Latający humanoid zarejestrowany w Peru

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Peruwiańscy ufolodzy już od listopada 2010 roku donoszą o licznych przypadkach obserwacji dziwnych obiektów latających, które nie wyglądają jak klasyczne UFO, ale raczej jak jakieś humanoidalne istoty. Na początku marca zarejestrowano kolejną taką anomalię.

 

Do obserwacji doszło 6 marca 2015 roku w okolicy miejscowości Puerto Maldonado na południu Peru. Świadkowie twierdzą, że wszystko trwało mniej więcej 5 minut. Na szczęście w dzisiejszych czasach praktycznie każdy ma ze sobą urządzenia rejestrujące i dzięki temu możemy to zobaczyć.

 

Obserwowany obiekt miał zdaniem świadków wyraźnie widoczne zarysy głowy, rąk i nóg. Rzekoma istota przez jakiś czas leciała nad miastem po czym wleciała w chmury i zniknęła z pola widzenia.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

No dobrze - jako jedyny sie z

No dobrze - jako jedyny sie z tego nie naśmiewam bo 2 dni temu nieświadomie podczas testów nowego teleobiektywu do lustrzanki zrobiłem 2 zdjęcia na których są dziwne obiekty których nie potrafię wytłumaczyć.
Najbardziej mnie zdumiały 3 światełka ułożone w trójkąt a wcześniej zobaczyłem na zdjęciu jakiś farfocel nad i koło czerwonego dachu budynku tyle że tam nic takiego nie powinno być i zacząłem sprawdzać kolejne zdjęcia z tego miejsca bo zrobiłem ich z 5 - nie przejął bym się tym czarnym czymś tak bardzo gdybym nie znalazł właśnie tej trójkątnej formacji białych obiektów/duchów cokolwiek to jest. Oczami tego nie widziałem wcale bo zwyczajnie było to dla mnie za daleko mimo że widoczność tego dnia była rewelacyjna.
Aha jak to zobaczyłem w domu to pierwsza myśl jaka mi przeszła to film który widziałem na YT ze 2 czy 3 lata temu (ten https://www.youtube.com/watch?v=bTdD1-Z7VsI ) jak takie białe obiekty latały nad Londynem tyle że ja się wtedy z tego naśmiewałem bo autor filmu nie chciał mi dać oryginalnego pliku z filmem z nol’ami (chciałem sprawdzić czy plik jest grzebany i edytowany programami bo umiem takie rzeczy sprawdzić) i pomyślałem wtedy że fake video bo nie chce udostępnić oryginalnego pliku video z kamery.
Proszę sobie zobaczyć zdjęcia z pierwszej ręki bez żadnych manipulacji i edycji - załączam nawet zdjęcia te same w formacie RAW cr2. Proszę nie robić sobie żartów - dla mnie te zdjęcia są czymś ważnym - tak ważnym że zapamiętam to miejsce ten czas i to coś do końca życia. Przy okazji zachęcam wszystkich ludzi aby częściej spoglądali na niebo i zabierali ze sobą dobre sprzęty do rejestracji wideo i zdjęć. Ja przy sobie zawsze mam mały monocular lornetkę 15x32 (parę złotych kosztuję i lekkie i nic nie zajmuje prawie miejsca) i telefon z możliwością kręcenia filmów w HD. Dobra jest też nawet mała kamerka sportowa HD – zawsze można takie małe coś mieć przy sobie. A jak już się coś nam trafi to nieoceniony jest wręcz fakt, że mamy czym utrwalić coś niezwykłego.
Zdjęcia download 35mb
http://www.mediafire.com/download/txyyi4q44dlp7ug/2015.03.22+Dziwne+co%C5%9B+w+90+i+91tym.rar
 

Portret użytkownika H.R.

Jest taka dziedzina o nazwie

Jest taka dziedzina o nazwie "optyka". Bywa dobrze, gdy się z nią czasem ktoś zaznajomi. Szczególnie, posługujący się lunetyą, zwaną obiektywem. Wówczs nadprzyrodzone, lub kosmiczne zjawiska staną się całkiem zrozumiałe i naturalne.

Strony

Skomentuj