymywała się równolegle do powierzchni wody. Urywała się nagle w powietrzu, mimo ciągłego naprężenia. Wyglądało jakby była zaczepiona o jakiś niewidzialny statek. Po pewnym czasie lina sama z siebie opadła. Jej koniec wyglądał na ucięty. Historia ta wydarzyła się naprawdę i jest potwierdzona przez godną zaufania załogę.
http://www.paranormalne.pl/topic/2029-tajemnicze-znikniecia/
 
[...]Pierwszym znanym zdarzeniem  działalności MiB jest sprawa Alberta Bendera założyciela International Flying Saucer, była to jedna z pierwszych grup zajmująca się fenomenem UFO. Bender na łamach pisma informował iż udało mu się rozwiązać tajemnicę UFO.  Po kilku miesiącach  w 1952 roku Alberta odwiedziło trzech MIB-ów, którzy zastraszyli  go pogróżkami aby wycofał się z badań nad UFO, co też uczynił, po tym jak jego życie zamieniło się w istne ‘’piekło’’.
 

„Wyglądali jak duchowni, ale nosili filcowe kapelusze z lekko podwiniętym rondem. Ich twarze nie były wyraźnie rozpoznawalne, ponieważ owe kapelusze były nasunięte na czoła. Uczucie strachu opuściło mnie, gdy nagle oczy wszystkich trzech osobników zapaliły się jak żarówki latarki, i wszystkie skupiły się wprost na mnie. Przepalały moją duszę na wskroś, aż ból stał się nie do zniesienia. Poczułem, że telepatycznie przekazują mi wiadomość”.

MiB-y wyglądające z pozoru na ludzi, zachowywały się niezwykle dziwnie a nawet dziwacznie jak na agentów.  Doktor Herbert Hopkins, psychiatra i badacz UFO, który prowadził sprawę porwania przez istoty pozaziemskie dwóch mężczyzn w 1975 roku  w stanie Maine w USA, zetknął się z przedziwną sytuacją.  Rok po zdarzeniu doktor pracował w swoim domu, kiedy zadzwonił telefon, rozmówca oznajmił, że jest badaczem UFO i zapytał, czy może złożyć wizytę doktorowi ? Gdy Hopkins zgodził się na wizytę, rozmówca w minutę pojawił się przed drzwiami. Nie zauważyłem samochodu - relacjonuje dr Hopkins - a zresztą, nawet gdyby go miał, nie zdążyłby do mnie dojechać w tak krótkim czasie nawet od najbliższej budki telefonicznej.[...]

http://arekmiazga.blogspot.de/2014/04/mib-agenci-czy-ultraziemianie.html
Alien Abduction Human Hybrid Covert Program


To mogły być hybrydy ludzko-ufologiczne, o których opowiada uznany ufolog, link do jego sprawozdania dałem na tej stronie:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
David Jacobs stwierdza bardzo ważną rzecz odnośnie natury tych istot, są one całkiem różne od ludzi, ich natura jest daleko odmienna od naszej ! Co to oznacza ? Ich ingerencja w nas to zagrożenie naszego człowieczeństwa, ich potęga technologiczna oraz ich własne problemy powodują zagrożenie naszej natury człowieczej.
Audycja zaczyna sięod minuty 9 i 20 sekundy, jednak można zacząć słuchać od 20 minuty, od tego momentu zaczyna się ciekawa opowieść: Ilość hybryd i ich skomplikowanie świadczy o straszliwym stanie tych istot, jednak wielu upatruje w nich "zacnych kosmitów"
 
Alien Abduction Human Hybrid Covert Program
https://www.youtube.com/watch?v=rfOPf6AAwOw

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Dokładnie chodzi mi o cos

Dokładnie chodzi mi o cos innego (pokrewnie) Taki artykul faktycznie jest dosc unikatowy, i sam uwielbiam je czytac, gdyby byl artykulem po tagu mozna go wyszukac w portalu, jako komentarz juz nie, trzeba pamietac gdzie byl - w jakim temacie. I ta praca idzie na marne, przy okazji stajac sie offtopic'em.
Zeby chociaz odpisywal na zadane pytania a tu nic;] pozniej wpada Zibi oswiadcza jak pare dni temu
"..a ja tam widze twarze "
Smile to tez bywa momentami piekne, pol dnia ogladam albo slucham naszych politykow i biedny zibi na koniec, i to zawsze jemu sie obrywa Smile

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika em

do pasjonata - . Masz dużo

do pasjonata - :). Masz dużo racji, ale ja biorę homo sapiensa z całym dobrodziejstwem inwentarza, zibiego też, bo dzień bez twarzy jest dniem straconym (co prawda nigdy nie udało mi się zobaczyć jakiejś na jego fotkach, ale popieram pasje:)). Podobnie mam z resztą niekonwencjonalnych wpisów tutaj-robią klimat, choć faktycznie rzadko zdarza się, by komentarze pod artykułami, choćby w 40%, były na temat.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo istoty są szczególnie

Ufo istoty są szczególnie zainteresowane naszą seksualnością . Naszym procesem rozrodczym, w który ingerują za pomocą ich technologii, często zapłodnione jajo umieszczają w ciele ludzkiej kobiety po czym wydobywają płód i inkubują go w wielkich probówkach ! Generalnie hybrydyzacja jest tym co robią ufo istoty z ludzkimi zarodkami, powstałe hybrydy są według świadków słabe, jakby na granicy śmierci, flegmatyczne a często pozbawione chęci życia czy istnienia .  Ich świat to świat strasznej rzeczywistości choć często przedstawiany przez ufo entuzjastów jako wspaniały bo posiadający cudowną technologię . Podejrzewa się również że pewien lot pasażerski samolotu lini indyjskich został strącony przez trzy ufo, które pojawiły się tuż przed katastrofą a o których meldował pilot że przejęły stery samolotu !
Oto dobry film o ufo, polecam
Aliens in Fire in the Sky
https://www.youtube.com/watch?v=b5-gcVF9cng
 
Albo ten jeszcze lepszy
DEMONIC ALIEN AGENDA
https://www.youtube.com/watch?v=QJ22mk9SHIM
 
Z ufo jest wiele więcej problemów, ich działalność może niszczyć człowieczeństwo ludzi na Ziemi, część badaczy sądzi że oni są tu po to aby nas badać, lecz wiele wskazuje, iż prowadzą jakąś tajną działalność mającą na celu wykorzystywanie gatunku ludzkiego a następnie przygotowanie Ziemian na asymilację do świata ufo hybryd.
Alien Abduction of The 4th Kind (Best Evidence Ever)
 
https://www.youtube.com/watch?v=HRfW7w1YoUU
Co gorsze wiele wskazuje, że politycy są także pod ich wpływem ! Nie znaczy to, że muszą być upowadzani na pokład ufo, ale mogą być przez te istoty sterowane pośrednio lub zabierane do innej rzeczywistości podczas snu. Politycy są szczególnym celem ufo ze względu na możliwość starowania społeczeństwem ! Ogólnie istnieje dużo poszlak, że politycy mogą mieć w sobie podmienioną osobowość oraz zamienione dusze na ufo pochodne ! Obserwuje się często u polityków efekty wskazujące na ich problemy psychiczne, podobne do tych porwanych na pokład ufo , warstwa polityczna bardzo się interesuje ufo działalnością jednak oficjalnie boi się poruszać ten temat bo ma on wiele wspólnego z ich wnętrzem.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Zwłaszcza polscy politycy są pod wpływem ufo istot, ich działalność wskazuje na niezwykłe podporządkowanie sięufo demonicznemu, muszą się słuchać i wykonują polecenia wyższych stopniem wtajemniczenia ! W tej skali Putin jest najmniej pod wpływem ufo bo wykazuje najwięcej cech ludzkich. Nie musi się słuchać tajnych organizacji, podejmuje decyzje bardziej autonomicznie co wskazywać może na duże uczłowieczenie względem ufo. Jego decyzje człowiecze jak zakazy pederastyczne, zakazy względem GMO oraz wiele innych mających na celu ochronę człowieczeństwa i jego ludzkieiej ekologii wskazują na jego wolną wolę co jest oznaką niezależności od ufo demonów. Podobnie Viktor Orban jest uwolniony od ufo demonów, podejmuje decyzje jak człowiek, a nie jak podstawiona osobowość ! Jego praca wskazuje na niezależność jako człowieka, decyzje wydają się zdrowe, jest wolny od manipulacji demonicznej jego osobowością. Oczywiście jest wiele innych rzeczy które można wyczytać z cech psychicznych polityków i ich zachowania ale nie można o nich pisać ze względu na wywiad, który wszystko monitoruje. Praca polityków jest strasznie niebezpieczna pod względem reinkarnacyjnym, bo ich przyjemności "życia" mogą prowadzić do odrodzenia się w świecie hybryd ufo, (tych co wierzą w reinkarnację) ale o tym nie powinno się pisać...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Badacz Zjawisk

W gęstych atmosferach Wenus,

W gęstych atmosferach Wenus, Saturna, Urana, Neptuna czy Jowisza mogą żyć podobne stowry. Jakimś trafem dostały się na Ziemię, tyle że tu atmosfera jest nie co rzadsza i zdeformowane swobodnie opadają na powierzchnię. No właśnie - opadają i znikają, być może wsiąkają w grunt? Dlaczego nikt nie pokusił się aby to zbadać, podejść do miejsca lądowania takiego stwora - na bezpieczną odległość - i mu się przyjrzeć. A tutaj na opadaniu się kończy.

Kometa też nie musi być ulepiona z lodu i kamieni związanych nutellą. Może być gazowym bąkiem, którego puścił np. Saturn i dość niefortunnie znalazło się wnim parę atmosferycznych stworków.

Portret użytkownika aron jasnowidz

moje medytacje -część bardzo

moje medytacje -część bardzo ważna zwłaszcza dla ludzi z problemami duszy lub ciała znajduje się na mojej stronie aron jasnowidz-diagnosta natomiast codziennie medytuje aby pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów i wiedzieć co nas czeka, dlatego napisze kilka rzeczy które dano mi abym przekazał ludziom.
Obcy-wmówiono nam że nie istnieją ,dzięki medytacjom mam kontakt z kilkoma rasami i wiem że kilka ras złych jest na ziemi ,że podpisali umowy z rządami wielkich mocarstw ,że one wspólnie zbudowały im świat pod ziemia i pod wodą aby w razie próby zabrania ich stąd mieli gdzie się chronić i walczyć .Teraz ta walka sie rozpoczęła na naszych oczach ,widzimy znaki ale nie dano jest nam ich dokładnie odczytać ,wszystko co nie naturalne zaraz jest dementowane lub ośmieszane po to aby ludzie wytwarzali energię strachu ,wątpliwości ,lęku ,nienawiści ,zazdrości itd ,tą energią karmią się złe rasy ,a na dodatek karmią się też nami ,stąd tyle porwań ,zaginięć ludzi o których się już nie informuje ani tez ich nie szuka ,AMERYKANIE czerpią z tych umów najwięcej korzyści i dlatego zawsze generują wojny i konflikty oraz pozwalają na eksperymenty na swoich obywatelach.Do tej pory gdy obce dobre rasy nie ingerowały w nasza politykę LECZ TYLKO UTRZYMYWALI PORZĄDEK TAK ABYŚMY CAŁKIEM SIĘ NIE ZATRACILI DAJĄC NAM ISTOTY KTÓRE MÓWIŁY I CZYNIŁY DOBRO ,źli dalej robili co chcieli , ale teraz wszystko się zmieniło ,przez to że rasa najwyższa, która nie ma ciała jest czystą energią tak jak dusza, została poproszona przez Boga, w którego oczywiście tylko mówimy ,że wierzymy, że istnieje, a teraz kiedy przyjdzie nam to udowodnić to wiele będzie się trzymało tego starego sytemu niż budowało nowe ,aby pokazali że Bóg istnieje i że pomaga wszystkim istotom pogubionym .Istoty energetyczne z którymi mam kontakt są nie śmiertelne -odchodzą w pełnej świadomości wówczas kiedy staną się jednością z duszą, wtedy ona wraca do raju.
na pytanie Marii kim są padła taka odpowiedź:OSTATNI stan reinkarnacji duszy ,nie ma już gęstości ,sami tworzą planetę swoją energia i sami są jednością lub wielokrotnością . 
pytani MARII:Równi Bogu ,nad Aniołami ,lucyferem i oczywiście ludźmi
ODPOWIEDŹ:nie daleko im do Boga ,działają wspólnie w jego imieniu z aniołami i archaniołami ,ich udoskonalanie duszy polega na pomocy istotom niższym ,pokazują mi planety którym jeszcze pomagają ,ponieważ dusza jest energią czystą jak woda dlatego aby scalić całość kawałków jednej duszy powstała rasa energetyczna która przygotowuje dusze do raju jako czysta energia ,
CO TO OZNACZA DLA NAS I DLA NASZEJ PLANETY :a to że rasy złe które kontrolowały wraz z rządami wszystko na tej planecie ,włącznie z mediami i informacjami które wypływały do ludzi nie spodziewały się że zostaną zaatakowane przez istoty o których nie miały pojęcia ,przez siły dobra w które oni jak i większość z was i tak nie wierzy , spodziewali się że przylecą ich bracia aby ich stąd zabrać i przygotowywali się na taką ewentualność, ale nie na to że będą musieli walczyć z czymś czego nie można zabić ,na co nie ma broni i to powoduje teraz zamieszanie na ziemi .Żadna rasa nie wygra z istotami przysłanymi przez Najwyższego,z wiarą i siłą jaka on daje wszystkim istotom które żyją w/g jego wartości. Usłyszycie wiele kłamstw ,a największą z nich będzie ta że to ci dobrzy są na ziemi i nam pomagali ,a ci źli teraz przylecieli i że mamy wszyscy walczyć o swoja planetę z tymi którzy już tu są ,pokażą wam swoje zabawki które sa teraz pochowane ,będą obiecywali świat piękny tylko szkoda że przez tyle lat doprowadzili ten świat to kompletnej ruiny i nic nie zrobili aby było lepiej ,a teraz kiedy zacznie się prawdziwa walka z nimi będą nas zwodzić tak jak robili to przez tyle lat .Dlatego tak ważne jest aby ludzie uwierzyli w Boga ,bo mając czyste Serce nikt z was nie nabierze się na kłamstwo złego .Teraz już wiecie dlaczego dano nam dary uzdrawiania duszy ,ciała ,wypędzania demonów i obcych z ciał ludzkich ,Istoty te chcą wam pokazać że dobro płynące z serca od razu czyni dobro dla drugiego człowieka a nie chowa zabawki,technologię ,siebie pod ziemią ,czyni zło a potem nagle budzi się i mówi że robili to dla naszego dobra .Dobro nigdy nie kalkuluje co mu sie opłaca ono od razu czyni dobro aby świat nabrał kolorów i uśmiechu a nie płaczu i nienawiści .DANO nam dary i możliwości i większość na tej stornie wie ze to czynimy i że pomogliśmy już nie jednym w swoim cierpieniu , dlatego teraz kiedy będzie więcej takich osób jak my ,ludzie którym pomogliśmy maja wspierać tych którzy są jeszcze pogubieni aby to o co nas prosi Góra ,stało się ciałem i aby żyło się nam lepiej .
PRZEKAZ OD ISTOT ENERGETYCZNYCH NA KONIEC TO :jesteśmy z wami ,z siłami o których czytaliście i o których wam mówiono że istnieją ,to że w nie nie wierzyliście nie ma znaczenia ,bo one wierzą w was ,pokażemy wam że dobro czyni tylko dobro ,otworzymy istoty które przysłane zostały na ten czas aby pokazać wam że istnieje Bóg ,że istnieje szatan i że istnieją dobre i złe rasy ,pomożemy wam odzyskać wiarę czyniąc niemożliwe możliwym ,większość znaków zostanie nam odebrana i przypisana złym ,ale ten najważniejszy czyli odzyskanie wiary w dobro ,będzie naszym zwycięstwem i tym pokonamy razem to co jest w was i koło was .Damy wam środki ,dary ,możliwości abyście nie byli bezbronni ,oni będą mordowali, wy będziecie czynili cuda ,to da nam świat o który większość z was prosiła Naszego wspólnego Ojca .PAMIĘTAJCIE ŻE śmierć nie istnieje ,jest tylko dalsza wędrówka do udoskonalenia się i do zmiany gęstości i wymiarów w którym przyjdzie żyć kolejnej duszy,wiele dusz zostanie poproszonych o dar poświęcenia aby ten świat mógł zostać naprawiony ,podziękujcie im za to wiarą w to co robili ,sami zacznijcie wybaczać sobie i tym którzy was skrzywdzili aby zło nie generowało zła tylko w teraźniejszości zacznijcie tworzyć swoją przyszłość razem z WARTOŚCIAMI KTÓRE PRZEKAZAŁA WAM DUSZA PIERWSZA , MYŚL I STWÓRCA ŚWIATÓW .Nie lękajcie się tego co będzie mówione ,lękajcie się tego co macie już w sercu ,każdy kto ma w sercu swoje ego ,brak wiary i nienawiść karmi jednego pana ,a każdy kto ma w sercu światło będzie miał przyjaciół i robił rzeczy za które tamci będą karani przez swego pana .to co macie w sercu i to co robicie zweryfikuje was bardzo szybko i ci którzy będą z nami i ze światłem będą szczęśliwi ,ci którzy wybiorą nienawiść i zło będą sami stąd odchodzić .CZEKA NAS TRUDNA walka ale gdy pokazujemy wam że niemożliwe staje się możliwe to jest tylko jedna droga tej walki i im szybciej uwierzycie w Stwórce wszystkiego tym szybciej dane nam będzie zapanować nad tym chaosem i stworzyć świat o który Go prosiliście.CZYTAJCIE ZNAKI WŁAŚCIWIE I PAMIĘTAJCIE ILE ZŁA WYRZĄDZONO WAM PRZEZ TYCH KTÓRZY TERAZ BĘDĄ SIĘ WSKAZYWAĆ NA WYBAWCÓW.DANO WAM SERCA ABYŚCIE ICH UŻYWALI ,DANO ROZUM ABYŚCIE PRACOWALI ,DANO WIARĘ ABYŚCIE SIĘ NIE ZATRACILI .DANO WAM WSZYTKO A CZEGO UŻYWACIE I W CO WIERZYCIE? Wystarczy spojrzeć na świat dookoła was i to powinno wystarczyć aby zacząć zmianę .
uzupełnie troche mój przekaz tym że jest rasa która błędnie została nazwana aniołami ponieważ mieli skrzydła i potrafili latać ,to spowodowało że opis aniołów zostal  wypaczony ,nałozyły się 2 przekazy ,anioły rasa cielesna która w całości została wzięta do "raju-poczekalni dusz "(musi byc równowaga i sprawiedliwość dlatego w raju opróćz dusz -czystej energi jest rasa cielesna) i rasa obcych która zeszła na ziemie i walczyli między soba nad głowami naszych przodków (stąd upadły anioł) i niścisłości w opisach i przekazach ,jest też rasa która wyglada jak raptilianie ale ma skrzydła a poniewaz raptilanie mają swój świat pod ziemią i uważają że nasze sztuczne oczy nie są w stanie zauwazyc obcych dlatego sa dośc odwazni i często odwiedzają naszą rzeczywistośc choćby po to aby bronic swoich braci którzy żyja w naszych ciałach,teraz gdy zaczęła sie walka ,trzęsie się ziemia,wybuchaja wulkany ,szykuje sie 3 wojna oczywiście tworzona przez tych co szukaja ziemiedla siebie jak odpalą im wulkan ,takie widoki OBCYCH I STATKÓW będa częste nad naszymi głowami .SAM dzieki temu ze widziałem potwierdzone przypadki podczepień obcych w ludziach wiem że wszystko co nam powiedziano o obcych jest inne od rzeczywistości ,ilośc ras przytłacza,ich zła natura jest przerażająca ,czeka nas długa i zmudna walka o swój los a ci co mieli nam pomagać (rządy)będa dalej dązyc do Nwo w/g ich katastrofalnego dla nas w skutkach planu .DLATEGO jak pisałem wyżej w moich medytacjach przysłano rase która może o wiele wiecej niz cielesni ale poniewaz są dobrzy dadza nam oręż jakim jest wiara,czyste serca  aby rozpoznac fałsz i kłamstwo oraz prawdę o innych rasach abysmy wiedzieli że nie wszyscy się  sprzedali złu.Na mojej stronie przybywa ludzi z podczepieniami obcych  ,napisałem też jak to rozróżnić od podczepienia zła aby ci którzy widza u swoich bliskich agresje ,zło ,napady furii i słysza jak rozmawiają z kims nieobecnym mogli rozróżnić co dręczy ich bliskich .RESZTE ZNAJDZIECIE na mojej stronie na facebooku ,aktualne komentarze w grupie NASZ NOWY ŚWIAT i do niej dodaje znajomych o otwartych umysłach na stronie ARON JASNOWIDZ DIAGNOSTA dodaje tylko ludzi którym pomoglismy w sposób wymierny aby łatwo inni mogli się z nimi kontaktowac i wymieniać spostrzeżeniami w procesie zdrowienia .pozdrawiam ARON

Portret użytkownika salomon

Rozumiem, że oprócz FB nie

Rozumiem, że oprócz FB nie istnieje nic. Cóż za szkoda ARONIE, że wybrałeś tą opłakaną formę wszech inwigilacji jaką jest FB i komunikacji poprzez FB.
Faktycznie jesteś prowadzony przez światło, chyba to od kieszonkowej latarki.

Strony

Skomentuj