Latające "miasto" widziane nad Stanami Zjednoczonymi?

Kategorie: 

UFO zaobserwowane nad Houston - źródło: YouTube

Nie tak dawno pisaliśmy na tych łamach na temat dziwnych świateł, jakby latających miast, które widzieli piloci lecący w trasach nad Pacyfikiem. Okazuje się, że być może da się powiązać część z takich incydentów z niedawnymi obserwacjami UFO nad USA.

 

Chodzi przede wszystkim o wciąż niewyjaśnioną obserwację niezwykłych świateł nad Houston w Teksasie. Wielu świadków zanotowało liczne anomalie świetlne, które widzieli na wieczornym niebie. Część z nich zdołała nawet uchwycić tę anomalię na nagraniach wideo.

[ibimage==22636==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obserwacja z Houston została wykonana 11 sierpnia 2014 r., ale okazuje się, że już 15 lipca coś bardzo podobnego widziano nad Austin i nad San Antonio.

[ibimage==22634==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Może to oznaczać, że albo USA pracuje nad jakąś nową bronią, na przykład ogromną platformą antygrawitacyjną, albo te ogromne światła to nie latające miasta tylko statki kosmiczne, z jakiegoś powodu niezamaskowane dla oczu ludzi i obiektywów kamer.

[ibimage==22570==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Warto w tym kontekście przypomnieć o niedawnej obserwacji dziwnych świateł nad Pacyfikiem, których zdjęcie wykonał jeden z holenderskich pilotów. Podejrzewał on, że to, co zaobserwował to wybuch wulkanu, ale z pewnością nie była to manifestacja aktywności wulkanicznej, tylko coś rzeczywiście niewytłumaczalnego.

[ibimage==22593==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zresztą uważni czytelnicy portalu InneMedium z pewnością pamiętają o dziwnych światłach nad Pensylwanią, o których donosiliśmy przed kilkoma dniami. Biorąc pod uwagę to, co zaobserwowano, kto wie, czy nie należało to do tej samej grupy obiektów, o której mowa powyżej.

 

 

 

Źródła:

http://www.huffingtonpost.com/2014/08/28/houston-ufos-explanation_n_5710...

http://www.mufoncms.com/files/59105_submitter_file1__image.jpg

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kluska

Latajace miasta, szklane domy

Latajace miasta, szklane domy itp itd...
Nie wiem co mial na mysli autor ,ale mysle ze gdzies sie pogubil.
Na temat wiertel i takich tam rzeczy to Ci powiem ze:
zwykla woda mozesz przecinac stal!!! z niesamowita precyzja.
Widzialem, wiec nie gadaj ze nie mozna bylo dawniej wiercic czy przecinac za pomoca piasku czy tam innych rzeczy.
Na pewno to nie byly narzedzia z pierwszej polki ale jednak cos tam zrobili.
Nie sami" pierwotni" je zrobili ,ale ktos im pomogl!
 

Portret użytkownika pasjonat

Tylko Ci sie tak wydaje ze

Tylko Ci sie tak wydaje ze woda tnie stal...
woda jest tylko nosnikiem czastek tnacych - zwie sie to "abrasive powder" i dlatego woda jest zawsze metna...znajdz mi teraz prosze material o takim naprezeniu jaki posiada slup wody wystrzeliwany z predkoscia 2 Mach to uwierze ze nim cieto kamien.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

Dobrze kombinujesz Funny

Dobrze kombinujesz Funny Koval - dobra robota z tym wiertłem... myślę że zrobisz błyskotliwą karierę na forum obróbki skrawaniem z tak wnikliwym podejściem...
A teraz powiedz jako ekspert jak drewnianym trzonkiem udało ci się zrobić idealnie dopasowaną dziurkę w metalowym młotku w pracowni kowalskiej?
Jak tyś to zrobił Koval?

Skomentuj