Latający humanoid na meksykańskim niebie?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Nad Meksykiem pojawił się tajemniczy obiekt, który według niektórych może być latającym humanoidem. Pojawiają się też bardziej oryginalne teorie, jakoby na filmie była widoczna zła wiedźma.

W sieci pojawiło się wideo, na którym zarejestrowano dziwny obiekt poruszający się pośród chmur. Internauci nie próżnowali i wykorzystując swoją wyobraźnię, przedstawili kilka teorii na temat niecodziennego zjawiska, którego doświadczyli mieszkańcy Meksyku.

 

Grupa kreatywniejszych obserwatorów stwierdziła, że na filmie widać czarownicę lub inną osobę blisko związaną z czarną magią. Swoją tezę tłumaczą wyglądem tajemniczego obiektu, który przypomina wiedźmę ze względu na pelerynę oraz kapelusz. Znalazło się też oczywiście grono osób, które bez wahania uznało, że mieszkańcy Meksyku mieli do czynienia z humanoidalną postacią, prawdopodobnie związaną z obcą cywilizacją.

 

Nie można jednak zapomnieć o drugiej stronie barykady, a więc o sceptykach, którzy są przekonani, że niesamowity obiekt to zwykły balon, który przez ludzką nieopatrzność wzbił się wysoko w powietrze. Jak widać, opinii nie brakuje. Jakie jest wasze zdanie? Podzielcie się nim w komentarzu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Koniec innego medium, to może

Koniec innego medium, to może być koniec tej płaskiej ziemi,na wp i innych dobrze to nie wygląda,nikt normalny nie wierzy w to co się dzieje tutaj,a może też dojść do tego że nie będzie rozdzielenia dusz na te dwie strony,kościelny i diabelski nie dostaną nic,wiem że jak wyładuje się energie z człowieka np ciekły azot to energia światełka zgaśnie i w górę nie poleci,może tylko skupisko ciśnienia z duszy i nie będzie taka jak przy ich odbiorze energii, wystarczy że ludzie zaczną sami odchodzić z tego świata demonicznego,a wtedy nie będzie bajeczki o samobójstwach wymyślonych i tego całego cyrku, i jak teraz to widzisz?   

Portret użytkownika pilippek

" Nie można jednak zapomnieć

" Nie można jednak zapomnieć o drugiej stronie barykady, a więc o sceptykach, którzy są przekonani, że niesamowity obiekt to zwykły balon, który przez ludzką nieopatrzność wzbił się wysoko w powietrze." Biggrin cholerni sceptycy, brak zdrowego rozumu i logiki!!!!! balon!! pf ha!!!!

Portret użytkownika Polsky

Niektóre tematy na inne

Niektóre tematy na inne medium dotykają dna i tym jest ten temat. Proszę popracujcie nad jakością swoich artykułów. Przecież ten temat jest beznadziejny. Równie dobrze może to być latawiec. Jaki humanoid? Dajcie spokój. 

Strony

Skomentuj