Latające miasto pojawiło się nad Górami Skalistymi

Kategorie: 

ufosightingsdaily

Odległe miasteczko w stanie Kolorado, leżące w okolicy Gór Skalistych, właśnie doświadczyło niesamowitego zdarzenia. Mieszkańcy miasta zdołali sfotografować coś co można spokojnie nazwać podniebnym miastem, materializującym się nad łańcuchem górskim.

<--break->

 

Pierwsze doniesienia o podniebnych miastach, bądź jak niektórzy sądzą portalach do innego świata zaczęły napływać na początku tego roku. Najpierw pojawiły się doniesienia o dziwnych formacjach pojawiających się na niebie nad Chinami, potem kolejne obserwacje miały miejsce m.in w miejscowości Hastings leżącej na południu Anglii.

 

IB Image

Obserwacja z Chin

Obserwatorom z Kolorado udało się wykonać kilka fotografii dziwnego obiektu, oto co powiedzieli o swoich obserwacjach:
„Po spędzeniu kilku minut na dworze, spojrzałem się na Zachód w kierunku mgły pokrywającej wzgórza. Wtedy, zobaczyłem jasne, niemalże oślepiające światło, które załzawiło mi oczy - Łzy dosłownie ściekały mi po twarzy.”
„Niedługo po zrobieniu kilku zdjęć dziwny obiekt zdawał się rozpływać. Przez chwilę wyglądał przejrzyście, a gdy na chwilę przestałem patrzeć, już go nie było"
IB Image
[ibimage==25870==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Trudno orzec czym tak naprawdę mogłaby być obserwacja z Kolorado. Rozsądek podsuwa oczywiste rozwiązanie, że dziwne światło widziane przez obserwatorów było w jakimś sensie światłem słonecznym. Niestety panoramiczne zdjęcia tego obszaru zdecydowanie wykluczają tą możliwość, ponieważ słońce było po innej stronie horyzontu a na domiar złego było zasłonięte przez chmury.
 
IB Image
Wydarzenie z Hastings
Oczywiście wydarzenia z Hastings, Chin i Kolorado to fenomeny na miarę naszych czasów. Niezależnie od tego ilu ludzi je zobaczy i ile pytań zostanie zadanych środowiska naukowe decydują się te fakty ignorować. Może z braku wiedzy, a może z powodów bliżej nam nieznanych tajemnicze miasta pozostaną z nami jeszcze długi czas, przynajmniej do momentu, gdy uzyskamy satysfakcjonujące wyjaśnienie.
 
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Słoń Maciek

I te kikuty drzew ze

I te kikuty drzew ze wschodzącym słońcem, to jest to niby miasto? A jedzie mi tu czołg? Weźta się ludzie tochę za obserwację świata zewnętrznego, to będziecie lepiej kontaktować. Tu rzeczywistość - odbiór.

Portret użytkownika Won

Na świecie jest tyle

Na świecie jest tyle prawdziwie solidnych zjawisk typu dziwne chmury, przebłyski do innej gęstości, portale, dziwne błyski czy dźwięki, ale tu na innemedium oczywiście trzeba zrobić tanią sensację z tych najmniej "paranormalnych" rzeczy, jak odbicia w obiektywie czy pajęczyny, smuga pary za samolotem..... albo las na tle słońca..... Smile I wtedy jakoś wszyscy widzą buzie w tym tęczu, a jak prawdziwe ufo czy portal sie pojawi to wtedy o nieee wtedy to chiński lampion, balon albo liny wkręcone w hebrajską zamiatarkę do ulicy Biggrin

Portret użytkownika zibi1973

Jeżeli ktoś tu sobie tak

Jeżeli ktoś tu sobie tak myśli że nasz świat od tak powstał to jest w błędzie,tu dużo  się działo na to żeby ziemia istniała ,na przykład dostarczanie z innych planet zieleni,ogródkowicze mieli  tu co robić,do tego nie na darmo to robili żeby człowieczek niszczył i za to oberwiemy

Portret użytkownika zibi1973

A znowu z tego zdjęcia tak to

A znowu z tego zdjęcia tak to widzę może przybył pan zielonooki który będzie wkrótce rozliczał odpowiedzialnych ludzi za wycinanie drzew i niszczenie zieleni,jego zieleni a zielonooki bo z fotki tak widać,do tego w tle pełno zieleni                                        http://www.fotosik.pl/zdjecie/63601e6beb123dfb                                                                                                                   

Portret użytkownika El Koto

Te wasze zdjęcia UFO lub

Te wasze zdjęcia UFO lub latających miast zawsze takie zamazane niewyraźne i retuszowane. Zamglone. To taki celowy wybieg artystyczny czy zwykła głupota wrodzona? Mam tu coś do zbadania w sam raz dla miłośników UFO lub innych tajemniczych obiektów łącznie z czaszkami. Oto dla forumowiczów IM bardzo wyraźne (na 1 planie) całe stado UFO-ków:

Strony

Skomentuj