"Latający spodek" z kopalni w Kuzbasie został przewieziony do Muzeum w Kemerowie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niezwykły kamień, przypominający model latającego spodka, odkryto przypadkiem pod koniec stycznia w kopalni "Karakanski" w regionie Belowa w Kuźnieckim Zagłębiu Węglowym. Nietypowy głaz został przewieziony do Muzeum Regionalnego Kemerowo 11 marca. Eksperci już rozpoczęli analizy geologiczne tej niezwykłej struktury.

 

Przypomnijmy, że artefakt wykopano w odkrywkowej kopalni węgla kamiennego. Dysk znaleziono na głębokości 40 metrów. Początkowo informowano, że średnica "UFO" to więcej niż metr, ale pracownicy muzeum dokonali dokładnego pomiaru i upewnili się że jego średnica to nie więcej niż 85 centymetrów.

Według opinii naukowców z Kemerowa niezwykłe struktury są najprawdopodobniej pochodzenia naturalnego. Jest to skamielina, która powstała gdy cząsteczki iłów przeplatały się z elementami kryształów. Oddziaływały tam poważne siły. Jest to szczególnie możliwe jeśli wziąć pod uwagę, że spodek został odnaleziony właściwie na granicy dwóch formacji geologicznych, które zwykle tworzą kamienie pochodzenia mułowego.

Jednak ostateczne wnioski mogą zostać wyciągnięte wtedy gdy uda się przeprowadzić analizę chemiczną znaleziska. Prace nad tym już się rozpoczęły i dowodzą nimi eksperci z Kuzbass State University.

 

 

Zobacz również:  //innemedium.pl/wiadomosc/tajemniczy-artefakt-znaleziony-w-kopalni-...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pacal

UFO-Artefakt z Kuzbasu.

UFO-Artefakt z Kuzbasu. Proporcje wymiarów odczytane ze zdjęcia. Wskazują na wartosć matematycznej stałerj Napiera e = 2,718 , podstawy logarytmów naturalnych, także uniwersalnej stałej fizycznej ... .

Portret użytkownika zibi1973

Wiecie czego mi najbardziej

Wiecie czego mi najbardziej brakuje to filmików z rozbłysków słonecznych,wszystkie nowe chowają a jedynie co to z fotek można oko pocieszyć,zrobiłem dwa zdjęcia,jedno z nich to dla lepiej widzących,trzeba się cieszyć z fotek bo nie długo tylko napiszą że był rozbłysk klasy jakiejś i tyle zostanie, a na tego 20 marca świeczki przygotowaliście w razie wu,ja tam córce robię dzień wagarowicza i będziemy wyglądać przez okno,dzień wagarowicza przypada 21 czyli sobota dzieci do szkoły nie idą,tak normalnie zostaną pokrzywdzeni tym dniem,gdy tak się stanie i to zaćmienie słońca nastanie,mogłaby w panikę wpaść,teraz to te dzieci takie maminsynki,może zostawmy to na później  a zobaczmy ten rozbłysk  słoneczny                                                                   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de55b9c7c8abb27c.html                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c684e9087fbca36d.html                                                                                                                                                                                                                       

Portret użytkownika b@ron

to się nawet układa w

to się nawet układa w logiczną całość, eksperci ocenili średnicę kamienia na ponad metr...ponieważ brakowało eksponatów do muzeum, wytoczyli z niego "ufo" w kształcie spodka i po owej obróbce zostało 85 cm średnicy...proste?
No chyba nikt z was nie pomyślał że eksperci poszukujący takich znalezisk, nie mają ze sobą metrówki i oceniają wymiary "na oko" Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Oczywiście, że to element

Oczywiście, że to element żarna do mielenia mąki.
To, że znalazł się w pokładach węgla kamiennego dowodzi jedynie, że ów węgiel nie powstaje w przeciągu milionów lat, lecz zaledwie tysięcy a nawet setek.
 Podobnie jest z ropą naftową.
 I podobnie jest z wiekiem naszej planety, który nalezy liczyć w tysiącach a nie w milionach, czy miliardach lat.
 Treaz problem mają niedojebki z dziedziny ewolucji...
 Rozkosznie zabawnym jest udowadnianie tego regularnego krztałtu, noszącego wyraźne ślady od tarcia obrotowego, iż powstał wskutek naturalnych przyczyn.
 Oczywista niedorzeczność!

Portret użytkownika Wojox

To nie jest żadne UFO, to

To nie jest żadne UFO, to jest rodzaj nośnika danych, pendrive czy płyty CD. Trzeba to umiescic w "czytniku" który to odczyta. Wystarczy badać to w polu eletkro-magnetycznym i zobaczymy dane nagromadzone z przeszłości....

Portret użytkownika El Koto

Izrael ustanowiono w reakcji

Izrael ustanowiono w reakcji na masakrę Żydów w II wojnie światowej. Jest to zupełnie niedorzeczne. Faktycznie Izrael jest głównym planem przyjętym na I Kongresie Syjonistycznym w Bazylei w 1897 r., kiedy nacjonalistyczni Żydzi zdecydowali o okupacji Palestyny. Usprawiedliwienie ustanowienia i legalizacji Izraela jest to, ze Żydzi powracający na ziemię „przodków” skąd wypędzono ich w 70 AD. To jest bajka. Rozmawiałem ze słynnym izraelskim historykiem Szlomo Sand oraz z innymi historykami i oni wszyscy twierdzą, że nie było żadnego „exodusu”, wobec czego „powrót” nie ma znaczenia. Naród mieszkający w Palestynie nigdy nie opuścił swojej ziemi w czasach starożytnych. Faktycznie potomkowie Żydów mieszkających w Palestynie są ludem obecnie żyjącym w Palestynie. Ci którzy twierdzą, że chcą wrócić na te ziemie pochodzą ze wschodniej i zachodniej Europy i północnej Afryki. Sand mówi, że nie istnieje naród żydowski. Żydzi nie mają ani wspólnej historii, ani języka, ani kultury. Jedyną wspólną dla nich rzeczą jest religia i lichwa, ale religia i lichwa nie tworzą narodu.
Mówi się, że obecny Izrael jest jedyną demokracją na Bliskim Wschodzie i powinien być chroniony, jest „rządem prawa.” Według mnie nie tylko nie jest rządem prawa, lecz jedynym rządem, którego terytorium i granice nie są określone. Wszystkie kraje świata mają konstytucje określające granice, ale to nie dotyczy Izraela. Izrael to projekt ekspansji nie mający granic, którego prawo jest w 100% rasistowskie, i zgodnie z tym prawem Izrael jest krajem dla Żydów, a jego nie-żydowscy obywatele nie są uważani za ludzi.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Dlatego wkrótce zginie z

Dlatego wkrótce zginie z powierzchni ziemi. Obecny konflikt na Ukrainie to plan "B" mający przenieść tych parchów na tereny Ukrainy i centralnej Polski po eksodusie z Palestyny, gdzie nie utrzymaja się dłużej niz 5 lat.
 Plan "B" -Juedopoloni, zapoczatkowany w XIX w ma własnie ten wymiar.
 Narzedziem jego uzyskania jest syjonistyczny Usrael
 I cała ta ukraińska histeria ma to własnie fundamentalne podłoże.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

On się czuje świetnie co

On się czuje świetnie co widać po tekście postu -prawdy jak dotąd zakłamywanej.
 Podam ci jeszcze pasjonacie, że żydzi nie zostawili po sobie absolutnie żadnych dóbr kulturalnych na okupowanych terenach a rzekoma światynia Salomona, nie była dziełem Izraelitów. To czczy wymysł rozfantazjowanych rabinów.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

A no to ma, że szatański

A no to ma, że szatański pomysł ewolucji, z której wycofał się pod koniec życia sam Darwin, to produkt żydowski, który ma na celu zdegradowac wartości moralne do poziomu neandertalczyków.
Tak, więc hipoteza ewolucji jest zbrodniczym produktem żydowskiego umysłu..
Skoro nasza prapra babka była biologicznymi pomyjami... to o jakich wartościach ludzkich możemy mówić?
VETO dla tej hipotezy to obowiązek każdego z nas.
 A ten aterfakt jest tym własnie argumentem do VETo jak i wiele innych

Skomentuj