Latający spodek pojawił się nad Tamaulipas w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: Juanito Juan (Twitter)

Obserwacja UFO miała miejsce podczas obecnego sezonu tropikalnych cyklonów nad meksykańskim stanem Tamaulipas. Obiekt został dostrzeżony na niebie przez niejakiego Juanito Juana.  Mężczyzna fotografował, nadciągające chmury burzowe, gdy niespodziewanie, zauważył na niebie metaliczne UFO w kształcie dysku.

Fotografie, zostały wykonane 17 sierpnia 2022 roku, a sam obiekt, jest widoczny na kilku ujęciach. Poszczególne klatki, ukazują jego ruch na niebie. Autorstwo zdjęć, zostało przypisane do twórcy postu na twitterze z 18 sierpnia br.

 

Przez ostatnie lata, Meksyk okazał się bardzo aktywnym państwem jeśli chodzi o zgłaszanie obserwacji UFO. Zdecydowanie znacząca jest tu obecność wulkanów Popocatepetl i Colima, które regularnie stają się areną do niezwykłych obserwacji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kamil Kasprzak

Jak zwykle w takich

Jak zwykle w takich sytuacjach nasuwa się pytanie... czemu zdjęcie a nie nagranie skoro większość telefonów i chyba wszystkie cyfrówki mają możliwość nagrywania filmików? (o lustrzankach nie wspominam bo wiadomo nikt przy sobie cały czas nie nosi takiego wielkiego sprzętu) Przecież nagranie przedstawiłoby więcej szczegółów i przez to byłoby dużo bardziej przekonujące 

Skomentuj